Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Jan

Tantra masér Jan

Představte si pantera. Jeho sílu, pohyby, uhrančivost i eleganci. Musíte ale ještě přidat vřelost a bezprostřednost, aby byl dojem úplný. Je to ochránce. Dává pocit bezpečí a vrací touhu si hrát. Svět dostává opět smysl a naději, že můžeme být tím kým chceme. Můžeme skočit, protože on nás chytí. Jeho paže jsou bezpečný přístav, jeho ruce odhalují touhy a tajemství, v jeho očích je laskavost. Dokáže rozeznít Vaše tělo i duši. Dovolí Vám probudit se.

Co má rád:

Jsem rád svůj a přirozený. Čas strávený v přírodě je proto pro mě nepostradatelný, ať už v relaxaci nebo v pohybu. Zážitky, pohodu a čistou mysl si vždy rád odnáším a těším se, že je příště najdu znovu. Rád řeším záhady a hádanky a ze všeho nejvíce ty, které se týkají lidského těla. Přesněji řečeno jeho možností, limitů a blaženosti. I proto se s vášní věnuji saunerství a fyzioterapii. Velmi dobře se cítím při posezení s rodinou či přáteli nad dobrým jídlem.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mě prostor pro sebeobjevování vlastního těla, jeho skrytých tužeb a dosahování nevšedních prožitků. Je v tom naprosto jedinečná. Zároveň je úžasným způsobem jak zažívat blízkost, oporu a něhu od druhého člověka. Všichni je ve svém životě potřebujeme, ale málokdo jich má nazbyt. Velmi si vážím toho, že mohu tantra masáž lidem dopřávat. Bývá to dobrodružství a poznání pro obě strany. Každý jsme totiž originál, kterému může tantrická masáž přinést do života něco jiného. Bude mi potěšením objevovat a těšit se s Vámi.

Oblíbené tantra masáže:

Nejraději poskytuji dlouhé masáže deluxe, kdy je dostatek prostoru zažít tantra masáž v celém jejím rozsahu a kráse. Mnou oblíbená je též masáž čtyřruční.

Galerie

Reference

Dobrý den,

Dnes jsem byla na tantrické masáži u Jana. Dopředu jsem věděla čas, jakou budeme mít masérnu, a že mne bude čekat masér Jan (rozhodnutí mezi dvěma typy masáže jsme nechali až na místě). Před masáží jsem toho moc nenaspala a byla velmi nervózní, přesto jsem se odhodlala a zazvonila. Otevřel mi přímo Jan a s úsměvem mě přivítal. Uvedl mne do masérny a dal mi chvilku na rozkoukání. Když jsem poprosila o zhasnutí velkého světla u povídání, neváhal a ihned zhasl. Byl až neuvěřitelně klidný. Nechal mne mluvit, odpovídal na moje nekonečné otázky.

S každým masérem je masáž úplně jiná. Celou dobu od masáže přemýšlím, jak bych tu dnešní zhodnotila a nemám slov. Hodně mi pomohl Janův klid, trpělivost, ohleduplnost a dostatek času pro sdílení pocitů, uklidnění a vstřebání. Díky tomu jsem se nestyděla jako dřív – byla jsem klidná a uvolněná. Jan mi na odchodu popřál, ať si užiju den. Nejsem člověk s přirozeně vysokým sebevědomím a stále na něm pracuji. Když jsme si s Janem povídali, řešili jsme, zda si umím vyhradit čas sama pro sebe. Po masáži jsem měla pocit, že zvládnu všechno. Ochutnala jsem nové jídlo, byla na malém výletě, přemýšlela o sobě a koupila jsem si pro sebe drobnost, která mi udělala radost.

S Janem jsme se předběžně dohodli, že v červnu přijedu zas na delší masáž. Mám pocit, že dnešní masáž mne posunula o velký kus na mé cestě.

Mějte se krásně a děkuji, že máte tak úžasné centrum, které je nade všechny psychology.
Adéla, 35 let
Byla to pro mě první zkušenost tantrické masáže s mužem a zhodnocuji více jak 5 hvězdičkami, že Honza se ujal masáže a péče naprosto skvěle. Tím, že jsem měla za sebou těžký rok, kdy mě opustil manžel 4 měsíce po porodu a nechal nás s holčičkou samotné, jsem na doporučení zavítala okusit tuto péči a jsem velmi ráda, že jsem neváhala. Honza je velmi empatický, vnímavý, naslouchající, citlivý masér. Upřimně jsem nikdy předtím nezažila tak laskavé doteky od muže a byl to pro mě "dar" tuto péči procítit a že jsou muži, kteří umí ženu krásně a citlivě obstarat. Rozhodně v budoucnu ráda navštívím centrum znovu.
Kristýna, 31 let
Byla to pro mě první zkušenost tantrické masáže s mužem a zhodnocuji více jak 5 hvězdičkami. Honzase ujal masáže a péče naprosto skvěle. Tím, že jsem měla za sebou těžký rok, kdy mě opustil manžel 4 měsíce po porodu a nechal nás s holčičkou samotné, jsem na doporučení zavítala okusit tuto péči a jsem velmi ráda, že jsem neváhala. Honza je velmi empatický, vnímavý, naslouchající, citlivý masér. Upřimně jsem nikdy předtím nezažila tak laskavé doteky od muže a byl to pro mě "dar" tuto péči procítit a že jsou muži, kteří umí ženu krásně a citlivě obstarat. Rozhodně v budoucnu ráda navštívím centrum znovu.
Kristýna, 31 let
Byl to neskutečný zážitek, nadherne a harmonizujici.
Kristýna, 39 let
Dobrý den, ráda bych sdělila svou zpětnou vazbu - byla jsem velmi spokojená!
Martina
O tantrické masáži jsem nikdy ani nepřemýšlela, protože jsem stydlivá, nebo jsem si to alespoň myslela a nerada jsem středem pozornosti. Masáž jsem dostala od kamarádky k narozeninám a rok mi trvalo, než jsem se odhodlala. Teď jsem šťastná, že jsem mohla prožít krásné dvě hodiny, plné laskavých, hřejivých a smyslných doteků a obětí, které mě úplně dostaly. Přístup maséra byl naprosto profesionální a povídání před samotnou masáži mi pomohlo se pomalu uvolnit. Moc děkuji a celému týmu přeji hodně spokojených a vracejících se zákazníků a zákazníc. Já s kamarádkou jsme u vás určitě nebyly naposledy.
Věra
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!