Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Andrea

Lektorka kurzů tantrické masáže a školy tantrického sexu, zkušená tantrická masérka a průvodkyně. Nabízí zejména individuální a partnerskou výuku tantrické masáže, ale i provázení osobními tantrickými tématy.

Tantra masérka Andrea

Ve své praxi používám techniky vycházející z učení tantry, používám také meditace, rozhovory, reflexi, dechová cvičení a další techniky osobního rozvoje. Tantra masáže pro mě nejsou jen masáže. Jsou spojením ducha a těla, propojení, v dnešní době tak opomíjené. Je to cesta, která by Vás měla dovést k přijmutí sama sebe jako celku a k pochopení své jedinečnosti na tomto světě. A teprve, když dokážeme přijmout sami sebe, zažijeme ten opravdový pocit klidu a spokojenosti, který bude kolem nás zářit a který lidé kolem nás budou velmi intenzivně vnímat. Tantra masáž a tantra samotná Vás nechce měnit, chce Vám pouze ukázat jednu z možných cest a jednou z cest například je, že upřímný a vědomý dotyk dokáže léčit nejen naše tělo, ale i duši. Dokáže Vás rozesmát i rozplakat, dokáže Vám dát pocit jedinečnosti, dokáže rozproudit energii v celém Vašem těle, dokáže Vás dovést až k podstatě Vašeho bytí, dokáže probudit každou buňku Vašeho těla, dokáže, že skrze dotyk můžete pocítit úctu, pokoru, hlubokou relaxaci, smyslnost a vzrušení v jednom okamžiku.

Masérské vzdělání

  1. Tantra masáže Praha s.r.o.: Kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty.
  2. Kurz Sportovní a rekondiční masáže akreditovaný MŠMT.

Výcviky a semináře

  1. Tantra masáže Praha s.r.o.: Kurz umění terapeutického rozhovoru.

Specializace

  1. Terapeutické tantrické masáže pro muže i ženy.
  2. Individuální tantrické provázení a příprava na tantrické milování pro páry
  3. Individuální i skupinová výuka tantrické masáže.

