Tantra masáže Praha s.r.o. - články

Tantra masáž – láskyplná rozkoš

Tantra masáž – láskyplná rozkoš

Tantrická masáž - masáž stejně plná, pestrá a zajímavá jako země, ze které pochází. Indie je zemí mnoha protikladů, je kolébkou meditace a tantrické spirituality, která nás učí novému vnímání sexuality, těla, nahoty i samotné podstaty intimity. Tantrická masáž není jen masáž, je to proces, který odráží celý náš život. Naše zranění, naši náladu i naši lásku k sobě samým. Jednou je klidná a plynoucí jako řeka, jindy se podobá jízdě na divokém koni. Tantrická masáž vás překvapí svou otevřeností i sofistikovanou hravostí. Je to prostor k experimentování i hlubokému uvolnění. Plné prožití tantrické masáže znamená opuštění všech očekávání a hluboké odevzdání se přítomnému okamžiku a důvěře.

Tantrická masáž jako duchovní poslání

Tantrická masáž jako duchovní poslání

Narodila se v chrámech bohyně lásky, oslavovala život, plodnost, úctu k přírodě i stvoření. Tantrická masáž – umění staré tisíce let, praktikované dávno před příchodem křesťanství v posvátných chrámech bohyně lásky a plodnosti. V dobách matriarchátu byly tantrické milování i tantrické masáže běžnou praktikou posvátných prostitutek, žen, které zasvětily svůj osud službě bohyni. Tyto ženy věděly, že sexuální energie je tvůrčí silou a hnacím motorem a že prožitek darované rozkoše nás nejen inspiruje, ale i léčí a dává nám novou životní vitalitu. Seznamte se s tradicí, na kterou tantrické masáže navazují a v níž mají hluboké kořeny.

Má první tantrická masáž

Má první tantrická masáž

První tantrická masáž očima muže. Proč se pro ni rozhodl, co mu běželo hlavou i co při ní zažíval. Přečtěte si autentický popis zkušenosti z první tantrické masáže očima našeho klienta Davida.

Tantrická masáž pro ženy

Tantrická masáž pro ženy

Žádoucí, Energická, Něžná, Autentická ... co vše se skrývá za slovem ŽENA ? Každá jsme jiná (svá), každá máme jiné potřeby, přání i očekávání. Rozhodneme-li se vyzkoušet kouzlo tantrické masáže, každá potřebujeme něco jiného proto, abychom si ji užily. Tantrická masáž může být něžná a hebká jako samet, vášnivá jako příbojové vlny i léčivá jako dotek pozorného muže. Masáž nám může přinést pocit lásky k vlastnímu tělu, hluboký odpočinek i něžné rozechvění. Řekněte si o to, co potřebujete právě vy! Článek o tantrické masáži pro ženy je určen všem ženám, které hledají inspiraci či zbývají odvahu tantra masáž vyzkoušet.

Tantrická masáž pro páry

Tantrická masáž pro páry

Tantrická masáž pro páry přináší oživení a inspiraci nejen pro čerstvě zamilované dvojice, ale i pro stabilní životní partnery. Společná tantrická masáž vede k otevřenosti a upřímnému sdílení vzájemných potřeb i tělesné a duševní intimity. Tantrické masáže pro páry jsou dnes oblíbeným způsobem relaxace, který přináší do novou energii a radost. Umění tantrické masáže však není pouze výsadou profesionálních tantra center, ale můžete se jej naučit i vy. Aby byl rituál vaší partnerské tantrické masáže co nejkrásnější, musí vycházet z vašich konkrétních přání a potřeb. Jako inspiraci před návštěvou našeho centra jsme pro vás připravili článek o důležitých tématech párové tantrické masáže.

Tantra masáž pro muže od muže

Tantra masáž pro muže od muže

Pro homosexuální muže je volba jasná, bisexuální muži, žijící se ženou, o ní uvažují, překvapivě však tantrická masáž pro muže od muže láká i některé heterosexuály s otevřenou myslí, kteří chtějí ze zvědavosti prožít intimitu s jiným mužem. Přečtěte si v čem je tantra masáž pro muže od muže specifická, jaké s ní máme zkušenosti, jakou roli v ní hraje dominance a submisivita a kdo ji nejčastěji vyhledává.

