Tantra masáže Praha s.r.o. – Nabídka zaměstnání – Tantrický masér

Přijmeme tantra maséra do našeho týmu

Baví vás masáže a doteky druhým přinášejí radost i vám? Zajímá vás spiritualita a způsoby jak pracovat s energií? Přijďte se dozvědět více o tantře, tantrické masáži i o tom, jak u nás pracujeme s klienty. Jsme opravdové tantrické centrum s více než 14 letou tradicí a hledáme charismatického a zajímavého maséra do našeho týmu.

Nabízíme zázemí krásného a plně vybaveného studia v centru Prahy i kompletní tantrické a masérské vzdělání. Zkušenosti s tantrou ani masážemi proto nejsou podmínkou.

Požadavky

 • Ideální věk: 23–45 let (možná výjimka – záleží na osobnosti, masérském umění a charismatu)
 • Příjemný vzhled a vystupování
 • Radost z dávání masáží, a doteků
 • Chuť učit se novým věcem a dále se profesně rozvíjet
 • Zodpovědnost a spolehlivost
 • Pozitivní myšlení, kreativita
 • Komunikativní znalost AJ.
 • Výhodou je znalost dalších světových jazyků, masérské vzdělání či zkušenosti s tantrou a tantrickými masážemi

Nabízíme

 • Flexibilní pracovní dobu
 • Nadstandardní platové ohodnocení
 • Práci v inspirujícím týmu, se zajímavými klienty
 • Kvalitní pracovní zázemí (luxusní masérské studio v centru Prahy).
 • Příjemnou, radostnou a rozvíjející práci
 • Pravidelné supervize, workshopy a průběžné vzdělávání zdarma.
 • Možnost krátkodobého ubytování pro mimopražské masérky.

Podmínky

 • Absolvování kurzu masér pro sportovní a rekondiční masáže akreditovaného MŠMT
 • Absolvování 50 h kurzu tantrické masáže pro profesionální tantrické terapeuty (tantrická masáž, umění meditace, terapeutické vedení rozhovoru, hranice tantrické masáže, tantra jako profese aj.) Kurz pro vás uspořádáme před nástupem do našeho centra.

Tantra masáže Praha s.r.o.

Jsme tantrické centrum s více než 14 letou tradicí, specializující na výuku tantry a tantrické masáže pro profesionální tantrické terapeuty i obyčejné muže a ženy, kteří se chtějí naučit něco nového a prohloubit svůj partnerský a intimní život.

Zároveň jsme místem pro relaxaci a odpočinek, kde si muži, ženy i páry mohou tantrickou masáž sami prožít. Jsme místem, kde naleznete inspiraci, hlubokou péči i nový pohled na věc.

Sdružujme tým profesionálů v oblasti tantry a tantrických masáží s rozmanitým vzděláním, kvalifikací a zkušenostmi.

Máte-li o tuto práci zájem, pošlete nám prosím svou fotografii, životopis a krátký motivační dopis o tom proč tantra masáže a proč právě v našem centru na adresu: prace@tantramasaze.com a my vás následně pozveme na osobní setkání.

V případě spolupráce požadujeme práci tantra masérky pouze pro naše studio. Současné zaměstnání např. na poloviční úvazek v jiné profesi je možné. Těšíme se na Vás!

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích

Tantrická filosofie není dnes jednotným proudem s jasným směřováním, ale spíše pestrou a barevnou mozaikou ovlivněnou mnoha dalšími směry a přístupy. Není proto žádným překvapením, že se v každém tantra centru setkáte s trochu jiným přístupem i technikou samotné tantrické masáže.

Zakladatelka našeho centra, tantrická lektorka, masérka a psychoterapeutka Bc. Michaela Lynnette Torstenová, MBA vytvořila svou vlastní techniku tantrické masáže, která je pro naše centrum zcela typická. Jde o dosažení dokonalé rovnováhy mezi duchovnem a fyzičnem. Dvěma póly naší existence, které spolu musí existovat ve vzájemné harmonii. Proto se v našem centru nesetkáte s pouhým hlazením, ale zakládáme si na tom, že zažijete skutečnou masáž a práci s tělem. Naše masérky u nás procházejí tantrickým výcvikem, aby byly schopné zprostředkovat autentickou tantrickou masáž.

Něco málo o tantrických masážích vám nyní řekne sama naše zakladatelka…

Tantra masáže Praha s.r.o. v médiích

Erupce emocí a energie. Jaké to je zažít tantrickou masáž

Sex či prostituce stranou. Co jsou tantrické masáže? Za touto prezentační fasádou se dnes může skrývat úplně cokoliv. Já ale chci zažít to nejlepší z opravdové tantry. V Praze je prý jen pár vyhlášených míst.

Číst více

Nezaměňujte tantrickou a erotickou masáž, jde o věc nesrovnatelnou

Tantra a tantrické masáže jsou v našem světě stále opředeny předsudky s příchutí zakázaného ovoce. A přestože sexuální energie k tomuto prastarému učení neodmyslitelně patří, zdaleka nejde o záležitost jednostrannou. V čem skutečně tantra spočívá a proč není tantrická masáž synonymem masáže erotické nám vysvětlila Michaela Lynnette Torstenová, majitelka pražského salónu.

Číst více

J.X.Doležal: Jak mě měla Anna v rukou

Populární novinář a publicista J.X.Doležal dostal od kolegů z Reflexu darem tantra masáž v našem centru a nebyl by to on, aby o svých zážitcích nenapsal. Nezaujatá reportáž o tam, jak tantrická masáž probíhá, jaké má duchovní a terapeutické kontexty a co od ní můžete čekat.

Číst více

Tantra masáže na Metropol TV

Tantrická masáž od masérky Aničky zaujala i novináře J.X. Doležala, který se rozhodl natočit o nás reportáž pro TV Metropol. V reportáži hovoří také přední český religionista Doc. PhDr. Zdeněk Vojtíšek ThDr., odborník na problematiku kultů a nových náboženských hnutí, od kterého se dozvíte, zdali tantra je nebo není náboženství a na jakou tradici v historii tantrická masáž navazuje. Ve studiu pak za naše centrum hovoří terapeutka a teoložka Anna.

Číst více

Tantrická masáž na vlastní kůži: Prožijte svou sexualitu naplno

Redaktorka internetového časopisu Žena Aktuálně Ilona Lea Kotková vyzkoušela tantrickou masáž pro páry. Co u nás prožila a jak se jí masáž líbila, se dozvíte v jejím článku.

Číst více

Tantra masáž v časopise Vlasta

„Tantra masáž na vlastní kůži“ - šéfredaktorka časopisu Vlasta pro vás se svým partnerem, u příležitosti svátku všech zamilovaných, vyzkoušela tantra masáž v našem centru. V článku popisuje své zkušenosti i to, co masáži předcházelo. Nechybí ani rozhovor se zakladatelkou centra, Bc. Michaelou Lynnette Torstenovou.

Číst více

Tantrické masáže v časopise Joy

Přečtete si plnou verzi exkluzivního rozhovoru s Bc. Michaelou L. Torstenovou, zakladatelkou Tantra masáže Praha, pro prosincové vydání časopisu Joy. V článku najdete řadu zajímavých odkazů a doplňujících informací, které se do papírového vydání nevešly. Otázky pokládala redaktorka Lucie Krejčířová.

Číst více

Tantrická masáž, tantra a tantrický sex v LOOK Magazínu

Článek na téma tantrická masáž a tantrický sex, ve spolupráci s časopisem Look Magazín.

Číst více

Testování tantrické masáže – časopis Glanc

Výherci Valentýnské soutěže časopisu Glanc na vlastní kůži vyzkoušeli rituál luxusní tantrické masáže pro páry s romantickou koupelí pro zamilované. Jak se jim tantra masáž líbila a s čím odcházeli z našeho centra, se dozvíte v poutavé fotoreportáži.

Číst více

Tantra a tantra masáž v časopise ELLE

Tantra a tantrické masáže významně pomáhají zlepšit kvalitu sexuálního života partnerů! Objevte tajemství vědomé práce se sexuální energií i příjemné relaxační účinky tantrické masáže, která vám navíc přinese řadu benefitů. Tantra masáž přináší radost, oživení a inspiraci na mnoha rovinách.

Číst více

Tantra masáž až k orgasmu

Redaktorka Blesku pro ženy poodhaluje roušku tajemství tantrické masáže. V otevřené intimní zpovědi se dozvíte, co při tantrické masáži prožila i co jí běželo hlavou. Průvodkyní jí byla masérka Anna.

Číst více

Tantra i tantrické masáže v Reflexu

Redaktor Reflexu inkognito testoval naše tantrické masáže. Co zažil a jak o nás napsal se dozvíte v přiloženém článku. Těšit se můžete také na rozhovor s Johnem Hawkenem na téma tantra a tantrické masáže v Čechách.

Číst více

Tantra masáže v Blesku Zdraví

Naše tantrické masáže byly zařazeny mezi 10 nejlepších masáží v Praze! Nezávislý průzkum časopisu Blesk Zdraví.

Číst více

Tantra a tantrické masáže v časopise Sedmička

Zajímavý článek o fenoménu tantrické masáže obohacený o vlastní zážitek a zkušenost redaktora a redaktorky časopisu Sedmička z našeho centra. Najdete zde tedy nejenom obecné informace, ale především popis vlastního zážitku očima muže a očima ženy. V článku najdete i autentické fotky masérek a redaktorů :-)!

Číst více

Tantra masáž na Českém rozhlasu

Naše lektora a masérka Anička promluvila v Českém rozhlasu 1 o párových a čtyřručních tantra masážích. Dozvíte se, pro koho jsou partnerské masáže určeny, co od nich můžete čekat, jaký vliv mohou mít na Váš vztah s partnerem či partnerkou a další základní informace. Rozhovor byl odvysílán v lednu 2012.

Číst více

Tantra masáž na radio Seejay

Poslechněte si poutavý rozhovor se zakladatelkou centra Tantra masáže Praha Michaelou L. Torstenovou v živém vysílání rádia SeeJay, pořad Sex, Drogy, Dance.

Číst více

Tantrické masáže na Novinkách.cz

Centrum Tantra masáže Praha s.r.o. navštívila reportérka Bc. Michaela Cmíralová ze serveru Novinky.cz. Jak na ni tantrická masáž zapůsobila se dozvíte v její poutavé reportáži.

Číst více

Tip časopisu Katka – Tantra masáž pro lepší pocit

Tantra masáž je lékem na nízké sebevědomí, přepracovanost i pocity méněcennosti a studu. Redakce časopisu Katka ji doporučuje všem ženám, které chtějí mít lepší pocit ze sebe a svého těla a užít si péči, která je tu opravdu jen a jen pro ně!

Číst více

Tantra masáž na zena.cz

Tantra jako učení a filosofie vznikla ještě před 5. st. n. l., přesto však dnes není ničím vzdáleným nebo abstraktním. Mnoho lidí, kteří mají s tantrou praktickou zkušenost, říká, že tantra je návratem k přirozenosti člověka. K přirozenosti, na kterou jsme kvůli křesťanským kořenům, uměle vytvořené morálce, moderní uspěchané době a jejím důrazu na výkon a IT technologie, jaksi pozapomněli.

Číst více

Tantrické masáže v časopise In Style

Článek na téma partnerské masáže a masáže pro dva v Časopise In Style. Mezi osm vybraných procedur pro zamilované byly zařazeny i naše tantrické masáže. Mini článeček co neurazí :-).

Číst více

Článek pro časopis Krásná paní

Přečtěte si osobní rozhovor se zakladatelkou Centra Tantra masáže Praha s.r.o. pro časopis Krásná paní a zjistěte jak vznikla technika tantrické masáže Inner wave, jaké jsou požadavky na tantrické masérky či jaké jsou kořeny tantrické masáže V Čechách.

Číst více

Tantrická masáž v Bylinky Revue

Redaktorka časopisu Bylinky Revue vyzkoušela tantra masáž na vlastní kůži a ve spolupráci s Tantra masáže Praha s.r.o. vám přináší své zážitky.

Číst více

Exkluzivní rozhovor s majitelkou Tantra masáže Praha s.r.o.

Zajímá vás příběh vzniku centra Tantra masáže Praha s.r.o., detaily ze života jeho tantra masérek či jací klienti tantrické masáže navštěvují? Přečtěte si exkluzivní rozhovor se zakladatelkou Tantra masáže Praha s.r.o.

