Tantra masáže Praha s.r.o. – Cesta ke kořenům aneb 20 dní v Asii

Termín konání: Individuální
Kurz tantra masáže a objevování krás Thajska

(přesný termín záleží na letenkách a bude stanoven minimálně měsíc předem)

Cesta, exotika, blízkost, přátelství, tantra masáže, meditace, cvičení, kokosové pláže, průzračné moře, divoká zvířata, strhující řeky, chrámy … Kurz pro všechny, kdo potřebují nový životní impuls a životní inspiraci. Kurz, který se stane vaší pokladnicí moudrostí.

Připravili jsme pro Vás 20 nezapomenutelných dní napříč Thajskem, naplněných dobrodružstvím, výukou tantrické masáže, sebepoznávacím programem i smyslovými prožitky. Spojte svoji dovolenou s tím, že se naučíte něco nového, seznámíte se nebo prohloubíte Váš vztah. Podnikněte cestu, na kterou jen tak nezapomenete, cestu, která se Vám stane životním milníkem a zdrojem inspirace! V překrásném Thajsku se Vám bude vše dělat mnohem lehčeji. Jiné prostředí pomáhá vystoupit ze zaběhlých vzorců a začít se na věci dívat z jiného úhlu pohledu. Pomáhat Vám v tom bude zkušená lektorka a 4 -10 členná bezpečná skupina, ve které budeme společně pracovat.

Obsah kurzu

 • Organizačně-seznamovací večer

Před odjezdem jsme pro Vás připravili seznamovací program, naplněný hrami a zážitky, abyste věděli, s kým strávíte svou dovolenou. Poté Vám promítneme fotografie z míst, která navštívíme, dozvíte se, co s sebou, a budete se moci zeptat na vše, co Vás bude zajímat.

 • 10 denní pobyt na ostrově Koh Samui

 1. Kurz Tantrické masáže (celkem 20h)
 2. Denní sebepoznávací skupinový program (meditace, cvičení, hry, tanec)
 3. Návštěva Národního mořského ostrovního parku (Angh Thong national marine park), spojená se šnorchlováním, jízdou motorovým člunem a prohlídkou ostrova a překrásnou zachovalou přírodou a živými opicemi.
 4. Treking k vodopádům s koupáním uprostřed tropické džungle
 5. A v neposlední řadě nádherné pláže plné kokosových palem příjemných barů a restaurací.
 6. Pro zájemce je zde možné absolvovat hodiny thajského boxu, jógy, thajské kuchyně, či vybrané lázeňské procedury v některých z místních SPA. Milovníci sportu mohou navštívit boxerský zápas. Samozřejmostí jsou bary, diskotéky a různé druhy restaurací, včetně bio či vegetariánských. Restaurace si můžete užívat na pláži, či na skútru popojet do restaurací s překrásnými horskými panoramaty.
 7. Možná je také návštěva slavné Full moon party, na ostrově Ko Phanghan
 • 10 denní putování napříč Thajskem

Chang Mai a okolí (Návštěva chrámů s tradiční thajskou architekturou, treking národním parkem Doi Ithanon k domorodým horským kmenům, koupání ve vodopádech, jízda na slonech, návštěva Tygřího chrámu, s chovem živých tygrů a možností pohrát si s tygřími mláďaty, návštěva horkých pramenů a lázní).

River Kwai (Návštěva slavného mostu přes řeku Kwai, spaní v plovoucích chýších, projížďka na dlouhoocasém člunu, návštěva podzemních jeskyní a chrámů či válečného muzea).

