Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Isra

Tantra masérka Isra

Isra je velice hravá a sebejistá průvodkyně, která ve své roli nikdy nezaváhá. Bude vaší oporou a pevným bodem při každé cestě tantrickou masáží. Perfektně se orientuje v technice a vnímá vaše pocity. Setkání s ní je nesmírně inspirativní a nádhernou zkušeností.

Co má ráda:

Zajímám se o lidskou mysl a její procesy - jak se rozhodujeme, co nás k tomu motivuje. Ráda probírám své myšlenky a zpětně přemýšlím nad svými volbami. Kam asi mohly vést cesty, po kterých jsem se rozhodla nevydat? Otázky zvídavosti a introspektivy jsou bytostnou součástí mé filosofie i mě samotné. Nenechávám se však svou analýzou stáhnout k negativním pocitům, vlastně spíše naopak. Nechávám se jí motivovat a učím se skrze ni. Fascinuje mě také hudba, která mi umožňuje ztratit se v prostoru a čase. Ve svých volných chvilkách se věnuji malbě - jak mé vlastní tvorbě, tak i analýze děl ostatních umělců. Právě hudba a umění jsou krásná okna do života lidí z různých míst a období.

Proč dělá tantra masáže:

Jako každá filosofie i Tantra v sobě skrývá pro každého jiný význam. Mně přináší blízkost a všímavost, která mi chyběla. Něhu, souznění a porozumění, které v běžném životě nevnímáme tak intenzivně. Tantra je o přijetí nejen ostatních, ale i sebe sama. Na ostatní se často díváme neutrálně, dokonce spíše pozitivně, avšak sami sebe často vnímáme v tom nejhorším světle. Viníme se za své nedostatky a chyby, které nám připadají často vážnější, než skutečně jsou. Chybí nám objektivita a nezaujatost jiného pohledu na věc. A právě má role průvodce pomáhá lidem vytrhnout se z běžného vnímání sama sebe, pomáhá jim začít hledat přijetí a uspokojení ze své reality. Pomáhá skrze vědomý dotek nastolit to, co právě v ten moment potřebujeme. Ať už je to léčení, relaxace, úcta, pokora nebo smyslnost.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je komplikovaný a komplexní proces, který může být velice citlivý, velice intimní. Proto je důležité ho neuspěchat. Pouštíme si cizího člověka blíže, než obvykle dovolíme a právě proto je potřebné nastavit mezi námi důvěru, která nastolí správnou míru otevření a přijetí. Proto mám ráda delší masáže. Nicméně velice si užívám i víceruční masáže, které nabízejí zcela jinou rovinu prožitku. Těší mě masírovat nejen muže, ale i páry nebo ženy. Kohokoliv, kdo vyžadují především pochopení.

Reference

Už jsem byl u vás na své druhé masáži a musím říci, že jsem si ji pokaždé užíval jinak. Poprvé to bylo něco nového a neznámého a trvalo mi déle se zcela uvolnit a propojit s masérkou a užít si to. Jsem totiž typ, který spíše dává, než přijímá. Podruhé už jsem se dokázal uvolnit a oddat neskutečným zážitkům a poznáním vlastního těla. Velikou zásluhu na tom má masérka Isra, ze které jsem už od úvodního rozhovoru cítil laskavost, klid a souznění. Moc děkuji Isro.
Petr
O rituálu jako je tantrická masáž jsem se dozvěděl relativně nedávno, tudíž to pro mě bylo spíš takové seznámení. Ale co můžu říct jistě, je to opravdu zážitek, který bych určitě někdy zkusil znovu. Masérka Isra byla mojí průvodkyní, velice sympatická mladá žena, díky které to byl nezapomenutelný prožitek.
Jednoznačně doporučuji!
David
Masáž s Isrou byl velmi rozkošný zážitek. Isra byla velmi profesionální a provedla mě celým procesem. Na konci mě transportovala na úplně jinou planetu. Bylo to zcela nepopsatelný. Celkové prostředí bylo též skvělé!!!
Kiera
Rádi bychom se podělil o hezkou zkušenost z párové masáže, kterou jsme s partnerkou absolvovali společně s masérkami Andreou a Isrou. Atmosféra byla hezky vybudovaná s doteky střídajícími se ve své intenzitě i hloubce. Byla to báseň prožitá na vlastní kůži ve velmi uvolňujícím duchu. Ke každému z nás promlouvala jiná pasáž a mnohé se nám zase ujasnilo. Přístup Andrey a Isry byl ohleduplný a otevřený a jsme moc rádi, že jsme mohli něco takového společně prožít.
Lukas a Jarmila
S vaším podnikem, s prostředím i s poskytnutými službami jsem byl velmi spokojen a rád přijdu zase někdy znovu.
Masérka Isra je velmi příjemná a šikovná, své práci rozumí a v její společnosti uběhly čtyři hodiny masáží jako okamžik.
Pavel
Rád bych chtěl poděkovat masérce Isre za nepopsatelný zážitek. Isra mi vše hezky vysvětlila a odpověděla mi na všechny mé otázky a přání. Samotnou masáž nemohu popsat slovy, jelikož byla neskutečná. Masérku Isru rád všem doporučím, protože vím, že nikdo litovat nebude a chtěl bych ještě jednou poděkovat za dechberoucí masáž.
Dominik
Dobrý den,

chtěla bych vám poděkovat, za krásný zážitek a zvlášť chci poděkovat masérce (Isra), která se mi věnovala.
Alena Bendlová
I had a wonderful moment with Isra's technique. she is very talented and knows how to take you to a spiritual trip in your mind. she is the best.
Vincenzo
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!