Galerie

Reference

Toto centrum pohody, klidu a skvělého přístupu mohu jen doporučit.
Byli jsme na párové masáži s manželem poprvé, takže nervozita z toho co nás čeká byla dost velká. Ale přístup obou našich masérek Andrei a Simony byl taky milý a úžasný, že nervozita brzy opadla. Dobrý dojem na mě udělala i recepce. Nic nebylo problém, chtěli jsme využít zakoupenou poukázku, kterou jsem při rezervaci nezadala a vše šlo napravit. Stejně tak nebyl problém, když jsme vyjádřili přání zažít si masáž každý zvlášť. Povídání s Andreou a Simonou a samotná masáž byl nezapomenutelný a nepopsatelný zážitek, který budu hodně dlouho vstřebávat a budu z něj čerpat. Těšíme se na příště.
Jana a Aleš
Byla jsem na partnerské masáži a mojí masérkou byla velmi sympatická, krásná, příjemná, klidná a harmonicky působící Andrea. Od začátku mě dokázala hezky uvolnit svými doteky a dýcháním a postupně jsem se snažila vnímat rituál, který se mezi námi odehrával. Napojovala jsem se víc a víc na sebe a užívala si pocit péče, něhy, bezpečí a jemnosti, který mi velmi chyběl. Přiznávám, že jsem občas myšlenkami utekla, ale to je o mém cviku umět "být tady a teď ", který se učím. Ale brzy jsem se vrátila zpět k rituálu masáže a užívala si doteky plné laskavosti, s opravdu hlubokým energetickým přesahem. Vnímala jsem, že nejde jen o masáž fyzického těla, ale že formou masérčina doteku jde o něco mnohem hlubšího a léčivého. Po masáži při pohledu na mého "rozvolněného", ale přitom energeticky nabitého, ale současně vyklidněného, spokojeného a vzrušeného partnera mě zavalila vlna štěstí, neubránila jsem se tajnému úsměvu. Masáž probíhala ve velmi krásném a klidném prostředí, celkový zážitek byl pro mě samotnou na mém těle ve všech mých vrstvách nepopsatelně krásný. Byl to ten nejlepší dárek, který jsem partnerovi k výročí mohla dát:)
Moc děkuji za Váš čas, péči a za Váše doteky, Andrejko a Niko!
Veronika
Moc díky za velmi profesionální, příjemný skupinový zážitek s Andreou a Michaelou.
Madam El
Chci touto cestou ještě jednou poděkovat Andree a Daniele za jejich čtyřruční tantrickou masáž. Za ten krásně namíchaný koktejl něhy i vášně, jemnosti i síly, překvapivých doteků, okouzlující hloubavosti i krásné živosti. Za koktejl podávaný s plnou vnímavostí k tomu co aktuálně potřebuju. Zůstalo mi jen jedno nesplněné přání - aby to celé nikdy neskončilo. Díky jejich masáži jsem mohl hluboce prožít, jak úžasné je dovolit si vstoupit za hranice dosud poznaného. Tělo stále cítí probuzenou energii a mysl se stále vrací k nádhernému prožitku. K vyjádření jeho podstaty mě napadla okouzlující představa a zkusím ji (hlavně pro pánskou část případných čtenářů) nabídnout. Podívejte se na youtube na reklamu "I andělé podlehnou". Pak si představte, že ten příběh má pokračování, a pak že hlavní roli v tom pokračování hrajete vy.
buddhista
S masáží jsme byli moc spokojení. Andrea i Zdenek byli velice milí, příjemní empatičtí no prostě profíci. Rádi se zase vrátíme. Krásný zážitek
Žaneta
K 20. výročí naší svatby jsme se se ženou shodli, že bychom mohli zkusit něco zcela jiného. A tak se stalo, že nás v sobotu vítaly Andrea a Johanka z Tantra masáže Praha. Po příjemném uvítání a přátelském popovídání o tom co nás zhruba čeká jsme také řekli, že možná to může být první krůček na nové cestě - krom této párové masáže jsme zvažovali i možnost jít na kurz a vzít to od podlahy a rovnou se to naučit. Zvolili jsme ale tuto variantu "iniciace" a byl to za nás i tak trošku test, jestli je to naše cesta. Za úkol jsme dostali jen správně dýchat a užívat si co přijde. Ono se to řekne, když ta hlava furt jede, že? Obě dámy byly ale naprosto úžasné a přesto, že jsme se snažili nic neočekávat jsme byli oba překvapeni tím, co zdánlivě obyčejná procedura jako masáž může přinést a to na mnoha úrovních. Tři hodiny utekly jako nic a z voňavé vany se nám vůbec nechtělo. V příjemném závěrečném rozhovoru jsme ještě nepotvrdili nový společný koníček, ale už mé "Já si létám" při odchodu dámám asi naznačilo, že se vše podařilo nadmíru a my se moc těšíme na naše nová dobrodružství při letu na křídlech tantry! Díky moc, Johanko a Andreo, a snad na shledanou!
