Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Eva

Tantra masérka Eva

Eva je milá a sympatická mladá žena s přátelským úsměvem, na které vás zaujme především její lidský přístup, otevřenost a upřímná povaha. Zajímá se o své klienty, umí naslouchat a pochopit. Tantrická masáž s ní je jemná a něžná cesta do hlubin relaxace a uvolnění.

Co má ráda:

Mám ráda rozmanitost, kterou život nabízí. Baví mě získávat nové zkušenosti a zážitky, prostě nestát na jednom místě. Mám ráda procházky v přírodě s pejskem, houbaření, tanec, dobré jídlo, lidi a zvířata. Ze zvířat obzvlášť kočky, které mě fascinují svou povahou. Dokáží milovat svého pána, naučit se různé kousky, ale nikdy jim nemůžeme nic rozkázat ani ovládnout jejich mysl.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáže vnímám jako nikdy nekončící cestu objevování sebe sama i druhých. Je to pro mne bezedná studna inspirace a životní moudrosti, která se nedá naučit rozumem a můžeme ji tak pochopit pouze přes prožitek. Díky umění tantrické masáže se člověk může oprostit od každodenního shonu, na chvíli se zastavit, uvolnit se, odložit obranné masky, které potřebuje venku a načerpat novou energii do dalších dnů.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda delší tantrické masáže Deluxe, doplněné o rituál tantrické koupele s masáží přímo ve vaně. Tato kouzelná procedura nabízí možnost rychlého vzájemného naladění a uvolnění, takže samotná tantrická masáž pak může jít více do hloubky a společného prožitku. Naladění dechem pak umocňuje vzájemné propojení a blízkost.

