Tantra masáže Praha s.r.o. - masérský tým

Všichni maséři a masérky z našeho týmu procházejí několika měsíčním výcvikem tantrické masáže, během kterého se seznamují také s všeobecnými tantrickými principy a rituály a moderními terapeutickými metodami provázení klienta. Samozřejmostí je oficiální certifikát z kurzu klasické masáže a další doplňující kurzy, jako jsou indická masáž hlavy, havajská masáž Lomi-Lomi, masáž lávovými kameny, reflexní masáž nohou, aromaterapeutická a relaxační masáž, taoistická tantra masáž, tradiční thajská masáž aj. Všechny spojuje hluboká úcta a respekt ke klientům a zájem o tantra masáže jako metodu rozvíjení a rozšiřování sexuálního prožívání, přijetí, lásky i úcty.

Alena

Tantra mi zpřístupnila mapu vnitřního vesmíru, uvolnila tělo i duši ze zajetí mysli a do spirituality vnesla strukturu. Je pro mě stezkou sebepoznání, citu a integrace celé bytosti. Tantrickou masáž vnímám jako rituál života, smyslnosti a zasvěcení do hlubin extatického prožitku. Je osudovým setkáním se sebou samým, návratem k vlastnímu jádru. Je nespoutaným tancem života, v rytmu tlukotu srdce.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Alena Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Michaela

Tantra je pro mě nejen životní styl, hluboká relaxace, smyslné doteky či rozvádění a sdílení energie. Je to něco co mě naplňuje a umožňuje mi nalézt cestu k naší přirozenosti, učí nás přijímat a milovat sami sebe. Tantra je spirituální cesta, kde se spolu potkáváme a navzájem respektujeme jeden druhého. Tantra masáže mě přitahují svými možnostmi působit nejen na povrchu těla, ale i v lidském nitru.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Míša Tantra masáže Praha s.r.o.

GREC1ENGB2SKC1CZC2

Camelie

Červené kamélie přináší nehynoucí lásku k vyšším věcem a krásu. Také často zdobí buddhistické chrámy jako symboly svobody a vítězství ducha nad hmotou, přezdívané též ,,pomocníci kněze“. Říkejte mi Camelie. Budu Vaší masérskou průvodkyní ve světě tantry. Pozorně vyslechnu Vaši zakázku a skrze masáž spolu projdeme cestu vědomého doteku, něhy a inspirace.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Camelie Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Simona

Tantrická masáž nám dovoluje zažít, jaké to je, být přijímáni takoví jací jsme, bez masek, které nosíme před světem, ve své přirozenosti a bez nutnosti přizpůsobovat se. Současně přináší do centra naší pozornosti otázku, zda umíme přijímat péči a nemuset ji oplácet, nemuset si ji zasloužit. Tantrická masáž je trpělivá a laskavá. Nesměřuje k předem vytyčenému cíli. Odehrává se v tichosti za zavřenými víčky přijímajícího a dává tak prostor k pozorování a zkoumání svého vnitřního světa.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , ,

Tantra masérka Simona Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Tereza

Moudrost tantrického učení vnáší do mého života vděčnost při kráčení po transcendentní cestě za sebepoznáním, která je provázena radostí při postupném nacházení vnitřního míru. Stala se mou důležitou součástí, skrze kterou se oprošťuji od vnějšího světa a vytvářím si čas pro sebe samu.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Tereza Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB1CZC2

Lenka

Život vnímám jako cestu a ráda sbírám na své cestě různé střípky, „ochutnávám“ nové věci a zjišťuji, kam mne každé i malé rozhodnutí zavede. Jsem dobrodružkou na cestě životem. I tantra byla původně takovým střípkem, ochutnala jsem ji na jednom workshopu a již více než dva roky mi pomáhá navracet se hlouběji sama k sobě. Přijímat všechny své stránky – veselou ženu stejně jako vzteklou. Pomáhá mi vidět, že každý z nás máme spoustu tváří a toužíme po jejich přijetí, respektu, toužíme být slyšeni, chceme, aby se nás někdo s láskou dotýkal, toužíme cítit život, který nám proudí v žilách. Díky tantře jsem se více spojila se svým tělem, intuicí, a vím, že mé tělo je nekonečně moudřejší než moje hlava.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Lenka Tantra masáže Praha s.r.o.

