Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Katrin

Tantra masérka Katrin

Existují ženy stvořené pro velké umění býti dámou. Jsou krásné,kultivované,vzdělané a nikdy se s nimi nenudíte. Mají ten velký dar,že si vedle nich připadáte jako králové. Z našeho světa už takřka vymizely...ale je tu Ona. Máte možnost navštívit ji v našem chrámu a zjistit co s vámi udělá její láskyplná a hravá péče. Jedno vám ale můžu slíbit, budete se k ní chtít vrátit.

Co má ráda:

Mám ráda harmonii, vyrovnanost. Pocit svobody, ovšem s pevným zakotvením. Ve svém životě se ráda učím nové věci a rozvíjí vědomosti, které už znám. Ráda sportuji, chodím na masáže, cvičím jógu, občas medituji. Důležité je být spokojená, pak můžu radost předávat dál. Jsem ráda ve společnosti milých lidí, dětí (jsem chůva), domácích mazlíčků. Dobrá kniha, procházka přírodou s mým psem, poslech hudby, návštěva výstavy, divadla, jóga a meditace mi přináší dobrou náladu.

Proč dělá tantra masáže:

Je mi potěšením být průvodkyní klientům v jejich příběhu. Nás společný čas je vzácný, výjimečný a měli bychom ho co nejlépe využít ke spokojenosti. Mám přání pomocí TANTRY umožnit klientům prožít příjemnou relaxaci, radost, uvolnění a harmonii tak, aby odcházeli spokojení s probuzenými smysli a rádi se k nám vraceli.

Galerie

Reference

Dnešní masáž s masérkou Katrin bylo něco tak nadpozemsky krásného, že se to pouhými slovy popsat nedá. To se musí zažít. V tomto prostředí a za božské péče se snad dá zapomenout na vše. Děkuji!
Aleš, 45 let
Děkuji masérce Katrin za masáž, která byla příjemným zpestřením mého všedního dne. Ty chvíle byly jako letní vánek, díky nimž jsem se naprosto uvolnil. Děkuji a budu se těšit na další setkání!
Filip, 27 let
Kačenka byla moc příjemná a milá. Tantru jsem zkusil a zažil poprvé – můžu vřele doporučit.
Tomáš
Moc děkuji Johance a Katrin za zimní slunovrat a masáž při večeru betlémské hvězdy.
Cítit Tvou něhu bezednou
a ocitnout se najednou
Až jednou pomine
Tvůj otisk na mé duši
a zůstane mi jediné,
ta stopa vrytá černou tuší
pak odejdu lesem
s ozvěnou tichou se mi láska vzdálí
půjdu dál nocí bezhvězdnou
a mráz mi srdce spálí
v polštářích z mlhy potají
kde andělé si šeptají
pod klenbou chrámů prastarých
tam srdce v tichu roztají
Vašek, 44 let
Milá Katrin, masáž od Vás byla úžasná, těším se na příště
Lenka, 50 let
Masérky Katrin a Lilli mě svým milým vystupováním a masérským uměním dovedly do jiného světa. Masáž byla jedním slovem dokonalá. Děkuji Vám!
Milan
S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)
Blanka
Z vašeho centra a masáže s Katrin jsem si odnášel jen samé příjemné pocity - už od úvodní mailové objednávky jsem si připadal, že se o mě někdo stará. Myslím, že jsem měl i dost času vydechnout a odpojit se od světa za dveřmi a celé mi to připadalo krásně plynoucí a přirozené. Líbily se mi i drobné detaily v podobě připraveného občerstvení a vnitřního vybavení. Děkuji Vám, že se Vám podařilo vybudovat tak krásnou věc. Zdravím a přeji hodně úspěchů v osvětě.
Viktor
The 4-hands massage was just incredibly good. The location was nice (even though a bit too warm with clothes on) and the ladies were brilliant.
Remo
Many thanks again for your email and the exceptional service provided at Tantra Massage Prague. I am a semi-retired guy (although I should be fully retired!) and only discovered Tantric Massage two years ago. In my experience the Tantric Massage experience varies greatly. Unfortunately in the uk there are few places that offer what I now regard as a genuine Tantric experience. More often it is an escort providing what they call an erotic massage! However I have found a genuine Tantric provider in London that I visit when I can, they usually have two or three masseuses, mostly from Eastern Europe that visit for three or four months at a time.Firstly can I say how helpful your website is, it provides more information of what to expect than most, which is why I wanted to give it a try on my recent visit to Prague. I was particularly reassured by your description of how different people respond to the massage differently. I was only in Prague for six days but was able to visit on two occasions. As I’m sure Catherine and Andrea will tell you I do find real Tantric Massage intense and am very responsive to Tantric touch, to the extent that it becomes difficult to control both my body and emotions, (at one point Catherine had to request a translator to ensure I was OK!!). I was aware of the masseuses slow deep breathing throughout (particularly Catherine) and that was a constant reminder to try to keep in tune with that. Ever since I have tried to spend a few minutes every day just sitting quietly doing breathing exercises and have afterwards been feeling a lot more relaxed in myself as a result. I also experienced two of the very best lingam massages I have ever had. Unfortunately that is not included at the centre I visit in London as their philosophy is that the organism should be kept within the body and ejaculation should be avoided. Although the masseuse is naked and there is intensive body to body contact. Having said that I found I found the massages at your spa equally as invigorating, exciting, refreshing and relaxing!!Thank you for the opportunity to provide this feedback, it is difficult to talk to anyone who hasn’t experienced Tantric Massage about it and this has helped me crystallise my own feelings. I only wish your facility was located in the UK, but you can be sure I will return if or when I visit Prague in the future. Please pass on my thanks and appreciation to both Catherine and Andrea.
Mike
Many thanks to Catherine for the massage yesterday. Please let her know, that for the first time in several weeks I slept last night without getting any problems with my sinuses (blocked nose). I mentioned it yesterday and she did seem to focus on my head for a while, so I think that must of helped, I am still feeling the benefit of a wonderful 2 hours!!
Micheal
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!