Galerie a video medailonek

Reference

S masáží velká spokojenost, Eva je výborná masérka a masáž byla moc příjemná.
Tomáš
Velice bych Vám chtěl poděkovat za včerejší krásné chvíle, strávené u Vás v salonu. Mou první tantrickou masáží mě provedla slečna Eva a ještě dlouho jí budu vděčný, za tento překrásný zážitek. Díky ní se mi podařilo na nic nemyslet, uvolnit se a bez stresu a spěchu jen chvilku odpočívat. Vzhledem k mému životnímu stylu je tohle skutečně dar z nebes.
Michal
V pondělí jsem byl již na čtvrté tříhodinové masáži u tantra masérky Evy. Opět skvělá a pokaždé trochu jiná, ale zase vynikající tantra masáž. Eva je luxusní top masérka a já se k ní zase velice rád vrátím. Děkuji, Evo. Jinak musím napsat, že vaše studio ve Staropramenné mě velice zaujalo opět krásné prostředí s velice příjemným a milým panem recepčním Matyášem. Takže Vám moc děkuji a na viděnou.
Pavel, 56 let
Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval Evě, která byla nejen mou masérkou, ale i průvodkyní při mém seznámení s tantrou. Bylo to neskutečně příjemné a energetizující. Doufal jsem v něco nezapomenutelného, a tento zážitek nezapomenutelným také byl. Vřele doporučuji každému, kdo se ostýchá.
Jan V., 26 let
S Evou jsem strávil nezapomenutelné 3 hodiny a byl to nejhlubší zážitek v životě.
Jan, 37
Byl to úžasný zážitek s masérkou Evou. Ani nevím co vůbec napsat. Tohle se prostě musí prožít, nedá se to vysvětlit. Na určité věci mám najednou díky tantře úplně jiný pohled. A ten přístup byl neskutečný, vstřícný a hlavně dost času na začátku i na konci.
Martin, 52
Vaše masérské centrum jsem navštívil, už celkově po 5. Z toho jsem byl 4x u masérky Evy a 1x u masérky Aleny. Masáž s Alenou byla velmi příjemná a osvěžující. Ale masáž s masérkou Evou mě vždy vystřelí do vesmíru. Nevím, zda je Eva opravdu tak moc dobrá a stejné pocity s ní mají všichni zákazníci, nebo jsme prostě naladěni na stejnou vlnu. Její přístup před masáží, v průběhu masáže i po ní je velmi profesionální, ale zároveň i velmi lidský. Vždy když od Vás odcházím, jsem plný pozitivní energie. Vím, že jsem Vaše centrum nenavštívil naposledy a už teď se těším na další návštěvu u Vás. Přeji hodně zdaru a prosím pokračujte v poskytování stejně kvalitních služeb jako doposud.
Marcel
Byla to moje druhá masáž v Tantra masáže Praha a opět překvapení co vše jde ve svém těle najít. Vůbec nechápu, kolik energie dokáže Eva věnovat vlastně úplně cizímu člověku, který k vám přijde – moje poklona a obdiv. Popsat pocity nejde, na to mi moje slovní zásoba zkrátka nestačí, tak se o to nebudu raději pokoušet, jen napíšu, že to čemu jsem nevěřil, existuje. Po 52 letech jsem přehodnotil typický mužský pohled sám na sebe a začínám uvažovat, že se to chci naučit taky. Studio máte moc hezký, byl tam úžasný klid a krásný přístup na začátku i na konci, žádný spěch, všechno klidu, povídání na začátku a na konci, až jsem musel už vyhazovat „sám sebe“. Napsal jsem Vám i recenzi na Google, prostě jsem musel a úplně bez váhání. Určitě jsem u vás nebyl naposled, bude mi ctí vás znovu navštívit.
Martin
S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)
Blanka
Krása, upřímnost a něha to jsou vlastnosti mé už skoro dvorní masérky Evičky. Každá masáž s Vámi je totiž zcela jiná. Takže vřelé díky Evo a těším se, až se opět uvidíme při další skvělé masáži u Vás. Děkuji zdraví Vás, Pavel.
Pavel
Manžel byl u Vás moc spokojen, slečna je moc Eva moc příjemná, už byl u ní dvakrát a určitě přijde znovu rád :-), všechny slečny, na telefonu, i recepci mají moc milý přístup.
Lenka a Luboš
Jsem 29 letý muž částečně na vozíku, dnes jsem navštívil Tantra masáže Praha. Kamarádi mi to doporučovali, ať to zkusím, že je to skvělý. Musím říct, že to byla víc než skvělá návštěva. Přístup slečny recepční mě velmi mile překvapil, vše mi vysvětlila. Masírovala mě slečna Eva, v její přítomnosti jsem se cítil suprově. Nejdřív mi vysvětlila, v čem Tantra masáž spočívá, příjemně jsme si popovídali a pak mě začala masírovat. Krásných 90 minut, rozhodně to doporučuji!!!!
Jiří