FRB2ENGB1CZC2

Kateřina

Tantrický přístup je pro mě přijetím naší bytosti a vším, co obsahujeme. Přijetím přítomnosti a prožívání těla, vědomím jedinečnosti. Přijetím našeho těla, emocí a potřeb. Přijetí naší zranitelnosti i naší síly. Možností přivítat bolest, krásu i naší sexualitu. Je pro mě uctěním bytosti, ať už na ni naše mysl pohlíží jakkoliv.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Katka Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Aneta

Žít život v jeho plnosti. Tantra je pro mě znovuobjevení vlastní přirozenosti. Odvážit se stát se tím, kým doopravdy jsem. A to je možné, když energie v těle volně proudí, život je pak žit s lehkostí a radostí. Tantru spatřuji v každém vědomém nádechu a výdechu, bytí v přítomnosti a bezpodmínečné lásce, když se setkávají těla i duše. Miluju vytvářet voňavý a bezpečný harmonický prostor. Takový, kde se mohou dít zázraky, přirozeně, bez tlaku a snahy čehokoliv dosáhnout. Tantra mě učí struktuře a vytvářet si zdravé hranice. Je velkolepou oslavou Božství v nás i pokorným rituálem uctění obyčejné lidskosti.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Aneta Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Martina

Tantra ve mně vzbudila vášeň i zvědavost zároveň, co všechno je možné si ve svém vlastním těle zažít a procítit. Otevřela mi srdce a mysl, tím se do mého života vrátila něha, láska a porozumění. Vždy jsem byla velice vnímavá a citlivá osoba, ale tantrou jsem v sobě dokázala znovu probudit tyto vlastnosti, ale také se spojit se svou ženskou sexualitou a umět si užít každý příjemný okamžik, co nám život nabízí. Vrátila mi do života radost, sebelásku a životní naplnění.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Martina Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA2CZC2

Johanka

Tantra je pro mě kouzelná moudrost starších, na kterou se v dnešní době zapomíná. Je pro mě koncept, že vše je propojeno se vším. Duchovní tantrický přístup mi pomáhá přistupovat k sobě i sexualitě dospěleji. Tantrické vnímání mi pomáhá zpomalit v tomto uspěchaném světě a vnímat detaily, učí mě zacházet se svým tělem a emocemi a pomáhá mi rozvíjet vědomí.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Johanka Tantra masáže Praha s.r.o.

CZC2

Venuše

Tantra je pro mě uctěním člověka jako božské bytosti, otevření se pocitům, přirozenosti, moudrosti těla, životu i lásce. Propojení duše a těla v harmonickém souznění, ve spojení vesmírných i zemských energií. Hudbou naladěna, tancem uvolněna, přírodou a tvořivostí, prodchnuta radostí, předávám tyto krásy života svým otevřeným srdcem a jemným dotykem k hlubokému prožitku uvolnění, k procítění svého nitra a přijetí těla takového jaké je, v jeho posvátnosti. Tantrická masáž je kouzelným rituálem plným něžných dotyků, propojení energií, blažených pocitů, otevřenosti a lehkosti. Je mou radostí sdílet a vést vás k poznání a procítění těchto jedinečných okamžiků.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Andrea

Odjakživa mě zajímaly věci, které byly jiné, jakkoliv se odlišovaly od průměru. A tantra masáž taková je ve všech svých aspektech. Fascinuje mě, že s každým setkáním se lze naučit něco nového, lze nejen hodně dát a hodně dostat zpět. Tantra dává člověku nekončící možnost posouvání a objevování sama sebe skrze velmi přirozené a jednoduché věci a možnost tyto zkušenosti předávat dál. Připomíná, že v dnešní době dokážeme posouvat hranice téměř čehokoliv, ale mnohdy nedokážeme slyšet svoje vlastní tělo a duši. Často chceme létat, aniž bychom uměli stát nohama pevně na zemi. Pokud to sami sobě dovolíte, můžete zažít ten úžasný pocit z odhození všech masek, které v životě musíme nosit a nabrat energii pro svoje opravdové já.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masérka Andrea Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Isra