Masáž prostaty, detailní průběh i skrytá tabu

Masáž prostaty, detailní průběh i skrytá tabu

Prostata, někdy také označovaná jako mužský G-bod, je uložena uvnitř pánve a její dráždění a vnitřní masáž má nejen vzrušující, ale i léčebné účinky, pro mnohé muže zatím nepoznané. Masáž prostaty pomáhá předcházet její rakovině a zbytnění a s tím souvisejícím poruchám erekce, je příjemná, je vzrušující a jen malé procento mužů ji zatím vyzkoušelo i přes všechny pozitivní účinky, které masáž prostaty bezesporu má. V tomto článku se dozvíte jaké má masáž prostaty účinky, jak vlastně probíhá i jak se na ni připravit. Pokud se nedozvíte vše, co potřebujete, přečtěte si také „Masáž prostaty - nejčastější otázky“.

Tantrická masáž pro moderní ženu

Tantrická masáž pro moderní ženu

Kdo je to moderní žena? Jak moc jsou dnešní ženy ovlivněny požadavky společnosti? Existuje ženská přirozenost? Co dělat když muži chybí víra? Příběh moderní ženy a jejího setkání s tantrou je příběhem návratu ke kořenům a k hluboké ženské podstatě i živým přiblížením změny, na jejímž počátku stojí darovaná tantrická masáž.

Tantra masáž jako léčba neplodnosti

Tantra masáž jako léčba neplodnosti

Naplnění vztahu, zázrak života, pocit smyslu .... to vše a mnohem víc může pro zamilovanou dvojici znamenat vytoužené miminko. Co ale dělat, pokud se vám stále nedaří jej počít? Naše psychika nám někdy dokáže zapříčinit pořádnou řadu trablů. Jedním z nich mohou být i psychické (nefyziologické) potíže s početím. Jak vám mohou tantrické masáže pomoci uvolnit zablokovanou mysl, oživit vaše tělo a otevřít cestu dítěti ? Tantra vás přivede zpátky ke kořenům vašeho vztahu a pomůže vám odpoutat se od problému tak, aby vše přišlo samo a nenápadně jako lehký a osvěžující větřík nad mořem. Naučte se o sebe pečovat, zapojte do vašeho vztahu vzájemné smyslné i relaxační masáže, odpočívejte, přečtěte si knihu, dopřejte si zážitek společné tantrické masáže ... zkrátka dělejte to, co jste dlouho chtěli dělat a pak už jen pozorujte, co se bude dít. Tantra znamená nastartovat proces, nechat proudit energii, čekat, nedělat nic a pozorovat, jak se TO stane.

Prostata a její význam, funkce a léčba

Prostata a její význam, funkce a léčba

Někteří lidé mají tendenci vyhýbat se tématu prostata, protože prostata patří k pohlavním orgánům, nebo snad proto, že se nachází u konečníku. To z ní dělá orgán o kterém je snad raději mlčet, nebo se nevyjadřovat. Muži se často odváží o tomto tématu hovořit až když trpí nádorem, zvětšením či zánětem. Přečtěte si, co to prostata je, k čemu slouží a jak funguje nebo jak poznáte, že je vaše prostata zdravá. V článku se dozvíte také jak využívat tantra jógu či tantra masáž pro zdraví své prostaty, jaké jsou příznaky toho, že je prostata zvětšená a mnoho dalších praktických rad a tipů.

Tantrická masáž jako rituál zasvěcení do intimního života

Tantrická masáž jako rituál zasvěcení do intimního života

Umění tantrické masáže není jen výsadou přepracovaných manažerů! Tantra se svým posvátným přístupem k sexualitě přináší inspiraci i mnoha mladým lidem, kteří jsou teprve na počátku objevování intimního prožívání i vlastního těla. Tantrická masáž se svou otevřeností, spontaneitou a respektem může být zdrojem cenných zkušeností i důležitou pomocí při poznávání vlastních hranic. Prožitá tantrická masáž se tak může stát jakousi pokladnicí moudrosti, ze které mohou mladí lidé čerpat ve svých vztazích i ve svém vnímání toho, o čem sexualita vlastně je. Tantrická masáž se tak stává protipólem negativního vlivu všudypřítomné pornografie, která přináší zkreslený a pokřivený pohled na lidskou sexualitu.