Velice děkuji za jedinečný zážitek, který jsem mohl ve Vašem centru prožít. Již dříve ve mě tantra masáže a tantra obecně vzbudily jistý zájem, avšak poté, co jsem se svěřil masérce Evě, vím jistě, že jen u toho nezůstane. Byly to úžasné pocity a pro mě předtím nepředstavitelné. Evě dávám jen samé plusové body. Vážím si toho, že jsem mohl být vaším zákazníkem.
Jan
Děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Evě a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme.
B. a L., 35 let
Ve čtvrtek jsem byl opět na tantra masáži u skvělé, vynikající top masérky Evy. Opět jste mně předvedla super masáž, kterou snad ani nelze zažít než u Vás. Vy snad nejste ani masérka, ale opravdová kouzelnice. Před Vaším masérským talentem a uměním mohu jen smeknout a uklonit se. Nemá cenu dále psát to bych se stále jen opakoval. Ještě jednou vřelé díky a už nyní se těším na další skvělou masáž u Vás. Děkuji Evo.
Pavel
Evinka, stačí se podívat na reference, prostě úžasná, překrásná dáma, profesionální masérka s něčím navíc. Má něco, co dnes mnoha dívkám a ženám chybí. Něha, vnitřní i vnější krása, hrdost a zároveň vyzařuje tolik pozitivní energie. Je toho tolik, co bych o ní napsal, ale na to by mi tyto stránky nestačily. Moc velká spokojenost. Jsem rád, že takové dívky existují. Evička je jednou z nich.
Jiří
Dobrý den Evo. Ve čtvrtek jsem si u Vás objednal 3 hodinovou masáž. To co jste mi předvedla, bylo něco neskutečného. V životě jsem ještě nezažil takhle dokonalou masáž. Nejenom že jste krásná, milá příjemná a sympatická dáma, ale při každém vašem doteku se mé tělo rozechvělo blahem. Nemám vůbec dalších slov, mohu jen doufat a snít že se zase opět brzy uvidíme a Vy mně zase předvedete něco z Vašeho masérského umění. Moc Vám Evo, děkuji.
Pavel
Přejeme krásný, sluníčkový den, chtěli bychom Vám poděkovat za včerejší velmi milé překvapení. Na to že jsme absolvovali 300km, jsme byli maximálně spokojeni, ať už to bylo milé přivítání už od vstupních dveří, velmi profesionální práce masérek Evičky a Martinky, až do posledního rozloučení všech tří děvčat. Super vybavené prostory navozující správnou atmosféru, to jen dolaďují. Moc moc děkujeme. Jelikož taky podnikáme, sice v Německu, s Vašimi službami vyjadřujeme maximální spokojenost. Jsme rádi, že jsme Vás poznali a budeme doufat, že to cele hezké bude i nadále. Díky
Jiří a Míla
Tantra masáže Praha určitě vřele doporučuji. Měl jsem masérku Evu a vše probíhalo nad mé představy. Eva byla příjemná a vše mi předem vysvětlila a zajímaly ji i mé otázky. Líbilo se mi, že se Eva zaměřovala hlavně na uvolnění energie a celková masáž tak byla nezapomenutelná. Takovou energii, jakou jsem cítil při masáži, jsem ještě nikdy necítil. Také mě překvapilo harmonické naladění duší se sladěným výkyvem emocí a pocitů a samozřejmě celková masáž těla :).
Petr
Eva je neskutečně krásná a skvělá žena. Miluji přirozené a profesionální lidi. Opravdu super. Moc rád ji navštívím zase. Děkuji za neskutečný zážitek.
Jiři, Germany
Milá Evo,
den po mém svátku bude navždy spojen s jednou něžnou ženou jménem Eva. Neskutečně moc jste mne obohatila po všech stránkách a Vaše masáž měla pouze jedinou chybu, netrvala věčně. Na tu atmosféru nikdy nezapomenu a není to zdaleka jen zásluha Vaší profesionality, ale celé Vaší osobnosti, kde upřímnost, otevřenost, milý a lidský přístup je Vám zcela vlastní, to jste prostě Vy, oči nikdy nelžou, ve Vašem případě určitě ne. Moc děkuji, Evo.
Petr
S Evou sice první zkušenost, ale na více než 100 %. Byl jsem maximálně spokojen - příjemný přístup, masáž přesně dle dohody, perfektní atmosféra.
Honza, 40
Mockrát děkuji Evičce za včerejší masáž, byl jsem maximálně spokojený, nadšený, uvolněný, nabitý energií a určitě jsem nebyl naposledy.
Luboš
Centrum tantra masáže jsem navštívil několikrát a byl jsem vždy nadšený. Atmosféra je přátelská a lidé jsou příjemní. Tematicky laděné pokoje navodí tu správnou atmosféru. Masérka Eva je velmi krásná a příjemná bytost. Celá masáž probíhala velmi uvolněně a spontánně. Myslím, že jsem nikdy v životě nezažil nic tak příjemného a přál jsem si, aby to nikdy neskončilo. Za sebe mohu jen doporučit a určitě jsem toto centrum nenavštívil naposledy.
Marcel
Rád bych využil možnosti zpětné vazby. Nejde jinak než pochválit vaše centrum, vše probíhá vždy velmi profesionálně a v přátelské atmosféře od objednání emailem na recepci až po samotnou masáž.