Zdeněk a Rady
Rádi bychom se podělil o hezkou zkušenost z párové masáže, kterou jsme s partnerkou absolvovali společně s masérkami Andreou a Isrou. Atmosféra byla hezky vybudovaná s doteky střídajícími se ve své intenzitě i hloubce. Byla to báseň prožitá na vlastní kůži ve velmi uvolňujícím duchu. Ke každému z nás promlouvala jiná pasáž a mnohé se nám zase ujasnilo. Přístup Andrey a Isry byl considerate a otevřený a jsme moc rádi, že jsme mohli něco takového společně prožít.
Lukas a Jarmila
Dobrý den,
jednání s recepcí bylo velmi dobré, bez jakéhokoliv problému, nemohu si na nic stěžovat.
Co se týče samotné masáže, tak zde také nemám co vytknout, maximálně že těch 300 minut uběhlo strašně rychle. Masérka Andrea byla velmi milá, usměvavá, odpověděla mi na vše co jsem chtěl vědět a masáž byla úžasná.
Doufám, že si zase někdy najdu čas, abych mohl znovu navštívit vaše centrum a mohl jsem si zopakovat tento krásný žáźitek. Děkuji.
Vážená paní Torstenová,
Reaguji sice trochu déle (email se zatoulal) na zpětnou vazbu co se týká masáže. Musím tedy uznat že na takové masáži jsem byl poprvé a doufám že né naposledy. Byl to neskutečně krásný a zážitek a připadal jsem si jako kdybych létal v oblacích a veškeré stresi a napětí z mé práce bylo ta tam. Masérka Andrea byla velmi příjemná a celá atmosféra byla poklidná. Věřím že se k vám ještě dostanu a zajímalo by mě jaké je to pokud vás masíruje muž oproti ženě. Zda je to spíše více o síle a tak. Přeji krásný víkend.
Jiří
Byli jsme s manzelem na partnerske masazi u May a Andrey,obe maserky byly velmi mile. Nejdrive si s nami povidali co od masaze ocekavame a rekly nam co nas ceka,jak mame dychat,abychom si to poradne prozili. Nevedeli jsme co s nami masaz udela,byla nase prvni a urcite ne posledni. Byl to pro nas oba neuveritelne krasny zazitek. Oba jsme se dokonale poddali masazi a to co probihalo pri masazi i po se neda slovy popsat. Jen o tom pisi,tak mam husi kuzi po celem tele. Ja po masazi brecela,ale byla jsem stastna. Urcite to doporucuji a chci to prozit znovu a znovu:-) Dekujeme Maye i Andree za skvely zazitek
Martina a Lukáš
Dobrý den, rád bych poděkoval za včerejší masáž u maserky Andrei. 3hodiny utekly jako voda a připadal jsem si jako vyměněný. Její profesionální přístup je skutečným pokladem vašeho salonu.
Lukáš
Rád bych poděkoval za včerejší tantrickou masáž u masérky Andreji. 3 hodiny utekly jako voda a připadal jsem si jako vyměněný. Její profesionální přístup je skutečným pokladem vašeho salonu.
Lukáš
Andrea je skvělá jak masérka, tak osobnost. Byl jsem nervózní jak před maturitou a po úvodním rozhovoru to ze mě celé spadlo. Doporučuji, je to nezapomenutelný zážitek.
Petr, 31 let
Velké poděkování ještě jednou Andreo a Mono za nádherný prožitek partnerské tantra masáže. Hluboce uvolňující zážitek, který v nás dlouho poté dozníval. Na masáž jsme přišli s hlavou plnou starostí, díky vaší něžné a citlivé péči se nám podařilo "vypnout" a dokonale se uvolnit. Po masáži jsme oba vypadali jako po "liftingu“ a s úsměvy od ucha k uchu. DÍKY MOC a těšíme se na příště.
Kateřina a Vítek
Na tantrickou masáž jsem šel, protože jsem měl problémy se spaním a zkusil jsem už skoro vše a nic mi s tím nedokázalo pomoci, a tak jsem si řekl, že bych mohl vyzkoušet tantrickou masáž. Když jsem si prohlížel vaše stránky, tak jsem si tam přečetl, že tantrická masáž by v těchto ohledech mohla pomoci a musím povědět, že hned tu noc po masáži jsem ze začátku nemohl usnout z důvodu euforie, jak úžasný a uvolňující zážitek to byl. Měl jsem určitá očekávání od masáže a musím říci, že takto silný zážitek jsem opravdu nečekal. Když už se mi podařilo usnout, tak jsem prospal skoro celý den. Po více než 3/4 roku jsem se dokázal vyspat a zároveň po více než 3/4 roku jsem měl dobrou náladu a to pro mě opravdu hodně znamená. Určitě vždy všem doporučím, ať navštíví vaše centrum a zkusí si jednu z vašich masáží a myslím, že tato návštěva nebyla má poslední. Velice děkuji za přenádherný a nezapomenutelný zážitek, který jsem mohl ve vašem centru zažít. Byla to má první tantrická masáž a díky masérce Andree byla nezapomenutelná a určitě ne poslední. Touto cestou tedy ještě jedno poděkování Andree za úžasný přistup a ještě úžasnější masáž.