Číst více

Zakladatelka Centra Integrity

Bc. Michaela Lynnette Torstenová Bc. Michaela
Lynnette Torstenová

Dramaterapeutka, lektorka tantry a kurzů tantrické masáže, absolventka výcviku Sky Dancing tantry, studentka Evangelické teologické fakulty UK, masérka a zakladatelka centra Tantra masáže Praha s.r.o.Číst více

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Tantra masáž - láskyplná rozkoš

Masáž je jedním z nejpříjemnějších a nejpřirozenějších způsobů tělesného kontaktu mezi lidmi. Má schopnost nás uvolnit, uklidnit a odplavit nastřádané napětízde

Tantra jako umění každodenního života

Mnoho lidí stále ještě vnímá tantru jako něco neuchopitelného a nadpozemského, jako něco čemu nemůže přesně porozumětzde

Tantra – Východ na západě

Dnešní doba se vyznačuje velkou otevřeností a tolerantním postojem k otázkám sexuality. Lidé dnes mohou o sexu otevřeně hovořitzde

Reference

Velikou pochvalu pro masérky Danielu a Michaelu, jsou více, než skvělé !!!

Josef

Velikou pochvalu pro masérky Danielu a Michaelu, jsou více, než skvělé !!!

Josef

Moc díky za velmi profesionální, příjemný skupinový zážitek s Andreou a Michaelou.

Madam El

Moc díky za velmi profesionální, příjemný skupinový zážitek s Andreou a Michaelou.

Madam El

Masáž s Martinem je nezapomenutelný zážitek, opravdový profesionál ve svém oboru. Pohlazení na těle i duši. Rád se budu vracet!

Petr

Nika je půvabná a milá slečna, plná nakažlivé pozitivní energie, jejíž dotyky člověka dostanou do varu.

Jarda

Milý Martine, děkuji za nádherný zážitek při naší společné masáži Deluxe. Když jste se objevil ve dveřích a uviděla jsem Váš úsměv, tak ze mne spadla veškerá nervozita a cítila jsem se od první chvíle opravdu příjemně. Masáž byla velmi krásná a doznívala ve mne ještě několik dnů. Už teď se těším na další. Ty tři hodiny utekly velmi rychle.

Jana

Nika je skutečně výborná masérka, je vidět, že ji dlouhé masáže skutečně vyhovují, aby navázala kontakt s masírovaným. Její přístup je velmi pečující a laskavý a každý masírovaný ocení jistě i citlivost a ohleduplnost. Byl jsem již na několika tantrických masážích, ale Nika je jedna z nejlepších tantrických masérek ne-li nejlepší. Moc jsem si to užil a děkuji moc :)

Petr

Mám za sebou první zkušenost s tantrickou masáží a musím říct, že se jednalo o skvělý a hluboký zážitek. Mým nejvýraznějším dojmem byl prožitek opravdu intenzivní intimity a přijetí. Po masáži jsem v sobě cítil nádhernou harmonii, kterou jsem si nadšeně užíval a doteď jsem hluboce přesvědčen, že právě taková vnitřní harmonie a bezpodmínečné přijímání sebe sama je jednou z nejintenzivnějších a nejopravdovějších podob štěstí jak ...

Jan

Zdeněk je evidentně velmi empatický člověk. Ví co dělá a hlavně jsem měla pocit, že přesně ví kam má sáhnout a kde pohladit a to přesně podle mých preferencí. Navíc je z něj přímo cítit úcta k tělu i psychice masírovaného. Tři hodiny absolutního odstínění od světa a starostí.

Johanka

Na masáži Deluxe byl jsem ve Vašem centru potřetí a potřetí bylo to dokonalé. Tentokrát měl jsem masáž od Matyáše, který je opravdový profesionál, je k tomu milý a otevřený. Pomohl probudit mou vášeň, užil jsem si to naplno. Měl jsem pocit, že ho masáž hodně baví a celou dobu jsem se cítil skvěle. Moc děkuji a doufám, že se mi to podaří zopakovat!

Bogdan

Chci poděkovat masérce Míše za skvělý zážitek. Nevěděl jsem jaká masérka bude a tak jsem přicházel s určitou nejistotou. Přivítala mě ale sympatická a velmi příjemná Míša, která se ukázala být i velmi komunikativní a už během prvních pár vět bylo jasné, že bude vládnout příjemná, pohodová atmosféra a tak to i bylo. Vše vysvětlila, navodila klidnou atmosféru a velmi brzy odbourala překážky, které jsem měl v hlavě. A po chvíli ...

Kutná Hora

Moc moc moc bych chtěla poděkovat Tomášovi a Martinovi za úžasný večer/zážitek/masáž/všechno! To skoro ani není možný, jak to bylo hezký. Oba velice pozorní, empatičtí a navíc sympaťáci, to se pak člověk snáz svěří do jejich rukou i přes počáteční nervozitu, kterou brzy úplně rozpustili. Cítila jsem se v bezpečí, hýčkaná a rozmazlovaná a při vzpomínce na horký olejíček a lávové kameny se rdím ještě teď. A začínám šetřit, aby ...

Ivča

Daniela mě prováděla mou první tantrickou masáží. Vše zpočátku ochotně vysvětlila a nastavila velmi příjemnou uvolněnou atmosféru. Celou masáž jsem si velmi užil, Daniela je skutečně profesionálkou na svém místě a její péče po celou dobu masáže byla úžasná. Zde jsem určitě nebyl naposledy.

Tom

Chtěl bych poděkovat Alence za velmi příjemnou masáž. Jako pokaždé jsem se dobil energií a příjemně zrelaxoval.

Jarda

Moc moc moc bych chtěla poděkovat Tomášovi a Martinovi za úžasný večer/zážitek/masáž/všechno! To skoro ani není možný, jak to bylo hezký. Oba velice pozorní, empatičtí a navíc sympaťáci, to se pak člověk snáz svěří do jejich rukou i přes počáteční nervozitu, kterou brzy úplně rozpustili. Cítila jsem se v bezpečí, hýčkaná a rozmazlovaná a při vzpomínce na horký olejíček a lávové kameny se rdím ještě teď. A začínám šetřit, aby ...

Ivča

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat Andree a Daniele za jejich čtyřruční tantrickou masáž. Za ten krásně namíchaný koktejl něhy i vášně, jemnosti i síly, překvapivých doteků, okouzlující hloubavosti i krásné živosti. Za koktejl podávaný s plnou vnímavostí k tomu co aktuálně potřebuju. Zůstalo mi jen jedno nesplněné přání - aby to celé nikdy neskončilo. Díky jejich masáži jsem mohl hluboce prožít, jak úžasné je dovolit si ...

buddhista

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat Andree a Daniele za jejich čtyřruční tantrickou masáž. Za ten krásně namíchaný koktejl něhy i vášně, jemnosti i síly, překvapivých doteků, okouzlující hloubavosti i krásné živosti. Za koktejl podávaný s plnou vnímavostí k tomu co aktuálně potřebuju. Zůstalo mi jen jedno nesplněné přání - aby to celé nikdy neskončilo. Díky jejich masáži jsem mohl hluboce prožít, jak úžasné je dovolit si ...

buddhista

Zdravím Vás. Na tantrické masáži jsem byla poprvé. Byla jsem u Alenky a byla to fantazie. Během dvou hodin, které uběhly během 5ti minut, jsem měla nádherné zážitky. Nevěděla jsem, co mohu očekávat a vím, že pokud našetřím finance, zajdu k Alence znovu. Moc děkuji, byla to nádhera a pro mne hluboký zážitek. Pokud to jenom trochu půjde, jistě opět dorazím. Alenko děkuji, děkuji, děkuji.

Martina

Alenka je zázrak. Odpoutala jsem se od všech problémů a bylo mi nádherně. Zážitky fantastické. Až to půjde, jistě se k Alence vrátím.

Martina

Děkuje Michaele a Daniele nejen za profesionálně a úžasně provedenou masáž, ale i za krásně strávené odpoledne. Ať se daří.

Václav s Milanem

Děkuje Michaele a Daniele nejen za profesionálně a úžasně provedenou masáž, ale i za krásně strávené odpoledne. Ať se daří.

Václav s Milanem

Byl jsem na masáži Deluxe u masérky Terezy a byl to nezapomenutelný zážitek. Předčilo to ma očekávání. Děkuji!

Adam

V přítomnosti slečny Alenky jsem se cítil velmi dobře. Dokázal jsem zapomenout na starosti všedního dne. Odcházel jsem o spoustu let mladší.

Martin

Masáž od Matyáše byl velmi příjemný zážitek. V úvodním rozhovoru jsme si povídali o tom, co se mi na masážích líbí a na co se třeba může víc soustředit. Rozhovor nebyl formalita, Matyáš má přání naplnil do puntíku. Moji úvodní nervozitu Matyáš rychle rozpustil a pak už to byla jedna velká jízda. Matyáš je velmi vynalézavý ve svých dotycích. Měl jsem pocit, že ho masáž hodně baví a celou dobu jsem se cítil skvěle. Čas hrozně r ...

Petr

Měl jsem příležitost vyzkoušet Tantra masáž s masérkou Michaelou. Musím říct, že jsem byl s touto zkušeností velmi spokojen a odcházel jsem s pocitem hlubokého uvolnění a obnovené energie. Hned po příchodu do studia jsem byl přátelsky přivítán Michaelou, která byla velmi profesionální a pozorná. Vysvětlila mi celý proces Tantra masáže. Během masáže jsem cítil, jak se postupně uvolňuji a propouštím napětí, které jsem měl. Pocí ...

Zavodnik

Zážitky z vašich Tantra masáží se slovně jen velmi těžko popisují, protože se jedná o prožitky. Vybral jsem si šamanskou masáž právě jako novinku, abych zase zkusil něco jiného a opravdu jsem nelitoval. Vnímal jsem jí tak, že má větší duchovní rozměr než klasická tantrická masáž, který podporovaly i zajímavé zvukové kulisy. Byť i pro maséra Zdeňka je to trošku nové pole (jak se domnívám), tak byla provedena velmi dobře. Děkuj ...

Milan

Pro druhou tantra masáž jsem si vybral slečnu masérku Venuši. Její jméno či přezdívka přesně odpovídá tomu co jsem z ní a jak jsem s sní cítil. Při masáži jsem cítil jak ta její nádherná ženskost, její něžnost,její nádherná energie a i její erotičnost z ní proudí do mě. Přivedla mě do takového nádherného tranzu, jak kdybych byl úplně v jiné dimenzi .Jako by jsme byly jen mi dva a kolem jen čistý vesmír. Její doteky po mém celé ...

Michal

Chtěl bych ti Míšo poděkovat za nevšední, jedinečný a zcela výjimečný zážitek. Během tří hodin jsi mě zavedla do rozkvetlé zahrady, kde na mě čekalo mnoho překvapení, splněných přání a tužeb. Přišel jsem k Tobě plný nervozity, s plnou hlavou svých problémů a vyčerpán z neustálého rozdávání sama sebe. Dokázala jsi se vcítit do mě celého od prvního okamžiku a přesně jsi věděla co mi chybí, co potřebuji. Uvolnila jsi celou mou my ...

Ben

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní 3,5 hodinovou masáž Deluxe masérovi Petrosovi. Je to výborný tantrický masér.

Zdeněk

Děkuji Daniele za krásnou masáž, blízkost, intimitu a empatii. Měla moji důvěru a já se mohl plně otevřít a užít si masáž, která pro mě byla nezapomenutelným zážitkem. I po týdnu od masáže jsem stále na obláčku krásného prožitku.

Marek

Velmi příjemný zážitek. Pan Zdeněk je člověk na svém místě.

Jana

Tantrickou masáž s Míšou jsem si krásně užil. Umožnila mi nádherně pocítit její něhu, jemnost, přijetí a zároveň situaci odpovídající vášeň a náznaky dravosti. Byla milá a vnímavá, velice dobře se jí dařilo vystihnout i má nevyslovená přání. Když si ty nádherné prožitky znovu přivolávám do své mysli a svého těla, s pokorou jí vytýkám jedinou věc. Že nedokázala zastavit čas, aby ten prožitek nikdy neskončil. Pak bych ale zase n ...

Buddhista

Ráda bych poděkovala masérce Johance za krásný prožitek, uvědomění si mojí ženskosti a splnění snu.

Monika

Byl jsem na tantra masáži poprvé a byl to nádherný zážitek. Slečna masérka Aneta byla naprosto perfektní, profesionální. Její přístup ke mě byl naprosto perfektní. Její úsměv a přístup mne hned zbavil nervozity. Vše mi vysvětlila, naučila jak správně dýchat a dokonale mě vedla celou masáží. Ukázala mi co sebevnímáním člověk může prožít. Ta 4 hodinová Tantra masáž De Lux byla naprosto něco neskutečně nádherného. Díky slečně ...

Michal

Tantra masáž jsem zažil poprvé v životě a rozhodně doporučuji!!! Masérka Michaela byla naprosto skvělá, a můžu ohodnotit vše pouze jako super vynikající ... Rozhodně si najdu čas a půjdu zase.