6 hlavních důvodů proč jít na tantra masáž do centra Tantra masáže Praha

6 hlavních důvodů proč jít na tantra masáž do centra Tantra masáže Praha

Nejste si jistí, zda prožít svou první tantra masáž právě v našem centru? Přečtěte si 6 hlavních důvodů, proč jsou právě Tantra masáže Praha s.r.o. tím pravým místem pro vás.

Tantrické masáže versus erotické služby

Tantrické masáže versus erotické služby

Proč je tantra spojována s erotickými službami a tantrická masáž vnímána jako synonymum pro masáž erotickou? Může vůbec tantrická masáž patřit do nabídky erotických salonů? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví zkušená tantrická lektorka Anna.

Standardy kvality tantrické masáže

Standardy kvality tantrické masáže

Postavení tantrické masáže v ČR se od doby jejího vzniku výrazně proměnilo. Z tajuplné masáže, kterou téměř nikdo neznal, se stal díky pozitivním zkušenostem klientů i zájmu médií velký hit. Tantrická masáž nyní jednou z nejvyhledávanějších masáží vůbec, což s sebou však nese i negativní jevy. Ve snaze ochránit tantrické učení před exploatací a v zájmu zachování duchovních i terapeutických principů této masáže, připravilo centrum Tantra masáže Praha s.r.o. Standardy kvality a Etický kodex, které vám pomohou orientovat se při výběru vhodného masérského centra i vašeho tantrického průvodce.

Tantrické masáže 10 let v ČR!

Tantrické masáže 10 let v ČR!

Tantrické masáže oslavily v roce 2011 své desetiletí výročí v České republice. Jak vypadala doba kdy tantra masáže v Čechách začínaly a kam se za dekádu své existence posunuly? Co je příčinou jejich velkého boomu v posledních letech a na co si dát pozor při výběru vhodného tantrického centra?

Tantrická masáž a ekologie

Tantrická masáž a ekologie

Tantra není jen umění meditace všedního dne nebo učením o posvátné sexualitě, ale nová životní filosofie o návratu k podstatě toho, co člověk je. Tantra vede k větší vnímavosti a citlivosti k sobě, druhým lidem i přírodě. Témata tantra a ekologie tak jdou ruku v ruce. Ekologie nás učí šetrnosti a ohleduplnosti k našemu okolí, ale i k sobě samému, vede nás zpátky k přírodě, která nám dává vše, co pro život potřebujeme. Oddejte se prožitkům tantrické masáže s vědomím, že budete zabaleni do heboučkých šátků a látek, které nepodráždí vaši kůži, ale přilnou k ní jako samet. Účinky tantrické masáže nejlépe podpoříte zdravou stravou a přírodními ovocnými nápoji.

Proč chodit na masáže?

Proč chodit na masáže?

Masáže jsou jednou z nejstarších léčebných procedur. Jsou nejen příjemné pro tělo i duši, ale mohou pomoci i s celou řadou psychických a tělesných potíží a z dlouhodobého hlediska člověka zcela transformovat. Trápí vás bolesti zad nebo vracející se migréna? Jste ve stresu? Máte potíže v sexuálním životě? Chcete zhubnout? Přečtěte si, jak vám pravidelné masáže mohou pomoci odstranit obtíže a obnovit ztracenou rovnováhu těla i duše.

Kouzelné masáže I – Exotické a orientální masáže

Kouzelné masáže I – Exotické a orientální masáže

Na vlastní kůži jsem pro vás vyzkoušela a popsala 15 nejoblíbenějších druhů masáží z Evropy i Orientu. V prvním díle najdete nejzajímavější masáže z exotických krajů i orientálních kultur. Dozvíte se nejen jak masáž probíhá, ale i jaké má účinky, původ a zajímavosti. V prvním díle najdete: havajskou masáž lomi –lomi * tradiční thajskou masáž * ajurvédskou masáž * indickou masáž hlavy* masáž lávovými kameny* masáž Shiatsu, tantra masáž a Bali masáž. Čtěte a zjistěte, která masáž je pro vás ta pravá.