Dominik
Rádi bychom poděkovali za včerejší zážitek u Vás v centru. Párová tantrická masáž byla pro přítele dárkem. Byli jsme oba moc spokojení a to jak s masérkou Andreou, tak s Beou. Byly velmi milé, sympatické a cítily jsme se s nimi opravdu skvěle! Šlo o první setkání s tantrickou masáží u nás obou a zážitek to byl opravdu velký. Určitě se k Vám do centra brzy vrátíme.
Erika
SOBOTNÍ MASÁŽ BYLA PERFEKTNÍ. MASÉRKA ANDREA ÚCHVATNÁ. PROFESIONÁLNÍ ÚROVEŇ. RÁD SE VRÁTÍM.
Martin
Andrea byla velmi sympatická a příjemná, vše bylo v naprostém pořádku. Musím ocenit i velmi příjemné prostředí centra. Jednání s recepcí taktéž bez problémů. Mohu jen doporučit.
Radim
Chtěl bych touto cestou velice poděkovat Vaší masérce Andreji za hezký zážitek. Byl jsem na této masáži poprvé v životě a díky Vám, Andreo, to nebylo naposledy. Ještě jednou moc děkuji.
Mirek, 50 let
Chtěl bych vám pochválit krásnou a příjemnou masérnu, kterou jsem včera večer navštívil. Byl jsem velmi překvapen vstřícným přístupem a milým pohostinstvím vaší recepční paní Pavli, která mě objednala na poslední chvíli u slečny Andreji. Za to ji moc děkuji. Ale hlavně bych chtěl moc poděkovat a pochválit slečnu Andreu! Andrea je velmi krásná a úžasná žena, je to osobnost. Ještě nikdy jsem takovou ženu nepotkal, nikdy jsem se necítil s nikým tak dobře jako s ní. Má neuvěřitelně jemné doteky. Ještě nikdy jsem se neuvolnil a nerelaxoval tak jako s Andreou. A chtěl bych ji pochválit i za masérské schopnosti. Ulevilo se mi i od ztuhlé krční páteře a bolesti zad. Prosím vyřiďte ji, že mi s ní bylo krásně a že jí ještě jednou moc děkuji. Doufám, že ji ještě někdy potkám a na delší dobu. Nejezdím do Prahy často, ale pokud pojedu, určitě se za Andreou u vás zastavím. Děkuji
Tomáš
Ráda bych vám poděkovala za párovou masáž ve vašem centru. Mockrát vám s manželem oba dva děkujeme. Masérky Katka a Andrea byly obě dvě naprosto úžasné. A můj prvotní ostych rychle pominul. Musím říci, že ještě dnes vstřebávám dojmy z tak příjemného zážitku.
Lucie & Tomas
Před pár dny jsem absolvoval svoji první 5h tantrickou masáž a chtěl bych velice poděkovat masérce Andree za úžasný přístup a za nezapomenutelný zážitek. Nikdy jsem se takhle v životě nedokázal uvolnit a relaxovat. Těch 5h mi uteklo jako pár minut a bylo to nepopsatelně úžasné. Určitě každému doporučuji, aby si vyzkoušel tantrickou masáž, a ze své zkušenosti mohu vřele doporučit masérku Andreu.
Dominik
Chtěl bych poděkovat slečně Andree za úžasnou a smysluplnou Tantrickou masáž, byla úžasná! Už jen ve vaší přítomnosti jsem spokojen. Jste úžasná osobnost! Važte si toho, jaká jste, jste bohyně. Doufám, že se ještě uvidíme.
Tomáš, 34 Frýdek-Místek
Krásné a příjemné prostředí. Milé a ochotné masérky Elen a Andrea. Vám patří moje veliké DĚKUJI.
Lucie, 32
Velmi děkuji za úžasnou tantrickou masáž. Po dlouhodobém stresu jsem si konečně odpočinula a po tříhodinové masáži jsem odcházela jako znovuzrozená a plná energie. Masérka Andrea je skvělá a musím říci, že za mě nejlepší. Má skvělý individuální přístup, cítila jsem se velmi příjemně a skutečně jsem si odpočinula. Slečna na recepci byla moc milá. Jsem u Vás dlouhodobě spokojená a zcela jistě se brzy vrátím. Jinak se mi velmi líbí prostory Vašeho centra. Celková atmosféra je pro mě velmi důležitá a Vy to zvládáte na jedničku. Prostě moc děkuji. Skvělý zážitek a těším se na další návštěvu.
Darča, 35 let
Včera jsme navštívili s partnerem Vaše centrum. Šlo o naše první setkání s tantrickou masáží a byl to opravdu velký a silný zážitek. Moc děkujeme masérce Bee a Andree. Obě byly skvělé, milé, sympatické, jemné. Jsme si jisti, že Vaše centrum znovu a velmi rádi navštívíme.
E.J., 31
Milá Andreo,