Vaše centrum jsem navštívil po čtvrté a tentokrát vybral slečnu Evu, je neuvěřitelné, že po Sabině a Báře, kdy jsem myslel, že jejich masérskému umění a charismatu se nikdo nemůže rovnat, mě Eva okouzlila svou osobností a smyslnou masáží úplně stejně. Každá z těchto masérek je dle mého názoru úplně jiná, masáž s každou z nich probíhala v odlišné atmosféře, ale výsledek byl vždy naprosto úžasný. Každá z masérek masírovala vždy naplno a cítím, že mě každá z nich nějak pozitivně ovlivnila.

Tady musím pochválit hlavně Vás :), Vaším instinktem při výběru masérek a je jistě zásluhou Vaší práce a nastavením rozvoje a hlídáním kvality masérek, že každá masáž má stejně vysoký standard.

Děkuji za vaše služby a troufám si říct, že jste mi návštěvami vašeho centra pozitivně změnili život a způsob mého uvažování o něm. Věřím, že se u vás při příští návštěvě opět setkám s některou z vašich úžasných masérek.
Jiří
Masáž s Evou byla úžasná! Eva je velmi milá a krásná slečna, hezky se s ní povídá, umí navodit přátelskou atmosféru a splnila mi všechny přání, která jsem ohledně masáže měl. Požádal jsem o jemnou masáž a 3hodiny se rozplýval ve slastné euforii a záplavě pocitů. Je až neuvěřitelné, jak má každá masérka svůj neopakovatelný styl a vždy mě nějakým zvláštním stylem masírování překvapí. Děkuji za výjimečný zážitek.
Jiří
V sobotu jsem byl u Vás na tantra masáži, pro kterou jsem si vybral masérku Evu. Vzhledem k tomu, že to byla má první tantrická masáž v životě, hodně jsem si toho na vašich stránkách přečetl, stejně jako jsem se podíval video přímo s Vámi jako majitelkou. Podrobně jsem si přečetl i profily jednotlivých masérek, a nejen vzhledem, ale i podrobnějšími informacemi, či názory samotné Evy, mě právě tato asi nejvíce oslovila. Samozřejmě není nad osobní kontakt z očí do očí a někdy je člověk v konfrontaci s realitou rozčarován s tím, že si daného člověka idealizoval k obrazu svému. Mé poznání „reality“ bylo však úžasné. Eva, nejen, že předčila vše, co sama o sobě skromně píše, ale tak milého človíčka něžného pohlaví už jsem dlouho nepotkal. Jsem člověk, který není zvyklý, na základě životních zkušeností, se příliš „otevírat“, už mnohokrát jsem na to doplatil, ale v tomto případě to prostě jinak nešlo a bylo to silnější, než já. Stejný problém mám se svým mozkem, který je zvyklý vše rozebírat a ne a ne se vypnout, i když bych si to moc přál. Evě, i když o tom možná měla v průběhu masáže pochybnosti, se podařilo můj neúnavný mozek vypnout na tolik procent, jako snad ještě nikomu. Přes veškeré obavy, počáteční stud a mé soustavně ztuhlé svalstvo, to byl životní okamžik, na který se nezapomíná. Nevěřil jsem tomu, ale bylo mi nádherně po celém těle i duši a ten pocit trval nepřetržitě neskutečně dlouho, byl jsem jako „omámený“. Asi už jsem použil hodně velkých slov, což nemám ve zvyku a taky bych nerad, aby vyzněly falešně a tuctově, proto na závěr k samotné Evě, je to neskutečná profesionálka, ale pokud by svou činnost neprociťovala celou svou úžasnou osobností, nikdy by nedosáhla takových výsledků. Na takovou masérku můžete být právem hrdá. Recepční osobně hodnotit nemohu, protože má masáž proběhla na adrese Staropramenná, ale prostředí je to nádherné, a o to asi ještě intimnější. V telefonu jsem však vždy slyšel milé a sympatické hlasy mladých slečen, ochotné se vším pomoci alespoň na dálku milým slůvkem. Váš okouzlený klient
Petr z Hranic na Moravě
Před pár dny jsem měl masáž s Evou. Od první chvíle až do konce jsem si to neskutečně užíval a byl maximálně uvolněný. Eva se do toho dokáže vnést tělem i duší a vy si budete jenom přát, aby masáž trvala déle. Určitě se budu vracet. Mohu jen doporučit. Pokud hledáte šikovnou masérku a skvělou masáž tak Eva bude pro vás tou pravou.
Martin
Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, moudrá a vznešená, na mě působí jako královna. Nikdy v životě jsem si s královnou nepovídal, natož abych ji hladil po vlasech. Děkuji ti, Evičko. Lucinka bylo pro mě velmi milé překvapení. V týmu Tantra masáže Praha je zatím jen krátce, ale skutečnost předčila má očekávání. Dostala jsi mě na vrchol, a já jsem si ani neuvědomoval, že tam vlastně jdu hrozně rád. Navíc jsi velmi empatická, děkuju. Ivanka je mazlík, ale má i spoustu neočekávané síly. Bylo mi s tebou moc krásně. Závěrem řeknu už jen to, že si masáž u vás vždy rád zopakuji, ať již s masérkami, které znám, nebo s těmi, které jsem ještě neměl tu čest potkat, protože vím, že u vás vždy dostanu opravdu kvalitní služby a že to bude zase radost se potkat.
Vláďa
Evička je opravdový profesionál. Včerejší tantrická masáž byla uvolňující, nádherná a jedinečná!
David, 33
Dobrý den, při páteční tantrické masáži s Vámi jsem zažil neskutečný zážitek a rád bych se s Vámi o něj podělil. Jsem člověk, který rád chodí na masáže, ale teprve u Vás, díky vaší masérce Evě, jsem si poprvé doopravdy odpočinul. Když to řeknu hovorově, byla to prostě pecka! Nic a nikdo ve mně nikdy neprobudil tolik energie a slasti. Rozhodně u Vás nejsem naposledy a věřte, že Váš podnik vřele doporučím. Ještě jednou děkuji. Evo, jsi úžasná. Nemohu na tebe přestat myslet.
Lukáš
Milá Evi,

nemám slov! Jsou to již tři dny, které uplynuly od tantrické masáže s Vámi a já stále pluji na obláčku slasti a něžnosti. Vaše doteky jsou pohlazením na těle i na duši. Jste mistr svého oboru. Přiznávám, že ještě nikdy jsem nebyl tak uvolněný. Moc Vám děkuji za nezapomenutelný zážitek. Už teď se těším na příští. Ještě jednou děkuji.
Darek
Dokonalá Evi,

dovolte mi Vám z celého srdce poděkovat za pootevření dveří do zcela nové, báječné dimenze, o které jsem netušil, že vůbec může existovat. Setkání s Vámi a Vaším dotekem patří k nejsilnějším zážitkům v mém životě. Ani po několika dnech se nemohu zbavit příjemného chvění po celém těle a v nitru duše mi stále rezonuje Váš nádherný smích!
Slovy nedokážu správně popsat všechny své pocity z tantrické masáže s vámi, jedno však vím naprosto jistě. Musím se k Vám brzy vrátit a znovu se od Vás nechat provést chrámem slasti těla i duše, jehož jste jednoznačnou Bohyní…
David
Milá Evo,
Je těžké najít slova, jimiž bych popsal neuvěřitelný zážitek, jenž jsi mi včera poskytla během 2,5hodinové masáže Deluxe. Dotkla ses mého srdce. Cítil jsem se kouzelně, jakoby všechny záležitosti světa na nějakou dobu zmizely. Místo toho jsi vytvořila úžasnou a silnou atmosféru, kde jsem mohl nechat své já odejít a plně se vcítit do přítomného okamžiku. Pro mě to bylo více než jen masáž. Byl to dar. Hluboce tě oceňuji za to, co děláš. Děkuji ti za všechno!
Bernard, 35
Milá Evo,

