Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Alena

Lektorka tantrických masáží a vědomého prožitku. Tantře se věnuje již mnoho let a úspěšně vede hromadné kurzy i individuální programy. Zaměřuje se na cestu sebepoznání a čisté tantry. Její silnou stránkou je jemné vedení, propojování poznatků a důraz na seberozvoj.

Tantra masérka Alena

Tantra si mě ihned získala svou schopností integrace a kultivace všeho, co život přináší. Včetně tak často, světonázory opomíjené sexuality. Pomáhá nám se s láskou a porozuměním odevzdat proudu života tak, že se celý náš život stává lekcí, která nás postupně vede k harmonii a naplnění našeho lidského potenciálu. Je tak velmi příhodnou filozofii do dnešní uspěchané doby, kdy si díky množství stresu často neužíváme život plnými doušky, nebo jej netrávíme tak, jak bychom si skutečně přáli. Tantra vnáší do života princip milování, uplatňující se v každé jeho části. S tantrou přichází chuť milovat se s životem samotným. Ráda vás provedu hlubinou extatického prožitku a pomohu vám hovořit dotyky jakožto nejsrozumitelnějším jazykem lásky.

Masérské vzdělání

 1. Kurz tantrické masáže pro profesionální terapeuty
 2. Kurz sportovní a rekondiční masáže akreditovaný MŠMT

Výcviky a semináře

 1. Kurz intenzivní tantry
 2. Kurz integrální jógy
 3. hatha jóga
 4. tantra jóga
 5. problematika partnerských vztahů a vědomá sexualita
 6. Tantrické rituály a meditace
 7. šamanismus a Andský systém Mosoq Karpay
 8. řízené meditace
 9. Dechové a vizualizační techniky
 10. ženské kruhy
 11. práce s tělem a bioenergií
 12. zalíbení v Jungiánské psychologii
 13. Prožitkové zpívání, terapie hlasem

Specializace

 1. Výuka tantrické masáže pro jednotlivce, páry i profesionální tantrické terapeuty, výuka práce s energií, kurzy taoistických technik.

Reference

Podělím se o krásný zážitek z tantrické masáže s Alenou. Chtěl jsem poznat něco nového a tak jsem zvolil masáž Dark touch. A zvolil jsem dobře, bylo to příjemné setkání od úvodního pohovoru až po rozloučení. S Alenou jsme nejdříve v krátkém rozhovoru probrali moje zkušenosti s tantrou a co mě nalákalo na "masáž s kinkem". Řekl jsem, že sem rád při masáži překvapován :-), a příjemně překvapován jsem byl po celé následující dvě hodiny, kdy jsem byl "v moci" krásné, empatické, hravé a chvílemi i trochu přísné masérky. Aleně se podařilo navodit atmosféru, ve které nebylo třeba na nic myslet a jen jsem se oddával tantrické péči (s kinkem :-) ). Určitě někdy rád zopakuji. Moc děkuji.
Viktor
Masáž od Alenky byla famózní. Nedokázal jsem si představit pocity, které lidé v recenzích popisují. Toto si člověk musí zažít. Podobný zážitek jsem v životě ještě neměl. Veškeré pocity byly znásobeny a prožitek o to větší.
Alenka je velice příjemný, mily člověk a provedla mě celou masáží tak, že jsem neměl žádné obavy.
Příjemné prostředí, atmosféra byla jen třešničkou na dortu.
Petr
S masáží jsem byla naprosto spokojená, příjemně překvapená časem, který mi masérka/terapeutka Alena věnovala před i po masáži (dohromady skvělá hodina konzultace); velmi příjemně mě překvapil přístup masérky/terapeutky, který naprosto splňoval moje požadavky; tedy spíše terapeutický přístup. Velmi se mi líbilo prostředí, ve kterém masáž probíhala; samotný efekt byl taktéž úžasný, těším se na další spolupráci.
Michaela
Chtěl bych poděkovat Alence za velmi příjemnou masáž. Jako pokaždé jsem se dobil energií a příjemně zrelaxoval.
Jarda
Zdravím Vás. Na tantrické masáži jsem byla poprvé. Byla jsem u Alenky a byla to fantazie. Během dvou hodin, které uběhly během 5ti minut, jsem měla nádherné zážitky. Nevěděla jsem, co mohu očekávat a vím, že pokud našetřím finance, zajdu k Alence znovu. Moc děkuji, byla to nádhera a pro mne hluboký zážitek. Pokud to jenom trochu půjde, jistě opět dorazím.
Alenko děkuji, děkuji, děkuji.
Martina
Alenka je zázrak. Odpoutala jsem se od všech problémů a bylo mi nádherně. Zážitky fantastické. Až to půjde, jistě se k Alence vrátím.
Martina
V přítomnosti slečny Alenky jsem se cítil velmi dobře. Dokázal jsem zapomenout na starosti všedního dne. Odcházel jsem o spoustu let mladší.
Martin
Ráda bych s Vámi sdílela krásné pocity z 3 hodinové tantra masáže a především předala svou zkušenost člověka, který má od dospívání nemalé potíže s sebepřijetím svého vzhledu.