Zajímám se o lidskou mysl a její procesy - jak se rozhodujeme, co nás k tomu motivuje. Ráda probírám své myšlenky a zpětně přemýšlím nad svými volbami. Kam asi mohly vést cesty, po kterých jsem se rozhodla nevydat? Otázky zvídavosti a introspektivy jsou bytostnou součástí mé filosofie i mě samotné. Nenechávám se však svou analýzou stáhnout k negativním pocitům, vlastně spíše naopak. Nechávám se jí motivovat a učím se skrze ni. Fascinuje mě také hudba, která mi umožňuje ztratit se v prostoru a čase. Ve svých volných chvilkách se věnuji malbě - jak mé vlastní tvorbě, tak i analýze děl ostatních umělců. Právě hudba a umění jsou krásná okna do života lidí z různých míst a období.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , ,

Tantra masérka Isra Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1SKC2CZC2

Marek

Krize politické, pandemické, klimatické, osobní… Svět nás, zvlášť poslední dobou, příliš nešetří. Jsme neustále nuceni, něco si myslet, zaujímat stanoviska. Přijďte za námi a poznejte doslova na vlastní kůži, jak je léčivé, být sám (se) sebou, autentický, vystoupit z všedního dne, opustit roli. Máte nějaký šrám na duši? Máte pocit, že něco nezvládáte, že jste vyčerpaní, frustrovaní, potřebujete dobít baterky? Ať jste ezoterik, který řeší systém čaker, nebo pragmatik, co prostě jen potřebuje obejmout, jste u mě vítáni. Upřímně mě zajímají vaše životní příběhy.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Marek Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Martin

Tantrické masáže jsou se mnou už od roku 2010, kdy jsme otevírali naše masážní centrum. Zamiloval jsem se do nich po své úplně první masáži, kterou dokážu po letech popsat jediným způsobem - nepopsatelně krásná. A přesně takový zážitek bych vám chtěl dopřát i já. Můj dotek je pevný a pečující, ale jestli je pro mě v masáži něco opravdu typického, je to moje hravost. Snažím se, aby žádná masáž nikdy nebyla stejná, aby se vždy objevil nový dotek a dostavil se trochu jiný zážitek. Ať už vás ke mně přivede cokoliv, chuť si odpočinout, problémy v osobním životě či vstup do nové životní etapy, dočkáte se vřelého přijetí.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Martin Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Ondřej

V prožitku tantrické masáže se skrývají návraty k sobě. Vše, čím jsme, už v sobě máme a tantrická cesta nám pomáhá ve znovuobjevovaní a odhalování sebe samých. Dovolit si odložit masku, odpočinout si od všech rolí a oddat se momentům, ve kterých můžeme být autentičtí a přirození. Díky tantrické masáži Vám pomohu naladit se na sebe a prožít se ve svém těle. Tantra je pro mě krásným a bezpečným místem plným přijímání a péče.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Ondra Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGC1CZC2

Juan

Tantra mi ukázala novou cestu, jak se dá s tělem pracovat. Pomohla mi přijmout sebe sama takového, jaký jsem. Cítit každý kousek mého těla a vnímat ho. Propojit tělo, mysl a srdce v dokonalé harmonii. Užívat si okamžitě každé teď a tady. Je to úžasná cesta a je mi velkou ctí po ní kráčet.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Juan Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGA1CZC2

Matyáš

(Specialista na muže)
V jeho společnosti snad ani nejde mít špatnou náladu, po chvíli v jeho přítomnosti se začnete bezděčně usmívat. Setkání a zážitky s ním se dají přirovnat k velké jízdě na horské dráze, plné bezprostřednosti a smíchu. Nemusíte se bát, že budete hodnoceni, posuzování či souzeni. Můžete být konečně sami sebou. Příjme vás se šarmem a odzbrojující upřímností. Ať už chcete změnu, odpočinek nebo se dotknout tajů vlastní sexuální energie, jste na správném místě. Nečekejte a zakuste znovu lehkost bytí, o kterou nás život tak často okrádá.

Specializace: tantrické masáže pro muže: , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Matyáš Tantra masáže Praha s.r.o.

SPAA1ENGB2CZC2

Zdeněk

Tantru vnímám jako příležitost k nalézání krás života, odhalování roušky tajemství skrytých v tělesných potěšeních, kultivaci mysli, těla i duchovní cesty a možnost připsání několika lyricko-epických strof básně svého života. Tantrická cesta mě přivedla ke klidu pochopení, že nejsem jen bubeníkem, houslistou, inženýrem, básníkem, milujícím a pečujícím tatínkem a masérem, ale také soucitným a laskavým andělem nebo hravým a mazlivým zvířetem v mužském těle, které umí pořádně zavrčet. Přijďte se mnou napsat několik řádek nebo kapitol poznání svého života.