chtěl bych vám tímto způsobem poděkovat za úžasnou tantra masáž, kterou jste mi poskytla. Děkuji zejména za To, co jste Vy osobně přidala, Vaši energii a pohodu. Bylo to úžasné. Myslím, že síla prožitku není jen o jeho intenzitě, ale hlavně o tom, jak dlouho ve vás zůstává. Děkuji Vám Evo, stačí se zhluboka nadechnout a všechno kolem je milé, barevné a plné vůní. Život je zase nádherný.
Jaroslav, 65
Navštívil jsem toto studio již třikrát při své návštěvě Prahy a rád bych sdílel můj zážitek, jelikož si to tým tohoto centra skutečně zaslouží. Umí se skvěle starat o zákazníka. Při první návštěvě jsem měl mnoho otázek, jelikož to byla moje první zkušenost s tantrou. Na všechny mi profesionálně, mile a rychle recepční odpověděla. Právě tento první kontakt a profesionalita webových stránek upevnila mou nejistotu a rozhodl jsem se objednat na masáž. Moje cesta ke studiu byla příjemná a rychlá, jelikož studio je velmi blízko centra Prahy. Po cestě jsem byl přece jen trochu nervózní, jakmile jsem ale vstoupil do tohoto masážního centra, cítil jsem se moc dobře. Studio je nádherné, krásně dekorované a plné indické atmosféry. Moc hezky to tam voní, je tam ticho a krásně čisto. Přístup celého týmu je velmi přátelský a osobní. Recepční mi nabídla ovoce, zatímco jsem se usadil v červené masérně, ve které již byla připravená horká koupel – objednal jsem si masáž Deluxe na 3hod včetně koupelového rituálu. V místnosti bylo mnoho svíček, příjemná hudba, prostorná vana s horkou vodou, plátky růží a koupelovými oleji. Začínal jsem se čím dál víc těšit. Moje masérka Eva přišla přesně na čas a společně jsme si dvacet minut povídali před tím, než začala samotná masáž. Každý klient má totiž vždy navíc třicet minut, aby se mohl na cokoliv zeptat, nemusel spěchat a cítil se uvolněně. Eva byla opravdu milá a příjemná, velmi brzy jsem jí začal důvěřovat a napojil se na ni. Vysvětlila mi, jak mám dýchat, abych prohloubil prožitek z masáže. Následný zážitek byl jednou z nejlepších věcí, kterou jsem kdy zažil. Měl jsem pocit, že Eva skutečně otevřela moje srdce. Zážitek byl o tolik odlišnější, než veškeré moje dosavadní intimní zkušenosti. Ještě nikdy jsem nebyl tak uvolněný, vzrušený a propojený sám se sebou. Při masáž jsem cítil živoucí energii po celém těle, cítil jsem také tok energie mezí mnou a Evou. Byla tak soustředěná a cítil jsem, že si zážitek užívá stejně jako já! Masírovala mě úžasně, ještě nikdy mě někdo tak dobře nemasíroval. Po tomto zážitku jsem byl u Evy ještě dvakrát a přemýšlím o tom vyrazit opět do Prahy a zúčastnit se v tomto centru masérského kurzu. Pokud váháte, zda máte navštívit toto studio, nepřemýšlejte a objednejte si termín. Absolutně nelituji peněz, ani času, který jsem do tohoto zážitku vložil!
Alex, 43
Dovolte mi tímto poděkovat slečně Evě za krásné chvíle během mé tantrické masáže, které s její empatií a něžností byly opravdu velmi příjemným zážitkem. Relaxaci a procítění každého doteku jsem si velmi vychutnával a bylo to přesně to, proč jsem se rozhodl tantra masáž vyzkoušet. Jsem moc rád, že náhodný výběr masérky padl zrovna na ni a při další masáži se na ni budu opět těšit. Dojem z celého centra musím hodnotit rovněž výborně, neboť jsem se velmi rychle cítil jeho součástí.
Martin, 39
Evu jsem si vybral, protože podle profilu vypadala jako stoprocentní sympaťačka, což se beze zbytku naplnilo během seznamovacího rozhovoru. Až jsem si říkal, jestli to přátelské popovídání není na škodu věcem příštím. Když však vstoupila do místnosti podruhé, před začátkem samotné masáže, přinesla s sebou jinou atmosféru. Byla tajemná, mystická, elektrizující, smyslná, prostě kouzelná. Už při prvních dotycích jsem hmatatelně cítil proudící energii a ani ve snu by mě nenapadlo, jak smyslné a nekonečně krásné mohou být prosté dotyky konečků prstů. Na začátku masáže jsem Evě říkal, že bych byl moc rád, kdyby se mi během ní podařilo dospět do stavu blaženého nevědomí, kdy nebudu myslet na to, co bylo, nebo co bude, ale naplno prožívat ten moment TADY a TEĎ. Její mimořádná péče, citlivost, empatičnost a něžnost mě do takového stavu dostala. Bylo mi krásně, po celou dobu masáže a s krátkým odstupem času zjišťuji, že ten intenzívní prožitek v sobě stále mám. Ještě jednou děkuji.
Pavel
Báječná Evičko,

