Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Bea

Tantra masérka Bea

Na první pohled vidíte, že stojíte tváří v tvář ženě kočce. Má v sobě hravost kotěte, srdce šelmy a kočičí rozkoš. Po setkání s touto ženou ji budete dál potkávat ve svých snech. Voláte ji znovu společně prožít ten okamžik, možná i ona volá vás. Probouzí touhy a vášně. Otevírá zavřené cesty. Pokud se rozhodnete svěřit do jejích rukou, vydáváte se na divokou cestu objevování přítomného okamžiku.

Co má ráda:

Díky cestě do Indie jsem nahlédla do hluboké spirituální historie, která ve mě zanechala pokoru a vděčnost. Stejně jako tantra je mou důležitou součástí tanec, který je pro mě povznášejícím uvolněním i meditací. Největší odměnou je pro mě pobývat v přírodě, kde cítím silné propojení s vlastní identitou. Ráda odpočívám v tichu i líbezném zvuku hudebního nástroje handpanu, na který hraji.

Proč dělá tantra masáže:

Praxe jógy probudila mou chuť ponořit se do vlastního nitra, vnímat své tělo a naslouchat jeho potřebám. Naučila mě vědomě si užívat život s tím, co přináší a vytvářet si vlastní realitu, kde je radost žít. Tantru vnímám jako další krok k osobnímu rozvoji, možnost transformovat mé chápání sexuality a vnímat ji jako přirozenou součást bytí. Ve svém životě se chci nadále rozvíjet tímto směrem, protože na sobě pociťuji benefity, které tantrickými masážemi můžu i poskytovat i Vám a zvětšovat tak okruh zdravých a spokojených bytostí.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé oblíbené patří tantrické masáže, při kterých je čas a prostor navázat hlubší spojení, neboť cestu sám k sobě nelze urychlit. Hloubku i prostor nacházím u Tantrické masáže Deluxe či Tantrické masáži ve tmě. Inspirací a výzvou je pro mě Tantrická masáž s kněžkami, při které se cítím dobře v energii milenky a femme fatale. Naplňují mě i Čtyřruční tantrické masáže, kde se energie, prožitek i odevzdání násobí. Tyto masáže jsou často plné překvapení a nečekaných hlubokých okamžiků.

Galerie a video medailonek

Reference

Rád bych Vám napsal zpětnou vazbu na tantrickou masáž, kterou jsem u Vás absolvoval dne 13.2. a kterou mě provedla slečna Bea. Předně musím říci, že masáž předčila všechna má očekávání, a jednalo se o vskutku nesmírně intenzivní a hluboký zážitek. Určitě bych nadále s návštěvami u Vás rád pokračoval.
Ondřej
Děkuji za úžasnou masáž, která mi otevřela naprosto jiné obzory ve vnímání vlastního těla, jakkoliv jsem spíše vyznavačem dnešního konzumního způsobu života. Masérka Bea byla naprosto fenomenální, každý její dotek a pohyb dával smysl a v celkovém propojení jednotlivých fází masáže, jsem prožil naprosto fantastické momenty. Už teď vím, že se k vám dozajista vrátím a jednoznačně si zvolím pouze a jen slečnu Beu.
Marek
Byl jsem velmi mile překvapen, neboť byla velmi milá a příjemná - v podobném zařízení jsem byl poprvé v životě a ona mne uvolnila. Navíc byla VÝRAZNĚ hezčí/atraktivnější než na web fotkách, určitě se k ní rád znovu objednám.
Mirek
Vážená Beo, chtěl bych tímto poděkovat za nepopsatelný zážitek, který jsem prožil v Tantra Masaže Praha. První masáž jsem dostal jako dárek před 2 lety a bylo to něco nového a nepopsatelného a tak jsem si nyní masáž dopřál sám k narozeninám. Již jsem byl připravený na to jak masáž probíhá ale musím říci, že mě masáž mile překvapila to bylo jiné, uvolňující, zklidňující. Připadal jsem si jako kdyby má duše opustila moji schránku těla a nechala proudit energii do každičkého konce těla a jen jsem hluboce dýchal a pociťoval neskutečnou lehkost, osvobození od myšlenek, silný tok energie, teplo (které proudilo z rozehřátých ručníků, které byly přikládány na tělo od hlavy až po chodidla). Připadal jsem si , že jsem nechal celý ten shon a spěch někde mimo moji mysl a jen jsem vnímal svůj dech a dech masérky. A že v tom hrála roli nahota mého tělo jsem nevnímal a připadalo mi to osvobozující a užíval jsem si každý dotek na tělě. Vřele doporučuji a nesudtě tantru jako něco špatného. Tantra je něco jako tanec energie a duše.
Jirka
Minulý týden jsem ve vašem centru absolovoval tantrickou masáž klasik, s masérkou Beou. Byla to první masáž tohoto druhu, kterou jsem absolovoval.