Masérka Alenka ve mě vzbudila pocit absolutní důvěry a bezpečí. Její schopnost nacítění mě ujistila v její profesionalitě.

Průběh celého rituálu byl pro mě terapií, která vyzdvihla a v praxi ukázala, že umět se zastavit a nebažit po výsledku, je tím skutečným přínosem.

Tantra masáž doporučuji těm, kteří se chtějí opravdu zastavit, setrvat v přítomnosti a jen s důvěrou přijímat láskyplné a uvolňující doteky jak na těle, tak na duši.

Mnohokrát děkuji
Petra
Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči kterou jste nám včera věnovali. Jako vždy jste byli oba úžasní. Tříhodinová masáž nám utekla neskutečně rychle a oba jsme odcházeli velmi spokojení, odpočinutí a plni energie. Už se těšíme na další návštěvu.
Jana a Jarda
Klasická tantrická masáž s Alenou byl skvělý zážitek, po několika letech mého “tantrického půstu”. Jsem rád, že jsem se k tantrickému (sebe)poznávání vrátil právě v doprovodu Aleny. Její divoká a osobitá energie mi pomohla se naladit a vstoupit do sebe. Během masáže mě provedla oblastmi rozkoše a velké radosti, ale I poznat a upřímně se podívat na některé své bloky. Skvělá byla i technika tantrického dechu, kterou jsem díky perfektně nenucené instruktáži Aleny asi poprvé správně pochopil, uchopil, prožil a užil si. Hodně mi dalo také úvodní i závěrečné povídání s masérkou – k některým myšlenkám a vhledům se stále vracím. Škoda jen, že hodina a půl uběhla jako pár minut. Ale tak už to s krásnými věcmi asi bývá. Moc děkuji.
Matěj
Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči, kterou jste nám věnovali. Bylo to jako vždy úžasné. Odcházeli jsme odpočinutí a plni energie. Velmi rádi přijdeme znovu.
Jana a Jarda
Zdravím, před pár desítkami minut jsem absolvovala masáž u Aleny a co dodat… nevím. Slova nestačí! Něco natolik intimního s ženou, kterou jsem viděla poprvé v životě, jsem nemyslela, že je vůbec reálné prožít. Uvolnění, pohodlí, nepopsatelné pocity… Aleno, veškeré díky a kdo váhá, ať neváhá a prožije to! Vrátím se a už teď se těším na další setkání! Velmi díky!
Magda
Je velmi těžké popsat nepředatelný zážitek, nicméně pokusím se dát do slov... celý rituál byl veden velmi krásně a slečna Alena byla velmi empatická. Samozřejmě jsem měla otazníky, ale tím jak masáž probíhala postupně a člověka přiváděla do hluboké relaxace, se mysl i čas rozplynul a doteď je pro mě až neuvěřitelné, jakou energii člověk v sobě uchovává a jak jemně a přirozeně došlo k nahromadění a rozpoutání obrovské energie, která prošla všemi buňkami mého těla. Díky tomuto rituálu vím, co je energie orgasmu, která zaplaví celé tělo, odpojí mysl a zalije tělo láskou a smyslností.