Kouzelné masáže II – Masáže z Evropy

Kouzelné masáže II – Masáže z Evropy

V minulém článku jsme vám představili nejoblíbenější masáže a SPA procedury z Číny, Japonska, Thajska, Indie, Havajských ostrovů a Bali. V tomto díle zavítáme do, pro nás bližších, krajin a představíme si nejpopulárnější masáže z Evropy. Patří sem: klasická masáž, sportovní masáž, rehabilitační masáž, Breussova masáž, Dornova metoda, Subakvální masáž, lymfatická masáž, anti-celulitidová masáž, aromaterapeutická masáž a masáž čokoládová. Objevte s námi to nejlepší, co vám masáže z Evropy mohou nabídnout.

Kouzelné masáže III – alternativní masáže a směry

Kouzelné masáže III – alternativní masáže a směry

Mezi alternativní masáže zahrnujeme ta ošetření, které kromě samotného fyzického těla věří na koncept tzv. těla energetického. Masáž je v rámci těchto směrů vnímána jako prostředek harmonizace energie a pomoc při nastolení vnitřní rovnováhy organismu, díky které se pak tělo klienta může samo léčit. V tomto díle si představíme holistickou masáž, kraniosakrální terapii, tantricko-taoistickou masáž a ošetření Reiki.

Tantra – Východ na západě

Tantra – Východ na západě

Jeden učenec kdysi řekl, že na západě lidé svět vidí, zatímco na východě jej cítí. Západ se svým důrazem na logiku, přímé myšlení a konstruktivní argumentaci jakoby zapomněl prožívat, vnímat a cítit. Na východě máte někdy pocit, že se čas zastavil. Lidé nespěchají, komunikace je rozvláčná, často až filosofická. Lidé jen tak stojí na ulicích a klábosí. Zápaďané se svým důrazem na efektivitu tu často mohou doslova vyletět z kůže. Lidé tu však chodí s úsměvem na tváři a vypadají jaksi spokojenější. Tantra je starověkým uměním, které nás učí vědomě prožívat emoce, být vnímavější a citlivější. Díky tantře přestanete o duchovnu pouze přemýšlet a začnete jej prožívat.

Tantra jako umění každodenního života

Tantra jako umění každodenního života

Tantra, umění staré tisíce let a přesto stále aktuální a živé i pro dnešního moderního člověka. Mnoho lidí již poznalo její léčivé a osvobozující účinky, které však nemusí být pouze doménou návštěvy tantrického semináře či zážitkem z tantrické masáže, ale mohou se stát součástí každodenního života člověka. Načerpejte nápady, jak propojit tantrické umění skutečného bytí s vaším životním rytmem a pozorujte, jak se vaše vnímání mění a zostřuje. Tantra nás učí žít plněji. Objevte její kouzlo, prozkoumejte možnosti svých smyslů a načerpejte novou životní energii a radost.

Tantra a vztahy nového tisíciletí

Tantra a vztahy nového tisíciletí

Vztahy – jak fascinující věci to jsou. Nejprve strávíme spoustu času snahou se do nějakého dostat a jakmile v něm jsme, už zas toužíme být z něj venku. Co je s našimi vztahy v nepořádku, že je často nedokážeme udržet při životě déle než dva roky a pokud ve vztahu náhodou vydržíme, býváme nespokojení ? Kam mizí láska a vášeň, která na začátku vztahu hoří jasným plamenem ? Tantra nabízí nový, revoluční pohled na partnerskou energii ve vztahu i cestu, jak udržet vztah živý a planoucí. Načerpejte inspiraci a zjistěte, co vám tantra může nabídnout.

Jak moc je tantrická masáž tantrou?

Jak moc je tantrická masáž tantrou?

Tantra je starobylé učení o sexuální energii i hlubší životní filosofii, těšící se dlouhé tradici a zahrnující mnoho životních rovin a témat. Tantra masáž tak, jak je nyní rozšířena v moderních zemích, je spíše otázkou posledních deseti let. Mnoho lidí si tedy klade otázku, jak moc mají tantra masáž s tantrou společného? Odpověď na otázku kde se potkávají a jak moc jsou provázané najdete v našem článku.