 • Pojetí kurzu

Nejedná se o klasický zájezd, pořádaný cestovní kanceláří, ale o výuku, obohacenou o zážitkový, sebe zkušenostní program, který Vám pomůže si dovolenou nejen maximálně užít, ale nabídne Vám i nové perspektivy. Blízce se poznáte s ostatními členy skupiny, kteří Vám budou nejen oporou, ale i inspirací a partnery k hrám a zážitkům. Skupina bude vedena s terapeutickým, otevřeným přístupem k Vašemu prožívání a zkušenostem. Program na ostrově Koh Samui je vymyšlen na cca 4h denně, některé dny jsou výletové a program tak může být realizován během výletu (formou her, aktivit a reflexí). Jiné dny mohou být volnější, tak abyste měli dostatek prostoru i pro vlastní činnosti (moře a slunce aj.). Během 10 dní na ostrově se naučíte kouzlu tantrické masáže, užijete si moře, slunce a odpočinku. Následný, taktéž 10 denní program je zaměřen na poznání přírody, místní kultury a získávání nových zážitků, na které budete vzpomínat ještě dlouho poté. Společné aktivity budou červenou nití celé naší cesty. Vítané jsou i vaše nápady na obohacení programu.

Fungovat budeme jako skupina. Od všech zúčastněných očekáváme otevřený a vstřícný přístup a chuť poznávat sami sebe, druhé i jinou kulturu.

 • Lektorka

Provázet Vás bude zkušená lektorka, cestovatelka a zakladatelka centra Integrity Bc. Michaela Lynnette Torstenová. Krom větších cest po Evropě (Španělsko, Francie, Anglie aj.) strávila přes 3 měsíce cestováním po Asii „na vlastní pěst“ (2 měsíce v Thajsku a měsíc v Indii). Vystudovala sociální práce a teologii na UK a nyní své vzdělání rozšiřuje o činoherní herectví a moderování. Je absolventkou 2letého výcviku dramaterapie, pod vedením Mgr. MgA Blanky Kolínové, účastnicí výcviku analytické psychologie, lektorkou tantry, tantrických masáží, primární prevence, ženských sebepoznávacích skupin aj. (viz. životopis). Ve volném čase se věnuje tanci, józe a hodinám boxu.

Při 10 účastnících povedou skupinu dva lektoři.

 • O Thajsku

Thajsko je zemí s překrásnou přírodou a bohatou kulturní tradicí. Příroda je zde zachovalá, stále zde můžeme vidět spousty divokých zvířat, jako slonů, tygrů, opic, gekonů, mnoho druhů ptáků aj. Převládajícím náboženstvím je buddhismus, což poznáte na tom, že celá země je méně uspěchaná a lidé jsou k sobě mnohem vstřícnější. Thajsko je zemí pro Evropany velmi levnou, takže si svou dovolenou můžete doopravdy užít, ať už co do zábavy či vybraných jídel a drinků. Oblíbenými surovinami jsou zde rýže, mořské plody, ovoce a zelenina, ale není problém dát si třeba steak nebo navštívit jednu z mnoha indických restaurací. Přivézt si můžete také pěkné suvenýry. Thajsko je proslulé svým textilním průmyslem, ale i výrobky ze dřeva, kůže, či šperky. Oblíbenými sporty jsou jóga a thajský box. Thajci neumí příliš anglicky, takže si vystačíte s jednoduchou slovní zásobou a schopností pantomimy.

 • Doporučená očkování

Thajsko je zemí zvyklou na cestovatele a oproti Indii se těší dobrým hygienickým podmínkám. Pro větší bezpečnost doporučujeme tato očkování:

 1. Hepatitida A a B
 2. Břišní tyfus

Na některých místech Thajska se vyskytuje malárie, v těch se ale pohybovat nebudeme, takže užívání antimalarik není nutné.

Očkování by Vás měla stát do dvou tisíc Kč, a připlácí na ně většina zdravotních pojišťoven. Provádí se na Hygienických stanicích a je lepší s nimi začít alespoň dva měsíce předem (hepatitida např. vyžaduje více očkovacích dávek). Očkování se dávají do ruky a jsou bezbolestná.

 • Cena kurzu

Lektorné: 14 000 Kč ( 700 Kč/ den)

(zahrnuje 20 h výuky tantrických masáží, přípravu a realizaci skupinového programu, seznamovací večer, organizaci ubytování, letenek atp. )

Zbylé náklady si hradí každý účastník sám a jsou odvislé od toho, co si budete chtít dopřát. Zde sepisujeme předpokládané výdaje, do kterých bychom se měli vejít. Jako skupina však můžeme využívat skupinové slevy na jízdenky, ubytování i výlety, takže cena může být nižší. O slevy i organizaci se bude starat vaše lektorka a vše bude na místě vyúčtováno.