chci Vám ještě jednou poděkovat za krásný zážitek. Byl jsem na masáži poprvé a po třech hodinách s Vámi jsem litoval, že jsem si objednal jen tři. Tak křehce krásnou osobu s jemným, citlivým a profesionálním přístupem jsem dlouho nepotkal. Užil jsem si to do poslední minuty. Moc děkuji. Chtěl jsem se zeptat, ale pod tíhou dojmů jsem to neudělal, zda je normální, že se do Vás klienti zamilují, nebo zda je to jen můj osobní problém? Ještě jednou díky.
Václav
Milá Andreo,
chtěla bych Vám poděkovat za tantrickou masáž, kterou jste mě provázela, protože ještě dneska se cítím jako strom, který negativní věci odhazuje a cítí se naprosto suprově!!! Všem mohu jen doporučit - protože člověk si najde chvilku pro sebe a je to to nejlepší co může udělat. Velké Díky!
Alena, 35
Dotek těla i duše, smích i slzy radosti. Díky, skvělá Andreo!
Jaromír, 50
Andreo,

chtěl bych Vám moc poděkovat za masáž.Vzala jste mne do ráje !!! Máte v sobě pozitivní energii a neuvěřitelný cit.
Díky
David, 44
Milá Andreo,

díky Vám jsem si zase o něco posunul hranice vnímání. Samozřejmě že na tomto mém stavu mělo podíl i příjemné a hezké prostředí vašeho salonu, čeho si ale cením a vážím především byl Váš taktní, kultivovaný a erudovaný přístup. Ocitl jsem se u vás v podstatě náhodou, ale skrze Vaši perfektní profesionalitu a milý projev se mi dostalo mnohem více, než bych kdy čekal od tantrické masáže. Nikdy bych nevěřil, že je možné v našem prostředí zprostředkovat tak dokonale setkání alespoň s částí jiné kultury. Děkuji.

Bude mi radostí a ctí opět vás navštívit.
Kamil
Byl jsem s partnerkou na rituálu tantrické masáže a pro nás oba to bylo poprvé v životě. Upřímně řečeno jsem se trochu bál a hodně styděl. Přístup našich masérek Andreji a Elen byl úžasný. Obě byly velmi citlivé a nesmírně vnímavé. Ostych postupně zmizel a já jsem si celou masáž opravdu vychutnal. Mám vzkaz pro ostatní stydlíny – není třeba se bát. Děkuju!
Petr, 40let
Dobrý den,
dnes jsem absolvoval "Rituál tantrického zasvěcení" se slečnou Andreou a mohu napsat jediné: škoda že se taková nádhera nedá popsat slovy, byla naprosto skvělá po všech stránkách. Moc děkuji za přímo neskutečný zážitek.
Aleš
Milá Andreo,

chtěl bych vám tímto poděkovat za včerejší tantra masáž, která byla opravdu překrásná. Byl to pro mne hluboký a krásný zážitek. Zejména oceňuji vaši obětavost a oddanost vaší práci, stejně jako zkušené doteky a vřelý přístup. Děkuji!
Manoj, 38
Nejdražší Andreo,

