Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Johanka

Tantra masérka Johanka

Představujeme vám pravou průvodkyni z tantrické říše prožitků. Sama touží zkoušet a poznávat, možná proto vás její hravost a zvídavost okamžitě strhnou s sebou. Je dobrodružnou ochránkyní vaší cesty. Přijměte nabídku prožít známé věci jinak, nebo dokonce začněte novou kapitolu svého života. Ona svět kolem sebe nekomplikuje, rozplétá jeho staré příběhy a učí vás ho žít.

Co má ráda:

Vždy mě zajímaly lidské příběhy, mezilidské vztahy a s nimi spojené zážitky, vášně, touhy, potřeby a lásky. Tantra mi ukazuje hloubku toho všeho a učí mě ji vnímat s větším prožitkem. Mám ráda hloubky života, ráda se učím novým dovednostem a zkvalitňuje tak svůj život.

Proč dělá tantra masáže:

Moje první tantrická masáž mě změnila, byla to ta nejkrásnější masáž, která mnou prostoupila po všech stránkách a já jsem se rozhodla se ji učit a předávat tento nádherný zážitek dál. Tantrická masáž mě naprosto pohltila a dala mi smysl. Je pro mě nádherný a smyslný způsob odpočinku, jak pro tělo i duši. Tantrická masáž rozpohybuje energetické toky v těle, odstraňuje nahromaděný stres a napětí a poskytne tolik potřebný příval pozitivní energie. Okuste smyslný tantrický dotek, který umí něžně pohladit a současně s přítlakem uvolnit napětí v těle. Zažijte rituál, který Vám pomůže k láskyplnému sebe přijetí, k přijetí svého těla a vzrušení. Buďte na sebe hodní a přijďte si odpočinout a rozmazlit se.

Galerie

Reference

Ráda bych poděkovala masérce Johance za krásný prožitek, uvědomění si mojí ženskosti a splnění snu.
Monika
K 20. výročí naší svatby jsme se se ženou shodli, že bychom mohli zkusit něco zcela jiného. A tak se stalo, že nás v sobotu vítaly Andrea a Johanka z Tantra masáže Praha. Po příjemném uvítání a přátelském popovídání o tom co nás zhruba čeká jsme také řekli, že možná to může být první krůček na nové cestě - krom této párové masáže jsme zvažovali i možnost jít na kurz a vzít to od podlahy a rovnou se to naučit. Zvolili jsme ale tuto variantu "iniciace" a byl to za nás i tak trošku test, jestli je to naše cesta. Za úkol jsme dostali jen správně dýchat a užívat si co přijde. Ono se to řekne, když ta hlava furt jede, že? Obě dámy byly ale naprosto úžasné a přesto, že jsme se snažili nic neočekávat jsme byli oba překvapeni tím, co zdánlivě obyčejná procedura jako masáž může přinést a to na mnoha úrovních. Tři hodiny utekly jako nic a z voňavé vany se nám vůbec nechtělo. V příjemném závěrečném rozhovoru jsme ještě nepotvrdili nový společný koníček, ale už mé "Já si létám" při odchodu dámám asi naznačilo, že se vše podařilo nadmíru a my se moc těšíme na naše nová dobrodružství při letu na křídlech tantry! Díky moc, Johanko a Andreo, a snad na shledanou!
Zdeněk a Rady
Byla jsme s partnerem na párové masáži a bylo to naprosto skvělé, uvolňující, důvěrné. Já měla maséra Tomáše, který je opravdu skvělý tantra masér. Přítel měl Johanku a též byl moc spokojený.
Radka
Ráda bych z celého srdce poděkovala Johance za nádhernou DeLuxe masáž plnou nejrůznějších zážitků a vjemů. Johanky přístup je velmi citlivý a laskavý. Vše mi přišlo naprosto přirozené a krásné. Díky tomuto výjimečnému zážitku jsem měla příležitost vnímat opojné proudění energie mým tělem a zažít si okamžiky božské euforie.
Lenka
Měla jsem v sobotu s manželem luxusní partnerskou masáž. Děkuji, tímto způsobem, masérkám Johance a Daniele za velmi krásný a hluboký prožitek. Vaše studio mohu jen doporučit.
Silva
U Johanky mi nezbývá nic, než chválit. Profesionalita, citlivost a vnímavost se zachováním odstupu dokonale vyváženého s intimní spoluúčastí. Johankou jsem byl uveden rovnou do masážní místnosti, ale tak pěkně, jak to pokračovalo celou dobu. Úvodní rozhovor vedla příjemně a přirozeně, už v tu chvíli mi bylo úplně blaženě, potřebné věcné informace mi podala naprosto srozumitelně, jasně a vstřícně.
Závěrečným rozhovorem mi pomohla ujasnit si právě prožité skutečnosti. Mimo jiné se mě ptala, jestli jsem během masáže pocítil onu hloubku. Odpověděl jsem, že chvílemi ano. Následující den jsem jí psal referenci na její profil na Vašich stránkách, kde jsem jí sdělil, že onu hloubku prožívám po 24 hodinách ještě intenzivněji. A popravdě, když o tom teď píšu, prožívám ji opět.
Důvod, proč jsem si vybral Vaše centrum, je prostý. Svou vnitřní průvodkyní jsem byl naveden na to, abych se nechal unést tantra masáží.
Velmi si vážím toho, co děláte, jak to děláte (ačkoli o tom vím jen málo), fandím Vám.
S hlubokou poklonou
David
Johanko, masáž od Vás byl zážitek, který předčil má vysoká očekávání. Hlavně ještě druhý den jsem nabitej posvátnou energií. Ta hloubka, na niž jste se ptala, je stále přítomna. Díky, že jste mi k ní ukázala další kus cesty.
S masáží jsem byl velice spokojen. Johanka připravila pro mně úžasné 3 hodiny.
Jarda
Byli jsme s manželem na 3,5h párové masáži v prosinci a moc jsme si to užili. Starala se o nás Maya s Johankou a obě byly fantastické. Dokonale jsem se uvolnila a nabila.
Petra
Moc dekuji Johance a Katrin za zimní slunovrat a masaz pri veceru betlémské hvezdy.