Milování je krásná záležitost, i tak vnímám, že pojetí sexuality v mém životě má ještě značné nedostatky a ráda se díky tomuto zážitku ponořím hlouběji do sebe a do života.
Pocity, které mi během rituálu prostoupily tělem, jsou něčím tak hlubokým, intenzivním a láskyplným, že dnes se odvažuji říkat, že by nemělo být na Zemi člověka, který je neprožije.
Děkuji.
S úctou.
Simona
Moje první tantrická masaž s Alenkou a Danielou, byl pro mě velice silný zážitek. Od velice přátelského přivítání, až po hezké rozloučení. Samotná masáž byla střídání intenzity a jemnosti. Obě maserky byli velmi šikovné a senzitivní. Byl to pro mě velmi relaxační a spiritualní zážitek.

Jakub
Rád bych z celého srdce poděkoval Alence za uvedení do Tantry. Bez předchozích zkušeností, neznalý teorie jsem se objednal na masáž. Alenka mě přivítala s úsměvem, vše mi vysvětlila a brzy jsem ležel. Odevzdal se jejím dotykům, přijímal, dýchal a vnímal. Za zvuků příjemné hudby, hluboké dýchání zpomalilo mysl, zastavil se čas a zmizel prostor a masáž se proměnila ve velmi intenzivní cestu sebepoznání, při které mi Alenka byla dokonalým průvodcem. Nikdy jsem si nedovedl představit, že při masáži lze zažít takto intenzivní a krásné pocity, poznat víc sebe-sama. Účinky masáže cítím už několik týdnů. Mám víc energie, vnímám svět trochu jinýma očima. Mění se mi životní priority.. A za to vše jsem moc vděčný a děkuji. Brzy se těším na další návštěvu.
Michal, 31 let
Aleno, máš senzační ruce a cit pro věci, které obvykle nevnímáme. Měl bych ti také poděkovat za cestu, byť dočasnou, do jiného světa. Věřím, že jsem si z toho odnesl něco, na co se jen tak nezapomíná. Tolik pozitivní energie v jedné osobě, to je dar (musím tě přece vychválit, když je za co).
Martin
Partner již dlouho toužil po tomto zážitku ale já jsem se dlouho zdráhala. Nakonec jsem se rozhodla mu věnovat k narozeninám párovou luxusní masáž a za masérky jsme si vybrali Alenku a Míšu. Prostředí masáží je velice útulné a krásné, před samotnou masáží si s námi masérky povídaly, všechny otázky nám zodpověděly a my měli dostatek času na přípravu, celkově byla atmosféra velice uvolněná, takže moje počáteční obavy ze studu se ihned rozplynuly.