ještě jednou bych Vám chtěl touhle cestou poděkovat za velice inspirativní a nezapomenutelný včerejší zážitek tantrické masáže. Určitě se zanedlouho uvidíme znovu a už teď se moc těším a nemůžu se dočkat. Jste opravdu neobyčejná žena. Jsem moc rád, že jsem Vás potkal.
Petr, 37
Velice děkuji slečně Andre za rozšíření obzoru a hluboký lidský zážitek. Tantrická masáž s vámi se mi nejen moc líbila, ale zanechala ve mně stále trvající dobrý pocit. Určitě se vrátím a už teď se těším na další masáž.
Ladislav, 39
Nejdražší Andreo,

při poslední tantrické masáži jste mi ukázala úplně nové obzory. Nečekal bych, že mohu něco takového zažít. Od té doby se cítím jako jiný člověk. Děkuji vám!
Jakub, 42
Drahá Andreo,

rád bych vám ještě jednou poděkoval za Vaši úžasnou, zasvěcenou tantra masáž. Dala jste mi mnoho něhy, štěstí a vnitřního klidu. Děkuji svému strážnému Andělovi, který mně poslal na masáž právě k vám. Jste krásná a chytrá žena a já jsem si užil každou vteřinu ve vaší přítomnosti. Rád se vrátím! Děkuji Andreo!
Georg from Bavaria
Byla sobota ráno, vzbudil jsem se unavený po náročném pracovním týdnu, ale vyhlídka na tantra masáž ve vašem studiu mi vloudila úsměv do tváře. Jen těžko jsem si uměl představit, co mně ten den u vás čeká! Očekával jsem krásného ducha studia a obvyklou profesionalitu, ale snažil jsem se nedělat si přehnaná očekávání od samotné masáže. Rezervoval jsem si 4ruční tantra masáž Deluxe 3h s masérkami Sabinou a Andreou. Mému výběru předcházelo podrobné pročtení medailonků všech dostupných masérek. Jsem rád, že jsem se spíše než na fyzický vzhled (ačkoliv obě mé masérky byly opravdu nádherné!) zaměřil na motivaci a osobnostní charakteristiku každé z nich. Nechal jsem výběr zcela na své intuici a pocitech, přičemž zpětně vidím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat, protože mé dvě Bohyně byly skvělou volbou. Když jsme se poprvé setkali, byl jsem mile překvapen jejich energií, přítomností i krásou. Krátce jsme si popovídali o mé motivaci a očekáváních od masáže. Řekl jsem jim, že bych si přál, aby má tantrická masáž byla co nejvíce intuitivní, s prostorem pro dotek a přítomnost, spíše než pro strukturu. Dívky se jen usmály a já tušil, že tohle setkání se navždy vryje do mé paměti. Dal jsem si delší sprchu než obvykle a dal své mysli čas, aby se zklidnila a odplula spolu s vodou. Poté jsem zazvonil na zvoneček a dal tak dívkám signál, že jsem připraven a masáž může začít. Nedokážu přesně popsat, co se během masáže dělo, protože to bylo jako z jiného času a prostoru. Cítil jsem se být na posvátném místě s opravdovými kněžkami, Bohyněmi! Tantrická masáž s Andreou a Sabinou byla čistá extáze. Od samého počátku jsme byli naladěni jeden na druhého a nechali naši energii přirozeně proudit se vzájemným respektem a vědomím. Naše těla se řídila jen našimi srdci a dušemi, naše vnitřní já jakoby se odebrala na posvátné místo, kde mohla plně vyjádřit sebe sama se svobodou a autenticitou. Žádná struktura, jen čistý tok energie.Tuto tantra masáž jsem si užil jako žádnou předtím. Bylo to výjimečné, nezapomenutelné! Cítil jsem se propojený sám se sebou i s mými dvěma Bohyněmi, přirozeným, důvěrným způsobem. Nikdy předtím jsem nezažil čtyřruční tantra masáž, při které bych měl pocit, že mé dvě Bohyně jsou jednou, se čtyřma rukama. Klaním se jejich intuici a vzájemnému naladění. Cítil jsem, jak celé moje tělo exploduje orgasmickou energií. Masáž lingamu byla jako sen. Hluboká a divoká zároveň. Cítil jsem, jak sám sobě po dlouhé době dovoluji žít. Kdybych měl říct jen tři slova, jak jsem se po masáži cítil, byla by to: naplněný, milovaný a propojený sám se sebou. Vlastně se tak stále cítím. S bezpodmínečnou láskou, pokorou a hlubokou vděčností, namaste.
Tuan
Chtěl bych sdílet svůj nezapomenutelný zážitek ze studia Tantra masáže Praha. Zavolal jsem tam během odpoledne, abych zjistil, zda pro mě mají místo na masáž ve 22hod. Mladá slečna na recepci byla velmi milá a ochotná, zjistila časové možnosti masérek a kontaktovala masérku Andreu, která byla ochotná mě namasírovat i v takto pozdní hodině. Při vstupu do studia mě uvítala slečna recepční, uvedla mě do krásně vyzdobené místnosti s úžasnou atmosférou, přinesla mi čerstvé ovoce a teplý čaj. Před samotnou masáží mi masérka Andrea velmi dobře vysvětlila průběh masáže, i její vlastní přístup k tantře. Se vším jsem souhlasil a cítil jsem, že jí mohu věřit. Poté jsem si užil a plně prožil úžasnou dvouhodinovou masáž Deluxe pod vedením Andreiných zkušených rukou. Děkuji Ti, Andreo za ten nejlepší zážitek.
Chris
Milá Andreo,

