Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Jakub

Tantra masér Jakub

Jakub je charismatický, zkušený muž s něžným, pevným dotekem, který vám pomůže uvolnit se do prožitku tantrické masáže a oddat se kouzlu přítomného okamžiku. Bude vám citlivým, inteligentním průvodcem, který ví jak pečovat o ženu a poskytnout jí pochopení a podporu, kterou potřebuje, aby se mohla zcela odevzdat. Poddejte se jeho zkušeným dotekům a prožijte okamžiky, o kterých jste zatím pouze snila.

Co má rád:

Miluji tanec, zejména swing, charleston a salsu, kromě tance mám rád i další sporty, mezi ty, kterým se věnuji pravidelně, patří běh, cyklistika a lezení po skalách. Když nemasíruji, rád medituji při hře na saxofon.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě uměním vidět, zkoumat a objevovat vnitřní krásu každé ženy a tu pak oslavovat a uctívat v rituálu tantrické masáže, za svitu svíček a vůně orientálních olejů. Každá žena je jiná a jedinečná a zaslouží si pozornost a péči, kterou jí mohu nabídnout prostřednictvím rituální tantrické masáže. Je mi ctí pomoci otevřít dveře k Vám samým a sdílet unikátní okamžik probuzení těla a osvobození ducha. Tantrická masáž má mnoho podob a tváří a je pro mě výzvou i posláním objevit tu, kterou v daný okamžik právě potřebujete.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mě více než jen fyzickou masáží těla. Je jedinečným, léčivým setkáním, které přináší hluboké uvolnění na těle i na duši, spolu s pocitem hlubokého propojení a relaxace. Abyste si mohla plně prožít vše, co vám tantrické masáž může nabídnout, potřebujete dát sama sobě prostor, ve kterém se vaše tělo může plně uvolnit a odevzdat a já vás mohu hýčkat tak, jak si zasloužíte. Mezi mé oblíbené masáže proto patří Tantrická masáž Deluxe či luxusní tantrická masáž Pretty woman.

Galerie

Reference

Ráda bych poděkovala za nádherný zážitek v podobě klasické tantra masáže s Jakubem. Bylo to jednoduše nezapomenutelné a Jakub neuvěřitelný. Děkuji
Líba
Na základě své objevovací vášně jsem manželovi k narozeninám zakoupila tantrickou partnerskou masáž a tiše doufala, že si jako doprovod zvolí mě. Nezklamal…

Otevřela nám milá slečna a bez zbytečných rozpaků nás uvedla do příjemně osvětlené chodby plné lehce exotické vůně. Vyzuli jsme se a dle jejích pokynů pokračovali dál. Usadila nás v útulně působícím pokoji se dvěma křesílky, kulatým stolkem a občerstvením, květinami, svíčkami, měděnou sochou Buddhy a komfortně vyhlížející rohovou vanou za vyřezávaným paravanem. Poté odešla. Chvilku jsme s manželem jen mlčky seděli a nasávali atmosféru té zvláštní místnosti. Cítila jsem lehké vzrušení a skutečně se těšila, co bude dál.

Za pár minut se ozvalo klepání na dveře a do pokoje vstoupil jiný pár. Ne v klasickém slova smyslu, šlo o maséra a masérku. Pozdravili jsme se a navzájem se představili. Chvilku jsme si povídali o tom, co nás k nim přivádí a zda máme nějaká očekávání. Působili sympaticky a uvolněně a já získávala stále větší důvěru ve správnost své volby.
Po příjemném rozhovoru nás maséři opustili s tím, abychom se v případě potřeby osprchovali a následně se převlékli do připravených šátků. Jako signál, že jsme na masáž připraveni, jsme měli použít malý zvoneček, na jehož základě se naši společníci měli vrátit. Oba přišli oděni stejně jako v tu chvíli my s manželem - jen v šátku. Můj masér jej měl ovázaný kolem pasu, manželova masérka, podobně jako já, okolo krku jako letní šaty.

Následoval jakýsi "seznamovací" rituál důvěry. Místnost byla jen lehce osvětlena, každá dvojice si stoupla naproti sobě. Já a masér, manžel a masérka… Důležité bylo už od počátku dýchání, na které jsme se měli soustředit. Hlasité nádechy i výdechy ústy byly přínosné a zvláštně uvolňující.

Zavřela jsem oči a plně se oddala roli přijímající bytosti. Jakub, můj masér, se mne velice citlivě dotýkal, vše mělo svůj smysl a řád. Cítila jsem jeho dech i důvěrnost, v ten okamžik mi byl tím nejbližším člověkem vůbec. Dokázala jsem se během prvních pár minut uvolnit a zcela bezmyšlenkovitě se otevřela nadcházejícím minutám. Jednotný dech, doslova hmatatelná přítomnost, společné naladění a kouzlo okamžiku. Odpoutala jsem se od manžela, dětí, práce…, nevnímala nic než sebe a probíhající moment.

Když Jakub vycítil, že jsem opravdu připravena, stoupl si za mne a nepopsatelně samozřejmým způsobem jemně rozvázal můj šátek. Jemně mne zakryl hedvábným kusem látky a začal mě různými způsoby masírovat. Střídal horké mokré ručníky, jemná peříčka, hustší měkké "cosi", co vlastně ani nedokážu správně pojmenovat, teplý vonný olej a nesmírně citlivé prsty.