Zážitek byl nezapomenutelný, ten pocit, že vy nemusíte nic a někdo se věnuje jen a pouze vám, byl úžasný. Na konci masáže jsme byli plní pozitivních myšlenek a úsměv na tváři jsme měli snad ještě během spánku. Já jsem osobně zažívala dlouhodobý stres a díky slečnám jsem na něj dokázala zapomenout a hodně dlouho po odchodu od nich se mi dařilo myslet jen na pozitivní věci.
Ihned jsme se rozhodli, že v nejbližší době si tento luxusní dárek pro naše tělo i mysl opět nadělíme. Za nás za oba rozhodně doporučuji a ještě jednou Alenko a Míšo děkujeme!
Jana, 28 let
Ještě jednou bych chtěl poděkovat za skvělý zážitek, který jsem prožil při masáži ve vašem centru. Recepční byla při objednání příjemná, milá a plně ochotná poradit s termínem i volbou masérky. Při příchodu jsem pak byl příjemně uvítán, uveden i obsloužen občerstvením. Masérka Alena pak úžasně a profesionálně provedla masáž k mé naprosté spokojenosti.
Moc se těším na příští návštěvu.
Marek
Dobrý den, ještě jednou děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Luně a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme!
B.L.
Tantrickou masáž jsem dostala darem od svého muže. Návštěvu centra jsem odkládala, nakonec jsem se však rozhodla dorazit. Nebyla jsem na to příliš naladěná, navíc jsem přehnané nervózní. Ač jsem tušila, co zhruba mě čeká, celkový zážitek několikanásobně předčil má očekávaní. Velmi příjemné bylo zejména uvítání Alenky, vůně a pohoda, jež se linula zevnitř masérny. Masérna na mě působila rovněž příjemným dojmem, ať už se jedná o samotnou místnost, intenzitu vůní či osvětleni. Alenka původně nebyla má první volba, nyní však můžu říct, že si nedokážu představit lepší průvodkyni pro mé tantrické poprvé. Je to okouzlující žena plná energie, nadstandardně vnímavá, trpělivá posluchačka, skvělá společnice. Věnovala dostatek času naší konverzaci před masáží i po ní. Průběh masáže se slovy dá dost těžko popsat, počínaje vstupním rituálem jsem ztratila kontrolu nad svým tělem i myšlenkami. V jejím náručí jsem se ztratila v čase, plná světla a tepla, entuziazmu i rovnováhy. Ryze nadpozemský zážitek!
Míša, 35 let
Slečna Alena je výbornou masérkou. Navodila pocit důvěry. Byla jsem žena s odtažitým přístupem k jiným ženám. Zároveň jsem nebyla spokojená se svým tělem díky nadváze. Slečna Alena mi dala upřímný zájem. Pomohla mi přijmout moje tělo tím, že ho probudila k životu. Proběhla i intimní masáž, která byla vedená hluboce terapeuticky.

