Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Daniela

Tantra masérka Daniela

Daniela je nejen krásná, ale také velice smyslná, vášnivá a milá průvodkyně, která bude na vaší cestě za všech okolností s vámi. V její přítomnosti se můžete naprosto uvolnit a odhodit ostych, protože oplývá nesmírnou chápavostí a bezprostředností.

Co má ráda:

Tantra je pro mě dlouho hledaná cesta duchovního vývoje a nový způsob vnímání celého světa. Okouzlila mě její léčivá síla, která má pozitivní vliv na duševní i fyzické zdraví. Není to ovšem jen jedna vytyčená cesta, každému umožňuje kráčet po jiné pěšině, aby nakonec stanul sám před sebou, našel cestu ke svému tělu. Zvolíte si svou osobní cestu, která vám umožní zůstat otevřený dalším filosofiím a pohledům na svět.

Proč dělá tantra masáže:

Ráda zkoumám vše, co se v nás skrývá a naplňuje mě práce s energií, vědomím, emocemi a sexualitou. Proto mě má životní cesta přivedla k tantře, která mě okamžitě uchvátila. Cesta to byla velice přirozená, řekla bych, že si mě tato krásná filosofie vlastně sama přivolala. Naše společná cesta je zatím plná objevování a nových zážitků.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda dlouhé masáže, kde mohu nejlépe fungovat jako tantrická průvodkyně a vést člověka k objevení jeho vnitřního vesmíru. Vždy při tom něco objevím dokonce i já sama.