Masíroval hlavu, šíji, paže, stehna… úžasně lehce, přesto cíleně, postupoval v dotecích na intimnějších partiích a já necítila nic než slast z něžných doteků. Žádné myšlenky, žádný stud, žádná žárlivost na masérku mého manžela.
Po nějaké době mne Jakub otočil na záda a postupoval podobně. Střídal techniky, sílu doteků i jejich posloupnost. Postupně došel až k těm nejintimnějším dotekům, které však působily natolik "ctnostně", že jsem si je dokázala užít zcela a bez jakýchkoli pocitů nepatřičnosti.

Masáž byla dlouhá a krásná, naplňující, hluboká a nesmírně povznášející. Mé tělo se stalo chrámem rozkoše a já byla plně v něm. Nevnímala jsem svět okolo a své ryzí bytí si uvědomovala natolik silně, až to zpětně hodnotím jako cosi neuvěřitelného.

Co tedy napsat na závěr? Snad jen to, že slova jsou v tomto směru jen velmi neobratným nástrojem a prožitek tantrického splynutí se sebou sama je jen sotva sdělitelný.
Lea
Včera jsem byla ve Vašem salónu na tantrické masáži u pana Jakuba. Děkuju za dokonalý zážitek. Velmi těžko dokáži vyjádřit slovy, kolik jsem toho od Jakuba dostala. Úctu, velké množství energie a radost. Jeho pokora a velké vnitřní nasazení mě fascinují. Přeju Vám všem ze srdce to nejlepší.
Ludmila
Od našeho setkání sice už uběhlo pár dní, ale já stále nemám slov, která by byla schopná popsat prožitek z tantrické masáže s vámi. Bylo to naprosto úžasné, moc děkuji.
Marie
V pondělí jsem u vás prožila svou první tantra masáž a ráda bych s vámi sdílela své dojmy. Výběr maséra byl proto pečlivý, aby to byl člověk, který se na mne napojí, nebude vnímat mou fyzickou schránku, ale především vnitřní krásu a nitro, tak, jak to u tantrické masáže má být. Ale jedna věc je jak to má být a ta druhá, jak to člověk cítí. Má volba proto padla na Jakuba, zdál ze všech mužů nejvíc vnitřně vyzrálý a padl mi do oka i svými zálibami (především tanec a běh). Úvodní seznámení bylo velmi příjemné a překvapilo mě, že nepociťuji vůbec strach ani nervozitu. Jsem citlivá žena, která silně vnímá a reaguje především na svou intuici. V případě Jakuba byla velmi pozitivní a příjemná. Samotná masáž začala velmi pozvolna, Jakub přesně věděl, že se musí napojit velmi pozvolna a citlivě. Vnímal mne a já jeho. Bylo to něco neuvěřitelného, málokdy člověk zažije s někým cizím takové souznění a harmonii. To co se odehrávalo mezi námi, ta silná energie a vnitřní napojení, je něco, co si budu pamatovat a ráda zažiji znovu. Jsem žena ve vedoucí pozici, stále připravená na organizaci, plánování a kontrolu, a tak dostat se do takového uvolňujícího stavu, je pro mne opravdu nezapomenutelný zážitek! Moc děkuji Jakubovi, určitě se za ním vrátím
Líba, 42
Me and my friend decided to go for a short adventure in Prague and came across this Tantra massage studio on the internet. I told my husband I wanted to try the massage and was so pleased when he gave me a 'go ahead' for it. He is a very open-minded person and must admit I am so damn lucky to have him as my partner in life. At first, I was a bit nervous about what's gonna happen during the process but got introduced to my masseur, Jakub, who was so kind and such a gentleman. Eventually, I completely entrust myself to him. It was such a great experience to go through this massage. I learned how to appreciate myself better and be confident of my own body as God's unique gift. Throughout the massage, I was able to fully relax and be detached from the outside world and just focused on myself. I am so grateful I was given the chance to experience this tantra massage and even my husband noticed a big difference when I came back. This massage brought me and my husband much closer to each other. Thank you, Jakub for being part of this awesome experience.
Donna, United Kingdom
We had a wonderful first visit to your place. Had a couple massage with Alena and Jacob. They were so easy to communicate with and made us feel very comfortable. If we are ever in Prague again we will definitely come to visit again!
Simhaswiger
I would like to share couple words of appreciation of my experience at this magical, lovely place. The facilities were so nicely designed, pleasant and full of good taste. Everything was professionally organized. It is clear that this center pays a lot of attention to its customer care. Moreover it's fast and easy to reach it by taxi from the city center. I immediately felt positive and welcomed. My tantra massage session was 3 hours long and my masseur was Jakub. The massage of itself was amazing too. Jakub is an amazing, passionate and experienced man with really magical touch. I felt amazing exchange with him. It is pretty clear that he loves his job. I felt great after the massage. I can only recommend this center to anyone craving for a true tantric experience. This is definitely a place to visit.
Andrea
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!