Rozzářené Vánoce

Vykouzlete na tvářích svých milovaných zářivý úsměv

Letos Vám pomůžeme rozzářit obličeje vašich milovaných my. Připravili jsme kolekci našich nejlepších masáží nejen pro jednotlivce ale také páry. Můžete darovat léčení skrze zcela unikátní šamanskou živlovou masáž, smyslné hýčkání při rituálu tantrického zasvěcení, anebo naši nejoblíbenější masáž Deluxe v libovolné délce obohacenou o rituální koupel v délce 30 minut zdarma. To všechno v překrásném prostředí našeho luxusního orientálního centra. Přejeme Vám krásné, klidné a hlavně rozzářené Vánoce!

Tantrická masáž jako opravdu mystický zážitek všech smyslů! Tento překrásný rituál má svůj původ v chrámech Bohyně lásky, kde se praktikoval v různých obdobách stovky let. Vejděte na 3 hodiny do našeho tantrického chrámu a vychutnejte si rituální zasvěcení do mystérií tantry, které vás přenese daleko za hranice moderní, uspěchané doby.

Součástí poukazu jsou i všechny níže uvedené bonusy, které můžete využít pod stejným kódem poukazu. Platnost poukazu je od 1. ledna do 31. března 2024.

Tantrickou masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Společný tantrický zážitek výrazně prohloubí vaši intimitu a důvěru a stane se tak opravdovou oslavou vašeho partnerského spojení. Luxusní tantrická masáž Deluxe nabízí dostatek času pro hluboký, vzrušující a transformační zážitek, který rozproudí vaše vzrušení a přinese Vám novou energii a radost. Dopřejte si nadpozemsky krásný zážitek smyslné péče zaplavující celé tělo. Tuto masáž nabízíme v různých délkách. Při zakoupení masáže v délce 3h a více získáte navíc partnerskou růžovou koupel zdarma.

Součástí poukazu jsou i všechny níže uvedené bonusy, které můžete využít pod stejným kódem poukazu. Platnost poukazu je od 1. ledna do 31. března 2023.

Díky rozdělení této smyslné masáže podle živlů se klientovi otevírá možnost vědomě vstoupit do procesu transformace tím, že si vybere element a zaměří pozornost na určité procesy a účinky masáže, která i díky tomu působí psychosomaticky. Energie následuje záměr. Vycházíme při tom mimo jiné z učení TČM - tradiční čínské medicíny - kde každý element oslovuje určité energetické dráhy, které souvisí s funkcí orgánů a pak také s naší náladou, emocemi a celkově psychikou.

  • Země - pomáhá ukotvení v těle, v životě, v této realitě, přináší smyslnost a pocit pevnosti na zemi
  • Oheň - podněcuje radost, vášeň, tvořivost, inspiraci a motivaci do života
  • Voda - působí na naše plynutí životem, emoce, city, odpouštění, léčí naše vztahy
  • Vzduch - souvisí s pocitem svobody, lehkostí, jasností (mimo jiné v komunikaci), povznáší nad těžkosti života

Součástí poukazu jsou i všechny níže uvedené bonusy, které můžete využít pod stejným kódem poukazu. Platnost poukazu je od 1. ledna do 31. března 2024.

Luxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže i umění našich zkušených masérek a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás. Uvolňující a smyslná masáž celého těla za pomoci horkých ručníčků, orientálních vonných olejů, hebkých kožešinek, i lávových kamenů pro uvolnění ztuhlých svalů. To vše, doplněno o reflexní masáž chodidel, energizující masáž hlavy, příjemnou masáž zadečku a tantrické techniky vedení dechu. Zdarma navíc dostanete smyslnou aromaterapeutickou koupel v délce 30 minut, o kterou se Vaše masáž prodlouží. Tuto masáž nabízíme v různých délkách.

Součástí poukazu jsou i všechny níže uvedené bonusy, které můžete využít pod stejným kódem poukazu. Platnost poukazu je od 1. ledna do 31. března 2024.

Vánoční dárky k zakoupeným poukazům

Vánoční rozzářený advent

Voucher v hodnotě 600 Kč na rehabilitační či wellness masáž.

Ke každému dárkovému poukazu zakoupenému v rámci Vánoční akce od nás navíc dostanete voucher v hodnotě 600 Kč na rehabilitační, terapeutickou či wellness masáž s uznávaným odborníkem a mistrem světa v naturální kulturistice masérem Martinem. Číst více

Voucher v hodnotě 1500 Kč na kurz tantrické masáže v malé skupině.

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu za poznáním a naučte se umění tantrické masáže. Ke každému nákupu nad 3000 Kč od nás dostanete voucher v hodnotě 1500 Kč na kurz tantrické masáže Od doteku k intimitě v malé skupině. Číst více

Romantický balíček pro páry v hodnotě 1650 Kč

Zakoupíte-li libovolné dva dárkové poukazy z Vánoční nabídky v délce 2,5h a více a využijete-li je na tantrickou masáž pro páry, dostanete od nás navíc exkluzivní romantický vánoční balíček, který obsahuje: Romantickou koupel s plátky růží a solí z mrtvého moře v délce 30 min, láhev Bohemia sektu (0,375l) a občerstvení ovocem a nápoji. Číst více

» Více informací o Vánoční akci «

  • • Akce platí od 1. listopadu do 24. prosince 2023.
  • • Dárkové poukazy jsou platné od 1. 1. 2024 do 31. 3. 2024.
  • • Tuto akci nelze kombinovat s jinými slevami či benefity.