Nejsem zatím schopný nějak podrobně popsat, jak se mně masáž líbila, ale pro začátek splnila moje očekávání a určitě u vás nejsem naposledy. Jediné, co bych chtěl příště jinak, je to, že si vyberu delší masáž, abych i podle slov masérky, mohl zažít ještě více tantry.

Celkově tedy hodnotím vše pozitivně a budu se těšit na další masáž.
Radim
Ve vašem studiu jsem vyzkoušela tantrickou masáž Deluxe. V první řadě bych ráda zmínila, že máte velice příjemné prostředí a milý personál. Již delší dobu jsem chtěla masáž zkusit, a musím říct, že jsem byla mile překvapená. Z důvodu studu a nervozity jsem si vybrala masérku a rozhodně jsem neudělala krok vedle. Bea byla příjemná, profesionální a hlavně se s ní hezký povídalo a vysvětlila mi, jak bude masáž probíhat. Obecně jsem poměrně dost nervózní člověk a objektivně musím říct, že s Beou jsem se cítila přímo skvěle a nervozita po 5 minutách odpadla. Často vzhledem ke své sedavé práci chodím na masáže a musím říct, že lepší masáž jsem nezažila. Bea je skutečně výborná masérka. Celkově byla tantrická masáž velice osvobozující, po dlouhé době jsem myslela 3 hodiny jen na sebe. Jsem ráda, že jsem u Váš masáž využila, a určitě to nebylo naposledy. Děkuji moc a přeji hodně spokojených klientů.
Karolína
Rádi bychom poděkovali za včerejší zážitek u Vás v centru. Párová tantrická masáž byla pro přítele dárkem. Byli jsme oba moc spokojení a to jak s masérkou Andreou, tak s Beou. Byly velmi milé, sympatické a cítily jsme se s nimi opravdu skvěle! Šlo o první setkání s tantrickou masáží u nás obou a zážitek to byl opravdu velký. Určitě se k Vám do centra brzy vrátíme.
Erika
Bea je nádherná žena, ze které vyzařuje silná pozitivní energie. Od prvních chvil s ní zapomenete na všechno vnější. Měl jsem možnost s ní absolvovat tantrickou masáž Deluxe, včetně koupele a byli to snad nejkrásnější a nejvzrušivější 3hod v mém intimním životě. Snad i proto, že během prvotního rituálu jsme se s Beou sladili a masáž jsem si mohl naplno užít. Její jemné doteky vás zavedou do extáze a vzrušení. Její fyzická přítomnost je úžasný zážitek. Samotný rituál v jejím podání je nádherný, přestáváte vnímat čas a necháváte se unášet na křídlech této nádherné bohyně. Bea, děkuji za krásný zážitek! Určitě se brzy uvidíme.
Roman, 41 let
Úžasný zážitek Bea je bohyně!
Petr
Dnes jsem poznal při čtyřruční masáži Beu a bylo to setkání s nádherným člověkem. Přečetl jsem si potom znovu její profil a pochopil jsem, že slova v něm nejsou ezoterická klišé. Tak jak jsem jí poznal, jsem přesvědčený, že taková prostě je - že si dokáže "vytvářet vlastní realitu, kde je radost žít" a že "tantru skutečně vnímá jako možnost transformovat svoje chápání sexuality". Pokud Vás do své reality pustí a otevře Vám svoji sexualitu, budete jen nevěřícně žasnout, tak jako se to stalo mě.
Jarda
Bea byla velmi pozorná, profesionální, a přesto upřímná a citlivá. Díky za bezpečný zážitek daleko mimo běžnou komfortní zónu
Jakub
Minulý týden jsem ve vašem centru absolvoval tantrickou masáž klasik, s masérkou Beou. Byla to první masáž tohoto druhu, kterou jsem prožil. Nejsem zatím schopný nějak podrobně popsat, jak moc se mi masáž líbila, ale pro začátek splnila moje očekávání a určitě u vás nejsem naposledy. Jediné, co bych chtěl příště jinak, je to, že si vyberu delší masáž, abych i podle slov masérky, mohl zažít ještě více tantry. Celkově tedy hodnotím vše pozitivně a budu se těšit na další masáž. S pozdravem
Radim
S partnerskou tantra masáží i přístupem děvčat jsme byli velice spokojeni.
JH
Kateřina je něžná a její doteky jsou stejně jemné, jako její krása. V ní jsem po dlouhé době uviděl pravou ženskost. Snad proto má tak ráda tantru. Při čtyřruční masáži s Beou mi dopřály svými doteky a otevřeností tak silný zážitek, jaký jsem nezažil od své první tantrické masáže před pěti lety - a to jsem jich mezitím absolvoval desítky.