Tajemná tantra – slovníček pojmů

Tajemná tantra – slovníček pojmů

Je pro vás tantra i tantrická terminologie zatím jen velkou neznámou ? Nerozumíte pojmům jako jsou joni, lingam, čakry, energie kundaliní či tantrická sexualita? Marně si kladete otázku kdo jsou to Shiva a Shakti a či zda je tantra náboženstvím či filosofií? Zajímá vás, jaké má tantra masáž principy? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte v našem článku Tajemná tantra – slovníček pojmů, který jsme připravili pro všechny, kdo se chtějí s tantrou hlouběji seznámit!

Tantra a špatná pověst

Tantra a špatná pověst

Obrazy kopulujících dvojic zdobící zdi tantrických chrámů, tantrické masérky vyfocené v sexy spodním prádle, erotické masérky slibující provázení opravdovou tantrou či šokující reportáže o guru Járovi. Je tantra jen nafouknutá bublina nebo terapeutický nástroj? Co se skrývá za špatnou pověstí tisíce let staré duchovní nauky vám poví tantrická lektorka Anna.

Masáž lingamu a Sex ve městě

Masáž lingamu a Sex ve městě

Mnozí z vás jistě znají populární americký seriál Sex ve městě a jeho legendární scénu, kde je vyučována technika intimní masáže lingamu. Jedná se o čistou nadsázku nebo vám seriál ukazuje skutečný průběh závěru tantrické masáže? Jak se na tuto komediální scénu dívá zkušená tantrická lektorka a masérka Anna se dozvíte v tomto článku.

Tantra místo vztahového poradce

Tantra místo vztahového poradce

Většina novodobých partnerských vztahů dříve či později čelí vzájemnému odcizení, vynořují se nenaplněná očekávání, narůstá frustrace a pocit prázdnoty. Průvodním jevem pak bývá pokles zájmu o sex, ze vztahu se vytrácí intimita. Míra rozvodovosti naznačuje, že často máme ve vztazích problémy, které nedokážeme řešit. Může být tantra lékem na vztahové potíže a pomoci nám být ve vztazích spokojenější?

Tantra a potřeby moderního člověka

Tantra a potřeby moderního člověka

Tantra, umění staré tisíce let, přesto však stále živé, lákavé, ba dokonce na vzestupu! V čem vlastně spočívá její přitažlivost a co může tantra, potažmo tantrická masáž moderním lidem nabídnout? Tantra je uměním doteku, meditace i bytí v přítomnosti, je pohlazením uprostřed moderní, uspěchané doby, kouzelným rituálem erotických prožitků a objevování síly vlastní sexuality. Tantrická masáž je prvkem pradávné tantrické nauky, přinášející tantrické prožitky moderním lidem. Tantrická masáž se tak mnohdy stane branou k hlubšímu zájmu přijímajícího i kouzelným aktem něhy a péče.

Osobní cesta ženy k tantře

Osobní cesta ženy k tantře

Příběh ženské cesty k tantře, který vás inspiruje při vaší vlastní cestě objevování světa tantrických mystérií. Autorka tohoto článku nyní dělá tantrické masáže v našem studiu. Jak se z redaktorky časopisu stane tantra masérka a lektorka se dozvíte v jejím osobním příběhu z její vlastní tantrické cesty.

Rozhovor s Ma Prem Sughando

Rozhovor s Ma Prem Sughando

Ma Prem Sughando je tantrická lektorka a přímá žákyně nejznámějšího tantrického gurua – Osha. Narodila se v Německu, kde také vystudovala psychologii, nyní žije v Izraeli, ráda jezdí meditovat do indické Puny a mimo jiné učí tantru v Čechách. Přečtěte si jak vidí tato svérázná lektorka tantru, jak vnímá rozdíl mezi tantrou a tradiční psychoterapií, co je pro ni v životě nejdůležitější a co chce předávat prostřednictvím svých kurzů i jak si představuje svůj ideální den.