Tomáš

Děkuji moc za úžasný zážitek, moc jsem si to užíval, Míša byla super.

Michal

Míšo, moc moc děkuji. Masáž s Vámi byla zkrátka úžasná. Člověk s Vámi tak nějak zapomene kde je a kým je. Prostě perfektní start víkendu. Ještě jednou moc děkuji. Příští masáž určitě s Vámi.

Petr

Děkuji za úžasnou masáž, která mi otevřela naprosto jiné obzory ve vnímání vlastního těla, jakkoliv jsem spíše vyznavačem dnešního konzumního způsobu života. Masérka Bea byla naprosto fenomenální, každý její dotek a pohyb dával smysl a v celkovém propojení jednotlivých fází masáže, jsem prožil naprosto fantastické momenty. Už teď vím, že se k vám dozajista vrátím a jednoznačně si zvolím pouze a jen slečnu Beu.

Marek

S masáží jsme byli moc spokojení. Andrea i Zdenek byli velice milí, příjemní empatičtí no prostě profíci. Rádi se zase vrátíme. Krásný zážitek

Žaneta

S masáží jsme byli moc spokojení. Andrea i Zdenek byli velice milí, příjemní empatičtí no prostě profíci. Rádi se zase vrátíme. Krásný zážitek

Žaneta

Bylo to dokonalé! Moc jsem si to užila, pan Zdeněk je skvělý masér, byl moc milý a bylo to velice příjemné. Určitě Váš salon využiji ještě několikrát Přeji Vám hodně úspěchů a ať se Vám daří.

Martina

S masážemi ve vašem studiu jsem velmi spokojený a rád se k vám vracím. Je to především zásluha masérky Daniely, jejíž míra empatie je neuvěřitelná. Vyzkoušel jsem i jiné studio a patříte do úplně jiné ligy. Věci, na které jsem zvyklý u vás a považoval jsem je za standard, jsem v tom druhém studiu postrádal. Líbí se mi, že po příchodu se mne hned ujme někdo z recepce nebo přímo masérka a odvede mne rovnou na masérnu (nečekám ...

Petr

Partnerskou Tantrickou masáž Deluxe jsme dostali s manželem od přátel jako dárek k narozeninám. Přicházeli jsme se smíšenými pocity. Vybrali jsme si Tomáše a Venuši a rozhodli jsme se, že si masáž užijeme každý zvlášť. Recepce nás mile uvítala a pro mě bylo první setkání s Tomášem úlevou, byla jsem mile překvapena. Je to velice sympatický, příjemný a pohledný muž. Už během rozhovoru mě uvolnil jeho klidný hlas a hned jsem mu z ...

Eva

Rádi bychom poděkovali Angelice a Petrovi za krásný zážitek při pondělní masáži. Pravidelně si objednáváme partnerskou masáž Deluxe, ale tentokrát jsme se rozhodli jinak. U manžela vyhrály Kněžky chrámu tantry a já jsem si vybrala Pretty Women. Aroma koupele, které byly součástí masáží nás oba velmi příjemně překvapily, krásný zážitek při kterém ztratíte pojem o čase. Jako vždy jsme odcházeli spokojení, odpočinutí, plni energ ...

Jana a Jarda

Byla to pro nás první Tantra masáž, oba jsme si to krásně užili. Masérky Daniela i Sofie byly příjemné a šikovné. Určitě se chceme vrátit a s tím, co už víme, si to užít déle. Těch 90 minut uteklo moc rychle :)

Tomáš

Nedávno jsem absolvovala masáž ve vašem centru a ráda bych tímto poděkovala Tomášovi, který byl po celou dobu masáže vnímavým a citlivým průvodcem a tím mě umožnil cestu do sebe sama a hluboký meditační prožitek. Energie, kterou jsem si z masáže odnesla byla neskutečná. Moc děkuji

Petra

Ráda bych s Vámi sdílela krásné pocity z 3 hodinové tantra masáže a především předala svou zkušenost člověka, který má od dospívání nemalé potíže s sebepřijetím svého vzhledu. Masérka Alenka ve mě vzbudila pocit absolutní důvěry a bezpečí. Její schopnost nacítění mě ujistila v její profesionalitě. Průběh celého rituálu byl pro mě terapií, která vyzdvihla a v praxi ukázala, že umět se zastavit a nebažit po výsledku, je tím ...

Petra

Velmi příjemný prožitek s Michaelou, naplněný řadou milých překvapení. Tomu hodně pomohlo v úvodu sdělit, co mám rád a co bych si přál. Ale hlavně se pak uvolnit, sestoupit do těla, otevřít k přijímání a s důvěrou se nechat Míšou vést. Vnímal jsem napojení, respekt a lásku. Děkuji

Tomáš

O tantra masážích jsem přemýšlela dlouho, přítel jednou u vás byl a říkal, že to je prostředí které by pro mě mohlo být super. Tak jsem sebrala veškerou odvahu a zvedla telefon. Příjemná paní na recepci mě tedy objednala k Venuši a říkám vám ta bohyně mi byla normálně souzena. Původně jsem se ptala na jinou masérku, ale paní mi spíše nabídla Venuši (která byla upřímně první co mě zaujala, když jsem si maséry pročítala). To co ...

Monika

Byl jsem velmi mile překvapen, neboť byla velmi milá a příjemná - v podobném zařízení jsem byl poprvé v životě a ona mne uvolnila. Navíc byla VÝRAZNĚ hezčí/atraktivnější než na web fotkách, určitě se k ní rád znovu objednám.

Mirek

Vážená Beo, chtěl bych tímto poděkovat za nepopsatelný zážitek, který jsem prožil v Tantra Masaže Praha. První masáž jsem dostal jako dárek před 2 lety a bylo to něco nového a nepopsatelného a tak jsem si nyní masáž dopřál sám k narozeninám. Již jsem byl připravený na to jak masáž probíhá ale musím říci, že mě masáž mile překvapila to bylo jiné, uvolňující, zklidňující. Připadal jsem si jako kdyby má duše opustila moji schránk ...

Jirka

Děkuji za skvělou masáž vedenou Vaší masérkou Danielou, nemělo to chybu. Rád se k Vám vrátím.

Jirka

Včera jsem měl 3,5 hodinovou masáž s masérem Petrosem. Byl jsem u něj už podruhé a opět to byl nezapomenutelná zážitek. Petros je vynikající tantrický masér. S masáží jsem byl velmi spokojený a chtěl bych tímto způsobem Petrosovi ještě jednou moc poděkovat.

Zdeněk

Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči kterou jste nám včera věnovali. Jako vždy jste byli oba úžasní. Tříhodinová masáž nám utekla neskutečně rychle a oba jsme odcházeli velmi spokojení, odpočinutí a plni energie. Už se těšíme na další návštěvu.

Jana a Jarda

Byl jsem přijat velmi přátelsky, prostředí ve studiu považuji za velmi příjemné a krásné. Byl to úžasně strávený čas. Velice uklidňující a uctivá masáž s masérkou Lunou! Komunikace s recepcí byla naprosto korektní a bez problémů. Pokud mě moje cesta zavede zpět do/přes Prahu a pokud mi to čas dovolí, určitě si masáž znovu zarezervuji!

Jürgen

Prostě nádherná. Tak byla tříhodinová Tantra masáž Deluxe s Lunou. Všechno začalo s milým úsměvem Luny a srdečným přivítáním. Slohová masérna byla plná tajemství a kouzla, příjemné vůně a teplého světla svíček. Počátečním rozhovorem u lahodného čaje jsem mohl sdělit svoje zkušenosti, potřeby a nejasnosti a tím jsme s Lunou budovali vzájemnou důvěru. Už u rituálu jsem se dobře uvolnil a vstoupil jsem do kouzelného a tajemného ...

Michael

Venušino vystupování je velmi příjemné a přirozené. Její masáž se mi velice líbila, ta masáž byla příjemně uvolňující a relaxační zároveň. Jsem rád, že jsem se po její masáži zbavil nahromaděného stresu ze všedního dne a dopřál si trochu inspirace do dalších dní, velice rád bych v takových masážích pokračoval i do budoucna...

Filip

Děkuji za mou první zkušenost s tantrickou masáží. Realita předčila očekávání. Intimní atmosféra, profesionální servis. Vybral jsme si masérku Michaelu a udělal jsem velmi dobře! Velmi komunikativní a sympatická, v úvodu mi stručně popsala, co můžu očekávat, a to se splnilo. Těším se na další návštěvu.

Karel

O rituálu jako je tantrická masáž jsem se dozvěděl relativně nedávno, tudíž to pro mě bylo spíš takové seznámení. Ale co můžu říct jistě, je to opravdu zážitek, který bych určitě někdy zkusil znovu. Masérka Isra byla mojí průvodkyní, velice sympatická mladá žena, díky které to byl nezapomenutelný prožitek. Jednoznačně doporučuji!

David

Klasická tantrická masáž s Alenou byl skvělý zážitek, po několika letech mého “tantrického půstu”. Jsem rád, že jsem se k tantrickému (sebe)poznávání vrátil právě v doprovodu Aleny. Její divoká a osobitá energie mi pomohla se naladit a vstoupit do sebe. Během masáže mě provedla oblastmi rozkoše a velké radosti, ale I poznat a upřímně se podívat na některé své bloky. Skvělá byla i technika tantrického dechu, kterou jsem díky pe ...

Matěj

Venuše byla skvělou průvodkyní krajinou sexuální energie a její přístup se mi velmi líbil, děkuji.

Michal

K 20. výročí naší svatby jsme se se ženou shodli, že bychom mohli zkusit něco zcela jiného. A tak se stalo, že nás v sobotu vítaly Andrea a Johanka z Tantra masáže Praha. Po příjemném uvítání a přátelském popovídání o tom co nás zhruba čeká jsme také řekli, že možná to může být první krůček na nové cestě - krom této párové masáže jsme zvažovali i možnost jít na kurz a vzít to od podlahy a rovnou se to naučit. Zvolili jsme ale ...

Zdeněk a Rady

K 20. výročí naší svatby jsme se se ženou shodli, že bychom mohli zkusit něco zcela jiného. A tak se stalo, že nás v sobotu vítaly Andrea a Johanka z Tantra masáže Praha. Po příjemném uvítání a přátelském popovídání o tom co nás zhruba čeká jsme také řekli, že možná to může být první krůček na nové cestě - krom této párové masáže jsme zvažovali i možnost jít na kurz a vzít to od podlahy a rovnou se to naučit. Zvolili jsme ale ...

Zdeněk a Rady

Byla to má první tantrická masáž. Důvodem návštěvy Vašeho centra byla zvědavost. Hodně jsem načetl, ptal se a hledal na internetu, ale místo odpovědí vzniklo jen více otázek. Tak nezbylo, než ukojit svou zvědavost na vlastní kůži. Prošel jsem dostupné recenze a rozhodl se pro Vaše centrum. Vstoupil jsem do velmi příjemného prostředí, následně do stylově zařízené masážní místnosti s tematickou vůní i hudbou a příjemným přiměřen ...

Karel

Absolvoval jsem Deluxe tantra masáž s Petrosem. Byl to velmi příjemný zážitek. Petros byl profesionál, věnoval se mi na 100% a vše dělal s ohledem na mé přání. Rozhodně doporučuji.

Radim

Kdyby mi někdo předem řekl, co zažiji, tak si budu ťukat na čelo. Jenže pod rukama masérky Daniely jsem dostal do stavu, který jsem nikdy v životě nezažil.. Jedním slovem bych tento stav nazval "extáze". Můžu se Vám tady rozepsat do 20ti odstavců, ale shrnu to tak, že "Kdo nezažije, neuvěří." A každý mi pak dá za pravdu :) Ještě jednou děkuju a určitě zopakuji

Standa

Zajděte si na masáž k masérce Daniele. Nejlépe na delší masáž a opakovaně. Dostane se Vám nejlepší možné péče. Přijďte, uvolněte se a oddejte se dotykům masérky. Objevíte, že máte na těle supercitlivé body, o kterých vůbec nevíte. Budou Vás brnět ruce, brada. Zahltí Vás nepoznané pocity. Potečou Vám slzy po tváři a tři dny se z toho budete vzpamatovávat. :-) Budete chtít jít znovu a ta masáž bude zase jiná a překvapivá. Věř ...

Petr

Na tantrické masáži jsem byl poprvé v životě a vybral jsem si jako maséra Petrose. Své volby vůbec nelituji, ba naopak. Jsem Petrosovi velmi vděčný za nádhernou masáž Deluxe. Zpočátku jsem byl nervózní, neboť jsem nevěděl přesně, co mě čeká, každopádně už od první chvíle nervozita díky Petrosovi odpadla a mohl jsem se plně uvolnit. Všem, kdo váhají, doporučuji neváhat, neboť se jedná o zážitek, který se opravdu nedá slovy po ...