Reference

Dnes jsme s mou ženou měli u Vás tantrickou párovou masáž. Vše bylo úžasné a musím pochválit masérky Míšu a Danielu jsou moc šikovné, milé, přátelské a dokážou nádherně uvolnit. Moc děkujeme a všude Vás budeme chválit.
Marek a Anna
Byl jsem velmi mile překvapen milou profesionální tantrickou masáží od Daniely. Ten kdo vás nenavštívil nepochopí, jak je tato masáž blahodárná a přináší odpočinek pro duši i tělo. Určitě se vrátím a doporučím všem přátelům. Musím pomoct odbourat předsudky, které mají lidé k této masáži. Jsem doopravdy spokojen.
Petr
Na Tantra masáži jsem byla poprvé u masérky Daniely a byl to nezapomenutelný zážitek! Krásné prostředí, profesionální a diskrétní přístup - mohu jen doporučit!
Michaela
Masáž s Danielou byla dokonalá! Když jsem odcházel, cítil jsem se fantasticky. Děkuji!
Jirka
Velikou pochvalu pro masérky Danielu a Michaelu, jsou více, než skvělé !!!
Josef
Daniela mě prováděla mou první tantrickou masáží. Vše zpočátku ochotně vysvětlila a nastavila velmi příjemnou uvolněnou atmosféru. Celou masáž jsem si velmi užil, Daniela je skutečně profesionálkou na svém místě a její péče po celou dobu masáže byla úžasná. Zde jsem určitě nebyl naposledy.
Tom
Chci touto cestou ještě jednou poděkovat Andree a Daniele za jejich čtyřruční tantrickou masáž. Za ten krásně namíchaný koktejl něhy i vášně, jemnosti i síly, překvapivých doteků, okouzlující hloubavosti i krásné živosti. Za koktejl podávaný s plnou vnímavostí k tomu co aktuálně potřebuju. Zůstalo mi jen jedno nesplněné přání - aby to celé nikdy neskončilo. Díky jejich masáži jsem mohl hluboce prožít, jak úžasné je dovolit si vstoupit za hranice dosud poznaného. Tělo stále cítí probuzenou energii a mysl se stále vrací k nádhernému prožitku. K vyjádření jeho podstaty mě napadla okouzlující představa a zkusím ji (hlavně pro pánskou část případných čtenářů) nabídnout. Podívejte se na youtube na reklamu "I andělé podlehnou". Pak si představte, že ten příběh má pokračování, a pak že hlavní roli v tom pokračování hrajete vy.
buddhista
Děkuje Michaele a Daniele nejen za profesionálně a úžasně provedenou masáž, ale i za krásně strávené odpoledne.
Ať se daří.
Václav s Milanem
Děkuji Daniele za krásnou masáž, blízkost, intimitu a empatii. Měla moji důvěru a já se mohl plně otevřít a užít si masáž, která pro mě byla nezapomenutelným zážitkem. I po týdnu od masáže jsem stále na obláčku krásného prožitku.
Marek
S masážemi ve vašem studiu jsem velmi spokojený a rád se k vám vracím. Je to především zásluha masérky Daniely, jejíž míra empatie je neuvěřitelná. Vyzkoušel jsem i jiné studio a patříte do úplně jiné ligy.
Věci, na které jsem zvyklý u vás a považoval jsem je za standard, jsem v tom druhém studiu postrádal.
Líbí se mi, že po příchodu se mne hned ujme někdo z recepce nebo přímo masérka a odvede mne rovnou na masérnu (nečekám s dalšími lidmi jako u zubaře). Masérny mají intimní atmosféru i za bílého dne a vybavení je přizpůsobeno tantra masážím. Věřte mi, že jsem byl docela v šoku, že někdo vážně provádí Tantra masáže na masérském lůžku 80x180 metr nad zemí.
Vážím si toho, že věnujete čas rozhovorům před a po masáži a že je to opravdu lidský rozhovor, ne pouhá formalita. I Daniela, která mne má za tu dobu přečteného a pozná i to, co bych raději zatajil, věnuje rozhovorům čas a pozornost. Je to prostě milé.
Daniela do každé masáže dává maximum a vždy je to pak jedinečný, neopakovatelný zážitek.
Jestli existuje ráj, pak masáže od Daniely jsou rájem už na zemi.
Petr
Byla to pro nás první Tantra masáž, oba jsme si to krásně užili. Masérky Daniela i Sofie byly příjemné a šikovné. Určitě se chceme vrátit a s tím, co už víme, si to užít déle. Těch 90 minut uteklo moc rychle :)
Tomáš
Děkuji za skvělou masáž vedenou Vaší masérkou Danielou, nemělo to chybu. Rád se k Vám vrátím.
Jirka
Byla to má první tantrická masáž. Důvodem návštěvy Vašeho centra byla zvědavost. Hodně jsem načetl, ptal se a hledal na internetu, ale místo odpovědí vzniklo jen více otázek. Tak nezbylo, než ukojit svou zvědavost na vlastní kůži. Prošel jsem dostupné recenze a rozhodl se pro Vaše centrum.
Vstoupil jsem do velmi příjemného prostředí, následně do stylově zařízené masážní místnosti s tematickou vůní i hudbou a příjemným přiměřeným občerstvením. Stejně bych se mohl vyjádřit o masérce Daniele, velmi příjemné dámě, která mě uvedla do situace a během cca minut uvolnila atmosféru. Ocenil jsem i možnost vysprchovat se před masáží. Pocit čistoty přispěl k mému celkovému uvolnění.
Samotná dvouhodinová procedura byla velmi uvolňující a v závěru intimně příjemná. Ocenil jsem přístup masérky, která mě dokázala uvolnit a dle mého názoru přesně trefila intenzitu závěrečné intimní masáže tak, že ačkoliv mě několikrát přivedla na hranu vyvrcholení, dokázala změnou přístupu vše ukočírovat.
Závěrečný rozhovor a možnost podělit se s ní o čerstvé zážitky spolu s vysvětlením některých dějů a doporučení do následujících hodin považuji za optimální zakončení celé procedury. Oceňuji také otevřenost rozhovoru.
Závěrem mohu říct, že má úvodní zvědavost byla ukojena. Pokud by byl někdo v podobné situaci jako já, Vaše centrum bych doporučil. Stejně jako slečnu Danielu, která při vstřícném a intimním přístupu zachovala absolutní profesionalitu.
Děkuji a přeji spoustu dalších podobně spokojených klientů...
Karel
Kdyby mi někdo předem řekl, co zažiji, tak si budu ťukat na čelo. Jenže pod rukama masérky Daniely jsem dostal do stavu, který jsem nikdy v životě nezažil.. Jedním slovem bych tento stav nazval "extáze". Můžu se Vám tady rozepsat do 20ti odstavců, ale shrnu to tak, že "Kdo nezažije, neuvěří." A každý mi pak dá za pravdu :)

