Tantra masáže Praha - články


Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masáž v časopise Blesk pro ženy

Zajímá vás, co během tantra masáže zažijete, ale stydíte se na to zeptat? Blesk pro ženy Vám přináší otevřenou reportáž z tantrické masáže, která vám poodhalí roušku vzrušujících tajemství tantrické masáže (nejen) pro ženy.


Foto: Pavel Machan

Blesk.cz vyzkoušel tantrickou masáž! Až k orgasmu!

REPORTÁŽ: O tantrické masáži jste už možná slyšeli. Mně o ní vyprávěl kamarád, tak jsem se rozhodla zjistit, jaké to je na vlastní kůži, a objednala se v jednom pražském salonu. Masérka mi ukázala že člověk by měl milovat své tělo, měl by o něj i svou duši pečovat a hlavně - měl by se umět nechat bez výčitek hýčkat! A na závěr mě čekal příjemný bonus - božský orgasmus, o kterém se mi nesnilo ani v těch nejdivočejších snech!

O tantrické masáži jsem slyšela jen od kamaráda, tudíž z mužského pohledu. Rozhodla jsem se tedy zjistit, jaké pocity z ní budu mít já.Masérka mě a mého fotografa hned uvedla do místnosti, kde hrála příjemná hudba a bylo velmi teplo. Vysvětlila nám, že je to proto, aby mi při masáži nebyla zima, protože při ní budu úplně nahá. Její bezprostřednost byla odzbrojující.

Posadily jsme se k již připravenému čaji a misce s ovocem a začaly si povídat, zatímco fotograf snímal prostředí, ve kterém si pak budu dvě hodiny užívat.

Masérka Anička mi dala krátkou, ale výstižnou přednášku o Tantře. Dozvěděla jsem se mimo jiné, že tantrická masáž není masáží erotickou, za kterou bývá zaměňována.

„V tantře je respektováno tělo holistickým způsobem, je vnímáno jako integrovaný celek, proto je masírováno celé, tedy i intimní oblast.“ vysvětlovala masérka.

Má to ale svou cenu. masáž De luxe, kterou já konkrétně vyzkoušela, totiž vyjde na pěkný balík - až 4 tisíce korun za 2,5 hodiny opečovávání zkušenou masérkou či masérem.

Vstup do intimní zóny hned zpočátku

Po úvodních informacích se Anička a můj fotograf odebrali z masérny, a já jsem se zatím osprchovala ve vaně ve tvaru srdce obložené svíčkami a zazvonila na zvonek, abych upozornila masérku na to, že jsem už připravená na masáž.Musím se přiznat, že jsem si připadala zvláštně. Fotograf a cizí slečna za dveřmi, horko v místnosti a teplá voda mě trochu omámily. Každopádně jsem se ovinula bílým šátkem a dala signál, že můžou dovnitř.

Anička se mezitím převlékla. Už na sobě neměla éterické zelené šaty, ale bordó šátek zavázaný za krkem. A pak to začalo. Přistoupila těsně ke mně, objala mě a přivinula k sobě, přičemž jsem mohla cítit její vonný dech.Nevím, co to bylo za vůni. Jako žvýkačka ani ovocný bonbon mi to nepřišlo. Každopádně to bylo příjemné. Těsným přistoupením vstoupila do mé intimní zóny a já začala být nervózní a zmatená. Do toho blesky fotoaparátu... Radši jsem zavřela oči.

Masérka mi dlouhými tahy rukama jezdila po rukou a nohou, zhluboka a nahlas dýchala a já začínala cítit, že se propadám sama do sebe a zároveň se přes energie spoji s ní. Po chvíli mi Anička sundala šátek a pokračovala s masáží jen na mém nahém těle. Fotograf od ní předtím dostal znamení a otočil se. Aspoň doufám...

