Tantra masáže Praha s.r.o. – Objednávky

Dopřejte si, aby pro vás byla tantra masáž opravdovým rituálem a co nejpříjemnějším zážitkem, který vás obohatí na mnoha rovinách. Zajistěte tedy sami sobě, aby masáž neprobíhala ve stresu. Od nás proto dostanete ke každé tantrické masáži 30 min času navíc pro rozhovor před masáží i závěrečnou relaxaci!

Rezervaci termínu doporučujeme alespoň den předem. Přijít můžete každý všední den i o víkendech a svátcích od 8:30 - 23 hod.

Rezervace termínů


Adresa:

Tantra masáže Praha s.r.o.
Na Čečeličce 5
Praha 5 - 150 00


Otevírací doba:

Po - Ne 8:30 - 23h

Kontakty, Objednávky

Kontakty:

Objednávky:
Telefon: + 420 773 113 223
Email: info@tantramasaze.com


Jak se k nám dostanete


Centrum se nachází jednu zastávku tramvaje od metra Anděl. Pokud k nám pojedete MHD, vystupte na Andělu a zde nasedněte na jednu z těchto tramvají: 9, 15, 16. Zde se otočte zpátky směrem k Andělu a jděte do první ulice po levé straně. Nyní se nacházíte v ulici Na Čečeličce, naše centrum leží naproti číslu popisnému 4.

(kliknutím se mapa zobrazí ve větším okně)

kliknutím se mapa zobrazí ve větším okně

Zakladatelka Centra Integrity

Bc. Michaela Lynnette Torstenová Bc. Michaela
Lynnette Torstenová

Dramaterapeutka, lektorka tantry a kurzů tantrické masáže, absolventka výcviku Sky Dancing tantry, studentka Evangelické teologické fakulty UK, masérka a zakladatelka centra Tantra masáže Praha s.r.o.Číst více

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!