děkuji ti za naprosto přirozený, lidský, přívětivý přístup s tvým nádherným, odlehčujícím úsměvem, který mne během prvních pár minut zbavil zbytků nervozity, která díky tobě, byla naprosto zbytečná. Ještě jednou moc děkuji za velmi nádhernou nepopsatelnou tantra masáž, která pro mne byla úplně novým, zcela výjimečným zážitkem, plným důvěry, odpočinku, relaxace, vzrušení a poznáním o čem je tantra masáž.Nesmírně si toho vážím a těším se na další setkání.
Vláďa
Úžasná Evi,

přenesla jsi mě do jiné dimenze, která se dá těžko popsat slovy. Tvé ruce, tělo a vše krásné a uklidňující z Tebe mi poskytly nezapomenutelný zážitek. Tvá tantrická masáž patří mezi okamžiky, u kterých bych rád zastavil čas. Neskutečné, nádherné, musí se zažít. Děkuji!
Rosťa
Nedávno jsem navštívil Vaše Tantra centrum v Praze a masérku Evu. To co mi předvedla při 3 hodinové masáži, se nedá popsat jinak než slovy naprosto dokonalá a okouzlující masáž. Eva ji moc milá, krásná a příjemná masérka. Neskutečná a jedinečná masáž v podání této skvělé masérky jde někam za hranice možností. Nyní mohu jen doufat a snít že se s touto výjimečnou masérkou ještě brzy setkám a předvede mi opět něco z jejího umění. Děkuji Vám, Evo. Jinak vaše recepce a interiér krásné a čisté. Pan recepční Míra také velice milý a přívětivý pán. Nemám dalších slov, a doufám, že Vás zase brzy navštívím. Děkuji Vám za super zážitek u Vás.
Pavel, 54
Mírná nervozita zmizela v okamžiku, když mi milá slečna Eva otevřela dveře. Velice příjemné prostředí, absolutně profesionální empatický přístup, dokonalá tantrická masáž, vše na 100%. Byla to moje první zkušenost s tantra masáží a určitě ne poslední Doporučuji a děkuji!
Martin
Nejdražší Evo,

děkuji za zážitek hlubší než Mariánský příkop, krásný pocit držící déle než účes Heidi Klum a příliv energie srovnatelný se spuštěním druhého bloku Temelína. Po návratu na zem, dva dny po tantrické masáži, jsem zaběhl svůj rekord na trati, kterou běhám více než rok. Děkuji!
Honza, 38
Včera jsem absolvoval svou první tantra masáž v životě. Měl jsem trochu obavy, ale díky slečně Evě to byl opravdu krásný zážitek. Uvolňující i nabíjející zároveň. Děkuji, doporučuji!
Petr
Dobrý večer,

ještě jednou bych chtěl poděkovat za úžasný zážitek s masérkou Evou. Určitě se u vás při mé příští cestě do Prahy znovu zastavím. Má achilovka se za poslední 3 roky necítila lépe.Pozdravuji Evu a vzpomínám na její krásné a šikovné ruce.
Sebastian
Milá Evo a Míšo, ještě jednou Vám moc děkuju za úžasnou čtyřruční tantrickou masáž. Zkušenosti s tantrou ve Vašem centru již mám. Masáže mně pomáhají od fyzického a psychického napětí, včetně svalových spasmů. Chodím díky svému tělesnému handicapu o berličkách. Děkuji Vám, že mohu být součástí něčeho tak krásného, jako je tantra. Přeji Vám krásné a pohodové dny.
Martin, 39
Ze zvědavosti jsem k vám zašel na masáž a byl jsem mile překvapený úrovní prostředí a posléze fantastický přístupem masérky Evy. Byl to nádherný a jedinečný zážitek. Děkuji za něj, Evo.
František
Milá Evo,

