Zůstaňte plní energie po celý podzim

Uteklo to jako voda a léto pomalu předává své pomyslné žezlo podzimu. Dny se postupně zkracují a nad ránem jsme poprvé nuceni přivřít okno nebo si přitáhnout přikrývku až k bradě, aby nám nebylo chladno. Než nastanou šedivé plískanice, máme možnost užívat si všech barev podzimu. My vám k tomu přidáme i pár našich oblíbených tantra procedur a kurzů, abyste ten letošní podzim zůstali plní energie.

Tantra přináší mnoho hlubokých prožitků, ale je také skvělým balzámem na nervy, který pomáhá odbourat stres. Co lepšího si na začátek podzimu, který se pojí i se startem nového školního roku, přát. Při tantře se naučíte pracovat se svým dechem i energií, což vnese do vašeho života obohacující prvky meditace, hlubokou formu uvolnění a přijetí.

Během září pro vás máme rovnou dvě speciální nabídky! Tou první je sleva 15% na tantrický Rituál Zasvěcení, která vám dobije baterky do šedivých a deštivých podzimních dnů. Zároveň vás srdečně zveme i na naše tantrické kurzy, na nichž můžete o tantře zjistit ještě více a naučit se tajům tantrické masáže. Základní kurz je vhodný pro budoucí tantrické terapeuty i jednotlivce a páry, tedy pro všechny, kteří chtějí dodat svému životu plnost a přinášet sobě i druhým radost. Během výuky garantujeme soukromí a individuální přístup. Až do konce září platí na vybrané kurzy ze Školy tantry sleva 20 %.

  • Základní kurz tantrické masáže „Od doteku k intimitě“, skupinová výuka, 20 h
    14000 Kč
  • Tantrická masáž jako Rituál tantrického zasvěcení, 180 min
    7600 Kč

» více informací o akci podzimní energie s tantrou «

  • • Akce platí do 30. září 2021
  • • Akce se nevztahuje na dárkové poukazy a nelze ji kombinovat s jinými slevami a benefit programy.

Propadněte tantře s námi – na viděnou!