 • Předpokládané výdaje:

 1. Letenka do Bankoku: 11 -19 000 Kč (včetně tax), dle míst v letadle a data nákupu.
 2. Letenka na Koh Samui: 1500 Kč
 3. Letenka do Chang Mai: 1500 Kč
 4. Víza: zdarma (vyřízení trvá cca 3 dny až jeden týden).
 5. Ubytování: 4 – 5000 Kč (pěkné dvoulůžkové pokoje s klimatizací, ve slušných, pěkných ubytovacích zařízeních, blízko pláže či centra města)
 6. Jídlo:
  • 4000 Kč (levnější, i když dobré jídlo na trzích, či v restauracích pro místní, občas koktejl či nějaká dražší libůstka, sladkosti místní výroby).
  • 6000 Kč (jídlo v libovolných, kamenných restauracích, i evropského typu, včetně dezertů, ovocných koktejlů či alkoholických drinků)
  • 10 000 Kč (pokud chcete jíst a pít co hrdlo ráčí, navštěvovat drahé restaurace a nechcete se nijak omezovat).
 7. Kapesné na výlety: 3 - 5 000 Kč

Předpokládaná celková cena je 50 - 55 000 Kč, včetně kurzovného. Individuální kapesné na dárky a suvenýry záleží na Vás (doporučuji cca 2 – 10 000 Kč).

Za výuku v jiném než českém a slovenském jazyce je účtován poplatek, který je odvozen od typu a délky kurzu. Bližší informace Vám poskytneme na e-mailu skola@tantramasaze.com

Místo:

Centrum Tantra masáže Praha s. r. o., Na Čečeličce 5, Praha 5, 150 00 nebo Centrum Integrity s. r. o., Staropramenná 7, Praha 5, 150 00

Objednávka výuky:

Kontaktujete nás prosím telefonicky +420 774 451 565 či e-mailem skola@tantramasaze.com a společně vybereme termíny, které vám budou vyhovovat.

Doporučené produkty ke kurzům

Rukavice

Jemné kožišinové rukavice z králičí kůže jsou nedílnou součástí každé tantrické masáže. Vyrábějí se v různých barvách – stačí si jen vybrat!

Pírka

Mazlivá pštrosí pírka pro probouzení citlivosti a vnímavosti celého těla.

Vějíře

Heboučké vějíře slouží pro vytvoření kontrastu mezi teplem z horkých ručníčků a chladem proudu vzduchu. Ovívání vějířem má zároveň rituální význam.

Sarongy

Sarong je typickým indickým rituálním oděvem, používáme jej tedy i jako oděv pro tantra masáže či jako přikrývku klienta.

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz na kurz: Cesta ke kořenům aneb 20 dní v Asii

Naučte se kouzlo tantra masáže ať už pro obohacení své masérské praxe i pro sdílení se svým partnerem. Tantrická masáž je krásným, intimním rituálem, dopřejte si pro jeho výuku intimitu, soukromí a individuální přístup.

Objednat
Cesta ke kořenům aneb 20 dní v Asii Cesta ke kořenům aneb 20 dní v Asii

Reference

Chtěla bych se s vámi podělit o zážitky z kurzu tantrické masáže. Kurz se mi moc líbil, a to nejen proto, že jsem si při jednom ze cvičení báječně odblokovala bederní páteř, která mě zlobí už mnoho měsíců (teď už mě vůbec nebolí a cítím v celé bederní oblasti neobvyklé teplo). Ani chvilku jsem se během kurzu nenudila, byl příjemně dynamicky koncipován, bez hluchých míst, pohyb střídala teorie a následná praxe. Dozvěděla jsem s ...

Markéta, 31

Chtěl bych tímto poděkovat lektorce Míše, za trpělivost, ochotu a celé vedení při kurzu tantrické masáže. Byl to pro mě slovy nepopsatelný zážitek a poznání jiné stránky života a smyslu intimních prožitků. Opravdu to nejde popsat slovy, ale bylo to nádherné a mockrát děkuji!

