Tantra masáže Praha – doporučujeme

Tantra masáž je dárkem sobě samému, péčí o sebe a své tělo. Na této stránce uvádím odkazy na stránky s podobnou filosofií a duchem. Většinu z nich sama znám a mohu doporučit. Inspirovat se zde můžete, hledáte-li pomůcky pro tantra masáže či nový nápad co dál vyzkoušet.

Nejkvalitnější přírodní masážní oleje (které sami v centru používáme)

Hudba vhodná pro tantra masáže

Cvičení a péče o tělo

Zdravé stravování

Meditace a osobní rozvoj

  • www.centrum-integrity.cz (Centrum specializující se na masáže, psychoterapii, osobnostní rozvoj a prožitkové semináře. Důraz je kladen na profesionalitu, etiku a odpovědnost lektorů, terapeutů i masérů.)
  • www.zivotni-energie.cz (zajímavé články, kurzy, semináře a úvahy)
  • www.maitrea.cz (dům osobního rozvoje nabízí především prožitkové semináře přednášky)

Esoterika

zpět


Objednávky - Akce a slevy - Nejčastější otázky

Zakladatelka Centra Integrity

Bc. Michaela Lynnette Torstenová, Tantra masáže Praha s.r.o.Lektorka tantry a ženských sebezkušennostních skupin, zakladatelka Centra Integrity, autorka techniky tantrické masáže Inner wave (vnitřní vlna). Masérka, absolventka 2-letého výcviku Sky dancing Tantry, kurzu šamanismu aj. Více než 6 let vlastní masérké praxe..

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu .. Číst více

Naše tantra masáže:

Klasická tantra masáž

Klasická tantra masážSmyslná, uvolňující masáž, která v sobě zahrnuje olejovou masáž celého těla, omývání horkými ručníčky, použití aroma-terapeutických silic..

Tantrická masáž De luxe

Tantrická masáž De luxeLuxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás..

Luxusní masáž Pretty woman

Luxusní masáž Pretty womanSmyslná, luxusní tantrická masáž, kterou ocení zejména ženy. Tato masáž zahrnuje a oslavuje ženu řadou rituálů..

Partnerská tantra masáž

Partnerská tantra masážMasáž můžete sdílet i se svým partnerem. Umocňuje se sexuální energie i vzájemná důvěra přijímajících..

Další tantrické masáže

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!