Specializace: tantrické masáže pro muže a ženy: , , , , , , , , , , , ,

Tantra masér Zdeněk Tantra masáže Praha s.r.o.

DEA2ENGB2CZC2

Petr

Petr je charismatický muž příjemného vystupování, který vás okouzlí svým jedinečným masérským uměním, zkušenými doteky, vnitřní vyrovnaností i hluboce tantrickým přístupem, ve kterém se mísí něha, smyslnost, přijetí i vášeň. Petr je skvělým průvodcem při objevování tantrické masáže pro všechny ženy, které chtějí zažít pevný mužský dotek, hřejivou smyslnost, uklidňující pocit odevzdání, i mužskou blízkost a pochopení. Něžným dotekem vás zavede do stavu nepopsatelné relaxace, zklidnění a vnitřního uvolnění. Zažijete s ním kouzelný rituál plný přijetí, něhy, probuzené ženskosti i plynutí energií, po kterém jste vždy toužila. Bude vaším průvodcem na cestě vědomého doteku, energetického propojení i smyslné, zemité tělesnosti.

Specializace: tantrické masáže pro ženy: , , , , , , , , , , ,

Petr Tantra masáže Praha s.r.o.

ENGB2CZC2

Reference

Milá slečno Jano, v první řadě bych vám chtěl poděkovat za nezapomenutelný a jen těžko popsatelný zážitek i za to, že se mi po třech letech, díky vám, podařilo „vypnout“. Obdivuji, jakým způsobem dokážete pracovat s vnitřní energií člověka a rozvádět ji po celém těle. Je to něco neuvěřitelného, co umocňuje prožitky během celé tantrické masáže. V průběhu masáže jsem si čím dál častěji v duchu říkal, ať to nikdy neskončí, neboť ...

Filip

Prožil jsem u vás svoji první zkušenost s tantra masáží a chci vám jen napsat, že to bylo úžasné, nádherné a nekonečně inspirativní. Hned na místě, bezprostředně po masáži, bylo pro mě těžké formulovat myšlenky, ale teď, s odstupem pár dnů, už to jde lépe. Byl to opravdu povznášející zážitek, který ve mně stále hluboce zůstává, a čerpám z něj energii. Bylo to něco tak svěžího, opravdového a zároveň omamného! Až mám trochu obav ...

Petr

Chtěl bych tímto vyzdvihnout abnormální kvalitu masérské práce slečny Jany, která věnovala do tantrické masáže nejen své ruce, ale i duši. Jen mi nedá zvídavost a musím se slečny Jany zeptat, jak často se do ní její klienti zamilovávají :-)?

Cedrik

Prosím vyřiďte mé díky Janě a Kristýně za nádhernou tantra masáž. Těším se, až znova zavítám do Prahy, kdyby kvůli ničemu jinému, tak kvůli vašemu centru!

Simon

Dobrý den, zatím jsem vaše centrum navštívil dvakrát a musím říct, že tantrická masáž u vás je fenomenální zážitek. Měl jsem masérku Janu. Měla krásnou energii, dokázala mi vše vysvětlit a pomohla mi překonat prvotní rozpaky. Bál jsem se, že se budu cítit trapně, ale její přístup byl skvělý a její prsty jsou nadpozemské! Pokaždé, když pojedu do Prahy, rád zavítám do vašeho centra!

Mathew

Zdravím srdečně celou vaši báječnou společnost, včera jsem byla na vaší tantrické masáži a chci pochválit slečnu Petru. Krásná dívka příjemná, zajímavá i nezapomenutelná. Životní zážitek, místy až adrenalinový. Konečně jsem potkala TANTRIČKU - jsou tak vzácné v naší zemi, jsou to diamanty i Bohyně. Rozhýbala všechny mé energie. Potřebovala jsem to jako sůl. Vaše tantrické masáže doporučím všem přátelům!

Dana

Jsem fotograf a svým, od brašny s aparáty bolavým, zádům dělám dobře povalováním se na masérských stolech. Vyzkoušel jsem snad všechny možné techniky a masérské školy, až jsem zatoužil po komplexním přístupu, který slibovala masáž tantrická. Hned úvodní rozhovor s krásnou, křehkou a empatickou masérkou byl inspirativní, pomohl mi orientovat se v pestré nabídce centra a vybrat pro mě tu nejvhodnější dvouhodinovou masáž. Zá ...