už tři dny se snažím najít ta správná slova, která by popsala úžasný čas strávený ve vaší péči. Vaše ruce byly jako oheň i voda a vaše doteky byly plné něhy i vzrušujících podnětů. Jste úžasná žena a já jsem nesmírně vděčný za okamžiky, které jsem s vámi mohl sdílet. Dokázal jsem díky vám odpočívat, otevřít mysl, uvolnit všechny myšlenky a obavy. Jste navíc neskutečně milá a pozitivní, když zavřu oči, stále cítím vaši pozitivní, slunečnou energii. Děkuji mnohokrát. Tantrická masáž s Vámi byla neskutečný zážitek, který mohu jen doporučit.
Bernard
Rád bych tímto pochválil masérku Evu za nesmírně podnětnou tantrickou masáž. Přestože je to již více než 24 h, stále se cítím plný energie a mám pocit, že jsem omládl o 20let. Jsem si jistý, že toto nebyla má poslední návštěva vašeho centra. S Evou jsem se cítil pohodlně a uvolněně a její masérské umění je neskutečné. Díky ní jsem dokázal zapomenout na všechny stresy v mém životě a soustředit se výhradně na sdílení této neuvěřitelné zkušenosti se svou Bohyní, Evou. Během masáže jsem s ní cítil silné spojení a uvědomoval jsem si všechny malé i velké věci, které udělala a kterými posílila energii celé masáže. Její slunečná a energická osobnost se projevovala i v jejím spontánním a energickém doteku. Děkuji ti za možnost vstoupit do klidného a meditativního stavu mysli i za fantastickou masáž. Je to pocit, který mohu upřímně popsat jako nebeský.
JD
Rád bych sdílel můj úžasný zážitek s masérkou Evou. Každá masérka má svůj jedinečný styl a osobnost, což činí tantrickou masáž velmi různorodou, jelikož člověk pokaždé zažije něco nového. Eva je krásná, usměvavá a šťastná žena a vkládá do masírování své srdce. Pracuje s energií, její dotek umí být něžný i silný, vždy takový, aby uvolnil stres a napětí. Prožitek s Evou se vyšplhal daleko za má očekávání. Byl jsem ohromen množstvím energie a lásky, kterou mi dala a vyjádřila během tříhodinové masáže Deluxe. Mohu každému vřele doporučit, aby alespoň jednou v životě tantrickou masáž vyzkoušel a toto tantrické masážní centrum je nejlepším místem, kde tak učinit. Den po masáži a já na zážitek s Evou stále myslím a nemohu se dočkat, až centrum opět navštívím a prožiji další masáž. Tantrická masáže totiž není pouze způsobem, jak uvolnit stres a napětí nahromaděné z každodenního života, pro mě je ale také nejlepším způsobem, jak nalézat štěstí v životě. Děkuji ti Evo, jsi anděl seslaný z nebes, aby skrze sebe a tantru dával lásku a radost. Hluboce ses dotkla mého srdce i duše. Do našeho příštího setkání, pokračuj v šíření svého skvělého talentu.
Daniel
Vidět někoho, kdo dělá to, co má opravdu rád je pro pro mě něco úžasného. Ještě úžasnější však je mít tuto lásku zaměřenou přímo na vás. Zkušenost z tantrické masáže, kterou jsem dnes prožil s masérkou Evou byla jako z jiného světa a mohu s jistotou říci, že to byly ty nejúžasnější 3h v mém životě. Viděl jsem ženu, která se proměnila v Bohyni. Děkuju za nádhernou tantra masáž, Evo!
Kevin
Vážné Tantra masáže Praha,

minulý týden jsem zažil skvělou masáž s masérkou Evou, za kterou bych rád ještě jednou poděkoval! Děkuji také slečnám na recepci, které mi pomohly při výběru mé masérky i vhodné masáže. Jak si teď uvědomuji, Eva byla pro mě tou nejlepší volbou! Cítil jsem se neskutečně a upřímně říkám, že tříhodinová tantrická masáž s rituální koupelí je něco, co by měl zažít každý. Díky, brzy se opět uvidíme!
B. Engelmann
We were initially very skeptical about the whole concept of Tantra Massage, but I can really tell you that your website is fantastic and has every piece of information a customer is looking for. Your website has a very professional touch to it. Receptionist Rika was always very helpful and patient with us. She patiently answered to several email of ours which also gave us the feeling that this is a very professional massage center.

We were made very comfortable as soon as we reached your place. We were welcomed nicely with tea a fruits.
We were a bit nervous and were not at all sure what to expect out of this tantric massage and how it would pan out. I and my wife were a bit unsure but we decided to try it out as a part of celebrating our 10 years of marriage. We were also slightly worried of having bad after effects because nudity is involved, it’s an intimate massage experience and involves massaging of lingam and yoni which has never been experienced by us from a stranger.

However, we were made extremely comfortable by masseuse Eva and masseur Ondra. I thoroughly enjoyed every touch by Eva. I felt so comfortable in her arms that I had surrendered myself to her from the beginning itself. I always felt massage is a boring activity when it goes beyond 90mins, but with Eva, 180mins went so fast. The excitement level was always up throughout the 3 hours. Various props were used for massage during these 3hrs and everyone of it felt so good but what stood out were the hot stones.

Overall, the whole experience was extremely satisfying and it has truly transformed the intimacy between me and my wife.
Abhilash
Really exceptional tantra massage. Highly recommended.
Ludo, 45
I had a 3 hour Deluxe massage with Eva and I feel like my whole year suddenly started to appear less grim. I looked in the mirror that evening and my eyes seemed to have a new shine in them, the whole world around me seemed to appear more beautiful. And for the first time in many years, I felt no anxiety. Having suffered from anxiety for so long, it was so weird and amazing not to feel it. I am back from my vacation in Prague. I can still feel the effects of the massage on me; it lingers in my mind all the time. Words could never express how overwhelming it was for all my senses, exactly as advertised :).I am incredibly grateful to Eva for making it happen. Thank you.
IL
Thank you so much, we had a wonderful time. Eva and Nora have been a perfect match. These are two very beautiful young skilled Ladies. If we come back next time we will have no questions to ask we only will make a booking. Please let the Ladies know we will be thinking about it for a long time and hope to see them next time. Thanks again. Now we know why you recommend 3 hours. I think we could spend and enjoy the massage for another 1 or 2 hours. 2 hours are really not enough. Next time will be at least 3 hours. Thanks for everything.
Werner and Yung
I just wanted to express my awe and gratitude for yesterday. By light years the most professional and flawless experience ever. All the best to you, Bea and Eva.
Maku
We would like to express our thanks and gratefulness to masseuses Eva and Andrea for their amazing tantra massage. It was very delicate and energy driven. We totally enjoyed it!
Roselyne and Renaud
Dear Tantra massage Prague,

