Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Aneta

Tantra masérka Aneta

Aneta je nesmírně jemná a empatická, za všech okolností vnímá potřeby a pocity druhých. Do masáže vkládá celé své srdce. Její dotek je pečující a zvídavý. Pohladí nejen po těle, ale i po duši.

Co má ráda:

Miluju život a vše co k němu patří. Ráda se zakousnu do šťavnatého ovoce, vychutnám si šálek čaje nebo ceremoniálního kakaa. Miluju hluboké rozhovory, poznávat člověka do hloubky a utvářet vědomé vztahy. Stejně tak být beze slov ve sladké přítomnosti tady a teď. Ráda se vědomě dotýkám, spontánně tancuju, zpívám a bubnuju. Mou vášní je sebepoznání a seberozvoj. Významnou učitelkou je mi příroda, její živelnost a cykličnost. Ráda se procházím Prahou, posedím v dobré kavárničce nebo čajovně s kvalitní knížkou a deníkem.

Proč dělá tantra masáže:

Vyslyšela jsem dlouhodobé volání odněkud z hloubky mé duše, tantrická cesta si mě zavolala a já se rozhodla říct ANO. Tantra je fascinující průvodkyní k sobě samému i k otevření se světu a blízkosti. Baví mě, jak tantrická masáž může oživit celý náš systém, jen se tomu otevřít, rozhodnout se a vydat se na tuhle mystickou cestu.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda delší masáže, kdy je dostatek času a prostoru se poznat a naladit. Mými oblíbenými masážemi jsou například masáže Deluxe 2h a delší. Baví mě rozmanitost masáží, každá masáž je jedinečným a neopakovatelným zážitkem.

Reference

Skvělá párová masáž. Aneta je profesionální a milá. Doporučuji :)
Diana
Dobrý den, byl jsem dnes u Vás poprvé na masáži a to u slečny Anety. Její přístup byl velice vlídný, pozitivní, masírovat umí moc pěkně. Bylo mi s ní krásně. A vše proběhlo v klidu, beze spěchu. Děkuji za vše. Odcházel jsem s příjemnými pocity.
Ondřej
Tantrické masáže jsou nádherné, ale šamanská živlová masáž mě "dostala".
Nedovedu popsat slovy něco, co přesahuje čas a myšlenku. Setkání s mysticky krásnou masérkou téměř okamžitě přerostlo v setkání sám se sebou, oslava daru těla střídala obdarovávání duše, aby ta mohla vzápětí zase sloužit a prospívat tělu, a to celé pro To nejkrásnější, nehmatatelné dobro.
Už jsem byl v životě leccos, ale ještě nikdy jsem neměl tak silný pocit, že "to jsem já". Pocit nového začátku, nové šance, oživení něčeho, co bylo před léty uspáno, že to vše teď žiju. Je jenom na mně uctívat a rozdmýchávat zažehlý živlový oheň.
Děkuju.
D.
Mám za sebou první zkušenost s tantrickou masáží a musím říct, že se jednalo o skvělý a hluboký zážitek. Mým nejvýraznějším dojmem byl prožitek opravdu intenzivní intimity a přijetí.
Po masáži jsem v sobě cítil nádhernou harmonii, kterou jsem si nadšeně užíval a doteď jsem hluboce přesvědčen, že právě taková vnitřní harmonie a bezpodmínečné přijímání sebe sama je jednou z nejintenzivnějších a nejopravdovějších podob štěstí jaké může člověk zažívat. Po této zkušenosti pro mě tantrická masáž znamená úžasný obřad, který má sílu v člověku velmi komplexně uvolnit a propojit doslova vše.
Rovněž nemohu než ještě jednou poděkovat paní masérce Anetě, se kterou jsem se cítil, i přes svou určitou počáteční nervozitu, uvolněně a v bezpečí. Byla mimořádně citlivá, vnímavá a laskavá. Hodně na mě zapůsobilo, že součástí masáže je i uvolněný hovor před i po masáži, kde jsme si povídali o očekáváních, průběhu, o dojmech a pocitech a vlastně tak trošku i o životních zkušenostech a pohledech celkově.
Těším se na další návštěvu!
Jan
Byl jsem na tantra masáži poprvé a byl to nádherný zážitek.
Slečna masérka Aneta byla naprosto perfektní, profesionální.
Její přístup ke mě byl naprosto perfektní.
Její úsměv a přístup mne hned zbavil nervozity.
Vše mi vysvětlila, naučila jak správně dýchat a dokonale mě vedla celou masáží.
Ukázala mi co sebevnímáním člověk může prožít.
Ta 4 hodinová Tantra masáž De Lux byla naprosto něco neskutečně nádherného.
Díky slečně Anetě jsem se dostal do úplně jiné dimenze.
Přál jsem si aby to nikdy neskončilo, aby to trvalo věčně.
Tento masážní salón a slečnu masérku Anetu vřele doporučuji.
Michal
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!