Ještě jednou děkuju a určitě zopakuji
Standa
Zajděte si na masáž k masérce Daniele. Nejlépe na delší masáž a opakovaně. Dostane se Vám nejlepší možné péče.
Přijďte, uvolněte se a oddejte se dotykům masérky. Objevíte, že máte na těle supercitlivé body, o kterých vůbec nevíte. Budou Vás brnět ruce, brada. Zahltí Vás nepoznané pocity.
Potečou Vám slzy po tváři a tři dny se z toho budete vzpamatovávat. :-)
Budete chtít jít znovu a ta masáž bude zase jiná a překvapivá. Věřte mi, byl jsem u Daniely letos už podeváté.
Petr
Včera jsme si u Vás s partnerem užili partnerskou tantrickou masáž a myslím, že u Vás rozhodně nejsme naposledy. Moc děkuji Daniele, cítila jsem se velmi příjemně, masáž byla jemná i intenzivní přesně jak si mé tělo říkalo a já byla poté celý den nabita energií.
Klára
Byl jsem na tantrické masáži poprvé a vůbec nejsem nevěděl co od toho čekat. Nicméně musím říct, že jsem byl velice příjemně překvapen. Masérka mi dopředu vše vysvětlila jak bude masáž probíhat a po následné sprše vše začalo. Masáž byla velice intenzivní, příjemná a intimní. I přes mnou značnou nervozitu jsem si jí opravdu užil. Po masáži jsem se cítil daleko lépe, opadl ze mě všechen stres a únava. Byl to nezapomenutelný zážitek, který bych určitě všem doporučil.
Michal
Mojou prvou tantra masážou ma previedla práve Daniela. A bolo to nádherné. Od začiatku do konca. Masáž bola neuveriteľne zmyselná, čo viedlo k vytvoreniu pocitu hlbokého spojenia. Ďakujem <3
Ak budem môcť, určite prídem znova.
Jozef
Ve vašem centru jsem byl poprvé asi před osmi roky. Tehdejší masáže (byl jsem u Vás tehdy 2x) byly příjemným zážitkem, nicméně neměl jsem potřebu pokračovat. Pokud se zpětně ohlédnu, možná to bylo z následujících důvodů (jsou to v podstatě drobnosti, ale mají dopad na výsledný dojem)
Masérna (první vpravo) byla do ulice a cinkání tramvají s další ruch nešlo přeslechnout, při druhé masáži jedna z masérek několikrát odešla z masérny, což člověka znejistilo a rušilo pocit důvěry.
Přestože jsem na další masáž nešel, zůstal přesto ve mně dojem určité profesionální úrovně.
Masáže v tomto roce jsou o několik tříd výše.
Masérny (vlevo vzadu a vpravo úplně vzadu) jsou tiché a člověk má pocit naprostého soukromí. Navíc mi přijdou i lépe vybavené. Člověk má hned o důvod navíc se vrátit do příjemného prostředí.
Sms s připomenutím masáže je super (jen bych ji asi neposílal po osmé hodině večer)
Masérka Daniela je ale pravým důvodem pro objednání další masáže. Vysvětlila, co bylo potřeba a jednoznačně řekla, kde jsou hranice a co lze očekávat. Masáž samotná byla pro mne naprostým šokem (v nejlepším možném smyslu) Očekával jsem příjemný zážitek, ale Daniela dokázala překonat veškerá očekávání. Jako by ve mně četla a věděla lépe než já, kam, jak a v jaký moment sáhnout. Navíc vytváří pocit naprosté důvěry.
Nevím jestli je za tím její maximální koncentrace na přítomný okamžik, na mne jako klienta nebo dlouhodobá zkušenost, ale dalo by se to nazvat “once in a lifetime experience”.
Tohle všechno ale navíc byla schopna ještě překonat a stupňovat při dalších masážích. Ptá se na prožitek z masáže, pamatuje si, co jsem ocenil a tuhle znalost využije v další masáži.
Oceňuji ale i to, že je schopna doporučit další vhodnou masérku, která by se o mne mohla postarat podobně skvělým způsobem.
Recepce - slečny/paní recepční jsou velmi příjemné. Jediné nedorozumění s přesunem termínu bylo vyřešeno omluvou a to považuji za známku vysoké profesionality. Jen, prosím, opravdu nevolejte klientům v neděli odpoledne.
Pokud to shrnu, mám řadu důvodů se vracet, celkově hodnotím Vaše centrum jako skvělé a doporučuji ho dále svým známým.