Bylo pro mě velmi léčebné pozorovat, že se mě někdo může dotýkat na intimních partiích bez nátlaku na vzrušení nebo orgasmus. Poprvé v životě se někdo dotýkal mých intimních partií s upřímnou snahou uvolnit ztuhlé svalstvo, které jsem v pánvi pociťovala.

Neskutečně se mi ulevilo a začala jsem svou pánev vnímat jako součást těla a ne jen jako nástroj k "potěšení".

Bylo to velmi hluboké. Děkuji za toto transformační setkání.
Tereza, 27 let
Milá Míšo, ve vašem centru jsem byl poprvé a obdivuji, co jste dokázala vybudovat. Byl jsem velice spokojený a navíc uvolňovat lidem energii je úžasné poslání. Sám vím, že pro rozvoj a růst je zpětná vazba důležitá. Dovolte mi poděkovat za prožitek a vyjádřit Vám úctu k Vaší práci. V bodech:

- komunikace s recepcí jak písemně, tak telefonicky je úžasná
- masérka Alena a masáž byly úžasné
- lokalita je skvělá
- webové stránky se mi zdají trochu složité s hodně texty, ale mel jsem chuť vše najít a číst, takže vlastně obsah je pro mne užitečný.

Rád k vám přijdu znovu.
Alena mě provedla složitým obdobím. Její masáž pro mne byla životním okamžikem na mé cestě k mému vlastnímu sebeuvědomění. Zatím nejhlubší prožitek při tantra masáži, který jsem kdy měl. Jsem rád, že jsem v úvodním rozhovoru přiblížil důvody, proč hledám tantra masáž. Byla mi doporučena masérka, kterou jsem v dané situaci opravdu potřeboval. Dovolte mi tímto říci Vám - VŠEM - že Váš salon je poslání.
Silné poslání. Pomáháte lidem. Spoustě lidí.
Jan, 39 let
Chtěl bych poděkovat za skvělý zážitek, který jsem prožil při masáži ve vašem centru. Recepční byla při objednání příjemná, milá a plně ochotná poradit s termínem i volbou masérky. Při příchodu jsem pak byl příjemně uvítán, uveden i obsloužen občerstvením. Masérka Alena pak úžasně a profesionálně provedla masáž k mé naprosté spokojenosti. Moc se těším na příští návštěvu.
Marek
Tantrická masáž u masérky Alenky byla veliká zkušenost. Takový pocit blaha, uvolnění a úplné vypnutí. Pocit to byl nepopsatelný! Že začátku jsem měla trochu obavy strach, ale pak to že mě spadlo ani nevím jak. Jediné co, musím vypilovat, bylo dýchání. Určitě to nebyla má první a poslední návštěva.
Adéla, 24 let
Děkuji Aleně za velmi citlivý a empatický přístup a naladění, které jsem při určité ostýchavosti potřebovala a díky nim jsem si mohla zažít emotivně silný prožitek a hluboké spojení sama se sebou, který mi zůstane v paměti.
P.
Děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Evě a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme.
B. a L., 35 let
Rád vyjadřuji poděkování za příjemný pocit z návštěvy vašeho salonu. Kontakt s jiným rozměrem a vybočením z každodennosti skrze tantrickou masáž mi zprostředkovala vaše kolegyně Alena. Prosím o vyřízení pozdravu a poděkování.
S.
Bylo to úžasné. Moc děkuji Alence za krásný zážitek. Je to úžasná, milá osůbka a určitě si to chci zopakovat.
DĚKUJI!
Lucie, 30
S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)
Blanka
Musím Vám poděkovat za doporučení slečny Aleny. Alena byla zatím tou nejcitlivější masérkou, kterou jsem u Vás zažila. Slečna Alena se předem na vše zeptala, věnovala se mi a byla citlivá. Jen se ještě musím naučit správné dýchání, abych se dokázala dostatečně uvolnit. Celkově jsem byla s masáží spokojena a Váš nový salón je velmi příjemný a hezký. Ještě jednou děkuji a přeji krásný den.
Jana, 39
Nerada píši recenze, nebo zpětné vazby, tentokrát však napíši velice ráda. Byla jsem s manželem na párové tantrické masáži. Oba jsme byli opravdu moc a ještě víc spokojení. Obe masérky - Innes a Alena naprosto skvělé, milé, příjemné a opravdové. Dostaly naši plnou důvěru. A o to k většímu vzájemnému sdíleni a předáni energií. Tantra masáž byla pro nás úžasným zážitkem. Já například "brněla" od začátku do konce. Na koci masáže slzy dojetí, lásky, splynuti, přijmutí daru. Zajímavou zkušenosti bylo "braní si" bez zpětného "dávání". Dekujeme ještě jednou. Určitě se vrátíme.
Žaneta
U slečny Aleny jsem byla na tantrické masáži Iniciace Shakti, masérka byla sympatická, velmi příjemná a chápající. Celkově velice příjemný zážitek. Už se těším na další návštěvu.
J.
Alena, famózní masérka, která vycítí naladění klienta a udělá maximum pro Vaši relaxaci. Ten čas s ní utíká až moc rychle. Děkuji, Alenko!
Vašek, 35
Ráda bych Vám poděkovala za skvělé zážitky během partnerské tantrické masáže, kterou jsme u vás s manželem absolvovali včera večer. Profesionalita, citlivý přístup, a zároveň milá bezprostřednost masérů byla mimořádná.
Lea
Hezký pozdní večer,