Jiří

Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek s Míšou a Aničkou. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Vyzkoušel jsem tantra masáž poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mne jednoduché se napoprvé úplně uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych ani dnes, dokud m ...

Martin

Chtěl bych ještě aspoň tímto způsobem poděkovat za nádherné chvíle strávené ve vašem centru a především v neuvěřitelně šikovných rukou masérky Aničky, která svou péčí dokázala sejmout všechny starosti a naučila mě plně si tento prožitek vychutnat. Mé první návštěvě předcházelo dlouhé odhodlávání se k tomuto typu masáže i seznámení se s tantrou. Ač spoustu užitečných a zajímavých informací jsem načerpal z vašich webových strán ...

Marek

Zatímco jsem přemýšlel, zaznamenal jsem, že Anna rytmicky, pomalu a zhluboka dýchá – to je další tantrická technika –, a chytil jsem se na její dech a začal dýchat s ní. A jak se o mě, pořád ještě na zcela nesexuálních místech těla, starala, dávala mi horké náčinky na stehna a prohřívala záda nahřátými kameny a jak jsem se nemusel starat o nic, ani na dýchání jsem nemusel myslet, protože jsem dýchal podle ní, začínalo mi být v ...

Reportáž Jiřího X. Doležala v týdeníku Reflex

Anička se mezitím převlékla. Už na sobě neměla éterické zelené šaty, ale bordó šátek zavázaný za krkem. A pak to začalo. Přistoupila těsně ke mně, objala mě a přivinula k sobě, přičemž jsem mohla cítit její vonný dech.Každopádně to bylo příjemné. Těsným přistoupením vstoupila do mé intimní zóny a já začala být nervózní a zmatená. Do toho blesky fotoaparátu... Radši jsem zavřela oči. Masérka mi dlouhými tahy rukama jezdila po r ...

Reportáž v časopise Blesk pro ženy

Samotnou masáž odstartoval rituál, který se odehrával vestoje a měl ze mě i z mého partnera odstranit všechny „masky“, které jsme si s sebou přinesli – při tantrické masáži je totiž důležitá jen jedna rovina, a to se tkání muže a ženy, vše ostatní musíte nechat odejít.Když jsem po proceduře otevřela oči, cítila jsem se jako jiný člověk. Tantrickou masáž jsem vnímala jako rituál očisty, jako nový začátek, na kterém mohu stavět. ...

Časopis Glanc 04/2013

Dobrý den, chtěl bych poděkovat Tomášovi za dnešní "tantrické zasvěcení". Byla to moje první zkušenost s tantra masáží a výrazně překonala mé očekávání! Tomáš byla výborná volba. Budu se těšit na další návštěvu.

Zdeněk

Minulou sobotu jsem u vás byla s manželem na párové tantrické masáži. Dávala jsem si trochu na čas, ale teprve teď cítím, že je ta správná chvíle, abych poděkovala za velmi intenzivní zážitek. Po masáži jsem byla zmatená a nevěděla jsem, co si mám myslet, ani co mám říct. Druhy den, ihned po probuzení jsem si byla jistá, že to, co jsem zažila, chci znovu! Byla jsem tak šťastná, uvolněná a spokojená. Nebojím se říct, že to byl ...

Eliška

Milá Terezo, chtěl bych vám poděkovat za vaši laskavost a vynikající služby. Cítím se velmi šťastný, že jsem se s vámi mohl setkat, a také odhalit tak útulné a kouzelné místo v Praze, jakým je vaše centrum! Můžete si být jisti, že si brzy najdu čas vás znovu navštívit.

Bora

Milá Michaelo a celé Tantra masáže Praha, už jsem vyzkoušel mnoho tantrických masáží po celém světě, ale tantra v Čechách je zcela odlišná od jiných zemí. Tantrická masáž ve vašem tantra centru byla ta nejlepší, co jsem kdy vyzkoušel. Nádherné masérky, překrásné interiéry, všechno! Vaše místo je čistá tantra. Byla to pro mě nová a krásná zkušenost. Děkuji Janě za její masáž a vám, za založení tohoto opravdového tantrického ch ...

