Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Jan

Tantra masér Jan

Představte si pantera. Jeho sílu, pohyby, uhrančivost i eleganci. Musíte ale ještě přidat vřelost a bezprostřednost, aby byl dojem úplný. Je to ochránce. Dává pocit bezpečí a vrací touhu si hrát. Svět dostává opět smysl a naději, že můžeme být tím kým chceme. Můžeme skočit, protože on nás chytí. Jeho paže jsou bezpečný přístav, jeho ruce odhalují touhy a tajemství, v jeho očích je laskavost. Dokáže rozeznít Vaše tělo i duši. Dovolí Vám probudit se.

Co má rád:

Jsem rád svůj a přirozený. Čas strávený v přírodě je proto pro mě nepostradatelný, ať už v relaxaci nebo v pohybu. Zážitky, pohodu a čistou mysl si vždy rád odnáším a těším se, že je příště najdu znovu. Rád řeším záhady a hádanky a ze všeho nejvíce ty, které se týkají lidského těla. Přesněji řečeno jeho možností, limitů a blaženosti. I proto se s vášní věnuji saunerství a fyzioterapii. Velmi dobře se cítím při posezení s rodinou či přáteli nad dobrým jídlem.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mě prostor pro sebeobjevování vlastního těla, jeho skrytých tužeb a dosahování nevšedních prožitků. Je v tom naprosto jedinečná. Zároveň je úžasným způsobem jak zažívat blízkost, oporu a něhu od druhého člověka. Všichni je ve svém životě potřebujeme, ale málokdo jich má nazbyt. Velmi si vážím toho, že mohu tantra masáž lidem dopřávat. Bývá to dobrodružství a poznání pro obě strany. Každý jsme totiž originál, kterému může tantrická masáž přinést do života něco jiného. Bude mi potěšením objevovat a těšit se s Vámi.

Oblíbené tantra masáže:

Nejraději poskytuji dlouhé masáže deluxe, kdy je dostatek prostoru zažít tantra masáž v celém jejím rozsahu a kráse. Mnou oblíbená je též masáž čtyřruční.

Galerie

Reference

Objednala jsem se na tantrickou masáž Deluxe u maséra Jana. Byl to pro mne nevšední, velmi intenzivní zážitek, kdy jsem si uvedomila, jak je potřeba dopřávat svému tělu relax a uvolnění. Jan byl velmi profesionální, ale zároveň nesmírně citlivý a naslouchající mému tělu. Dotyky, něha, tělesné souznění, příjemná atmosféra při svíčkách a relaxační hudbě, to je přesně to, po čem "volalo" moje tělo. Doporučuji všem, kteří se potřebují v pracovním shonu zastavit, nechat se hýčkat, odpočínout si a projít se vzrušujícím světem tantrické masáže.
Monika
Ráda bych vyjádřila zpětnou vazbu na naprosto jedinečný zážitek při tantrické masáži DeLuxe, absolvované 7.8.2021 v 18.30 hodin s masérem Janem. Můj život byl dosud myslím docela plný odvážných rozhodnutí a dramatických zážitků. Počínaje několikaletým životem v New Yorku v USA, kde jsem zažila dobré i zlé, dále svatbou v Čechách s českým partnerem, založením rodiny, narozením dvou dětí a jejich dobrodružnou výchovou. Plně vytížena rodinou a zaměstnáním jsem po 20ti letech dospěla do stadia, že už soužití s manželem nebylo dobré, děti jsou velké a nepotřebují mne a já prožívala spoustu nesouladu ve vztahu, který vedl k mému onemocnění rakovinou prsu. Nemoc jsem díky Bohu zdolala... A rozhodla se svůj život úplně změnit. Manželství nevydrželo. Rozvedla jsem se v lednu 2021. Nyní se soustředím na sebe, jakkoliv to může většinové společnosti znít sobecky... Objevuji se... K tomu mi pomáhá můj dlouholetý přítel a kamarád, který mne obdaroval tantrickou masáží. Jsem hodně otevřený člověk, léta potlačovaný v nefunkčím vztahu. Tantrická masáž s Janem ve mě otevřela další dveře k sebepoznání, odbourání studu za prožívání vlastních tělesných požitků. Musím vřele souhlasit s charakteristikou Janova důvodu proč dělá tantra masáž:"prostor pro sebeobjevování vlastního těla, jeho skrytých tužeb a dosahování nevšedních prožitků. Zároveň je úžasným způsobem jak zažívat blízkost, oporu a něhu od druhého člověka. Všichni je ve svém životě potřebujeme, ale málokdo jich má nazbyt. Velmi si vážím toho, že mohu tantra masáž lidem dopřávat". Všechno to mi Jan opravdu dopřál. Cítila jsem bezbřehou něhu a oporu, které mi léta chyběly. Děkuji za to!
Pavla
Dobrý den, obdržela jsem email s prosbou o reference. Jde rada, ze jsem navštívila vas salon, neb jiz samotná prosba o zpětnou vazbu svědčí o tom, ze kladete duraz na kvalitu nabizene služby a na spokojenost zakazniku. Byla jsem na deluxe masazi u masera Honzy. Byla to ma prvni tantra masaz a Honza mi byl doporučen pro svuj citlivy pristup prave ke stazenym zenam. Honza je z meho pohledu velmi profesionální, empaticky a sikovny maser. Vůbec jsem nedoufala, ze bych ae mohla na masazi uvolnit. Naprosto jsem si uzila každý dotek a ucel to splnilo. Je to člověk na správném místě a ja děkuji, že jsem mela příležitost si takto odpocinout. Přeji jen to nejlepší a mnoho spokojenych klientu.
Monika
Dobrý den,byla jsem na masáži poprvé,nervózní a ještě jsem měla zpoždění, hrozný začátek. Když mě ale přivítal sympatický, usměvavý Jan, ulevilo se mi a po krátkém rozhovoru jsem se nechala naprosto v jeho rukách! Děkuji za hodně zajímavý zážitek a zkušenost.Děkuji P.
Petra
Dobrý den,