Od tantra masáže ke cvičení nahé jógy

Od tantra masáže ke cvičení nahé jógy

Představte si sebe sama sedící po náročném dni se zavřenýma očima v útulné místnosti, obklopena jen vůní jasmínových tyčinek, zvukem bublajícího potoka a osmi dalšími ženami. Relaxujete, připravujete se na to, co přijde. Na pokyn lektorky hodina začíná. Svlékáte si šaty a víte, že se otevírá čas a prostor pouze pro vás a vaše bytí svou nahotou. Vnímáte vůni svého těla kocháte se volností kterou cítíte, nikde vás nic nesvazuje ani neškrtí. Jen vy, vaše tělo a poetika nahoty ostatních. Přečtěte si jak souvisí tantrické masáže a cvičení nahé jógy a jak se mohou vzájemně podpořit a doplnit. Tantrická masáž jako cesta ke své sexualitě skrze tělo a nahá jóga jako cesta k tělu skrze přijetí vlastní nahoty.

Jak nezpůsobit nevěru své partnerky aneb Co dělat, aby vám byla věrná

Jak nezpůsobit nevěru své partnerky aneb Co dělat, aby vám byla věrná

Přemýšlíte někdy o tom, jestli je vám vaše partnerka věrná? Bojíte se její nevěry? Děsí vás představa, že se potají oddává jinému muži? Na to, zda vám bude nebo nebude věrná, máte větší vliv, než si sami myslíte

Když se žena nechce milovat

Když se žena nechce milovat

Miluje se s vámi vaše partnerka v poslední době méně, než chcete? Ptáte se sami sebe, kam se poděla počáteční vášeň? Chybí vám sex a chcete s tím něco dělat? Důvodů proč se s vámi vaše partnerka miluje stále méně nebo dokonce vůbec, může být celá řada. Většina z nich začíná v její hlavě. Porozumějte tomu, jak funguje ženská duše a už nikdy nebudete trpět nedostatkem vášně.

3 důvody proč se co nejčastěji milovat

3 důvody proč se co nejčastěji milovat

Připadá vám, že oddávat se dlouhému a častému milování je ztráta času? Nemůžete ve svém nabytém diáři najít vhodnou chvíli? Děláte chybu. Milování má mnoho pozitivních účinků na tělo i duši a významně ovlivňuje i kvalitu vašeho partnerského vztahu. Přečtěte si proč je dobré se co nejčastěji milovat a přestaňte se cítit provinile, když se oddáváte milostným hrátkám.

Tantrická poradna

Tantrická poradna

Trápí vás otázky na které se stydíte zeptat? Nevíte si rady ve vztazích? Zajímá vás, zda vám může tantra či tantrická masáž pomoci s vaším problémem? Napište nám! Tantrická poradna je určena pro všechny čtenáře našich webových stránek se zájmem o tantrické umění a jeho přínosy pro každodenní život. Odpovídá terapeutka a tantrická lektorka Bc. Michaela Lynnette Torstenová.

Erupce emocí a energie. Jaké to je zažít tantrickou masáž

Erupce emocí a energie. Jaké to je zažít tantrickou masáž

Sex či prostituce stranou. Co jsou tantrické masáže? Za touto prezentační fasádou se dnes může skrývat úplně cokoliv. Já ale chci zažít to nejlepší z opravdové tantry. V Praze je prý jen pár vyhlášených míst.

Nezaměňujte tantrickou a erotickou masáž, jde o věc nesrovnatelnou

Nezaměňujte tantrickou a erotickou masáž, jde o věc nesrovnatelnou

Tantra a tantrické masáže jsou v našem světě stále opředeny předsudky s příchutí zakázaného ovoce. A přestože sexuální energie k tomuto prastarému učení neodmyslitelně patří, zdaleka nejde o záležitost jednostrannou. V čem skutečně tantra spočívá a proč není tantrická masáž synonymem masáže erotické nám vysvětlila Michaela Lynnette Torstenová, majitelka pražského salónu.

Exkluzivní rozhovor s majitelkou Tantra masáže Praha s.r.o.

Exkluzivní rozhovor s majitelkou Tantra masáže Praha s.r.o.

Zajímá vás příběh vzniku centra Tantra masáže Praha s.r.o., detaily ze života jeho tantra masérek či jací klienti tantrické masáže navštěvují? Přečtěte si exkluzivní rozhovor se zakladatelkou Tantra masáže Praha s.r.o.

