Tantra masáže Praha s.r.o. – Luxusní tantrická masáž pro ženy Pretty woman

Smyslná luxusní tantrická masáž, kterou ocení zejména ženy. Tato masáž zahrnuje a oslavuje ženu řadou rituálů, které jsou blízké její potřebě jemnosti, hebkosti i citu pro krásu a vůně. To vše je provázeno přítomnosti něžných doteků, které postupně uvedou přijímající ženu do vln její vlastní sexuální energie, ve které se může zcela uvolnit, cítit se přijímaná, oslavovaná a uctívaná.

Jak masáž probíhá

Po rituálu vzájemného naladění a důvěry se setkáte s celou řadou doteků a vybraných technik, vybraných speciálně pro potřeby ženského těla. Patří sem prvky klasické tantrické masáže, jemné energetizující techniky taoistického učení i vyživující masáž celého těla teplým růžovým olejem. Zahrnuta je i masáž hlavy a obličeje.

K hluboké relaxaci dopomůže pozorná masáž hýždí a úponů pánevního dna, která umožní přirozeně uvolnit energii. Vrcholem oslavy může být prodloužená masáž joni, kterou završuje rozvedení čisté vitální energie do všech částí těla. Pokud si to budete přát, může být součástí masáže také masáž Nové dimenze (prosíme o sdělení při rozhovoru před začátkem masáže nebo při objednání).

K rituálu patří náležité laděná hudba, vůně, hedvábí i čerstvé květiny.

  • Tantrická masáž „Pretty woman“, 180 min
    6900 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Luxusní tantrická masáž Pretty woman

Luxusní tantrická masáž pro ženy, které se chtějí nechat hýčkat. Tři hodiny láskyplné péče, doteků i vůní dělají z masáže Pretty woman opravdový zážitek všech smyslů.

Luxusní tantrická masáž Pretty woman automaticky zahrnuje Masáž Nové dimenze či koupel na přání.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!