Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Aneta

Tantra masérka Aneta

Aneta je nesmírně jemná a empatická, za všech okolností vnímá potřeby a pocity druhých. Do masáže vkládá celé své srdce. Její dotek je pečující a zvídavý. Pohladí nejen po těle, ale i po duši.

Co má ráda:

Miluju život a vše co k tomu patří. Třeba jako spontánní tanec a dotek. Baví mě učení skrze přírodu, její živelnost a cykličnost, stromy a byliny. Ráda komunikuju v kruhu, zpívám a bubnuju. Mám ráda hluboké rozhovory a poznávání člověka do hloubky. Mou vášní je sebepoznání, seberozvoj a utváření vědomých vztahů. Ráda se procházím Prahou, posedím v dobré kavárničce nebo čajovně. Miluju odpočinek, zachumlat se do deky, provonět prostor, dát si teplý čaj, číst si knížku, malovat nebo psát deník.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra pro mě je dlouhodobé volání odněkud z hloubky mé duše. Tantrická cesta si mě zavolala a já se rozhodla říct ANO. Pro tantrické masáže jsem se rozhodla, protože se ráda vědomě dotýkám, naslouchám lidským příběhům, je to pro mě cesta vlastního sebepoznání a poznání druhého člověka.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda delší masáže, kdy je dostatek času a prostoru se na sebe naladit. Mými oblíbenými masážemi jsou například masáže Deluxe 2h a delší. Baví mě rozmanitost masáží, kdy v rámci dané struktury je každá masáž jedinečná.

Reference

Mám za sebou první zkušenost s tantrickou masáží a musím říct, že se jednalo o skvělý a hluboký zážitek. Mým nejvýraznějším dojmem byl prožitek opravdu intenzivní intimity a přijetí.
Po masáži jsem v sobě cítil nádhernou harmonii, kterou jsem si nadšeně užíval a doteď jsem hluboce přesvědčen, že právě taková vnitřní harmonie a bezpodmínečné přijímání sebe sama je jednou z nejintenzivnějších a nejopravdovějších podob štěstí jaké může člověk zažívat. Po této zkušenosti pro mě tantrická masáž znamená úžasný obřad, který má sílu v člověku velmi komplexně uvolnit a propojit doslova vše.
Rovněž nemohu než ještě jednou poděkovat paní masérce Anetě, se kterou jsem se cítil, i přes svou určitou počáteční nervozitu, uvolněně a v bezpečí. Byla mimořádně citlivá, vnímavá a laskavá. Hodně na mě zapůsobilo, že součástí masáže je i uvolněný hovor před i po masáži, kde jsme si povídali o očekáváních, průběhu, o dojmech a pocitech a vlastně tak trošku i o životních zkušenostech a pohledech celkově.
Těším se na další návštěvu!
Jan
Byl jsem na tantra masáži poprvé a byl to nádherný zážitek.
Slečna masérka Aneta byla naprosto perfektní, profesionální.
Její přístup ke mě byl naprosto perfektní.
Její úsměv a přístup mne hned zbavil nervozity.
Vše mi vysvětlila, naučila jak správně dýchat a dokonale mě vedla celou masáží.
Ukázala mi co sebevnímáním člověk může prožít.
Ta 4 hodinová Tantra masáž De Lux byla naprosto něco neskutečně nádherného.
Díky slečně Anetě jsem se dostal do úplně jiné dimenze.
Přál jsem si aby to nikdy neskončilo, aby to trvalo věčně.
Tento masážní salón a slečnu masérku Anetu vřele doporučuji.
Michal
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!