Jaroslav
Včera jsme navštívili s partnerem Vaše centrum. Šlo o naše první setkání s tantrickou masáží a byl to opravdu velký a silný zážitek. Moc děkujeme masérce Bee a Andree. Obě byly skvělé, milé, sympatické, jemné. Jsme si jisti, že Vaše centrum znovu a velmi rádi navštívíme.
E.J., 31
Před pár dny jsem měl tu čest navštívit vaše centrum a chtěl bych se tady podělit o svůj jedinečný zážitek. V první řadě bych chtěl moc poděkovat masérce jménem Bea za profesionální a lidský přístup a za úžasný čas s ní strávený, během kterého mě provedla magickým rituálem tantrické masáže. I přesto, že jsem se o esoteriku a tantru zajímal už dříve, na takovéto masáži jsem byl poprvé. Měl jsem ale už něco načteno a trochu jsem tušil, co se bude odehrávat. To, co jsem u Vás ale zažil, předčilo úplně vše. Těžko se hledají slova, abych tohle mohl popsat. Je to hluboký niterný pocit, který ve mně stále ještě přetrvává. I přes úžasné recenze nikdy nevíte, do čeho právě jdete, nevíte, jestli zažijete to, co očekáváte, jestli ta bytost (vaše masérka), se kterou se tam potkáte, bude pro vás tím pravým průvodcem. Je pravda, že jsem měl určité obavy, ale v mém případě byly úplně zbytečné. Vše bylo naprosto dokonalé. Děkuji Vašemu centru i masérce Bei, že jste mi ukázali nový rozměr a že jsem díky Vám mohl vstoupit do tohoto nového úžasného světa.
Honza, 34
I finally tried your business because I am less often in andel but lately i have need to pass through there and so last month for the first time, I decided to try and last minute, with Bea.
It was so good that I scheduled another visit with Bea.
Finding a good massage therapist is probably as difficult in finding a good tantra therapist but Bea is a professional and she knows how to sense the client (or at least me).
It helps that I have had many tantra massages and experience controlling breathing.
But Bea was very sensual to my needs and both times I enjoyed throughly.
Diky mockrat.
Peter
It was excellent experience. We'll come back for more pleasure.
David, 31, Canada
I finally tried your tantra studio, because I am less often at Andel, but lately I needed to pass through and therefore I decided to take an opportunity to try a last minute tantra massage with Bea. It was so good that I scheduled another massage with Bea for the same week. Finding a good massage therapist is probably as difficult as finding a good tantra therapist, but Bea is both, professional masseuse, but also very sensual, feminine and sensitive. She knows how to take the client to another world. At least she knew how to do it with me. It also helped that I had many tantra massages before and experienced controlled breathing, but Bea was very sensitive to my needs and both times I enjoyed thoroughly.
Adam
We had a beautiful moment with 2 masseuses for our couple tantra massage. A true and genuine Tantra Massage with professionalism and real breathing together. If you want to discover what Tantra really is, you can book there.Please show some respect when you enter and you will be treated such as the best moment in your life. We will definitely book a massage with Alena and Bea if we come by Prague again. The place is just perfect, with a very nice Feng Shui and good energy, of course, hygiene is not a question to ask, everything is perfect about it.
Roy, 42, France
I just wanted to express my awe and gratitude for yesterday. By light years the most professional and flawless experience ever. All the best to you, Bea and Eva.
Maku
The 4-hands tantra massage with Nora and Bea was just incredibly good.
Remo
My husband and I visited your tantra massage center as a couple and we had a really good experience. Thank you for a wonderful care.
Kristin and Charlie Venema
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!