Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masáž – Podzimní lenošení

Teplé zářijové dny jsou nenávratně pryč a říjen na nás udeřil deštěm a plískanicemi. Jelikož nás ven už nic neláká, je čas věnovat se zasloužené relaxaci a odpočinku. Načerpejte s námi novou energii a využijte naší podzimní akce, která vám doslova dobije baterky.

Speciální nabídka: Tantra masáž Deluxe od 1.-20.října 2012 se slevou 20% !

Využijte naši speciální podzimní nabídku a dopřejte si tantra masáž Deluxe v libovolné délce se slevou 20% a zároveň získejte slevu na další masáž!

Tantrická masáž Deluxe zahrnuje olejovou masáž celého těla za pomoci teplých lávových kamenů, uvolňující masáž horkými ručníčky, antistresovou masáž hlavy a chodidel, hravou a smyslnou masáž pomocí kožešinek a dalších hebkých předmětů i prodlouženou intimní masáž joni a lingamu. V rámci tantra masáže Deluxe nabízíme zdarma také masáž prostaty či masáž nové dimenze. Při masáži od 2,5h si můžete užít také některou z našich báječných koupelí, při kterých se o vás masérka pečuje přímo ve vaně. K masážím v délce 2,5h navíc voucher na slevu 15% na příští návštěvu s platností 4 měsíce. Nechte se hýčkat!


Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!