Jakub

Na masáži Deluxe jsem byl ve Vašem centru podruhé a trochu jsem se bál, že to nebude tak dobré, jako minule. Naštěstí Petros je opravdový profesionál, je k tomu milý a otevřený. Pomohl probudit mou vášeň, užil jsem si to naplno. Bohužel to neumím vše popsat v češtině a myslím si, že i v polštině bych měl problém mou zkušenost popsat. Jsem ateista, ale kdybych věřil, že nebe existuje, tak bych řekl, že Petros má k němu klíč. M ...

Bogdan

Při vstupu do centra mě uvítala sama Luna, usadila mě na recepci a připravila mi občerstvení. Očekávání jsem měla, přeci jen webové stránky, recenze klientů a samotný profil masérky Luny sliboval opravdu hodně. A Luna má očekávání předčila úplně ve všem, byla velmi vnímavá, citlivá a měla hluboké pochopení. Mám pocit, že někde mezi obkládáním horkými ručníky a samotnou olejovou masáží jsem tu na chvíli nechala tělo a oblétla ...

An

Rád bych chtěl ještě jednou poděkovat masérce Luně za úžasnou masáž. Masérku Lunu mohu doporučit komukoliv, krásně se s ní povídá a odpoví vám na vše, co budete chtít vědět a ráda vám vše vysvětlí. A co se týče masáže, tak má kouzelné ruce, pod kterými se budete cítit jako v jiném světě. Už teď se těším, až znovu budu moci navštívit Vaše centrum.

Dominik

Pan Tomáš je velmi šikovný masér, který ve mě zanechal po masáži velmi hluboký pocit spokojenosti, který dozníval ještě několik hodin poté. Již jeho příchodem do masérky dokázal při společném rozhovoru vytvořit uklidňující a bezpečné prostředí. Velmi mu děkuji za empatický a ohleduplný přístup, se kterým přistupoval k mému tělu, duši... K celé mé osobnosti, dále také za sdílení a maximální otevřenost v oblasti sexuality. Cítil ...

Lenka

Děkuji za příjemný prožitek z Tantrické masáže i celkového času tráveného ve vašem salonu. Slečna Luna byla naprosto úžasná. Milá, komunikativní, ochotná probrat detaily, vše vysvětlit a následná provedená masáž byla skvostná. Odcházel jsem s velice uvolněným pocitem a plánuji se v dohledné době určitě vrátit. Rád bych jí tímto ještě jedno za vše poděkoval.

Jakub

Včera jsme si u Vás s partnerem užili partnerskou tantrickou masáž a myslím, že u Vás rozhodně nejsme naposledy. Moc děkuji Daniele, cítila jsem se velmi příjemně, masáž byla jemná i intenzivní přesně jak si mé tělo říkalo a já byla poté celý den nabita energií.

Klára

Byl jsem na tantrické masáži poprvé a vůbec nejsem nevěděl co od toho čekat. Nicméně musím říct, že jsem byl velice příjemně překvapen. Masérka mi dopředu vše vysvětlila jak bude masáž probíhat a po následné sprše vše začalo. Masáž byla velice intenzivní, příjemná a intimní. I přes mnou značnou nervozitu jsem si jí opravdu užil. Po masáži jsem se cítil daleko lépe, opadl ze mě všechen stres a únava. Byl to nezapomenutelný záži ...

Michal

Chtěl bych ještě jednou vyjádřit díky masérovi Petrosovi za úžasnou masáž Deluxe. Byl jsem velmi spokojený a nedá se to vyjádřit ani slovy, jaký jsem pociťoval nádherný prožitek. Ještě jednou moc děkuji.

Zdeněk

Skvělá masáž od Matyáše, profesionální a osobní přístup, určitě se rád vrátím. Matyáš do toho dává maximum ze sebe, souzní s klientem a je velmi opravdový.

Tomáš

Byla jsme s partnerem na párové masáži a bylo to naprosto skvělé, uvolňující, důvěrné. Já měla maséra Tomáše, který je opravdu skvělý tantra masér. Přítel měl Johanku a též byl moc spokojený.

Radka

Byla jsme s partnerem na párové masáži a bylo to naprosto skvělé, uvolňující, důvěrné. Já měla maséra Tomáše, který je opravdu skvělý tantra masér. Přítel měl Johanku a též byl moc spokojený.

Radka

Tomáši, moc děkuji za úžasnou empatii, za pocit hýčkané bohyně, za odpoutání se od všedního dne. Děkuji za intimitu a vzrušení v každé části mého těla. Děkuji za čas, který jsem s Tebou mohla strávit. Na příjemné vlně jsem se nesla ještě další den. Určitě bych se chtěla vrátit.

Broňa

Tvoje masáž byla očišťující jak na těla tak i na duši, s lehkostí pírka ze mě odešel veškerý stres a únava z práce i tvůj milý a upřímný přístup se mi velmi líbí, díky rozhovoru s tebou jsem se zase o něco víc dozvěděl o sobě. Za to ti velice moc děkuji Venuše.

Filip

Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči, kterou jste nám věnovali. Bylo to jako vždy úžasné. Odcházeli jsme odpočinutí a plni energie. Velmi rádi přijdeme znovu.

Jana a Jarda

Ráda bych z celého srdce poděkovala Johance za nádhernou DeLuxe masáž plnou nejrůznějších zážitků a vjemů. Johanky přístup je velmi citlivý a laskavý. Vše mi přišlo naprosto přirozené a krásné. Díky tomuto výjimečnému zážitku jsem měla příležitost vnímat opojné proudění energie mým tělem a zažít si okamžiky božské euforie.

Lenka

Dobrý den, je to už několik dní co jsem byl na své druhé Tantrické masáži v životě. Vybral jsem si slečnu/paní Venuši a UPŘÍMNĚ NEMOHL JSEM SI VYBRAT LÉPE!! Velmi krásná žena s neuvěřitelně citlivým přístupem, kdy člověk ztrácí veškerý pojem a čase, přítomnosti nebo čemkoliv jiném co jakkoliv připomíná realitu. Nádherné chvíle umocněné příjemnou hudbou, prostředím, masérkou... ENERGIÍ, OKAMŽIKEM, SAMOTNOU PODSTATOU LIDSKOSTI ...

Ondra

Masáž s Isrou byl velmi rozkošný zážitek. Isra byla velmi profesionální a provedla mě celým procesem. Na konci mě transportovala na úplně jinou planetu. Bylo to zcela nepopsatelný. Celkové prostředí bylo též skvělé!!!

Kiera

Velmi příjemná nejen masáž, ale i zjištění, že mládě jménem Petros je člověk na svém místě, profesionál se zdravým entuziasmem, bystrý a vnímavý, sympatický i empatický, vzácná kombinace charisma a přirozené inteligence. Petros není "jen" masér, Petros je osobnost, ze které září něco, co neumím pojmenovat. Budete s ním chtít trávit svůj čas a rádi se k němu vracet. Opravdu, veliké DĚKUJI, masáž jsem si užil a bylo to moc faj ...

Radek

Vaše masérské centrum jsme minulý pátek s manželem navštívili již po šesté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Manžel měl masérku Míšu a já si vybrala Ondru. Přístup obou je profesionální, ale zároveň i velmi lidský. Pokaždé od Vás odcházíme spokojení, odpočinutí a nabití pozitivní energií. Už teď se těšíme na další návštěvu u Vás. Přejeme hodně zdaru a prosím pokračujte v poskytování stejně kvalitních služeb jako doposud.

Jana a Jarda

Rádi bychom se podělil o hezkou zkušenost z párové masáže, kterou jsme s partnerkou absolvovali společně s masérkami Andreou a Isrou. Atmosféra byla hezky vybudovaná s doteky střídajícími se ve své intenzitě i hloubce. Byla to báseň prožitá na vlastní kůži ve velmi uvolňujícím duchu. Ke každému z nás promlouvala jiná pasáž a mnohé se nám zase ujasnilo. Přístup Andrey a Isry byl ohleduplný a otevřený a jsme moc rádi, že jsme mo ...

Lukas a Jarmila

Rádi bychom se podělil o hezkou zkušenost z párové masáže, kterou jsme s partnerkou absolvovali společně s masérkami Andreou a Isrou. Atmosféra byla hezky vybudovaná s doteky střídajícími se ve své intenzitě i hloubce. Byla to báseň prožitá na vlastní kůži ve velmi uvolňujícím duchu. Ke každému z nás promlouvala jiná pasáž a mnohé se nám zase ujasnilo. Přístup Andrey a Isry byl considerate a otevřený a jsme moc rádi, že jsme m ...

Lukas a Jarmila

Mojou prvou tantra masážou ma previedla práve Daniela. A bolo to nádherné. Od začiatku do konca. Masáž bola neuveriteľne zmyselná, čo viedlo k vytvoreniu pocitu hlbokého spojenia. Ďakujem <3 Ak budem môcť, určite prídem znova.

Jozef

Tantrickou masáž jsem dostal jako dárek od dětí k 50 narozeninám. Zpočátku jsem jen málo věděl, co mne čeká. Na internetu jsem si vybral krásnou masérku Míšu. A to, co jsem dnes zažil, nelze slovy ani popsat. Nejprve jsme si povídali, získali svou důvěru. Následná masáž byla něco tak krásného, lechtivého, něžného a procítěného, že to musím všem jen doporučit. Za rok bude i manželka slavit kulaté narozeniny a rozhodně pokud odh ...

Klient 158

Děkuji fantastické Míše. Je to profík a zlepšila mi den.

Honza

Ve vašem centru jsem byl poprvé asi před osmi roky. Tehdejší masáže (byl jsem u Vás tehdy 2x) byly příjemným zážitkem, nicméně neměl jsem potřebu pokračovat. Pokud se zpětně ohlédnu, možná to bylo z následujících důvodů (jsou to v podstatě drobnosti, ale mají dopad na výsledný dojem) Masérna (první vpravo) byla do ulice a cinkání tramvají s další ruch nešlo přeslechnout, při druhé masáži jedna z masérek několikrát odešla z ma ...

Petr

S vaším podnikem, s prostředím i s poskytnutými službami jsem byl velmi spokojen a rád přijdu zase někdy znovu. Masérka Isra je velmi příjemná a šikovná, své práci rozumí a v její společnosti uběhly čtyři hodiny masáží jako okamžik.

Pavel

Rád bych chtěl poděkovat masérce Isre za nepopsatelný zážitek. Isra mi vše hezky vysvětlila a odpověděla mi na všechny mé otázky a přání. Samotnou masáž nemohu popsat slovy, jelikož byla neskutečná. Masérku Isru rád všem doporučím, protože vím, že nikdo litovat nebude a chtěl bych ještě jednou poděkovat za dechberoucí masáž.

Dominik

Dobrý den, jednání s paní recepční bylo velice srozumitelné a příjemné. Prostředí na mě působilo dobře, místnost kde probíhala masáž na mě působila klidně, příjemně a útulně. Při pohovoru s paní Danielou jsem nemohl najít správnou polohu v křesílku, ale to je pouze můj subjektivní názor. Toto byla moje první Tantrická masáž, musím zodpovědně říct, že to byl krásný zážitek. První masáž v životě kdy jsem cítil, že mi opravdu pov ...

Karel

Zdravím, před pár desítkami minut jsem absolvovala masáž u Aleny a co dodat… nevím. Slova nestačí! Něco natolik intimního s ženou, kterou jsem viděla poprvé v životě, jsem nemyslela, že je vůbec reálné prožít. Uvolnění, pohodlí, nepopsatelné pocity… Aleno, veškeré díky a kdo váhá, ať neváhá a prožije to! Vrátím se a už teď se těším na další setkání! Velmi díky!

Magda

Dobry den, chtěl bych Vám velmi poděkovat za uskutečnitelný slovy nevypovídající zážitek s mojí první návštěvy ve Vašem centru. A jak to tak bývá po prvé jsem se strašně bál, byl jsem nervózní co asi může přijít, ale po chvilce rozhovoru s panem Petrosem jsem ztratil prvni davku nervozity. Pan masér musel mit se mnou hodne tezkou praci, ne moc lehce se uvolňuji. Tímto mu velice děkuji, je to opravdovy profik, ktery vi co děl ...

Roman

Dobrý den., Moc bych Vám chtěla poděkovat za masáž Pretty Women. Nejdřív jsem se strašně styděla, ale Tomáš byl úžasný. Byl skvělý průvodce tantry. Nečekala jsem, že to ve mě zanechá takový dojem. Co prožijí a co dokáže udělat s ženou. Chci ho domů... :) Jelikož jsem absolvovala i párovou masáž s manželem u masérek Daniely a Sun i masáž zrození Venuše. Nemůžu říct, která masáž byla nejhezčí. Asi s Tomášem. Všechny měly své k ...