minulý týden jsem s tebou zažil nádhernou tantrickou masáž, při které jsi mi otevřela nový pohled na svět, i na sebe. Od té doby se cítím jako nový člověk. Děkuji Ti!
Gregor
Chtěl bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za krásný zážitek tantrické masáže, kterou jsem prožil dnes ráno. Masírovala mě masérka Andrea, která mě opojila svým lidským a pečujícím přístupem, něhou a zájmem. Andrea je krásná žena a při masáži jsem si užíval každou vteřinu s ní. Až se opět objevím v Praze, Andrea bude jasnou volbou pro mou tantrickou masáž.
Drzislav
Po dlhšom čase som sa rozhodol si splniť malý sen. Absolvovať tantra masáž. Vybral som si Vás z prozaickeho dôvodu. Sidlite blízko mňa. A teraz môžem povedať že nič lepšie sa nemohlo stať.
Prostredie super. Prístup masérky Andrei ešte lepší. Vstupný rozhovor a aj samotná masáž predčila moje očakávania.
Učtite sa u Vás veľmi rád ešte objavím.
Ešte raz ďakujem a prejem veľa spokojných zákazníkov.
Patrik
The studio is very nicely set up and has relaxing atmosphere right from the entrance. I had Andrea for Venus massage. She talked to me at the beginning to create connection, explain more about the massage and to also find out my expectations. I really enjoyed the whole experience, it was relaxing and Andrea was amazing. My husband had Luna and his experience was also great. I recommend this studio very much. It is great atmosphere, their employees always make sure you are comfortable and relaxed and the massage is an amazing experience.
Tereza and Shawn
Just wanted to thank you for an amazing experience last night, my wife and I thoughly enjoyed ourselves and the ladies went above and beyond to ensure our comfort and make sure we had the best experience possible.
Many thanks again for your email and the exceptional service provided at Tantra Massage Prague. I am a semi-retired guy (although I should be fully retired!) and only discovered Tantric Massage two years ago. In my experience the Tantric Massage experience varies greatly. Unfortunately in the uk there are few places that offer what I now regard as a genuine Tantric experience. More often it is an escort providing what they call an erotic massage! However I have found a genuine Tantric provider in London that I visit when I can, they usually have two or three masseuses, mostly from Eastern Europe that visit for three or four months at a time.Firstly can I say how helpful your website is, it provides more information of what to expect than most, which is why I wanted to give it a try on my recent visit to Prague. I was particularly reassured by your description of how different people respond to the massage differently. I was only in Prague for six days but was able to visit on two occasions. As I’m sure Catherine and Andrea will tell you I do find real Tantric Massage intense and am very responsive to Tantric touch, to the extent that it becomes difficult to control both my body and emotions, (at one point Catherine had to request a translator to ensure I was OK!!). I was aware of the masseuses slow deep breathing throughout (particularly Catherine) and that was a constant reminder to try to keep in tune with that. Ever since I have tried to spend a few minutes every day just sitting quietly doing breathing exercises and have afterwards been feeling a lot more relaxed in myself as a result. I also experienced two of the very best lingam massages I have ever had. Unfortunately that is not included at the centre I visit in London as their philosophy is that the organism should be kept within the body and ejaculation should be avoided. Although the masseuse is naked and there is intensive body to body contact. Having said that I found I found the massages at your spa equally as invigorating, exciting, refreshing and relaxing!!Thank you for the opportunity to provide this feedback, it is difficult to talk to anyone who hasn’t experienced Tantric Massage about it and this has helped me crystallise my own feelings. I only wish your facility was located in the UK, but you can be sure I will return if or when I visit Prague in the future. Please pass on my thanks and appreciation to both Catherine and Andrea.
