Tantra masáže Praha s.r.o. - spolupráce

Hledáme masérku do našeho tantrického centra

Hledáme masérku do našeho tantrického centra

Do našeho týmu přijmu masérku za nadstandardních podmínek. Práce tantra masérky je příjemnou, smysluplnou prací, při níž přinášíte druhým lidem radost skrze upřímný a přijímající dotek a pomáháte jim rozvíjet a obohacovat jejich sexualitu. Zkušenost z každé pěkné masáže rozvíjí a obohacuje i Vás. Práce tantra masérky není jen práce, je to především jiný styl života.
Více informací

Hledáme masérku do našeho tantrického centra

Hledáme maséra do našeho tantrického centra

Do našeho týmu přijmu maséra za nadstandardních podmínek. Práce tantra maséra je příjemnou, smysluplnou prací, při níž přinášíte druhým lidem radost skrze upřímný a přijímající dotek a pomáháte jim rozvíjet a obohacovat jejich sexualitu. Zkušenost z každé pěkné masáže rozvíjí a obohacuje i Vás. Práce tantra maséra není jen práce, je to především jiný styl života.
Více informací

Hledáme recepční do tantrického centra

Hledáme recepční do tantrického centra

Přijmeme recepční na DPP (ideálně studentku VŠ) pro zajištění chodu recepce. Požadujeme plynulou znalost AJ – slovem i písmem, komunikativní a kultivovaný projev, příjemné vystupovaní, přátelskou a milou povahu, zodpovědnost a čestnost, vysoké pracovní nasazení. Nabízíme zajímavou a rozvíjející práci v příjemném kolektivu centru Prahy, flexibilní pracovní dobu, motivační ohodnocení a dlouhodobou spolupráci.
Více informací.

Reference - O nás - Kontakty

O společnosti Tantra masže Praha s.r.o.

Kořeny naší spolešnosti Tantra masže Praha s.r.o. sahají až do roku 2004, od té doby jsme se vyvinuli v tantrické a relaxační centrum poskytující služby té nejvyšží kvality. Zaměřujeme se na tantrické masže pro muže, ženy i páry, poradenství v oblasti sexuality a lidských vztahů a Spa & Wellness programy, jako jsou relaxační a regenerační masže, koupele, peelingy aj. Jsme zakladateli školy tantrické masže - Tantra masže Praha, poskytující výuku pro profesionální terapeuty i laiky a to v českém i anglickém jazyce, včetně výuky v zahraničí. V našem centrum najdete také obchod s originálními pomůckami pro tantrické masže.

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!