Jiřina

Je velmi těžké popsat nepředatelný zážitek, nicméně pokusím se dát do slov... celý rituál byl veden velmi krásně a slečna Alena byla velmi empatická. Samozřejmě jsem měla otazníky, ale tím jak masáž probíhala postupně a člověka přiváděla do hluboké relaxace, se mysl i čas rozplynul a doteď je pro mě až neuvěřitelné, jakou energii člověk v sobě uchovává a jak jemně a přirozeně došlo k nahromadění a rozpoutání obrovské energie, ...

Simona

Měla jsem v sobotu s manželem luxusní partnerskou masáž. Děkuji, tímto způsobem, masérkám Johance a Daniele za velmi krásný a hluboký prožitek. Vaše studio mohu jen doporučit.

Silva

Měla jsem v sobotu s manželem luxusní partnerskou masáž. Děkuji, tímto způsobem, masérkám Johance a Daniele za velmi krásný a hluboký prožitek. Vaše studio mohu jen doporučit.

Silva

Dobrý den, včera jsme byli s manželem na masáži, a chtěli jsme moc poděkovat. Bylo to nádherný zážitek, předejte naše poděkování Tomášovi a Daniele a moc rádi se u Vás znovu objednáme. (pokud jsem doted měla energie jako jaderná elektrárna, tak ted mám energie jako dvě takové elektrárny. :-) Nic podobného jsem nezažila, absolutně fantatastické!

H.

Dobrý den, včera jsme byli s manželem na masáži, a chtěli jsme moc poděkovat. Bylo to nádherný zážitek, předejte naše poděkování Tomášovi a Daniele a moc rádi se u Vás znovu objednáme. (pokud jsem doted měla energie jako jaderná elektrárna, tak ted mám energie jako dvě takové elektrárny. :-) Nic podobného jsem nezažila, absolutně fantatastické!

Alena

U Johanky mi nezbývá nic, než chválit. Profesionalita, citlivost a vnímavost se zachováním odstupu dokonale vyváženého s intimní spoluúčastí. Johankou jsem byl uveden rovnou do masážní místnosti, ale tak pěkně, jak to pokračovalo celou dobu. Úvodní rozhovor vedla příjemně a přirozeně, už v tu chvíli mi bylo úplně blaženě, potřebné věcné informace mi podala naprosto srozumitelně, jasně a vstřícně. Závěrečným rozhovorem mi pomoh ...

David

Rád bych poděkoval za neskutečný zážitek, který jsem zažil při masáži s Tomášem. Měl jsem poukaz na 3.5 hodinovou masáž Deluxe. Tomáš je velmi sympatický mladý muž, který je opravdu nadaným tantrickým masérem. Masáž nejprve začala dechovým cvičením ve stoje, potom následovala koupel ve vaně a pak jsme se přesunuli na futon. Těžko se dá popsat slovy, co jsem vše prožíval, ale bylo to něco nádherného. Takových zážitků jsem v živ ...

Zdeněk

Byl jsem na masáži poprvé a jsem Petrosovi velmi vděčný. Pomohl opět probudit mou vášeň, která byla léta opomíjena. Připomenul mi kouzlo niterného vzrušení. Dokonce objevil nová erotogenní místa mého těla, u kterých bych to nečekal. Byl to úchvatný zážitek. Přál bych si, aby nikdy neskončil. Připomenul jsem si, že vzrušení není pouze o fyzickém tělu a že středem mého vzrušení mohu být i já sám a ne další osoba. Žil jsem z toho ...

Vašek

Johanko, masáž od Vás byl zážitek, který předčil má vysoká očekávání. Hlavně ještě druhý den jsem nabitej posvátnou energií. Ta hloubka, na niž jste se ptala, je stále přítomna. Díky, že jste mi k ní ukázala další kus cesty.

U Petrose jsem zažil jedny z nejhezčích pocitů v životě! Je citlivý, dokáže se na vás skvěle naladit. Je spíš menší postavy, což mně osobně vůbec nevadilo, protože to jeho pohybům dodává lehkost - máte zkrátka pocit, že je najednou všude!:-) Líbí se mi, jak je bezprostřední a jde hodně nablízko . Okamžitě si tak k němu vytvoříte potřebnou důvěru. Mohu jedině doporučit! (Byl jsem v rámci masérského tréninku.)

Marek

Miška je báječná a čas strávený s ní mi doplnil energii na dlouho dopředu, díky moc.

Jirka

Daniela má tak uhrančivé oči, že se na ně chcete dívat napořád, jako kdybyste se dobrovolně rozhodl vstoupit navždycky to umělého matrixu, a zůstat tam jen kvůli ní i přesto, že víte, že není skutečný, a že jednou stejně musíte ona i vy očima mrknout a spojení zrušit. Fyzicky ji také moc obdivuji, práce s dechem a síla v prstech byly obdivuhodným výkonem. Sám bych nic takového nezvládl.

Jan

Petros je velmi vnímavý masér, který se na mě během chvilky dokázal dokonale naladit a rychle si získat mou důvěru. Díky za skvělou masáž!

Poprvé jsem vyzkoušel čtyřruční tantra masáž Deluxe ve vašem centru a byl jsem velmi spokojený. Masáž byla spojena i s koupelí. Maséři Nari a Matyáš byli opravdu velmi pozorní a při masáži se navzájem doplňovali. S masáží jsem byl velmi spokojený a vřele ji doporučuji.

Zdeněk

Dobrý den, jednání s recepcí bylo velmi dobré, bez jakéhokoliv problému, nemohu si na nic stěžovat. Co se týče samotné masáže, tak zde také nemám co vytknout, maximálně že těch 300 minut uběhlo strašně rychle. Masérka Andrea byla velmi milá, usměvavá, odpověděla mi na vše co jsem chtěl vědět a masáž byla úžasná. Doufám, že si zase někdy najdu čas, abych mohl znovu navštívit vaše centrum a mohl jsem si zopakovat tento krásný žá ...

Slečna Michaela předvedla perfektní masáž. Sedla mi lidsky i úrovní provedení služeb. Zregenerovala mé tělo i ducha na nmoho dní. Moc děkuji.

Fanda

Vážená paní Torstenová, Reaguji sice trochu déle (email se zatoulal) na zpětnou vazbu co se týká masáže. Musím tedy uznat že na takové masáži jsem byl poprvé a doufám že né naposledy. Byl to neskutečně krásný a zážitek a připadal jsem si jako kdybych létal v oblacích a veškeré stresi a napětí z mé práce bylo ta tam. Masérka Andrea byla velmi příjemná a celá atmosféra byla poklidná. Věřím že se k vám ještě dostanu a zajímalo b ...

Jiří

Moje první zkušenost s tantrickou masáží dopadla nad moje očekávání.Od prvního až do posledního okamžiku.S masérkou DANIELOU jsem zažila nádherné chvile.Moc ji zdravím. Jestli chcete zažít nádhernén chvíle plné uvolnění,Daniela je tím dobrým výběrem.

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat, za krásný zážitek a zvlášť chci poděkovat masérce (Isra), která se mi věnovala. Alena Bendlová

Moje první tantrická masaž s Alenkou a Danielou, byl pro mě velice silný zážitek. Od velice přátelského přivítání, až po hezké rozloučení. Samotná masáž byla střídání intenzity a jemnosti. Obě maserky byli velmi šikovné a senzitivní. Byl to pro mě velmi relaxační a spiritualní zážitek. Jakub

Moje první tantrická masaž s Alenkou a Danielou, byl pro mě velice silný zážitek. Od velice přátelského přivítání, až po hezké rozloučení. Samotná masáž byla střídání intenzity a jemnosti. Obě maserky byli velmi šikovné a senzitivní. Byl to pro mě velmi relaxační a spiritualní zážitek. Jakub

Byli jsme s manzelem na partnerske masazi u May a Andrey,obe maserky byly velmi mile. Nejdrive si s nami povidali co od masaze ocekavame a rekly nam co nas ceka,jak mame dychat,abychom si to poradne prozili. Nevedeli jsme co s nami masaz udela,byla nase prvni a urcite ne posledni. Byl to pro nas oba neuveritelne krasny zazitek. Oba jsme se dokonale poddali masazi a to co probihalo pri masazi i po se neda slovy popsat. Jen o to ...

Martina a Lukáš

Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa jako je Tantra Masáže Praha, kde lidé milují tantru jako já.Byla jsem tady na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem ráda vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze. Děkuji tantra masérce MONĚ a Miše. jste skvěli.

Natali

Včera jsem již po třetí navštívil Tantra Masáže Praha. Musím říct, že zážitek předčil má očekávání. Masáž v podání Míši je umělecké dílo. Zvláště pak její práce s vějíři a lávovými kameny. Mohu jen vřele doporučit. Možná vás čeká na konci překvapení. Míše moc děkuji.

Tomáš

Chtěl bych moc poděkovat masérce Michaele za krásné prožití masáže. Nevěděl jsem přesně co mne čeká ale ona mne svým profesionálním přístupem dostala někam kde jsem nikdy nebyl. Moc děkuji Míšo.

Jirka

S masáží jsem byl velice spokojen. Johanka připravila pro mně úžasné 3 hodiny.

Jarda

Just wanted to thank you for an amazing experience last night, my wife and I thoroughly enjoyed ourselves and the ladies went above and beyond to ensure our comfort and make sure we had the best experience possible!

Heath and Becky

Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa jako je Tantra Masáže Praha, kde lidé milují tantru jako já. Byla jsem tady na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem ráda vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze. Děkuji tantra masérce Mony a Miši. jste skvěli ...

Natalija

Aleno, máš senzační ruce a cit pro věci, které obvykle nevnímáme. Měl bych ti také poděkovat za cestu, byť dočasnou, do jiného světa. Věřím, že jsem si z toho odnesl něco, na co se jen tak nezapomíná. Tolik pozitivní energie v jedné osobě, to je dar (musím tě přece vychválit, když je za co).

Martin

Alena mě provedla složitým obdobím. Její masáž pro mne byla životním okamžikem na mé cestě k mému vlastnímu sebeuvědomění. Zatím nejhlubší prožitek při tantra masáži, který jsem kdy měl. Jsem rád, že jsem v úvodním rozhovoru přiblížil důvody, proč hledám tantra masáž. Byla mi doporučena masérka, kterou jsem v dané situaci opravdu potřeboval. Dovolte mi tímto říci Vám - VŠEM - že Váš salon je poslání. Silné poslání. Pomáháte li ...

Jan, 39 let

Byli jsme s manželem na 3,5h párové masáži v prosinci a moc jsme si to užili. Starala se o nás Maya s Johankou a obě byly fantastické. Dokonale jsem se uvolnila a nabila.

Petra

Moc dekuji Johance a Katrin za zimní slunovrat a masaz pri veceru betlémské hvezdy. Cítit Tvou něhu bezednou a ocitnout se najednou Až jednou pomine Tvůj otisk na mé duši a zůstane mi jediné, ta stopa vrytá černou tuší pak odejdu lesem s ozvěnou tichou se mi láska vzdálí půjdu dál nocí bezhvězdnou a mráz mi srdce spálí v polštářích z mlhy potají kde andělé si šeptají pod klenbou chrámů prastarých tam srdce v tichu roz ...

Vašek, 44

Rád bych Vám touto cestou podal zpětnou vazbu na svůj první zážitek s tantrickou masáží, kterou jsem u vás v centru absolvoval. Na webových stránkách jsem si podle fotky vybral Tomáše, má opravdu jiskrné oči, sálá z něj pokora a upřímnost. První setkání s ním mně prozradilo, že jsem se nemýlil. Během dvouhodinové tantrické masáže Deluxe byl Tomáš vynikajícím průvodcem, od první minuty jsem od jeho rukou a tě ...

Kamil B.

Zkusil jsem Tantru poprvé a musím říct, že jen těžko se dá slovy popsat zážitek. Už dlouho jsem nebyl v situaci, kdy jsem si přál, aby to neskončilo. Tomáši, moc Ti děkuji za perfektně zvládnutou roli průvodce tímto silným a tajemným světem.

Milan, 53 let

Dekuji Vam za prijemnou relaxaci. Vse probehlo bezproblemove, pocinaje rezervaci, kdy se nijak zvlast neresila expirace meho voucheru kvuli covidu, az po uvitani u Vas a masaz samotnou. Masaz celeho tela byla prijemne uvolnujici a s Lunou jsem se citil velmi prijemne. Pocatecni napeti se rychle vytratilo. Vase zazemi je pekne a ciste a urcite Vas rad doporucim.