Cítit Tvou něhu bezednou
a ocitnout se najednou
Až jednou pomine
Tvůj otisk na mé duši
a zůstane mi jediné,
ta stopa vrytá černou tuší
pak odejdu lesem
s ozvěnou tichou se mi láska vzdálí
půjdu dál nocí bezhvězdnou
a mráz mi srdce spálí
v polštářích z mlhy potají
kde andělé si šeptají
pod klenbou chrámů prastarých
tam srdce v tichu roztají
Vašek, 44
Včera jsem podruhé navštívil Váš masážní salon. Tentokrát jsem měl masérku Johanku a čas strávený s ní byl nezapometulný. Opět jsem byl spokojen, jak z domluvou na recepci, tak z masérkou. Prostě máte nejlepší místo na příjemný relax. Určitě brzy zopakuji mou návštěvu.
Jiří, 29 let
Milá Johanko, to, co jsem dneska zažil na mé první tantrické masáži se nedá slovy popsat a už teď se těším na další masáž s Vámi.
Petr, 26 let
S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)
Blanka
Doporučuji, super relax,krásné nové prostředí, ví co dělají!
Libor, 51
V prvom rade by som rád povedal, že už od prvého momentu riešenia rezervácie som po telefóne bol veľmi milo prekvapený skvelou komunikáciou, a verte či nie, už vtedy bolo cítiť dobrú energiu z ľudí s ktorými som rozprával. Boli sme dva páry, ja s manželkou a kamarát s priateľkou, a predstavte si kĺbko vystresovanej štvorice ako zvonia s napätím na zvonček na budove s nápisom tantra masáže, napätie sa dalo krájať, ale už po otvorení dverí nás na druhej strane čakalo kĺbko štvorice usmiatych, milých profesionálov ktorý z nás ten stres odbúrali myslím do pár minút. Mali sme masáž deluxe 120min, a nemám slov. Bolo to skrátka perfektné, uvoľňujúce, prečkalo to asi všetky naše očakávania, a myslím že nás to veľmi povzbudilo do budúcna aj po sexuálnej stránke s partnerkou, jednoznačne sme sa zhodli že si zarezervujete aj masáž pre páry pri najbližšej možnej príležitosti. Technika masáže bola fakt na urovni, nechýbal cit ale ani správne “zatlačenie” na body ktoré ste predtým možno ani nepoznali 10/10!
Martin
S masážou sme boli obaja veľmi spokojní, krásne prostredie, krásna hudba, obaja maséri boli úžasní.
Gabriela a Rasťo
The 4-hands massage was just incredibly good. The location was nice (even though a bit too warm with clothes on) and the ladies were brilliant.
Remo
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!