Tantra masáže Praha - články


Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masáž v časopise GLANC

Ve spolupráci s časopisem Glanc jsme uspořádali čtenářskou soutěž o luxusní tantra masáž pro páry v délce 2h, doplněnou o romantickou růžovou koupel s plátky rudých růží a šampaňským. Výhercem se stal sympatický mladý pár Markéta a Lukáš, kteří masáž v našem centru otestovali a podělili se s námi o své zážitky.

Glanc 04/2013

Tantra masáž - Dvojnásobná rozkoš

Společná tantrická masáž je smyslným zážitkem, který vnáší oživení nejen do sexuálního života zamilovaných dvojic, milenců i manželských párů.

Já ani můj partner jsme nikdy předtím podobnou masáž nepodstoupili, takže jsme byli velmi zvědaví, co nás čeká. Já jsem si k masírování vybrala muže – Marka, ačkoliv jsem se zpočátku bála, jak budu reagovat na doteky „cizího chlapa“. Můj partner si zvolil masérku Aničku.

Už při vstupu do masážního centra ze mě spadl veškerý stres, jako bych se dostala do jiného světa plného vůní, barev, světel a svíček. Když jsme seděli v masérně a poslouchali Aniččino a Markovo vyprávění o tom, co nás čeká, byla jsem už příjemně uvolněná, a dokonce jsem se začala těšit. Samotnou masáž odstartoval rituál, který se odehrával vestoje a měl ze mě i z mého partnera odstranit všechny „masky“, které jsme si s sebou přinesli – při tantrické masáži je totiž důležitá jen jedna rovina, a to se tkání muže a ženy, vše ostatní musíte nechat odejít. Marek mě také učil, jak správně dýchat a bez zbytečné kritiky a odsuzování věnovat pozornost svým myšlenkovým pochodům. Když jsem se poté pokládala na futon, byla jsem již plně připravená nechat vše plynout a otevřít se masáži. Cítila jsem, že Markovi důvěřuji.

To, co se se mnou během tříhodinové masáže dělo, se těžko popisuje. Procedura zahrnovala uvolňující body-terapeutickou masáž hlavy a chodidel bez použití oleje i masáž horkými ručníky s vůní levandule, která krásně prohřála a provoněla moje tělo. „ke slovu“ se dostaly také kožešinky, peříčka a samozřejmě jemné doteky, Následovala olejová masáž za použití nejkvalitnějších přírodních olejů a teplých lávových kamenů, jejímž cílem bylo uvolnit a zároveň probudit přirozenou vitální energii. Tantrická masáž zahrnuje také masáž intimních partií. Kam až maséra necháte zajít, přitom záleží jen na vás.

Když jsem po proceduře otevřela oči, cítila jsem se jako jiný člověk. Tantrickou masáž jsem vnímala jako rituál očisty, jako nový začátek, na kterém mohu stavět. A to ještě nebyl konec! Po masáži jsme si s Lukášem vlezli do vany ve tvaru srdce a za svitu svíček jsme se drželi za ruce a nechávali doznít veškeré pocity.

Z centra tantrických masáží jsme odcházeli okouzlení. Cítím, že nás tento zážitek s partnerem velmi sblížil. Najednou vím, co chci, a umím si o to říct. A náš sex je intimnější, naplněnější, citlivější i vášnivější zároveň.

Jak dlouho trvá: 90 minut až 3 hodiny; cena partnerské tantra masáže: 5500-8000 Kč
Kontakt: Tantra masáže Praha, Na Čečeličce 5, 150 00 Praha - 5, www.tantramasaze.com

Výhra: Partnerská tantrická masáž

Společná tantrická masáž je smyslným, intimním zážitkem, který podporuje vzájemnou důvěru, přináší oživení a inspiraci a otevírá komunikaci o intimních tématech i vzájemných potřebách. Je to nezapomenutelný, hluboký a sbližující zážitek, vhodný pro všechny dvojice, které chtějí umocnit svou sexuální energii a objevovat jeden druhého.

Délka: 2,5 hod
Postup:

Seznámení

Tantrická masáž není neosobním či mechanickým postupem, ale opravdovým setkáním. Masáž začíná rozhovorem, při kterém masér a masérka vysvětlí klientům, jak bude masáž probíhat i jaké jsou její hranice. Prostor je také pro přání a pocity klientů. Po rozhovoru se klienti osprchují a převléknou do tantrického oděvu – sarongu a rituál může začít.

Seznamovací rituál

Masáž začíná seznamovacím rituálem ve stoje, při kterém dochází k navázání bazální důvěry mezi přijímajícími a dávajícími. Rituál je přechodem do jiného časoprostoru, kde mohou přijímající odložit všechny masky a struktury a objevovat už jen svoje tělo, jeho intimitu i jeho přirozené projevy. Je to prostor uctění, péče i neskonale příjemných pocitů.

Masáž

Samotná masáž probíhá vleže, na širokém, pohodlném futonu a zahrnuje uvolňující body-terapeutickou masáž hlavy a chodidel bez použití oleje, která pomáhá vypnout a uvolnit napětí, stress i případné obavy. Poté již následuje masáž horkými ručníčky s vůní levandule, které krásně prohřejí a provoní celé tělo přijímajících, které je pak zcitlivováno pomocí kožešinek, peříček i jemných doteků. Následující olejová masáž probíhá za použití nejkvalitnějších přírodních olejů a teplých lávových kamenů zahrnuje jemné i dynamické doteky, jejichž cílem je uvolnit přijímající a probudit jejich přirozenou, vitální energii, která je následně rozváděna do celého těla. Tantrická masáž zahrnuje také masáž intimních partií, která se však vždy řídí hranicemi páru.

Účinky:

Tantrická masáž zbavuje studu a učí nás přijímat naše tělo takové, jaké je. Vede nás k hlubokému prožívání intimity a něhy, probouzí sexuální energii, která je prožívána v celém těle, jako hluboký a naplňující pocit. Přináší příjemné pocity a uvolnění od napětí a stresu a přetrvávající pocit naplnění a energie i po skončení masáže. U párů otevírá komunikaci o intimních tématech a učí partnery vnést do sexuality nový rozměr intimity a vzájemné blízkosti. Tantrická masáž také léčí řadu psychicky podmíněných sexuálních poruch a dysfunkcí.

Výhru věnovalo studio Tantra masáže Praha s.r.o.

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!