Tomas

Dobrý den, rád bych poděkoval za včerejší masáž u maserky Andrei. 3hodiny utekly jako voda a připadal jsem si jako vyměněný. Její profesionální přístup je skutečným pokladem vašeho salonu.

Lukáš

Včera jsem podruhé navštívil Váš masážní salon. Tentokrát jsem měl masérku Johanku a čas strávený s ní byl nezapometulný. Opět jsem byl spokojen, jak z domluvou na recepci, tak z masérkou. Prostě máte nejlepší místo na příjemný relax. Určitě brzy zopakuji mou návštěvu.

Jiří, 29 let

Absolvovali jsme masáž pro páry s Venuší a Michaelou. Byl to krásný zážitek, který rezonoval celý víkend. Obě jsou citlivými průvodkyněmi, s nimiž se všechny počáteční obavy rozplynuly až překvapivě rychle. Moc doporučuji.

Lucie, 38 let

Absolvovali jsme masáž pro páry s Venuší a Michaelou. Byl to krásný zážitek, který rezonoval celý víkend. Obě jsou citlivými průvodkyněmi, s nimiž se všechny počáteční obavy rozplynuly až překvapivě rychle. Moc doporučuji.

Lucie, 38 let

Milá Johanko, to, co jsem dneska zažil na mé první tantrické masáži se nedá slovy popsat a už teď se těším na další masáž s Vámi.

Petr, 26 let

Rád bych z celého srdce poděkoval Alence za uvedení do Tantry. Bez předchozích zkušeností, neznalý teorie jsem se objednal na masáž. Alenka mě přivítala s úsměvem, vše mi vysvětlila a brzy jsem ležel. Odevzdal se jejím dotykům, přijímal, dýchal a vnímal. Za zvuků příjemné hudby, hluboké dýchání zpomalilo mysl, zastavil se čas a zmizel prostor a masáž se proměnila ve velmi intenzivní cestu sebepoznání, při které mi Alenka byla ...

Michal, 31 let

Partner již dlouho toužil po tomto zážitku ale já jsem se dlouho zdráhala. Nakonec jsem se rozhodla mu věnovat k narozeninám párovou luxusní masáž a za masérky jsme si vybrali Alenku a Míšu. Prostředí masáží je velice útulné a krásné, před samotnou masáží si s námi masérky povídaly, všechny otázky nám zodpověděly a my měli dostatek času na přípravu, celkově byla atmosféra velice uvolněná, takže moje počáteční obavy ze studu se ...

Jana, 28 let

Partner již dlouho toužil po tomto zážitku ale já jsem se dlouho zdráhala. Nakonec jsem se rozhodla mu věnovat k narozeninám párovou luxusní masáž a za masérky jsme si vybrali Alenku a Míšu. Prostředí masáží je velice útulné a krásné, před samotnou masáží si s námi masérky povídaly, všechny otázky nám zodpověděly a my měli dostatek času na přípravu, celkově byla atmosféra velice uvolněná, takže moje počáteční obavy ze studu se ...

Jana, 28 let

Michaelo, Tantra masáž se díky Vám pro mne stala jisto jistě nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný vstup do světa tantrických rituálů. Každá vteřina mne obohatila a odcházel jsem s pocitem lehkosti mysli i těla.

Pája, 66

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za skvělý zážitek, který jsem prožil při masáži ve vašem centru. Recepční byla při objednání příjemná, milá a plně ochotná poradit s termínem i volbou masérky. Při příchodu jsem pak byl příjemně uvítán, uveden i obsloužen občerstvením. Masérka Alena pak úžasně a profesionálně provedla masáž k mé naprosté spokojenosti. Moc se těším na příští návštěvu.

Marek

S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)

Blanka

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Luně a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme!

B.L.

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Luně a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme!

B.L.

Jsem hodně introvertně založený, proto jsem se dlouho odhodlával objednat si tantrickou masáž, kterou jsem toužil vyzkoušet. Vstřícná komunikace s recepcí při domluvě termínu a výběru masérky ve mne zanechaly velice pozitivní dojem. Dnes jsem tedy absolvoval svoji první tantrickou masáž. Už při příchodu jsem byl příjemně překvapen klidným prostředím, prostoupeným relaxační hudbou a vůněmi. Po chvíli přišla masérka paní Michael ...

Juraj

Minulý týden jsem ve vašem centru absolovoval tantrickou masáž klasik, s masérkou Beou. Byla to první masáž tohoto druhu, kterou jsem absolovoval. Nejsem zatím schopný nějak podrobně popsat, jak se mně masáž líbila, ale pro začátek splnila moje očekávání a určitě u vás nejsem naposledy. Jediné, co bych chtěl příště jinak, je to, že si vyberu delší masáž, abych i podle slov masérky, mohl zažít ještě více tantry. Celkově tedy ...

Radim

Velmi děkuji Tomášovi za obohacující zážitek.

Adam

Musím upřímně říct, že po tantrické masáži s Venuší nemám slov. V jednu chvíli jsem měl pocit jako bych měl na rukou peří a mohl někam odletět. Masérce Venuši bych tímto chtěl ještě jednou moc poděkovat, protože jsem díky ní nechal vše prostě volně plynout a užíval si jejích příjemných doteků. Skvělá masáž a celkově super zážitek. Doporučuji a těším se příště.

Filip, 28 let

Venušina podvečerní masáž byla nezapomenutelná cesta k uvolnění a naprosté volnosti. Jedním slovem bych tento zážitek popsal "super". Moc ti za tvou masáž děkuji a budu se opět těšit na nějakou nezapomenutelnou masáž s tebou.

Filip

Doporučuji, super relax,krásné nové prostředí, ví co dělají!

Libor, 51

Tantrickou masáž jsem dostala darem od svého muže. Návštěvu centra jsem odkládala, nakonec jsem se však rozhodla dorazit. Nebyla jsem na to příliš naladěná, navíc jsem přehnané nervózní. Ač jsem tušila, co zhruba mě čeká, celkový zážitek několikanásobně předčil má očekávaní. Velmi příjemné bylo zejména uvítání Alenky, vůně a pohoda, jež se linula zevnitř masérny. Masérna na mě působila rovněž příjemným dojmem, ať už se jedná o ...

Míša, 35 let

Včera jsem prvně navštívil vaše centrum. Na internetových stránkách jsem si zjistil potřebné informace a také jsem si vybral masérku. Mojí volbou byla Venuše. Byl to mě nezapomenutelný zážitek, hlavně díky Venuši. Při našem rozhovoru před masáží mi všechno vysvětlila a pak už jsem nechal vše na ní. Celou masáž, trvající 2,5 hodiny, jsem si moc užil, báječně jsem se uvolnil. Pro příště rozhodně zvolím delší.Venuše je nejen krá ...

František, 43 let

Rád bych poděkoval za včerejší tantrickou masáž u masérky Andreji. 3 hodiny utekly jako voda a připadal jsem si jako vyměněný. Její profesionální přístup je skutečným pokladem vašeho salonu.

Lukáš

V úterý jsem byl u Vás na 3 hodinové tantra masáži u vynikající a skvělé masérky Venuše. Masáž proběhla přesně podle mích představ a já jsem byl maximálně spokojen. Masérka Venuše je velmi jemná a citlivá a masáž od ní je naprosto jedinečná. Byl jsem u Vás již několikrát u masérek Evy, u Andreji, ale tato masáž byla neuvěřitelná a já nevěřil, že bych někdy mohl prožít ještě luxusnější masáž. Jinak máte krásné prostředí a maxim ...

Pavel, Strakonice

Chtěl bych především poděkovat panu recepčnímu Matyášovi za urychlenou výměnu masérek, která mně mile překvapila. Ještě jednou vřelé díky. Masérka Luna je velice milá a pohledná dívka, masáž proběhla podle mých představ a byl jsem velice spokojen s masáží. Masáž byla velmi jemná a citlivá a byl jsem maximálně spokojen. Děkuji Vám Luno za skvělou a nezapomenutelnou masáž. Byla to s Vámi příjemná 1.5 hodinová masáž.

Pavel

Andrea je skvělá jak masérka, tak osobnost. Byl jsem nervózní jak před maturitou a po úvodním rozhovoru to ze mě celé spadlo. Doporučuji, je to nezapomenutelný zážitek.

Petr, 31 let

Rád vyjadřuji poděkování za příjemný pocit z návštěvy vašeho salonu. Kontakt s jiným rozměrem a vybočením z každodennosti skrze tantrickou masáž mi zprostředkovala vaše kolegyně Alena. Prosím o vyřízení pozdravu a poděkování.

S.

Velké poděkování ještě jednou Andreo a Mono za nádherný prožitek partnerské tantra masáže. Hluboce uvolňující zážitek, který v nás dlouho poté dozníval. Na masáž jsme přišli s hlavou plnou starostí, díky vaší něžné a citlivé péči se nám podařilo "vypnout" a dokonale se uvolnit. Po masáži jsme oba vypadali jako po "liftingu“ a s úsměvy od ucha k uchu. DÍKY MOC a těšíme se na příště.

Kateřina a Vítek

Dekuji za dnešní úžasný zážitek s Michaelou. Nevsedni a vzrušující. Budu z toho sexuální energii čerpat i v následujících dnech.

Luba, 50 let

Dnes jsem absolvoval masáž s Míšou. Úžasný člověk sálající pozitivní energií. Velice doporučuji zkusit tuto masáž

Hokejista

Slečna Alena je výbornou masérkou. Navodila pocit důvěry. Byla jsem žena s odtažitým přístupem k jiným ženám. Zároveň jsem nebyla spokojená se svým tělem díky nadváze. Slečna Alena mi dala upřímný zájem. Pomohla mi přijmout moje tělo tím, že ho probudila k životu. Proběhla i intimní masáž, která byla vedená hluboce terapeuticky. Bylo pro mě velmi léčebné pozorovat, že se mě někdo může dotýkat na intimních partiích bez nátlaku ...

Tereza, 27 let

Milá Míšo, ve vašem centru jsem byl poprvé a obdivuji, co jste dokázala vybudovat. Byl jsem velice spokojený a navíc uvolňovat lidem energii je úžasné poslání. Sám vím, že pro rozvoj a růst je zpětná vazba důležitá. Dovolte mi poděkovat za prožitek a vyjádřit Vám úctu k Vaší práci. V bodech: - komunikace s recepcí jak písemně, tak telefonicky je úžasná - masérka Alena a masáž byly úžasné - lokalita je skvělá - webové stránk ...

V tomto týdnu jsem absolvoval masáž u paní Michaely. Chtěl bych vyzdvihnout velice přátelský, empatický a vysoce profesionální - v tom dobrém slova smyslu - přístup. Do masáže evidentně zapojila nejen ruce, ale i duši a cit. Prostě masáž byla opravdu super, naprosto plnila nebo spíše předčila moje očekávání. Současně bych chtěl pochválit prostředí v slonu Staropramenná, ve kterém jsem byl poprvé, a na který jsem před masáží ne ...

Jan

Děkuji za krásný zážitek. Mé hodnocení bude velmi stručné, protože není nic, na co bych si mohl stěžovat. Jednání s recepcí bylo zcela v pořádku, masérka velmi příjemná a samotnou tantrickou masáž jsem si ohromně užil.

David

Před pár dny jsem absolvoval svoji první 5h tantrickou masáž a chtěl bych velice poděkovat masérce Andree za úžasný přístup a za nezapomenutelný zážitek. Nikdy jsem se takhle v životě nedokázal uvolnit a relaxovat. Těch 5h mi uteklo jako pár minut a bylo to nepopsatelně úžasné. Určitě každému doporučuji, aby si vyzkoušel tantrickou masáž, a ze své zkušenosti mohu vřele doporučit masérku Andreu.

Dominik

Na tantrickou masáž jsem šel, protože jsem měl problémy se spaním a zkusil jsem už skoro vše a nic mi s tím nedokázalo pomoci, a tak jsem si řekl, že bych mohl vyzkoušet tantrickou masáž. Když jsem si prohlížel vaše stránky, tak jsem si tam přečetl, že tantrická masáž by v těchto ohledech mohla pomoci a musím povědět, že hned tu noc po masáži jsem ze začátku nemohl usnout z důvodu euforie, jak úžasný a uvolňující zážitek to by ...

Dominik

Před pár dny jsem měl tu čest navštívit vaše centrum a chtěl bych se tady podělit o svůj jedinečný zážitek. V první řadě bych chtěl moc poděkovat masérce jménem Bea za profesionální a lidský přístup a za úžasný čas s ní strávený, během kterého mě provedla magickým rituálem tantrické masáže. I přesto, že jsem se o esoteriku a tantru zajímal už dříve, na takovéto masáži jsem byl poprvé. Měl jsem ale už něco načteno a trochu jsem ...

