Tantra masáže Praha - články


Tantra masáže Praha s.r.o. – Tip časopisu Katka – Tantra masáž

Redakce časopisu Katka radí svým čtenářkám jak o sebe lépe pečovat a užívat si zasloužených doteků i láskyplné péče.

Tantra masáže Praha v Katce. Tantra masáže Praha v Katce.

Dopřejte si tantrickou masáž

Chcete se nechat hýčkat dotyky a oleji? Pak čtěte!

Nejste spokojená se svým tělem? Připadáte si tlustá a neohrabaná? Chtěla byste zase jednou zažít pocit, že jste hýčkána a milována? Kupodivu to není žádné nesplnitelné přání! Stačí se odhodlat a dopřát si tantrickou masáž. Zde jsou důvody proč tak učinit.

Získáte sebevědomí

V naší společnosti není příliš zvykem se navzájem chválit, vyjadřovat si své sympatie dotýkáním, něžnostmi – a právě láskyplné dotyky, které dělají tak dobře nejen tělu, ale i duši, vám mohou čas od času citelně chybět. Při tantrické masáži se vám jich dostane v míře více než hojné. Pocit, že vše se děje jen kvůli vám a pro vás, vám pomůže znovuobjevit ztracené sebevědomí. Díky tomu začnete působit přitažlivě i na své okolí.

Načerpáte energii

Žena to nemá jednoduché – již tradičně se od ní očekává, že bude neustále poskytovat všem kolem sebe perfektní servis, o všechny se postará, každému bude kdykoliv k dispozici. Jenže kdo se takhle postará o vás? Odpověď je nasnadě: kromě maminky už jen masér nebo masérka při tantrické masáži. Vaším úkolem je v tomto případě pouze přijímat něhu a vnímat příjemné pocity, užívat si blahodárné péče, aniž by se od vás za to cokoliv očekávalo.

Vyšlo v: Katka, č. 52, prosinec 2009

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!