Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lilli

Tantra masérka Lilli

Za zvuku bubnů, za bouře a větru, za chvění motýlích křídel, na sklonku starého světa a při zrodu nového. Nespoutaná kněžka se vrátila do svého chrámu, aby vám pomohla najít vaše pravé já. Nikdy na tento svět nepatřila, a přesto je všude doma. Její síla vás ohromí stejně jako její jemnost. Tuhle ženu jste hledali celý svůj život, to víte od prvního momentu. Jste připraveni setkat se se ženou, která se dotkne i vaší duše?

Co má ráda:

Miluji znovuobjevovat vesmír skrze naše těla. Propojování na všech úrovních- se svými kořeny, s vnitřním já, minulostí a budoucností- jako když do sebe zapadají dílky skládačky. Mám ráda tmu, protože dává prostor fantazii. Slunce, pro jeho hřejivý dotek života. Mám ráda vítr, protože přináší pohyb a změnu- nejdůležitější faktory v mém životě. Jako tanečnice moc dobře vím, jak důležité je být neustále v pohybu a jít s flow. Nemusíme nutně dopodrobna rozumět tomu, z jakých frekvencí, vibrací a tónů je složená hudba, která nám hraje- důležité je ji umět vnímat, nechat se jejími vibracemi prostoupit a tančit! Protože pohyb je život a zvědavost, touha a hra jsou ti nejlepší pomocníci k tomu, ho skutečně žít.

Proč dělá tantra masáže:

Všechno plyne, proměňuje se, utváří se a zase zaniká. Naše tělo je nástroj, který pohyb nejen umožňuje, ale také zachycuje proudění všech minulých emocí, zážitků a vlivů prostředí, ve kterých jsme žili. Příliš jsme si navykli vnímat tělo jen v jakémsi automatickém režimu, odděleně od našeho "já ". Často zapomínáme na celé jeho části, nevnímáme jeho skutečné potřeby, necítíme se s ním být v jednotě. Tantrické masáže jsou pro mne úžasnou a vzrušující cestou k propojení těla a ducha. Způsob, jak probudit všechny svaly od těch na čele až do konečků prstů, rozproudit energie i všude tam, kam se kvůli blokacím a nahromaděným emocím či stresům předtím nedostaly. Hojivým dotekem aktivovat všechny receptory a propojit celé tělo tak, abychom se zase cítili kompletně, nabuzeně a v dokonalé harmonii i s naší duší. Tantra je pro mne návrat k sobě samé, jemné vylaďování se svou podstatou i s okolím. Vstupte do posvátného procesu objevování, uvolňování a hýčkání svého těla a všech svých smyslů a možná budete překvapeni, kam vás tato uzdravující cesta zavede!

Galerie

Reference

Musím říct, že masáž s masérkou Lilly byla opět úžasná, vzrušující a zároveň hluboce relaxační. Úplně jsem se při ní oddal dotekům masérky. Díky Lilly jsem šel druhý den do práce plně odpočatý a uvolněný.
Filip
Dobrý den, masáž u Lilly byla moc krásná, hezky relaxační, hluboce tantrická. Lilly je moc milá masérka, citlivá, její masáž je velmi poctivá, intuitivní a vnímavá. Po masáži jsem se cítil velmi uvolněně, odpočatě
a pozvneseně.
Petr, 49
Lili je zatím asi nejlepší masérka, kterou jsem měl. Byla velmi otevřená, citlivá a příjemná.
Ondra, 28 let
Masérky Katrin a Lilli mě svým milým vystupováním a masérským uměním dovedly do jiného světa. Masáž byla jedním slovem dokonalá. Děkuji Vám!
Milan
Lilli děkuji Vám za znovuzrození...Tomáš...
Určitě doporučuji tuhle úžasnou bytost,která má dar od přírody a přesně ví co
člověk potřebuje....
Tomáš
I had a 3 hour deluxe massage with Lilly and I feel like my whole year suddenly started to appear less grim. I looked in the mirror that evening and my eyes seemed to have a new shine in them, the whole world around me seemed to appear more beautiful. And for the first time in many years, I felt no anxiety. Having suffered from anxiety for so long, it was so weird and amazing not to feel it.

I am back from my vacation in Prague. I can still feel the effects of the massage on me, it lingers in my mind all the time. Words could never express how overwhelming it was for all my senses, exactly as advertised. :)
I am incredibly grateful to Lilly for making it happen. Thank you.
Darien
I just wanted to write to say what a wonderful experience I had at your tantra massage studio. This was my first tantra massage and Lilli made me feel comfortable and completely relaxed. She was so caring and loving while meeting all my needs. The studio and bathrooms were extremely nice which quickly set my mind at ease upon entering. Thanks so much for a wonderful professional experience. When I return to Prague, I will be back. Please send Lili my warm regards! Thank you,
John
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!