Honza, 34

Chtěl bych v tomto svátečním čase poděkovat paní Michaele. Před nedávnem jsem u ní prožil první tantrickou masáž. Asi každý víme, jak nás první zkušenost může ovlivnit. Jsem rád, že jsem měl to štěstí, že právě paní Michaela se stala, byť tak trochu náhodou, nebo řízením osudu, mojí průvodkyní. Hned při úvodním povídání ze mě nenásilně sňala rozpaky a já si dovolil se následně odevzdat a přijmout masáž. Byla opravdu úžasná, os ...

Milan, 50let

Ve vašem studiu jsem vyzkoušela tantrickou masáž Deluxe. V první řadě bych ráda zmínila, že máte velice příjemné prostředí a milý personál. Již delší dobu jsem chtěla masáž zkusit, a musím říct, že jsem byla mile překvapená. Z důvodu studu a nervozity jsem si vybrala masérku a rozhodně jsem neudělala krok vedle. Bea byla příjemná, profesionální a hlavně se s ní hezký povídalo a vysvětlila mi, jak bude masáž probíhat. Obecně js ...

Karolína

Michaelo, Tantra masáž se díky Vám pro mne stala jisto jistě nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný vstup do světa tantrických rituálů. Každá vteřina mne obohatila a odcházel jsem s pocitem lehkosti mysli i těla.

Pája, 66 let

Včera jsme navštívili s partnerem Vaše centrum. Šlo o naše první setkání s tantrickou masáží a byl to opravdu velký a silný zážitek. Moc děkujeme masérce Bee a Andree. Obě byly skvělé, milé, sympatické, jemné. Jsme si jisti, že Vaše centrum znovu a velmi rádi navštívíme.

E.J., 31

Včera jsme navštívili s partnerem Vaše centrum. Šlo o naše první setkání s tantrickou masáží a byl to opravdu velký a silný zážitek. Moc děkujeme masérce Bee a Andree. Obě byly skvělé, milé, sympatické, jemné. Jsme si jisti, že Vaše centrum znovu a velmi rádi navštívíme.

E.J., 31

Rádi bychom poděkovali za včerejší zážitek u Vás v centru. Párová tantrická masáž byla pro přítele dárkem. Byli jsme oba moc spokojení a to jak s masérkou Andreou, tak s Beou. Byly velmi milé, sympatické a cítily jsme se s nimi opravdu skvěle! Šlo o první setkání s tantrickou masáží u nás obou a zážitek to byl opravdu velký. Určitě se k Vám do centra brzy vrátíme.

Erika

Rádi bychom poděkovali za včerejší zážitek u Vás v centru. Párová tantrická masáž byla pro přítele dárkem. Byli jsme oba moc spokojení a to jak s masérkou Andreou, tak s Beou. Byly velmi milé, sympatické a cítily jsme se s nimi opravdu skvěle! Šlo o první setkání s tantrickou masáží u nás obou a zážitek to byl opravdu velký. Určitě se k Vám do centra brzy vrátíme.

Erika

Chtěl bych poděkovat za skvělý zážitek, který jsem prožil při masáži ve vašem centru. Recepční byla při objednání příjemná, milá a plně ochotná poradit s termínem i volbou masérky. Při příchodu jsem pak byl příjemně uvítán, uveden i obsloužen občerstvením. Masérka Alena pak úžasně a profesionálně provedla masáž k mé naprosté spokojenosti. Moc se těším na příští návštěvu.

Marek

S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)

Blanka

Děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Evě a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme.

B. a L., 35 let

Jsem hodně introvertně založený, proto jsem se dlouho odhodlával objednat si tantrickou masáž, kterou jsem toužil vyzkoušet. Vstřícná komunikace s recepcí při domluvě termínu a výběru masérky ve mně zanechaly velice pozitivní dojem. Dnes jsem tedy absolvoval svoji první tantrickou masáž. Už při příchodu jsem byl příjemně překvapen klidným prostředím, prostoupeným relaxační hudbou a vůněmi, po chvíli přišla masérka Michaela, kt ...

Juraj, 67

Minulý týden jsem ve vašem centru absolvoval tantrickou masáž klasik, s masérkou Beou. Byla to první masáž tohoto druhu, kterou jsem prožil. Nejsem zatím schopný nějak podrobně popsat, jak moc se mi masáž líbila, ale pro začátek splnila moje očekávání a určitě u vás nejsem naposledy. Jediné, co bych chtěl příště jinak, je to, že si vyberu delší masáž, abych i podle slov masérky, mohl zažít ještě více tantry. Celkově tedy hodno ...

Radim

Andrea byla velmi sympatická a příjemná, vše bylo v naprostém pořádku. Musím ocenit i velmi příjemné prostředí centra. Jednání s recepcí taktéž bez problémů. Mohu jen doporučit.

Radim

Bea byla velmi pozorná, profesionální, a přesto upřímná a citlivá. Díky za bezpečný zážitek daleko mimo běžnou komfortní zónu

Jakub

U Míši jsem absolvoval svou první tantrickou masáž ve svém životě – zanechala ve mě takovou energii, jakou jsem snad nikdy nepocítil, čerpal jsem z ní ještě další 3 dny. Těším se, až se zase jednou vrátím.

Zdenek, 37

SOBOTNÍ MASÁŽ BYLA PERFEKTNÍ. MASÉRKA ANDREA ÚCHVATNÁ. PROFESIONÁLNÍ ÚROVEŇ. RÁD SE VRÁTÍM.

Martin

Úžasný zážitek Bea je bohyně!

Petr

S partnerskou tantra masáží i přístupem děvčat jsme byli velice spokojeni.

JH

Musím říct, že moje včerejší návštěva Prahy se opravdu povedla i přes to velké horko. Ale já mám léto rád, tak nebrblám. U vás v salonu to bylo opět suprově. Míša a Mili se o mě staraly tak, jako kdybych patřil k nim do rodiny, možná ještě líp. Probrali jsme s děvčaty všechno možné od masáží a s čím jak se pracuje (což mě vždycky zajímá), třeba lávové kameny, pokračovali jsme politikou a dospěli jsme až k cestování a třeba k Ř ...

Vláďa

Tantrická masáž u masérky Alenky byla veliká zkušenost. Takový pocit blaha, uvolnění a úplné vypnutí. Pocit to byl nepopsatelný! Že začátku jsem měla trochu obavy strach, ale pak to že mě spadlo ani nevím jak. Jediné co, musím vypilovat, bylo dýchání. Určitě to nebyla má první a poslední návštěva.

Adéla, 24 let

Děkuji Aleně za velmi citlivý a empatický přístup a naladění, které jsem při určité ostýchavosti potřebovala a díky nim jsem si mohla zažít emotivně silný prožitek a hluboké spojení sama se sebou, který mi zůstane v paměti.

P.

Bea je nádherná žena, ze které vyzařuje silná pozitivní energie. Od prvních chvil s ní zapomenete na všechno vnější. Měl jsem možnost s ní absolvovat tantrickou masáž Deluxe, včetně koupele a byli to snad nejkrásnější a nejvzrušivější 3hod v mém intimním životě. Snad i proto, že během prvotního rituálu jsme se s Beou sladili a masáž jsem si mohl naplno užít. Její jemné doteky vás zavedou do extáze a vzrušení. Její fyzická přít ...

Roman, 41 let

Chtěl bych touto cestou velice poděkovat Vaší masérce Andreji za hezký zážitek. Byl jsem na této masáži poprvé v životě a díky Vám, Andreo, to nebylo naposledy. Ještě jednou moc děkuji.

Mirek, 50 let

Chtěl bych vám pochválit krásnou a příjemnou masérnu, kterou jsem včera večer navštívil. Byl jsem velmi překvapen vstřícným přístupem a milým pohostinstvím vaší recepční paní Pavli, která mě objednala na poslední chvíli u slečny Andreji. Za to ji moc děkuji. Ale hlavně bych chtěl moc poděkovat a pochválit slečnu Andreu! Andrea je velmi krásná a úžasná žena, je to osobnost. Ještě nikdy jsem takovou ženu nepotkal, nikdy jsem se ...

Tomáš

Chtěl bych poděkovat slečně Andree za úžasnou a smysluplnou Tantrickou masáž, byla úžasná! Už jen ve vaší přítomnosti jsem spokojen. Jste úžasná osobnost! Važte si toho, jaká jste, jste bohyně. Doufám, že se ještě uvidíme.

Tomáš, 34 Frýdek-Místek

Dnes jsem poznal při čtyřruční masáži Beu a bylo to setkání s nádherným člověkem. Přečetl jsem si potom znovu její profil a pochopil jsem, že slova v něm nejsou ezoterická klišé. Tak jak jsem jí poznal, jsem přesvědčený, že taková prostě je - že si dokáže "vytvářet vlastní realitu, kde je radost žít" a že "tantru skutečně vnímá jako možnost transformovat svoje chápání sexuality". Pokud Vás do své reality pustí a otevře Vám svo ...

Jarda

Kateřina je něžná a její doteky jsou stejně jemné, jako její krása. V ní jsem po dlouhé době uviděl pravou ženskost. Snad proto má tak ráda tantru. Při čtyřruční masáži s Beou mi dopřály svými doteky a otevřeností tak silný zážitek, jaký jsem nezažil od své první tantrické masáže před pěti lety - a to jsem jich mezitím absolvoval desítky.

Jaroslav

Wow, wow, wow! To co sem zažil jsem ani v nejmenším nečekal, byl jsem velmi příjemně překvapen! Luna je super masérka a krásně se s ni povídá, už teď se těším na další návštěvu!

Jan, 27 let

Ráda bych vám poděkovala za párovou masáž ve vašem centru. Mockrát vám s manželem oba dva děkujeme. Masérky Katka a Andrea byly obě dvě naprosto úžasné. A můj prvotní ostych rychle pominul. Musím říci, že ještě dnes vstřebávám dojmy z tak příjemného zážitku.

Lucie & Tomas

Krásné a příjemné prostředí. Milé a ochotné masérky Elen a Andrea. Vám patří moje veliké DĚKUJI.

Lucie, 32

Bylo to úžasné. Moc děkuji Alence za krásný zážitek. Je to úžasná, milá osůbka a určitě si to chci zopakovat. DĚKUJI!

Lucie, 30

U slečny Aleny jsem byla na tantrické masáži Iniciace Shakti, masérka byla sympatická, velmi příjemná a chápající. Celkově velice příjemný zážitek. Už se těším na další návštěvu.

J.

Musím Vám poděkovat za doporučení slečny Aleny. Alena byla zatím tou nejcitlivější masérkou, kterou jsem u Vás zažila. Slečna Alena se předem na vše zeptala, věnovala se mi a byla citlivá. Jen se ještě musím naučit správné dýchání, abych se dokázala dostatečně uvolnit. Celkově jsem byla s masáží spokojena a Váš nový salón je velmi příjemný a hezký. Ještě jednou děkuji a přeji krásný den.

Jana, 39

Rád bych se podělil o svoje zkušenosti s tantrickou masáží ve vašem centru. Masáž jsem absolvoval u slečny Michaely, a vše proběhlo naprosto v pořádku. Už samotné objednání bylo velice příjemné, komunikace s recepcí, domluva termínu, aby tam byla mnou preferovaná masérka, na mě udělalo dobrý dojem. Samotná masáž pak byla naprosto skvělá. Celkově prostory velice hezké, útulné, čisté, s příjemnou atmosférou, jemnou hudbou a úžas ...

Milan

Dnes jsem absolvoval tantrickou masáž u slečny Michaely a byl jsem velice spokojený. Byla to moje první tantrická masáž, neměl jsem žádné konkrétní očekávání, ale výsledek byl naprosto úžasný. Perfektní komunikace, obrovská laskavost, masérka mě vším perfektně provedla, a před masáží i po masáži jsme si chvilku povídali. Bylo to úžasné, nikdo nekoukal na čas, byl tam velice úžasný přístup, propojení s masérkou na vyšší úrovni- ...

Milan, 38

Nerada píši recenze, nebo zpětné vazby, tentokrát však napíši velice ráda. Byla jsem s manželem na párové tantrické masáži. Oba jsme byli opravdu moc a ještě víc spokojení. Obe masérky - Innes a Alena naprosto skvělé, milé, příjemné a opravdové. Dostaly naši plnou důvěru. A o to k většímu vzájemnému sdíleni a předáni energií. Tantra masáž byla pro nás úžasným zážitkem. Já například "brněla" od začátku do konce. Na koci masáže ...

