Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantricko-šamanská masáž

Lákalo by vás zasvěcení do tradiční moudrosti šamanů a jejich technik, ale Jižní Amerika je daleko? Přinášíme vám ochutnávku práce s vaší medicínou - životní energií, šamanské léčení a rituální provedení cestou k rozšířenému vědomí a aktivnímu tvoření svého života v souladu s vaším posvátným snem.

Jitka MandalamJitka Mandalam, učitelka šamanismu a tantry z mezinárodního týmu Cest Transformace Johna Hawkena, spolu s naším centrem vyvinula zcela nový koncept masáže, která je zaměřena především na transformaci a léčení. Navýšená energie, harmonizace a vnitřní hluboký klid jsou důležitými prvky na cestě k transformaci a především celkovému zdraví na úrovni těla i ducha. Za nejvyšší medicínu je v šamanském světě považována naše vnitřní síla - Orende. Díky navýšení Orende se otevírají energetické kanály Larieny, které umožňují rozšířit potenciál člověka a možná se i dotknout jeho zdánlivě nadpřirozených schopností. Tato masáž probouzí energetické tělo a učí, jak s ním pracovat a smysluplně tuto probuzenou energii, vnitřní sílu (medicínu) využívat.

Čtyři varianty, čtyři živly:

Díky rozdělení této masáže podle živlů se klientovi otevírá možnost vědomě vstoupit do procesu a do transformace tím, že si vybere element a zaměří pozornost na určité procesy a účinky masáže, která i díky tomu působí psychosomaticky. Energie následuje záměr. Vycházíme při tom mimojiné z učení TČM - tradiční čínské medicíny - kde každý element oslovuje určité energetické dráhy, které souvisí s funkcí orgánů a pak také s naší náladou, emocemi a celkově psychikou.

 • Země - pomáhá ukotvení v tělě, v životě, v této realitě, přináší smyslnost a pocit pevnosti na zemi
 • Oheň - podněcuje radost, vášeň, tvořivost, inspiraci a motivaci do života
 • Voda - působí na naše plynutí životem, emoce, city, odpouštění, léčí naše vztahy
 • Vzduch - souvisí s pocitem svobody, lehkostí, jasností (mimojiné v komunikaci), povznáší nad těžkosti života

Průběh setkání:

Váš prostor s masérem - šamanem tvoříte aktivně spolu. Na začátku hledáte a stanovujete záměr. Poté rituálním způsobem očišťujete nežádoucí vlivy a naopak zvete do prostoru pomocné síly a kvality. Provázející vás pak sérií šamanských technik postupně připravuje na samotnou živlovou část masáže, která v souladu s Vaším záměrem víc a víc otevírá průchod energii. Závěrečná část ohnivé medicíny - šamanského učením o sexuální energii - je silně očistná a transformační. Můžete ji vědomě ochutnat a postupně se s ní seznamovat. Tato část je volitelná. Je vedena jako hlubinná meditace, vede k zpomalení a vnímání přítomného okamžiku na všech úrovních. Můžete se dostat do změněného stavu vědomí tím, že se uvolňujete do proudu energie, používáte při tom aktivně tři klíče k vedení energie a tím svou energii kultivujete. Učíte se s ní zacházet, vědomě ji využívat a zaměřovat.

Přínosy:

 • Vede k hlubokému uvolnění na všech úrovních těla, mysli i ducha
 • Otevírá prostor novému
 • Učí aktivně tvořit svou realitu
 • Vyživuje ke spokojenosti a ke štěstí
 • Rozvíjí schopnost vnímavosti
 • Nasměřuje ke zdraví
 • Navozuje rozšířené vědomí
 • Otevírá cesty k novým náhledům na sebe i na život
 • Zve do života tvořivost a odpovědnost za vlastní zdraví, za své volby
 • Rozvíjí tradiční indiánské učení Ohnivé Medicíny - vědomé práce se sexualitou

 • Tantricko-šamanská masáž, 180 min
  7600 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Tantricko-šamanská masáž

Darujte jedinečný spirituální zážitek plný fantazie. Šamanská živlová masáž je cestou ke zdrojům vnitřní síly a energie, která zároveň pomáhá nalézt rovnováhu a nové směřování.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!