Gerhard

Jen těžko můžu slovy vyjádřit, co jsem prožil. Byla to má první tantrická masáž v životě. Nevěděl jsem, co mám čekat. Mé obavy se ale záhy rozptýlily. Přišel jsem na krásné místo, osvětlené spoustou svíček, provoněné vůní pomeranče a kadidla. V místnosti hrála příjemná pomalá hudba. Přivítala mě sympatická masérka Liduška. Napřed jsme si chvilku popovídali o mých přáních a pak už jsem se mohl odevzdat do jejích rukou. Po chvíl ...

Jirka

Pojem tantrická masáž se okolo mě vyskytoval tak často, že jsem to už nevydržel a rozhodl se ji vyzkoušet. Musím vám říci, že moje zkušenost z tantra masáže ve vašem centru předčila všechna moje očekávání. Slečna Liduška byla velmi milá a příjemná a masáž úžasná. Masáž neměla se sexem naprosto nic společného a její zakončení masáží míst, které většinou masírovány nejsou, mi přišlo normální a přirozené. Asi díky tomu, jak mě sl ...

Petr

Chtěli bychom vám poděkovat za krásné středeční odpoledne, které jste nám připravili ve vašem salonu s vašimi maséry Milanem O. a jeho kolegyní Liduškou. Po prvních nejistých obavách z něčeho neznámého jsme se začali cítit opravdu skvěle. Účinek uvolnění a rozproudění sexuální energie nás povznesl do nové dimenze prožívání! Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Karel a Jana

Krásná masérka Ester je osobou na pravém místě. Byl jsem neuvěřitelně překvapený jejím vlídným přístupem, hned po našem seznámení. Hned od počátku jsem si začal vážit její profesionality a také vášně, se kterou své poslání dělá, včetně její osoby. Je až neuvěřitelné a pro mě také trochu záhadné s jakou láskou a péčí se o mě starala. Už při prvních vteřinách při zahajovacím rituálu jsem si v duchu říkal “to není možné”, aby mě ...

Pavel Toman

Dobrý den Jano, rád bych Vám poděkoval a složil poklonu za sobotní obřad. Bylo to opravdu nadpozemské. Vlilo mi to do žil spoustu nové energie i nějak víc pohody a úsměvu do tohoto ponurého zimního období. Bylo to neskutečně něžné pohlazení jak po těle, tak po duši. Masáž mě opět zklidnila, vyrovnala a opět jsem o nějaký krůček postoupil k vlastnímu sebeuvědomění a sebevnímání. Výběr esencí do oleje byl také fantastický. Když ...

Petr

Dobrý večer Jano, považuji za štěstí, že jsem Vás poznal, a pokud má člověk štěstí, je to známka, že je na dobré cestě. Děkuji a brzy na viděnou.

Radovan

Milé Tantra masáže Praha, rád bych několika slovy zhodnotil mé zkušenosti z vašeho kouzelného salonu. Byla to moje první zkušenost s tantra masážemi v Praze, přestože s tantrou již zkušenosti mám. Měl jsem tu čest tyto nádherné masáže vyzkoušet hned na několika místech ve světě, jako je např. v Německo, Irsko, Anglie nebo Thajsko. Objednal jsem si tantra masáž Deluxe s masérkou Andreou. Obrázky na internetových stránkách líčí ...

W. A.

Milá Andreo a Ester, ještě jednou vám děkuji za dnešní odpoledne. Masáž s vámi byla fantastická!

Oliver

Milá Terezo, děkuji za krásnou tantrickou masáž, kterou jste mi dala. Pomohla jste mi zotavit se po dlouhém týdnu. Moc jsem si masáž i setkání s vámi užil! Děkuji!

Jim

Dobrý den, v neděli to bude dva týdny, co jsme Vás navštívili s manželkou naposled, tedy opakovaně a určitě ne naposled. Vždy jsme byli na párové masáži spolu a žena chtěla vždy masérku, tentokrát však chtěla zkusit muže. Jelikož jsme nevěděli, jak na to budeme reagovat, rozhodli jsme se pro masáž v oddělených místnostech. Já byl přidělen k Barbaře a ženě přijel Ondra. To co jsme oba zažili, se dá popisovat jen v superlativech ...