tak se konečně dostávám k tomu, abych napsal něco o mé nedělní návštěvě u vás. Bylo to opět milé setkání s vašimi masérkami. Andrejku a Elen už jsem znal a věděl jsem, že budou určitě skvělými parťačkami. Alenka mě taky mile
potěšila, je to taková krásná a něžná žena co víc jsem si mohl přát. Jsem rád, že jsem tyhle masáže objevil, mám to u vás prostě rád.
Vláďa
S tantra masáží u Alenky jsem byl velice spokojený. Masérka byla sympatická, příjemná a komunikativní. Myslím, že jsme si oba vzájemně lidsky sedli. Zejména mě překvapil přístup po masáži, kdy jsme si ještě velice dlouhou dobu povídali. Budu vás doporučovat známým. Děkuji.
Filip
V životě jsem nezažila nic podobného, krásného.
Alena
Thank you for helping us coordinate an unforgettable experience! We love your space and loved our massages and the sweet energy of Venus and Alena. They felt like old friends! They have a lot of wisdom in their hands and minds and we are so grateful for them to introducing tantra to us. Thank you for fitting us in in short notice.
Our already fabulous relationship is just a little sweeter now with a renewed understanding of what we enjoy to be able to share with one another.
We live in California, let us know if you have any visiting masseuses or great connections out here.
Unfortunately, the options out here in California are not quite the same as many are not legitimate tantric masseuses. Thank you.
Katie and Ryan
We had a session with Mona and Alena and we'd like to leave some comments. We did the Luxury Couples massage. It was an absolutely amazing experience and we were thrilled. It was our first tantra massage experience and we absolutely loved it. The place was magical and the girls were very nice and they helped us relax and enjoy the whole experience to the maximum. When we visit Prague again definetely we will book an appointment. Thank you!"
Katerina & George
We had a beautiful moment with 2 masseuses for our couple tantra massage. A true and genuine Tantra Massage with professionalism and real breathing together. If you want to discover what Tantra really is, you can book there.Please show some respect when you enter and you will be treated such as the best moment in your life. We will definitely book a massage with Alena and Bea if we come by Prague again. The place is just perfect, with a very nice Feng Shui and good energy, of course, hygiene is not a question to ask, everything is perfect about it.
Roy, 42, France
We had a wonderful first visit to your place. Had a couple massage with Alena and Jacob. They were so easy to communicate with and made us feel very comfortable. If we are ever in Prague again we will definitely come to visit again!
Simhaswiger
We are very happy about the friendly welcome, the nice atmosphere and the informative talk about the possibilities, which we can select for our tantra massage and course program. We came as foreigners and we are leaving as friends. We have had a wonderful time in your massage studio with Alena and Innes, and if we are in Praha, we are coming again. Many kind regards
Ruth and Werner, Germany
This past weekend I had a massage with Alena. When we met, she came into the room all smiles, and she seemed as eager to play her part in the massage to come as I was to play mine. We did not talk for long: I am fairly experienced in massages and I take seriously the spiritual aspect of tantra. But what's more, I felt we had an instant connection and therefore did not *need* to talk for long: we would dive in and let our energies connect. We started with a warm, relaxing, bath that opened up our bodies and minds for the massage to come. The massage was very skilled, and in fact seemed to be focused on relaxing the body's muscles as much as the body's energy; in my experience, tantra masseuses tend to focus almost only on the latter. Throughout all of it, we maintained a deep connection, and ended with an almost loving sense from her. Bravo Alena, I hope to meet with you again!
Matt, 26
This was my third visit to your massage center, and as always I came away extremely pleased. This time I selected Alena, which turned out to be an excellent decision. When I arrived at your always clean and stylish center and we finally met, she was very positive and seemed happy to be there. We did not feel the need to talk long, because I felt an instant connection. Eventually we proceeded to share a bath, which was easily my favorite part, as it was not only extremely sensual and filled with skin-to-skin contact, but it was slow, spiritual, and felt almost baptismal. We continued on to the massage, which was similarly slow, spiritual, and satisfying. I particularly liked how Alena was very conscious of the energy flow between us, but was also not afraid to go deeper with the physical side; that is to say, she sometimes kneaded muscles and stretched sore joints. It was not like a Swedish massage or a sports massage or anything like that, but still a feature I found atypical for tantra massage (based on past experiences) but extremely satisfying. Eventually, Alena and I finished the massage, and I felt an extreme calm and even a loving aura between us. We chatted for a few minutes and she seemed eager for feedback, which I was happy to give in very positive terms!Overall, I was again impressed and very relaxed by your center and all of your employees. I will gladly return again soon.
M.
I have been to several Tantra centers, this one is by far one of the best. Thank you!
Ayao
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!