Začala jsem vnímat své tělo úplně jinak

Pak jsme se přesunuly na futon. Tam mě opět přikryla a fotilo se dál. Po masáži hlavy, při níž mi dýchala do ucha, z čehož jsem měla husí kůži a málem dosáhla vyvrcholení, mě čekalo hlazení různými peříčky a přikládání horkých mokrých ručníků. Čelo, krk, hruď, břicho, podbřišek a každá noha zvlášť až po chodidla. To už jsem byla bez přikrývky a fotografa, který mezitím v tichosti odešel. Z transu, do kterého jsem se dostávala, mě vzbudilo jen jeho: "Na shledanou!"

Anička mi lehce rozevřela nohy a dál mě masírovala, přičemž se mě párkrát letmo dotkla v rozkroku, celou dobu u mne byla velmi blízko, takže jsem vnímala kontakt s jejím tělem.To pro mě to znamenalo naprosté intimní napojení.

Za nahotu jsem se styděla jen na začátku, po chvíli ze mě nervozita opadla. Začala jsem vnímat jen sebe sama - takovou, jaká jsem. Přijímala jsem své tělo jako součást sebe, jako něco, co ke mně neodmyslitelně patří a za co není třeba se stydět, ať už vypadám jakkoli a mám jakékoli komplexy jako většina z nás, hlavně žen. Následně přišel na řadu teplý olej, od rukou a prsou až k špičkám u nohou. Stále jsem ležela na zádech. Po důkladném prohřátí mi Anička pošeptala do ucha, abych se otočila na břicho a olejem mě namasírovala i zezadu.

Nečekaný orgasmus

Následující masáž lávovými kameny byla velmi zvláštní. Anička jimi klouzala po mých zádech, zadku i stehnech. Musela jimi pohybovat rychle, jinak by mi spálila kůži. Pod kameny jsem cítila výrazné teplo, ale nebolelo to. Když se dostala do oblasti beder, cítila jsem chvění a takové zvláštní vibrace. Možná došlo ke spojení čaker nebo probuzení energie kundaliní, jak se mi snažila Anička na začátku našeho setkání vysvětlit.

Poté mi masérka jemnými pohyby rukou masírovala intimní partie a zase mi pošeptala do ucha, abych se otočila, tentokrát zpět na záda a já věděla, že už jde do tuhého,nicméně jsem poslechla a lehla si naznak. Nohy jsem měla bojácně u sebe, ale Anička mi je něžně roztáhla.Cítila jsem návaly horka a vzrušení. Snažila jsem se zhluboka dýchat, abych se co nejvíce uvolnila.

Anička se postupně dotýkala všech mých nejintimnějších míst včetně klitorisu i bodu G, vše však bylo tak přirozené a nenásilné, že jsem se jí úplně oddala! A pak to přišlo a já jsem zničeho nic dosáhla silného orgasmu! Několik sekund jsem měla mravenčení v rukou a silnou potřebu se k ní přitulit. Ze zmatených pocitů jsem se částečně probrala, až když mi zase masírovala hlavu.

Pak mi šeptem sdělila, že mám chvíli ležet, dát si sprchu, obléknout se a zase na ni zazvonit, abychom si ještě popovídaly. Upřímně, nemohla jsem pár minut vstát. Cítila jsem se neskutečně dobře a unaveně zároveň. Když jsem se přemluvila a postavila se, třásly se mi nohy, jako bych uběhla maraton. Osprchovat jsem se musela vsedě, nohy mě nechtěly poslouchat. Pak jsme si s Aničkou pár minut povídaly o mým prožitcích, rozloučily se a já s ještě se klepajícími koleny odešla. Po cestě tramvají jsem o celém zážitku hodně přemýšlela a musela jsem zajít na víno a krvavý biftek, abych dosáhla i chuťového orgasmu. Pocit vnitřního blaha mi vydržel několik dní. Tantrická masáž prostě stojí za to!
Autorka: Bc. Michaela Vraná

Zdroj:http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-laska-a-vztahy-sex/162899/blesk-cz-vyzkousel-tantrickou-masaz-az-k-orgasmu.html

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!