Ivan

Chtěla bych vám tímto moc poděkovat za skvělou tantra masáž mého kamaráda ze Skotska. Dostal ji ode mne a kamaráda jako svatební dárek. Byl velice pozitivně překvapen, ač do poslední chvíle nevěděl, co ho přesně bude čekat (bylo to překvapení). Šampaňské, nádherná výzdoba i profesionální přístup maséra Milana byl skvělý. Až přijede příště do Čech, jistě k vám přijde znovu. Díky!

Zuzka

Pěkný den, Jani! Rád bych Vám poděkoval za nádherný zážitek, který jsem s vámi prožil během sobotní tantrické masáže. Vrátila se mi dobrá nálada a energie. Bylo to prostě dokonalé. Děkuji za to, že jste.

Petr

Milá Ester, dovol mi, abych Ti ještě jednou touto cestou poděkoval za mou první zkušenost s tantrickou masáží, které se mi dostalo právě od Tebe a skrze Tebe. Díky Tvému naladění jsem si „dovolil“ úplné uvolnění těla i mysli, a prožil tak chvíle velké vděčnosti za svou vlastní i veškerou životní existenci. Tvé vedení bylo profesionální a přitom tak intimně a „obyčejně“ lidské. Přivedla jsi mě do stavu, který přesahoval běžné ...

Martin

Milá Michaelo, děkuji vám za váš čas a péči, kterou věnujete vašemu krásnému tantra studiu. Andrea byla výbornou masérkou a je to úžasná mladá dáma s kouzelným dotekem. Má tantrická masáž s ní byla skvělá!

Henning

Dobrý den přeji, chtěl bych vám poděkovat za příjemné chvíle prožité ve společnosti kněžky Diany. Ještě dnes se občas přistihnu, že jsem stále v duchu v její přítomnosti, vnímám její ruce na svém těle a pozoruji jak se nade mnou sklání její nádherné tělo. Diano, těším se na další tantra masáž v tvých něžných rukách! Ještě chci poděkovat recepční, ketrá mi Dianu doporučila. Sám bych si lépe nevybral.

Košičan

Dobrý večer, ještě jednou bych ráda poděkovala Martinovi za krásný zážitek na sobotní masáži. Naprosto jsem ztratila pojem o čase a neskutečně si to užila. Cítím se strašně dobře. Musím na ten zážitek pořád myslet, bylo to nepopsatelně nádherné!

Jana

Vážená paní, minulý čtvrtek jsem se ve vašem Centru Integrity měl možnost seznámit prostřednictvím krásné masérky Ester s tajemstvím tantrické masáže. Již delší dobu mě tantrický pohled na svět oslovuje, měl jsem tedy před masáží jistá očekávání. To, co ve mě však během rituálu tantrického zasvěcení Ester probudila, předčilo všechna má očekávání. Nejlépe to vystihují slova: bylo to boží! Díky Ester! Od roku 2010 jsem zasvěce ...

Radim

Chtěl bych poděkovat slečně Andree za velmi příjemnou a profesionální masáž. Rád se vrátím. S úctou

Honza

Dobrý večer, ještě jednou bych chtěl moc poděkovat slečně Terezce za dnešní dokonalou tantra masáž. Bylo to opravdové pohlazení po těle i po duši. Hezký večer.

Petr

Dobrý den, v neděli to bude dva týdny, co jsme Vás navštívili s manželkou naposled, tedy opakovaně a určitě ne naposled. Vždy jsme byli na párové masáži spolu a žena chtěla vždy masérku, tentokrát však chtěla zkusit muže. Jelikož jsme nevěděli, jak na to budeme reagovat, rozhodli jsme se pro masáž v oddělených místnostech. Já byl přidělen k Livii a ženě přijel Martin. To co jsme oba zažili, se dá popisovat jen v superlativech ...

Ivan

Milé Tantra masáže Praha, včera jsem byl u vás na tantrické masáži s masérkou Ester, která byla opět skvělá, lépe řečeno naprosto dokonalá. Pozdravujte prosím Ester, díky ní jsem se dotkl nebe a prošel se rájem. Děkuji!

Radim

Quality, good atmosphere, professional attitude, very friendly environment. I went for massage and also training later on. Both together with Martin, who was very empathic, gave a space, fantastic guidance and felt what he should and can do. Fantastic experience all over, the training together with Martin was an extra experience, full of philosophy, but also practical exercise. All tailor made for me. Very much worth coming ov ...