Žaneta

Velmi děkuji za úžasnou tantrickou masáž. Po dlouhodobém stresu jsem si konečně odpočinula a po tříhodinové masáži jsem odcházela jako znovuzrozená a plná energie. Masérka Andrea je skvělá a musím říci, že za mě nejlepší. Má skvělý individuální přístup, cítila jsem se velmi příjemně a skutečně jsem si odpočinula. Slečna na recepci byla moc milá. Jsem u Vás dlouhodobě spokojená a zcela jistě se brzy vrátím. Jinak se mi velmi lí ...

Darča, 35 let

Alena, famózní masérka, která vycítí naladění klienta a udělá maximum pro Vaši relaxaci. Ten čas s ní utíká až moc rychle. Děkuji, Alenko!

Vašek, 35

Milá Andreo, chci Vám ještě jednou poděkovat za krásný zážitek. Byl jsem na masáži poprvé a po třech hodinách s Vámi jsem litoval, že jsem si objednal jen tři. Tak křehce krásnou osobu s jemným, citlivým a profesionálním přístupem jsem dlouho nepotkal. Užil jsem si to do poslední minuty. Moc děkuji. Chtěl jsem se zeptat, ale pod tíhou dojmů jsem to neudělal, zda je normální, že se do Vás klienti zamilují, nebo zda je to jen m ...

Václav

Dnes jsem absolvoval první letošní masáž se 3 krásnými masérkami. Bylo to opět velmi magické, protože šlo o "M" ve 3 podobách: Martinka, Mili a Míša. Byly to opět krásně strávené 3 nedělní hodiny. Holky, patří vám veliký dík a doufám, že časem opět zopakujeme.

Vláďa

Uspěchaná doba, hodně stresu. Na to je jediný lék, a to tantra masáž v podání masérky jménem Michaela. Pro nováčka či zkušeného je Míša skvělý průvodce. Děkuji

Slávek, 42

Rád bych napsal moji zkušenost s tantrickou masáží s Míšou. Tantra masáž jsem dostal jako dárek od manželky (osvícená to žena). Na webových stránkách jsem si vybral dle mého názoru nejsympatičtější masérku Míšu a udělal jsem dobře. Všechny masérky jsou hezké, i když samozřejmě některé se mi líbí víc, některé méně. Z cca 5 "finalistek" mého soukromého výběru jsem si vybral nakonec Míšu díky jejímu hezkému úsměvu :-) Působila st ...

Erik

Ráda bych Vám poděkovala za skvělé zážitky během partnerské tantrické masáže, kterou jsme u vás s manželem absolvovali včera večer. Profesionalita, citlivý přístup, a zároveň milá bezprostřednost masérů byla mimořádná.

Lea

Hezký pozdní večer, tak se konečně dostávám k tomu, abych napsal něco o mé nedělní návštěvě u vás. Bylo to opět milé setkání s vašimi masérkami. Andrejku a Elen už jsem znal a věděl jsem, že budou určitě skvělými parťačkami. Alenka mě taky mile potěšila, je to taková krásná a něžná žena co víc jsem si mohl přát. Jsem rád, že jsem tyhle masáže objevil, mám to u vás prostě rád.

Vláďa

Milá Andreo, chtěla bych Vám poděkovat za tantrickou masáž, kterou jste mě provázela, protože ještě dneska se cítím jako strom, který negativní věci odhazuje a cítí se naprosto suprově!!! Všem mohu jen doporučit - protože člověk si najde chvilku pro sebe a je to to nejlepší co může udělat. Velké Díky!

Alena, 35

Byla to má druhá tantrická masáž ve vašem centru. Stejně jako ta první byla hodně energická a zážitková. Na počátku jsem byl nervózní, ale Míša byla skvělá a klidná. Oceňuji její teoretické znalosti i schopnost naslouchat.

Petr

S tantra masáží u Alenky jsem byl velice spokojený. Masérka byla sympatická, příjemná a komunikativní. Myslím, že jsme si oba vzájemně lidsky sedli. Zejména mě překvapil přístup po masáži, kdy jsme si ještě velice dlouhou dobu povídali. Budu vás doporučovat známým. Děkuji.

Filip

Uspěchaný a z práce unavený člověk se stále snaží mít věci pod kontrolou a často se příliš vzdaluje od kontaktu s přírodou a se svojí přirozeností. Tantra v podání Míši mě uvedla k fascinujícím prožitkům, které se ani nedají popsat slovy.

Honza, 38

Vážená paní Torstenová, chtěl bych touto cestou poděkovat Míše za nádhernou čtyřhodinovou tantrickou masáž. Vám děkuji za vše, co jste vytvořila. Se srdečným pozdravem.

Radim

V životě jsem nezažila nic podobného, krásného.

Alena

Tantrická masáž od Míši je neuvěřitelná, krásná a pokaždé se nemůžu dočkat další masáže. Po masáži se cítím krásně nejenom po zbytek dne, ale ten pocit vydrží í několik dní. Míša je krásná profesionální masérka, cítím osobní přístup, který je pro mě při tantrické masáži důležitý. Moc děkuji za fantastický zážitek a těším se na další setkání.

Michal

Včera jsem absolvoval fantastický zážitek s Míšou. Absolutně bezkonkurenčně nejlepší masáž v mém životě. Hodně jsme na začátku povídali i při masáži. Po ní jsem už jen mručel jako medvídek, zpětné vazby nebylo zapotřebí... fantastické!

Richard

Chtěl bych upřímně poděkovat za neuvěřitelný a krásný zážitek, který jsem prožil při tantrické masáži s Míšou. Byl to pro mě dosud nepoznaný a nádherný výlet do neznáma. Přiznám se, že jsem nečekal takový vliv na mé tělo i duši, dokonce se dá i částečně rozdělit mé vnímání sexuality na dobu před tantrickou masáží a po ní. Opravdu neobvyklé a krásné, užil jsem si ty chvíle moc!

Zdeněk

Tento týden jsem u vás strávil mnoho spokojených hodin a chtěl bych vám poděkovat za opravdu velmi příjemné chvíle. Potěšil mě profesionální a diskrétní přístup, krásné prostředí pokojů, a především nádherné, kouzelné, a přívětivé slečny; především Míša. Každý vnímá masáž a vše okolo ní po svém, za sebe musím říct, že, zejména s Míšou, jsem zažil přímý přenos do nebe (doslova :), intenzivní pocity štěstí a vzrušení v celé své ...

Martin

Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek s Míšou a Aničkou. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Vyzkoušel jsem tantra masáž poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mne jednoduché se napoprvé úplně uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych ani dnes, dokud m ...

Martin

Míša je bohyně s kouzelnýma rukama, plná pozitivní a krásné energie. Provedla mě mojí první zkušeností s tantrickou masáží a já jen stěží mohu najít slova, abych popsal to, co jsem v jejích něžných rukách prožil. Bylo to jako sen, o kterém jsem doufal, že nikdy neskončí. Nádherná relaxace, vzrušení, něha! Namaste můj krásný anděli. Těším se na brzkou shledanou.

Míša je nádherná, milá a nesmírně pozitivní žena. K tomu všemu má zlaté ruce. Úžasná tantra masáž. Dávám 10/10.

David, 35

Šel jsem na tantra masáž a nevěděl, co od ní očekávat. To, co jsem našel byl krásný člověk, který mi dal nejúžasnější smyslový zážitek v mém životě. Když jsem odcházel, cítil jsem jen lásku. Děkuji, Miško.

Carsten

1 Slovo = skvělé! Moc díky.

Igor

Byl jsem s partnerkou na rituálu tantrické masáže a pro nás oba to bylo poprvé v životě. Upřímně řečeno jsem se trochu bál a hodně styděl. Přístup našich masérek Andreji a Elen byl úžasný. Obě byly velmi citlivé a nesmírně vnímavé. Ostych postupně zmizel a já jsem si celou masáž opravdu vychutnal. Mám vzkaz pro ostatní stydlíny – není třeba se bát. Děkuju!

Petr, 40let

Dotek těla i duše, smích i slzy radosti. Díky, skvělá Andreo!

Jaromír, 50

Tantrická masáž s Lunou mě nejen mile překvapila a nebojím se říci, že mě i naprosto nadchla! Byla to má první zkušenost, kterou jsem navíc dostal jako dárek a nebyl jsem si přesně jistý, co bych měl od tantry vlastně čekat. V mé mysli byla tantra tak trochu mystická, převážně erotická masáž těla, čekal jsem masérku v sexy červeném prádle, která mě uvítá sklenkou sektu, za svitu svíček. Čekal jsem, že se trochu seznámíme a půj ...

Michal, 38

Byla sobota ráno, vzbudil jsem se unavený po náročném pracovním týdnu, ale vyhlídka na tantra masáž ve vašem studiu mi vloudila úsměv do tváře. Jen těžko jsem si uměl představit, co mně ten den u vás čeká! Očekával jsem krásného ducha studia a obvyklou profesionalitu, ale snažil jsem se nedělat si přehnaná očekávání od samotné masáže. Rezervoval jsem si 4ruční tantra masáž Deluxe 3h s masérkami Sabinou a Andreou. Mému výběru p ...

Tuan

Andreo, chtěl bych Vám moc poděkovat za masáž.Vzala jste mne do ráje !!! Máte v sobě pozitivní energii a neuvěřitelný cit. Díky

David, 44

Milá Andreo, díky Vám jsem si zase o něco posunul hranice vnímání. Samozřejmě že na tomto mém stavu mělo podíl i příjemné a hezké prostředí vašeho salonu, čeho si ale cením a vážím především byl Váš taktní, kultivovaný a erudovaný přístup. Ocitl jsem se u vás v podstatě náhodou, ale skrze Vaši perfektní profesionalitu a milý projev se mi dostalo mnohem více, než bych kdy čekal od tantrické masáže. Nikdy bych nevěřil, že je mo ...

Kamil

Chtěl bych sdílet svůj nezapomenutelný zážitek ze studia Tantra masáže Praha. Zavolal jsem tam během odpoledne, abych zjistil, zda pro mě mají místo na masáž ve 22hod. Mladá slečna na recepci byla velmi milá a ochotná, zjistila časové možnosti masérek a kontaktovala masérku Andreu, která byla ochotná mě namasírovat i v takto pozdní hodině. Při vstupu do studia mě uvítala slečna recepční, uvedla mě do krásně vyzdobené místnosti ...

Chris

Dobrý den, dnes jsem absolvoval "Rituál tantrického zasvěcení" se slečnou Andreou a mohu napsat jediné: škoda že se taková nádhera nedá popsat slovy, byla naprosto skvělá po všech stránkách. Moc děkuji za přímo neskutečný zážitek.

Aleš

Nejdražší Andreo, ještě jednou bych Vám chtěl touhle cestou poděkovat za velice inspirativní a nezapomenutelný včerejší zážitek tantrické masáže. Určitě se zanedlouho uvidíme znovu a už teď se moc těším a nemůžu se dočkat. Jste opravdu neobyčejná žena. Jsem moc rád, že jsem Vás potkal.

Petr, 37

Velice děkuji slečně Andre za rozšíření obzoru a hluboký lidský zážitek. Tantrická masáž s vámi se mi nejen moc líbila, ale zanechala ve mně stále trvající dobrý pocit. Určitě se vrátím a už teď se těším na další masáž.

Ladislav, 39

Milá Andreo, chtěl bych vám tímto poděkovat za včerejší tantra masáž, která byla opravdu překrásná. Byl to pro mne hluboký a krásný zážitek. Zejména oceňuji vaši obětavost a oddanost vaší práci, stejně jako zkušené doteky a vřelý přístup. Děkuji!

Manoj, 38

Nejdražší Andreo, při poslední tantrické masáži jste mi ukázala úplně nové obzory. Nečekal bych, že mohu něco takového zažít. Od té doby se cítím jako jiný člověk. Děkuji vám!

Jakub, 42

Milá Andreo, minulý týden jsem s tebou zažil nádhernou tantrickou masáž, při které jsi mi otevřela nový pohled na svět, i na sebe. Od té doby se cítím jako nový člověk. Děkuji Ti!

Gregor

Drahá Andreo, rád bych vám ještě jednou poděkoval za Vaši úžasnou, zasvěcenou tantra masáž. Dala jste mi mnoho něhy, štěstí a vnitřního klidu. Děkuji svému strážnému Andělovi, který mně poslal na masáž právě k vám. Jste krásná a chytrá žena a já jsem si užil každou vteřinu ve vaší přítomnosti. Rád se vrátím! Děkuji Andreo!

Georg from Bavaria

Chtěl bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za krásný zážitek tantrické masáže, kterou jsem prožil dnes ráno. Masírovala mě masérka Andrea, která mě opojila svým lidským a pečujícím přístupem, něhou a zájmem. Andrea je krásná žena a při masáži jsem si užíval každou vteřinu s ní. Až se opět objevím v Praze, Andrea bude jasnou volbou pro mou tantrickou masáž.

Drzislav

Certifikát

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!