Tantra masáž na zena.cz

Tantra masáž na zena.cz

Tantra jako učení a filosofie vznikla ještě před 5. st. n. l., přesto však dnes není ničím vzdáleným nebo abstraktním. Mnoho lidí, kteří mají s tantrou praktickou zkušenost, říká, že tantra je návratem k přirozenosti člověka. K přirozenosti, na kterou jsme kvůli křesťanským kořenům, uměle vytvořené morálce, moderní uspěchané době a jejím důrazu na výkon a IT technologie, jaksi pozapomněli.

J.X.Doležal: Jak mě měla Anna v rukou

J.X.Doležal: Jak mě měla Anna v rukou

Populární novinář a publicista J.X.Doležal dostal od kolegů z Reflexu darem tantra masáž v našem centru a nebyl by to on, aby o svých zážitcích nenapsal. Nezaujatá reportáž o tam, jak tantrická masáž probíhá, jaké má duchovní a terapeutické kontexty a co od ní můžete čekat.

Tantra a tantra masáž v časopise ELLE

Tantra a tantra masáž v časopise ELLE

Tantra a tantrické masáže významně pomáhají zlepšit kvalitu sexuálního života partnerů! Objevte tajemství vědomé práce se sexuální energií i příjemné relaxační účinky tantrické masáže, která vám navíc přinese řadu benefitů. Tantra masáž přináší radost, oživení a inspiraci na mnoha rovinách.

Tantrická masáž na vlastní kůži: Prožijte svou sexualitu naplno

Tantrická masáž na vlastní kůži: Prožijte svou sexualitu naplno

Redaktorka internetového časopisu Žena Aktuálně Ilona Lea Kotková vyzkoušela tantrickou masáž pro páry. Co u nás prožila a jak se jí masáž líbila, se dozvíte v jejím článku.

Tantra masáže v Blesku Zdraví

Tantra masáže v Blesku Zdraví

Naše tantrické masáže byly zařazeny mezi 10 nejlepších masáží v Praze! Nezávislý průzkum časopisu Blesk Zdraví.

Tantra masáže na Metropol TV

Tantra masáže na Metropol TV

Tantrická masáž od masérky Aničky zaujala i novináře J.X. Doležala, který se rozhodl natočit o nás reportáž pro TV Metropol. V reportáži hovoří také přední český religionista Doc. PhDr. Zdeněk Vojtíšek ThDr., odborník na problematiku kultů a nových náboženských hnutí, od kterého se dozvíte, zdali tantra je nebo není náboženství a na jakou tradici v historii tantrická masáž navazuje. Ve studiu pak za naše centrum hovoří terapeutka a teoložka Anna.

Tantra masáž v časopise Vlasta

Tantra masáž v časopise Vlasta

„Tantra masáž na vlastní kůži“ - šéfredaktorka časopisu Vlasta pro vás se svým partnerem, u příležitosti svátku všech zamilovaných, vyzkoušela tantra masáž v našem centru. V článku popisuje své zkušenosti i to, co masáži předcházelo. Nechybí ani rozhovor se zakladatelkou centra, Bc. Michaelou Lynnette Torstenovou.

Tantra masáž až k orgasmu

Tantra masáž až k orgasmu

Redaktorka Blesku pro ženy poodhaluje roušku tajemství tantrické masáže. V otevřené intimní zpovědi se dozvíte, co při tantrické masáži prožila i co jí běželo hlavou. Průvodkyní jí byla masérka Anna.

Testování tantrické masáže – časopis Glanc

Testování tantrické masáže – časopis Glanc

Výherci Valentýnské soutěže časopisu Glanc na vlastní kůži vyzkoušeli rituál luxusní tantrické masáže pro páry s romantickou koupelí pro zamilované. Jak se jim tantra masáž líbila a s čím odcházeli z našeho centra, se dozvíte v poutavé fotoreportáži.

Tantrická masáž, tantra a tantrický sex v LOOK Magazínu

Tantrická masáž, tantra a tantrický sex v LOOK Magazínu

Článek na téma tantrická masáž a tantrický sex, ve spolupráci s časopisem Look Magazín.

