Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Anička

Tantra masérka Anička

Anička je temperamentní a hrdá žena, která miluje život a všechny jeho stránky. Vše co dělá, dělá naplno, celou svou bytostí, s vášní a láskou, poskytuje všechno své umění a sebe celou, abyste s ní prožili dokonalé spojení svého těla a své mysli, které tantra umožňuje.

Co má ráda:

Když nemasíruji, chodím do divadla, jezdím na koni, šermuji, akrobaticky tančím a cvičím jógu.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra mi umožňuje setkávat se s lidmi na hluboké, intenzivní rovině, provázet je na jejich cestě za přirozeností a přinášet jim úlevu, slast a radost v této době plné stresu.
Nalezla jsem v ní dokonalé spojení mezi filozofií těla a tělesnosti a psychoterapií, kterým se věnuji a bytostné oslavy života, kterého si vážím nadevše. Každé setkání je pro mě jedinečné a neopakovatelné. V prostředí bezpečí, důvěry a vzájemného respektu budu Vaším průvodcem na cestě k harmonii všech Vašich smyslů.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji hravou a smyslnou jednoduchost klasické tantra masáže, i dlouhé tantrické masáže deluxe, které mi umožňují poznat každý milimetr Vašeho těla a probudit v něm vroucí energii Vaší sexuality.

Galerie

Reference

Samotnou masáž odstartoval rituál, který se odehrával vestoje a měl ze mě i z mého partnera odstranit všechny „masky“, které jsme si s sebou přinesli – při tantrické masáži je totiž důležitá jen jedna rovina, a to se tkání muže a ženy, vše ostatní musíte nechat odejít.Když jsem po proceduře otevřela oči, cítila jsem se jako jiný člověk. Tantrickou masáž jsem vnímala jako rituál očisty, jako nový začátek, na kterém mohu stavět. A to ještě nebyl konec! Po masáži jsme si s Lukášem vlezli do vany ve tvaru srdce a za svitu svíček jsme se drželi za ruce a nechávali doznít veškeré pocity.
Časopis Glanc 04/2013
Anička se mezitím převlékla. Už na sobě neměla éterické zelené šaty, ale bordó šátek zavázaný za krkem. A pak to začalo. Přistoupila těsně ke mně, objala mě a přivinula k sobě, přičemž jsem mohla cítit její vonný dech.Každopádně to bylo příjemné. Těsným přistoupením vstoupila do mé intimní zóny a já začala být nervózní a zmatená. Do toho blesky fotoaparátu... Radši jsem zavřela oči. Masérka mi dlouhými tahy rukama jezdila po rukou a nohou, zhluboka a nahlas dýchala a já začínala cítit, že se propadám sama do sebe a zároveň se přes energie spoji s ní.
Reportáž v časopise Blesk pro ženy
Zatímco jsem přemýšlel, zaznamenal jsem, že Anna rytmicky, pomalu a zhluboka dýchá – to je další tantrická technika –, a chytil jsem se na její dech a začal dýchat s ní. A jak se o mě, pořád ještě na zcela nesexuálních místech těla, starala, dávala mi horké náčinky na stehna a prohřívala záda nahřátými kameny a jak jsem se nemusel starat o nic, ani na dýchání jsem nemusel myslet, protože jsem dýchal podle ní, začínalo mi být víc a víc jedno, co o tom napíšu, a pomalu jsem se vznášel. Abych tak řekl po buddhisticku – dualita mizela.
Reportáž Jiřího X. Doležala v týdeníku Reflex
Chtěl bych ještě aspoň tímto způsobem poděkovat za nádherné chvíle strávené ve vašem centru a především v neuvěřitelně šikovných rukou masérky Aničky, která svou péčí dokázala sejmout všechny starosti a naučila mě plně si tento prožitek vychutnat. Mé první návštěvě předcházelo dlouhé odhodlávání se k tomuto typu masáže i seznámení se s tantrou. Ač spoustu užitečných a zajímavých informací jsem načerpal z vašich webových stránek, vcházel jsem značně napjat. Se vstupem do dveří se mi však i otevřely prostory plné klidu, pohody a přízně. Příchodem slečny Aničky vstoupila osobnost oplývající krásným úsměvem, porozuměním a něhou, díky nimž mé veškeré obavy odpluly. Již při úvodním rozhovoru bylo poznat, že se dívám do očí inteligentního člověka s bohatými znalostmi tantrického učení a nadšením z možnosti jej aplikovat. Vlastní masáž již byla cestou mimo tento svět, kdy přestalo existovat vše kromě mé osoby a doteků slečny masérky, jejíž umění mi poskytlo dosud nepoznané uvolnění se i příval energie směřovaný do celého těla. Takto ukolébán a plně oddán svým pocitům jsem proplouval až k tomu okamžiku, kdy mi byl oznámen „krutý“ konec, byť s možností pozvolného návratu do reality. Až při závěrečném rozhovoru jsem si teprve začal uvědomovat, co jsem prožil a marně hledal slova pro popsání. Nemohu jinak, než ocenit obrovskou citlivost a empatii masérky, jíž stačilo pár okamžiků a několik vět k rozpoznání mého rozpoložení a mých potřeb. Zážitek mne natolik nadchnul, že jsem si jej již několikrát zopakoval a opět se těším, kdy se budu moci opět svěřit péči slečny Aničky. Děkuji za chvíle, kdy jsem měl možnost přijímat tyto prožitky krásně obohacující můj život.
Marek
Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek s Míšou a Aničkou. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Vyzkoušel jsem tantra masáž poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mne jednoduché se napoprvé úplně uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych ani dnes, dokud mě nenapadlo anglické "Heavenly". Na otázku "co byste dělal, kdyby měl být zítra konec světa" už mám odpověď: zašel bych k vám ;-). Děkuji za velmi profesionální a zároveň vřelý přístup.
Martin
Hello,

I have been to tantra massages almost everywhere in Europe but just you guys showed me what tantra is about. Anna (masseuse), she is so energetic and powerful. Every single part of my body was awaken. The morning after it I felt like a different person. So relaxed and fresh.
Peter
Dear Tantra masasage in Prague,

Hereby I would like to tell my feelings about you services I took in May. I was very surprise by Anička who cared about me. Words cannot express what I got at your temple. I love open-minded girls so since we started with talking this was a full experience of joy, closeness and intimacy. When the massage started I went to the heaven. It was like a dream full of sweet touches and gentle press. At the end I felt full acceptance. She was holding my hands so tender and firmly! This nice woman got back smile to my face and bright to my head. Thank you for all of this and keep on!
George
Dear Tantra massage,

thank you for a very nice tantra massage today with Ondra and Anicka. It was as a wonderful tantric experience for both of us. We will certainly come back.
Anne & Rune
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!