Tantra masáže Praha s.r.o. – Partnerská tantra masáž

Tantra masáž můžete sdílet se svým partnerem, ať jste čerstvě zamilovanou dvojicí, nebo spolu žijete již spoustu let. Společný zážitek výrazně prohloubí vaši důvěru a intimitu a váš vztah otevře nové úrovni komunikace. Pokud toužíte po inspiraci a přejete si nově objevit vlastní i partnerovu sexualitu a energii, přinese vám partnerská tantrická masáž hluboký zážitek, novou jiskru a možnost začít vnímat a prožívat věci jinak.

Párová tantrická masáž může mít mnoho podob a záleží jen na vás, jak chcete tento překrásný rituál prožít. Před masáží si tedy zkuste procítit, jak by měl váš společný zážitek vypadat. Masírovat vás mohou dvě masérky, či masér a masérka. Masáž může být společná, nebo ve dvou samostatných místnostech, kdy se s partnerem setkáte až při závěrečné relaxaci či koupeli. Vaše přání nám prosím sdělte při objednání.

Masáži předchází rozhovor, v němž můžete masérce či masérovi odhalit svá přání a zeptat se na jakékoliv otázky. Na tento rozhovor a závěrečnou relaxaci máte 30 minut navíc, které se vám nezapočítávají do délky masáže.

Doporučený typ masáže pro páry:

Párová tantrická masáž Klasik

Odpočiňte si při smyslném rituálu partnerské tantrické masáže, který otevře váš vztah nové úrovni důvěry, komunikace a inspirace. Vás i vašeho partnera zbaví napětí, probudí vaši sexuální energii a otevře vaše srdce většímu porozumění a lásce. Číst více

Zvýhodněná cena: 5500 Kč / 90 min

Partnerská tantra masáž De Luxe

Dopřejte sobě i svému partnerovi nadpozemsky krásný zážitek smyslné láskyplné péče v rukou našich zkušených masérek a prožijte smyslné vytržení a vzrušující péči, zaplavující celé vaše tělo. Luxusní tantrická masáž dá vašemu vnímání a tělu dostatek času na hluboký, vzrušující, transformující zážitek, který rozproudí vzrušení a energii do celého vašeho těla.Číst více

Zvýhodněná cena: 8000 Kč / 120 min

Partnerská tantra masáž Na Míru

Toužíte zažít výjimečný zážitek přesně podle vašeho přání a fantazie? Pokud si budete přát, můžete si pro párovou masáž zvolit kombinaci jakýchkoli dvou masáží z naší nabídky. Jediné, v čem se vaše masáže musí shodovat, je jejich délka. Zatímco si vaše partnerka vychutnává hýčkání při Luxusní tantrické masáži Pretty woman, vy se můžete nechat rozmazlovat některou z našich tantrických kněžek. Překrásné prožitky přináší i Čtyřruční párová masáž.

Vytvořte si vlastní kombinaci partnerské masáže se slevou 10%.

Krásné zážitky s tantrou si nemusíte užívat jen v našem salonu. Pokud si u nás dopřejete tantrickou masáž častěji, brzo si můžete osvojit správný tantrický dech a práci s energií. Tím vším můžete obohatit i svůj intimní život a potenciál. Naučíte se, jak se lépe přijímat a jak se s partnerem propojit nejen na fyzické, ale i na energetické úrovni. Zjistíte, jak léčivá a meditativní může být vědomá sexualita.
Více informací téma párové tantrické masáže naleznete v našem článku:
Tantrická masáž pro páry

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!