Tantra i tantrické masáže v Reflexu

Tantra i tantrické masáže v Reflexu

Redaktor Reflexu inkognito testoval naše tantrické masáže. Co zažil a jak o nás napsal se dozvíte v přiloženém článku. Těšit se můžete také na rozhovor s Johnem Hawkenem na téma tantra a tantrické masáže v Čechách.

Tantra a tantrické masáže v časopise Sedmička

Tantra a tantrické masáže v časopise Sedmička

Zajímavý článek o fenoménu tantrické masáže obohacený o vlastní zážitek a zkušenost redaktora a redaktorky časopisu Sedmička z našeho centra. Najdete zde tedy nejenom obecné informace, ale především popis vlastního zážitku očima muže a očima ženy. V článku najdete i autentické fotky masérek a redaktorů :-)!

Tantrické masáže v časopise In Style

Tantrické masáže v časopise In Style

Článek na téma partnerské masáže a masáže pro dva v Časopise In Style. Mezi osm vybraných procedur pro zamilované byly zařazeny i naše tantrické masáže. Mini článeček co neurazí :-).

Článek pro časopis Krásná paní

Článek pro časopis Krásná paní

Přečtěte si osobní rozhovor se zakladatelkou Centra Tantra masáže Praha s.r.o. pro časopis Krásná paní a zjistěte jak vznikla technika tantrické masáže Inner wave, jaké jsou požadavky na tantrické masérky či jaké jsou kořeny tantrické masáže V Čechách.

Tip časopisu Katka – Tantra masáž pro lepší pocit

Tip časopisu Katka – Tantra masáž pro lepší pocit

Tantra masáž je lékem na nízké sebevědomí, přepracovanost i pocity méněcennosti a studu. Redakce časopisu Katka ji doporučuje všem ženám, které chtějí mít lepší pocit ze sebe a svého těla a užít si péči, která je tu opravdu jen a jen pro ně!

Tantra masáž na radio Seejay

Tantra masáž na radio Seejay

Poslechněte si poutavý rozhovor se zakladatelkou centra Tantra masáže Praha Michaelou L. Torstenovou v živém vysílání rádia SeeJay, pořad Sex, Drogy, Dance.

Tantra masáž na Českém rozhlasu

Tantra masáž na Českém rozhlasu

Naše lektora a masérka Anička promluvila v Českém rozhlasu 1 o párových a čtyřručních tantra masážích. Dozvíte se, pro koho jsou partnerské masáže určeny, co od nich můžete čekat, jaký vliv mohou mít na Váš vztah s partnerem či partnerkou a další základní informace. Rozhovor byl odvysílán v lednu 2012.

Tantrické masáže na Novinkách.cz

Tantrické masáže na Novinkách.cz

Centrum Tantra masáže Praha s.r.o. navštívila reportérka Bc. Michaela Cmíralová ze serveru Novinky.cz. Jak na ni tantrická masáž zapůsobila se dozvíte v její poutavé reportáži.

Tantrické masáže v časopise Joy

Tantrické masáže v časopise Joy

Přečtete si plnou verzi exkluzivního rozhovoru s Bc. Michaelou L. Torstenovou, zakladatelkou Tantra masáže Praha, pro prosincové vydání časopisu Joy. V článku najdete řadu zajímavých odkazů a doplňujících informací, které se do papírového vydání nevešly. Otázky pokládala redaktorka Lucie Krejčířová.

Tantrická masáž v Bylinky Revue

Tantrická masáž v Bylinky Revue

Redaktorka časopisu Bylinky Revue vyzkoušela tantra masáž na vlastní kůži a ve spolupráci s Tantra masáže Praha s.r.o. vám přináší své zážitky.

Recenze Tantra (André Van Lysbeth)

Recenze Tantra (André Van Lysbeth)

V současném boomu zájmu o tantru, jako o alternativní filozofii nabízející myšlenková východiska, která nám, západním lidem chybí, vzniká široká nabídka knih s tímto tématem. Ovšem jak se v záplavě literatury často s lákavými tituly vyznat? Autorů je mnoho a každý jeden z nich je přesvědčen, že jím hlásaný směr je jediný a pravý. Recenzi na populární knihu Tantra od André Van Lysbetha pro vás napsala tantrická lektorka a masérka Anna.

Tantra masáže Praha s.r.o. - články

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!