Moc děkuji a přeji příjemný den.
Petr
Dobrý den,
jednání s paní recepční bylo velice srozumitelné a příjemné.
Prostředí na mě působilo dobře, místnost kde probíhala masáž na mě působila klidně, příjemně a útulně. Při pohovoru s paní Danielou jsem nemohl najít správnou polohu v křesílku, ale to je pouze můj subjektivní názor.
Toto byla moje první Tantrická masáž, musím zodpovědně říct, že to byl krásný zážitek. První masáž v životě kdy jsem cítil, že mi opravdu povolila místa například na zádech, která při klasické masáži v minulosti nikdy nepovolila.
Paní Daniela byla velice otevřená, věděl jsem že ji mohu plně důvěřovat a uvolnit se. Toto bylo patrné od prvního momentu, kdy jsme začaly pohovorem o tom jak se cítím a jak to bude probíhat.
Vaš činnost má podle mě velký smysl a za to Vám patří můj dík a obdiv zároveň.

PS: Doporučuji každému, kdo je ochoten to poslouchat. :-)
Karel
Měla jsem v sobotu s manželem luxusní partnerskou masáž. Děkuji, tímto způsobem, masérkám Johance a Daniele za velmi krásný a hluboký prožitek. Vaše studio mohu jen doporučit.
Silva
Dobrý den, včera jsme byli s manželem na masáži, a chtěli jsme moc poděkovat.
Bylo to nádherný zážitek, předejte naše poděkování Tomášovi a Daniele a moc rádi se u Vás znovu objednáme. (pokud jsem doted měla energie jako jaderná elektrárna, tak ted mám energie jako dvě takové elektrárny. :-) Nic podobného jsem nezažila, absolutně fantatastické!
H.
Daniela má tak uhrančivé oči, že se na ně chcete dívat napořád, jako kdybyste se dobrovolně rozhodl vstoupit navždycky to umělého matrixu, a zůstat tam jen kvůli ní i přesto, že víte, že není skutečný, a že jednou stejně musíte ona i vy očima mrknout a spojení zrušit. Fyzicky ji také moc obdivuji, práce s dechem a síla v prstech byly obdivuhodným výkonem. Sám bych nic takového nezvládl.
Jan
Moje první zkušenost s tantrickou masáží dopadla nad moje očekávání.Od prvního až do posledního okamžiku.S masérkou DANIELOU jsem zažila nádherné chvile.Moc ji zdravím. Jestli chcete zažít nádhernén chvíle plné uvolnění,Daniela je tím dobrým výběrem.
Moje první tantrická masaž s Alenkou a Danielou, byl pro mě velice silný zážitek. Od velice přátelského přivítání, až po hezké rozloučení. Samotná masáž byla střídání intenzity a jemnosti. Obě maserky byli velmi šikovné a senzitivní. Byl to pro mě velmi relaxační a spiritualní zážitek.

Jakub
The most exciting experience I've ever had, thank you very much Daniela.
John
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!