Březen je u nás měsícem žen!

Milé ženy, velice si ceníme, že se k nám s důvěrou vracíte. Proto jsme se rozhodli věnovat celý měsíc březen pouze vám.

V březnu existuje celá řada významných dní, ale žádný není tak oblíbený jako mezinárodní den žen. Ačkoli v proudu posledních několika let mírně slábne jeho popularita, my na ženy kolem nás určitě nezapomínáme. Vlastně naopak! Letos jsme se rozhodli jim věnovat úplně celý měsíc, kdy o ně budeme s láskou pečovat. A nezáleží na tom, zda se rozhodnou objednat samy, nebo jim jejich partner koupí dárkový poukaz na neopakovatelný zážitek místo kytice karafiátů. Pojďme ženám letos udělat radost a překvapit je netradičním zážitkem, který je naplní novou energií, vášní a pomůže prohloubit vzájemnou důvěru a partnerskou intimitu.

Po celý březen budou mít ženy slevu 25 % na všechny tantrické masáže od délky 2h, což je nejkratší čas, který ženám doporučujeme. Pokud chcete udělat radost své přítelkyni či kamarádce, můžete jí zakoupit speciální masáž jen pro ženy, také se slevou 25 %,v našem e-shopu. Nabídka poukazů je ovšem omezena jen na služby výhradně pro ženy.

* Akce se vztahuje na libovolnou masáž od délky 2h pro ženy, ale jen výše uvedené služby lze zakoupit i jako dárkové poukazy.

  • Tantrická masáž „Zrození venuše“, 180 min
    7050 Kč
  • Tantrická masáž „Pretty woman“, 180 min
    6900 Kč

» Více informací o akci Březen je u nás měsícem žen! «

  • • Akce platí od 1. března do 31. března 2022
  • • Akce se nevztahuje na dárkové poukazy, kromě dvou uvedených výjimek, a nelze ji kombinovat s jinými slevami či benefit programy.

Tak již na nic nečekejte a dopřejte si březen s tantrou