Martin, 27

Na kurz tantra masáží jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti. Chtěla jsem poznat nové tváře a prožít něco tajuplného. Z počátku ve mně zápasil ostych a stud, který však po chvilce v příjemném a přátelském prostředí, s milými lidmi zcela vymizel. Na kurzu jsem se naučila intenzivně vnímat své pocity i potřeby svého těla, ale získala jsem i větší empatii k ostatním. Míša mě skrze tantru naučila dávat i přijímat doteky, využívat ...

Olga, 23

Kamarád, který mi kurz u Míši doporučil, mi řekl, že mu tantra změnila život, a já po jeho absolvování konečně chápu proč. Míša je skvělá a profesionální lektorka, která dokáže naučit i toho nejmíň nadaného studenta. Umí krásně vysvětlit a je vidět, že Tantru miluje a vyzná se v ní. Atmosféra kurzu byla hlavně díky Míše úžasná. Mohu jen doporučit.

Martin, 34

Mohla bych napsat, že kurz, který jsem absolvovala s Míšou byl dokonale profesionálně zvládnutý, plný nových poznatků, někdy až bolestivě intenzivní a autentický. Chci ale napsat něco jiného. V životě máme okamžiky, na které chceme rychle zapomenout, okamžiky, na které prostě časem zapomeneme a okamžiky, které si budeme pamatovat navždy. A právě takovým okamžikem byl pro mě tenhle kurz. Míšo, jsem moc ráda, že jsi vstoupila do ...

Andrea, 35

Přemýšlela jsem, jak obohatit náš společný život s partnerem. Dnes již vím, že zvolit kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě" byla správná volba. Nejenže jsem v Praze prožila tři krásné a příjemné dny, v kterých jsem se úžasně uvolnila, ale poznala jsem navíc i milého a inspirujícího člověka, kterým byla naše lektorka. Jani, upřímně a z celého srdce Vám děkuji za krásné myšlenky, za krásné vedení mého těla a mých rukou. V ...

Simona, 44

Milé Tantra masáže Praha, rád bych s vámi sdílel svoje zkušenosti a zážitky z pobytu ve vašem tantra studiu. Navštívil jsem individuální 20 h kurz tantrické masáže, moje lektorka byla Jana a modelkami byly Eva a Bára. Kurz byl pro mě naprosto novou a úžasnou zkušeností! Děkuji tímto Janě i oběma modelkám. Naučil jsem se spoustu nového a dostal cenný a důležitý feedback, díky kterému teď mohu nejen překvapit svoji partnerku, al ...

Rune

Milá Jano, rád bych vám znovu poděkoval za krásnou cestu do umění tantry a tantrické masáže. Moc se mi líbilo vaše učení a příjemná atmosféra během celého víkendu. Byl to skvělý zážitek a hodně jsem se naučil. Děkuji také Evě, která nám dělala modelku. Byly to kouzelné a vzácné chvíle, které jsem ve vašem centru strávil a zůstanou v mé mysli navždy. Ještě jednou děkuji!

Etien

Děkuji za zážitky i prožitky z lednového víkendového kurzu tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ - příjemné prostředí, vynikající lektorka Jana, skvělé zážitky z vnímání intimních prožitků a pocit radosti ze získání inspirace pro partnerský vztah. Díky.

Anna

Odborný garant

Bc. Michaela Lynnette Torstenová

Bc. Michaela
Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka... Číst více

Lektoři

Andrea

Alena

Lektorka tantrických masáží a vědomého prožitku. Tantře se věnuje již mnoho let a úspěšně vede hromadné kurzy i individuální programy. Zaměřuje se na cestu sebepoznání a čisté tantry. Její silnou stránkou je jemné vedení, propojování poznatků a důraz na sebe rozvoj. Číst více

Andrea

Andrea

Lektorka kurzů tantrické masáže a školy tantrického sexu, zkušená tantrická masérka a průvodkyně. Nabízí zejména individuální a partnerskou výuku tantrické masáže, ale i provázení osobními tantrickými tématy Číst více

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!