Dnes jsem byla na tantrické masáži u Jana. Dopředu jsem věděla čas, jakou budeme mít masérnu, a že mne bude čekat masér Jan (rozhodnutí mezi dvěma typy masáže jsme nechali až na místě). Před masáží jsem toho moc nenaspala a byla velmi nervózní, přesto jsem se odhodlala a zazvonila. Otevřel mi přímo Jan a s úsměvem mě přivítal. Uvedl mne do masérny a dal mi chvilku na rozkoukání. Když jsem poprosila o zhasnutí velkého světla u povídání, neváhal a ihned zhasl. Byl až neuvěřitelně klidný. Nechal mne mluvit, odpovídal na moje nekonečné otázky.

S každým masérem je masáž úplně jiná. Celou dobu od masáže přemýšlím, jak bych tu dnešní zhodnotila a nemám slov. Hodně mi pomohl Janův klid, trpělivost, ohleduplnost a dostatek času pro sdílení pocitů, uklidnění a vstřebání. Díky tomu jsem se nestyděla jako dřív – byla jsem klidná a uvolněná. Jan mi na odchodu popřál, ať si užiju den. Nejsem člověk s přirozeně vysokým sebevědomím a stále na něm pracuji. Když jsme si s Janem povídali, řešili jsme, zda si umím vyhradit čas sama pro sebe. Po masáži jsem měla pocit, že zvládnu všechno. Ochutnala jsem nové jídlo, byla na malém výletě, přemýšlela o sobě a koupila jsem si pro sebe drobnost, která mi udělala radost.

S Janem jsme se předběžně dohodli, že v červnu přijedu zas na delší masáž. Mám pocit, že dnešní masáž mne posunula o velký kus na mé cestě.

Mějte se krásně a děkuji, že máte tak úžasné centrum, které je nade všechny psychology.
Adéla, 35 let
Byla to pro mě první zkušenost tantrické masáže s mužem a zhodnocuji více jak 5 hvězdičkami, že Honza se ujal masáže a péče naprosto skvěle. Tím, že jsem měla za sebou těžký rok, kdy mě opustil manžel 4 měsíce po porodu a nechal nás s holčičkou samotné, jsem na doporučení zavítala okusit tuto péči a jsem velmi ráda, že jsem neváhala. Honza je velmi empatický, vnímavý, naslouchající, citlivý masér. Upřimně jsem nikdy předtím nezažila tak laskavé doteky od muže a byl to pro mě "dar" tuto péči procítit a že jsou muži, kteří umí ženu krásně a citlivě obstarat. Rozhodně v budoucnu ráda navštívím centrum znovu.
Kristýna, 31 let
Dobrý den, ráda bych sdělila svou zpětnou vazbu - byla jsem velmi spokojená!
Martina
O tantrické masáži jsem nikdy ani nepřemýšlela, protože jsem stydlivá, nebo jsem si to alespoň myslela a nerada jsem středem pozornosti. Masáž jsem dostala od kamarádky k narozeninám a rok mi trvalo, než jsem se odhodlala. Teď jsem šťastná, že jsem mohla prožít krásné dvě hodiny, plné laskavých, hřejivých a smyslných doteků a obětí, které mě úplně dostaly. Přístup maséra byl naprosto profesionální a povídání před samotnou masáži mi pomohlo se pomalu uvolnit. Moc děkuji a celému týmu přeji hodně spokojených a vracejících se zákazníků a zákazníc. Já s kamarádkou jsme u vás určitě nebyly naposledy.
Věra
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!