Mike
I was very much delighted by Andrea’s kindness and I felt really great because of her warm receiving energy. Three hours of time went really fast just like 3 minutes. I had a great time and felt very relaxed. Andrea is very skillful and I felt she has a deep knowledge about Tantra and how to relax the muscles. Her hands were magical which produced a great sensation in my body. Her words of wisdom about how to handle the energy by breathing helped me a lot. As such a nice and very skilled person I could only recommend her. Thank you Andrea for giving me such a nice time! All the very best. Lots and lots of love from me I hope to come back again! See you next time.
Leo
I was very much delighted by Tantra Massage Praha. The Spa was clean and the masseuse was really kind also very skillful. I had great time with the masseuse Andrea. Best Regards
Pravin
Many thanks again for the exceptional service provided at Tantra Massage Prague. I am a semi-retired guy and only discovered Tantric Massage two years ago. In my experience the Tantric Massage experience varies greatly. Unfortunately in the UK there are few places that offer what I now regard as a genuine Tantric experience. Firstly can I say how helpful your website is, it provides more information of what to expect than most, which is why I wanted to give it a try on my recent visit to Prague. I was particularly reassured by your description of how different people respond to the massage differently. I was only in Prague for six days but was able to visit on two occasions. As I’m sure Catherine and Andrea will tell you I do find real Tantric Massage intense and am very responsive to Tantric touch, to the extent that it becomes difficult to control both my body and emotions. I was aware of the masseuses’ slow deep breathing throughout (particularly Catherine) and that was a constant reminder to try to keep in tune with that. Ever since I have tried to spend a few minutes every day just sitting quietly doing breathing exercises and have afterwards been feeling a lot more relaxed in myself as a result. I also experienced two of the very best lingam massages I have ever had. I found the massages at your spa equally as invigorating, exciting, refreshing and relaxing! I only wish your facility was located in the UK, but you can be sure I will return if or when I visit Prague in the future. Please pass on my thanks and appreciation to both Catherine and Andrea.
Mike
Andrea has magic hands and gave an outstanding massage. As in all tantra massages I kept my eyes closed, which greatly improved my fantasy. Thank you for a wonderful experience!
D.
My entire experience with Tantra Massage Prague was excellent. My email inquiries were answered quickly and scheduling was very easy. Upon arrival I was impressed by the size and comfort of the location and as I was escorted to my room the quality and attention to detail are easy to see. My room was nicely decorated and created a nice relaxing atmosphere. When Andrea arrived she quickly helped to feel at ease as she described what the next three hours would involve, what I should expect and what I should do. The massage itself was unlike anything I have ever experienced. It was more like three massages with reflexology and pressure points, some deep tissue and the warm rocks (my favorite part). Thank you for a wonderful experience.
Roberto, 49, United States
We would like to express our thanks and gratefulness to masseuses Eva and Andrea for their amazing tantra massage. It was very delicate and energy driven. We totally enjoyed it!
Roselyne and Renaud
Many thanks to an excellent masseuse Andrea for her tantra massage yesterday. For the first time in several weeks I slept last night without getting any problems with my sinuses. I mentioned it yesterday and she did seem to focus on my head for a while, so I think that must have helped, I am still feeling the benefit of a wonderful 2 hours!!
Mike
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!