Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Johanka

Tantra masérka Johanka

Představujeme vám pravou průvodkyni z tantrické říše prožitků. Sama touží zkoušet a poznávat, možná proto vás její hravost a zvídavost okamžitě strhnou s sebou. Je dobrodružnou ochránkyní vaší cesty. Přijměte nabídku prožít známé věci jinak, nebo dokonce začněte novou kapitolu svého života. Ona svět kolem sebe nekomplikuje, rozplétá jeho staré příběhy a učí vás ho žít.

Co má ráda:

Vždy mě zajímaly lidské příběhy, mezilidské vztahy a s nimi spojené zážitky, vášně, touhy, potřeby a lásky. Tantra mi ukazuje hloubku toho všeho a učí mě ji vnímat s větším prožitkem. Mám ráda hloubky života, ráda se učím novým dovednostem a zkvalitňuje tak svůj život.

Proč dělá tantra masáže:

Moje první tantrická masáž mě změnila, byla to ta nejkrásnější masáž, která mnou prostoupila po všech stránkách a já jsem se rozhodla se ji učit a předávat tento nádherný zážitek dál. Tantrická masáž mě naprosto pohltila a dala mi smysl. Je pro mě nádherný a smyslný způsob odpočinku, jak pro tělo i duši. Tantrická masáž rozpohybuje energetické toky v těle, odstraňuje nahromaděný stres a napětí a poskytne tolik potřebný příval pozitivní energie. Okuste smyslný tantrický dotek, který umí něžně pohladit a současně s přítlakem uvolnit napětí v těle. Zažijte rituál, který Vám pomůže k láskyplnému sebe přijetí, k přijetí svého těla a vzrušení. Buďte na sebe hodní a přijďte si odpočinout a rozmazlit se.

Galerie

Reference

Byli jsme s manželem na 3,5h párové masáži v prosinci a moc jsme si to užili. Starala se o nás Maya s Johankou a obě byly fantastické. Dokonale jsem se uvolnila a nabila.
Petra
Moc dekuji Johance a Katrin za zimní slunovrat a masaz pri veceru betlémské hvezdy.

Cítit Tvou něhu bezednou
a ocitnout se najednou
Až jednou pomine
Tvůj otisk na mé duši
a zůstane mi jediné,
ta stopa vrytá černou tuší
pak odejdu lesem
s ozvěnou tichou se mi láska vzdálí
půjdu dál nocí bezhvězdnou
a mráz mi srdce spálí
v polštářích z mlhy potají
kde andělé si šeptají
pod klenbou chrámů prastarých
tam srdce v tichu roztají
Vašek, 44
Včera jsem podruhé navštívil Váš masážní salon. Tentokrát jsem měl masérku Johanku a čas strávený s ní byl nezapometulný. Opět jsem byl spokojen, jak z domluvou na recepci, tak z masérkou. Prostě máte nejlepší místo na příjemný relax. Určitě brzy zopakuji mou návštěvu.
Jiří, 29 let
Milá Johanko, to, co jsem dneska zažil na mé první tantrické masáži se nedá slovy popsat a už teď se těším na další masáž s Vámi.
Petr, 26 let
S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)
Blanka
Doporučuji, super relax,krásné nové prostředí, ví co dělají!
Libor, 51
S masážou sme boli obaja veľmi spokojní, krásne prostredie, krásna hudba, obaja maséri boli úžasní.
Gabriela a Rasťo
The 4-hands massage was just incredibly good. The location was nice (even though a bit too warm with clothes on) and the ladies were brilliant.
Remo
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!