Tantra masáže Praha s.r.o. – masáž prostaty, nejčastější otázky

Co je to prostata?

Prostata (předstojná žláza) je součástí mužského pohlavního ústrojí a jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazývána také mužský G-bod. Je uložena uvnitř pánve a je tak nejvíce přístupná přes anální otvor či zvenku (k nahmatání na místě mezi hrází a análním otvorem). Zdravá prostata má kulovitý tvar a velikost vlašského ořechu či kaštanu a její masáž přináší hluboké a intenzivní sexuální prožitky. Její sekret je součástí ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií. Prostata by měla být na dotek nebolestivá.

Proč je masáž prostaty důležitá?

Masáž prostaty je branou k novým, často neznámým a vzrušujícím sexuálním prožitkům. V kombinaci s masáží lingamu (penisu) přináší hluboký a bouřlivý orgasmus. Její stimulace má doslova léčivé účinky. Pomáhá předcházet rakovině prostaty, poruchám erekce a obtížím při močení způsobenými zbytněním prostaty. Její pravidelná stimulace je cestou k dlouhodobě kvalitnímu sexuálnímu životu a zdraví. Navíc vede muže k hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění a schopnosti rozvíjet prožívání přijímající role.

Jak se masáž prostaty provádí?

Masáž prostaty se provádí jako součást tantrické masáže, jejíž součástí je uvolňující masáž celého těla, které se tak krásně uvolní a pro tuto masáž připraví. Během masáže vznikne intimní a důvěrná atmosféra, takže postupně odpadne případný stud či rozpaky. Samotná masáž prostaty začíná z vnějšku, jako masáž hráze (místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru) a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor za použití jemného masážního oleje nebo lubrikantu. Při vnitřní masáži se kvůli hygieně používá jemná latexová rukavička. Masáž prostaty by neměla být bolestivá, protože masérka postupuje pomalu a napřed celý zadeček i anální otvor na masáž připraví. Do análku pak proniká citlivě a jemně, dokud není připraven pro výraznější stimulaci. Masáž prostaty lze nejlépe přijímat v poloze na břiše, ale lze ji během masáže zařadit vícekrát, tedy i jako součást intimní masáže lingamu (souběžně) v poloze na zádech. Je dobré při ní dát volný průchod svému tělu a pokud chce vydávat zvuky, nechat jej je vydávat.

Je nutné se na masáž prostaty nějak připravit?

Před masáží je dobré se běžným způsobem vyprázdnit a osprchovat se. Pro omytí okolí zadečku doporučujeme sprchové gely pro intimní hygienu, které mají tělu blízké Ph a jsou nedráždivé. Žádná další příprava není nutná.

Je masáž prostaty každému příjemná?

Masáž prostaty je opředena mnohými tabu a její stimulace zatím většinou není součástí běžného sexuálního života. Díky těmto vlivům nemusí být masáž prostaty extatickým zážitkem pro každého hned napoprvé. Pro někoho tak masáž prostaty znamená hluboký, bouřlivý orgasmus při první masáži, někdo však může cítit stud, rozpaky či obavy a nedokáže se dostatečně uvolnit, aby prozkoumal vše, co masáž prostaty nabízí. V tomto případě je potřeba postupného uvolňování a získávání důvěry k masérce, což vede k většímu a většímu potěšení. Tedy pokud vaše první masáž prostaty nesplnila to, co jste od ní čekali, vytrvejte v experimentování :-).

Pro Tantra masáže Praha s.r.o. odpovídala Bc. Michaela Lynnette Torstenová

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám na info@tantramasaze.com !


Jak tantra masáž probíhá - Objednávky - Akce a slevy

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu .. Číst více

Tantrická masáž - video ukázka

Tantrická masáž - video ukázka

Tantra masáž - Tip na netradiční dárek!

Věnujte tantra masáž svému partnerovi, partnerce, kamarádovi či kolegovi! Tantrická masáž je milým a netrdičním dárkem k svátku, narozeninám, výročí či prostě jen tak, pro radost. Číst více

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!