Now I'm back in Norway after a wonderful vacation in Prague. It is such a beautiful city! I just had to tell you that the massage with Eva was absolutely amazing. She was so good! The 3 hours tantra Deluxe massage was never boring, and she kept me excited the whole time. And I hope she liked it too :-). I will definitely book a massage with you next time I'm in Prague. Have a lovely day.
Fred
My tantra massage with Eva was the best experience in tantra I have ever had. I got 3 hours Tantra Massage Deluxe and don´t have enough words to describe my feelings. It was like I was in heaven and Eva was an angel. Thank you, Eva, for a lovely time. I hope we will meet again.
Carsten
The massage with Eva was one of the most amazing experiences in my life. Words cannot begin to describe the experience I had. The main reason I booked is was my hope to eradicate barriers in my brain. I am 27 years, a grown man who has become quite successful in recent years of his life. But I am also a virgin, meaning that I never shared any intimacy with a woman before. I walked through the door full of worry, fear and shame. I was let in by a polite woman who showed me the room, offered me tea which I gladly accepted and left me waiting in the room while I was still wondering if I made the wrong decision. After few minutes, I could feel the effects of lighting, music and incense in the room. Then Eva walked in and the conversation calmed me down a bit.

Dear readers, to fully understand how deeply screwed up in the head I am, know that when a professional and licensed masseuse, also incredibly beautiful woman, Eva mentioned shower; I pretty much had a small panic attack inside me "oh no not together no please no". No common nervousness, but pure dread at the thought or the idea that we might be naked together.

Anyway, after we had a conversation and Eva explained everything to me, she left the room and left me to take a shower and change, for which I was deeply grateful. When she left (I describe this to illustrate my mental situation), I needlessly kept worrying over trivial issue like where to hang my clothes on and "oh surely I put this thing wrongly it will fall off oh no". Then I began to experience shame for my body was fat, hairy and ugly.

I drank some more tea, wasn't sure whatever to sit or stand and then I rang the bell which I had to rang as a sign for Eva to walk in. Then Eva walked in and ritual slowly began. It started very slowly, breaking the ice or the barriers that I knew I had somewhere inside me. This is something impossible to describe to someone who never experienced it, but Eva overpowered my every sense, she kept teasing my sense of smell and hearing through the whole ritual. I've read a bit about breathing in tantra before but it's different reading the basics and truly experiencing it, feeling, hearing and smelling her breath.

For most of the time, I kept my eyes closed because that helped with my shame. During the ritual, I noticed that somehow my shame was completely gone, like it was never there. I don't know how, but it was simply gone.

Near the end of the ritual, I felt a really weird experience, like my limbs were full of electricity-like energy, it was bizarre. Not uncomfortable, but it surprised me, it was unlike anything I felt before. Not sure how I could even begin to describe it or is that supposed to happen during three hours long session.

By the end of the ritual...which was the most amazing experience of my life, every minute of it...I felt no anxiety. While I was taking a shower at the end, I noticed that I haven't felt this relaxed since my childhood. At the same time, I was full of energy.

Eva and I had a conversation again. Then she guided me to the exit and said goodbye.

In the end, massage helped me and in ways I did not expect. I never expected it to help me so much with fear, shame and anxiety. I thought it *might* help me with my cravings for intimacy and my ironic fear of intimacy (at the same time), however Eva advised me it's best not to set clear goals to accomplish during tantra session. It's like my mind and body started to understand each other and I felt like Eva completely understood me somehow. It did help me with my cravings of intimacy and for the first time in my life I felt no shame at my nudity in front of another person. But that is nothing compared to what I didn't expect: my anxiety is 90% gone. Just like that. I don't know how long it will be gone but it is completely awesome. Those who haven't suffered from anxiety could never imagine the feeling of freedom I feel now.
During the first few days I felt complete euphoria and complete absence of anxiety. When I start to get anxious (but it's like a fragment of what I used to feel) I remember the session and it helps me to get back to my more rational self which knows that constantly worrying about something will not help me. I remember the breathing of both Eva and me, I remember the ritual, the smells, the sounds, the feelings on my skin.....and I am in bliss again. It's been two weeks.
I will definitely go back to this studio and I would highly recommend it. Everything was incredibly professional. I would recommend Eva and no less than 3 hour session because any less would be too short.

The only thing I feel sorry for is not being able to tip more at the time...Eva most definitely deserved it.
T.
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!