Paula

Drahé Tantra masáže, rozhodl jsem se popsat své pocity z vašich služeb. Byl jsem u Vás v květnu a velmi mě překvapila Diana, která se o mě starala. Slova nemohou vyjádřit to, co jsem dostal ve Vašem chrámu. Miluji otevřeně smýšlející ženy. Když jsme začali spolu mluvit, byl to zážitek plný radosti, blízkosti a intimity. Po začátku masáže mě to vyneslo do nebe. Bylo to jako sen, plný sladkých dotyků a jemného tlaku. Na konci js ...

Gregor

Milá Diano, byl jsem na tantrických masážích téměř všude v Evropě, ale jen ty jsi mi ukázala co tantrická masáž doopravdy je. Jsi bohyně plná energie a vášně. Každá část mého těla byla probuzená a nabitá. Druhý den jsem se cítil jako jiný člověk. Uvolněný a svěží jako už dlouho ne. Děkuji Dianko.

Petr

Ahoj Andreo, děkuju za úžasnou masáž dneska ráno, bylo to moc fajn a mam velmi dobry pocit.

Ondřej

Nejdražší Andreo, jen těžko dokáži slovy vyjádřit, jak moc jsem byl šťastný, že tě opět vidím a že mám znovu příležitost být hýčkán tvýma zkušenýma, něžnýma rukama. Považuji se za šťastného, že jsem mohl prožít další tantra masáž ve tvé péči a vím, že to rozhodně nebyla má poslední. Tantrická masáž s tebou je kouzelnou cestou plnou překvapení! Musíš být čarodějka, protože jinak si neumím vysvětlit, jak dokážeš zcela překonat ...

W. A.

Milá Michaelo, děkuji vám tímto za zprostředkování poslední tantrické masáže pro mě a mé přátele. Bylo to jako vždycky úžasné a všem se nám to nesmírně líbilo. Uprostřed cestování a hektického pracovního týdne jsem až dnes našel klidnou chvíli, abych se zastavil a vyjádřil obdiv a uznání, které si vaše masérské centrum i má masérka Andrea absolutně zaslouží. Nic z toho co napíši, nemůže vystihnout úžasné chvíle, které jsem u ...

Carlo, Italy

Milé Tantra masáže Praha, rád bych se s vámi podělil o svou zkušenost z poslední tantrické masáže s Janou. Na konci nejlepší tantrické masáže v mém životě si ke mně Jana klekla, jemně mně hladila po tváři a zašeptala: “Jste ještě naživu?”. Opravdu jsem si nebyl jistý. Byl jsem na nepopsatelné cestě, na neuvěřitelném místě, se ženou s andělským dotekem. Při masáži se střídaly jemné, elektrizující doteky konečky prstů až po h ...

Jake z Velké Británie

Milé Tantra masáže Praha, vyřiďte prosím mé vřelé díky masérce Alicii, se kterou jsem prožil opravdu nádhernou masáž. Byla to má první tantra masáž v životě a bylo to něco opravdu neuvěitelného. Děkuji za tento zážitek. Rád se vrátím.

John

Ve svém životě dávám na první dojem a toto centrum si zaslouží to nejlepší hodnocení. Ke každému klientovi přistupují individuálně a diskrétně. Už komunikace s recepcí byla výborná. Měla jsem řadu obav, ale recepční trpělivě a s pochopením zodpověděla všechny mé dotazy. Co se týče masérky Jany je nejen skvělá masérka, ale také skvělá terapeutka, která přesně ví jakou techniku masáže zvolit, aby klientovi patřičně pomohla a neu ...

Markéta

S tantrou ani tantrickými masážemi jsem ještě nedávno neměla žádné zkušenosti, ale jelikož se o ní všude psalo, rozhodla jsem se ji nakonec přece jen vyzkoušet. Tantra masáže Praha mě přesvědčily profesionálními webovými stránkami se spoustou otevřených informací a centrum na fotkách vypadalo nádherně. Komunikace s recepcí byla profesionální, slečna mi vše podrobně vysvětlila a doporučila, kterou masáž poprvé vyzkoušet. Bála j ...

Alena

S tantrou ani tantrickými masážemi jsem ještě nedávno neměla žádné zkušenosti, ale jelikož se o ní všude psalo, rozhodla jsem se ji nakonec přece jen vyzkoušet. Tantra masáže Praha mě přesvědčily profesionálními webovými stránkami se spoustou otevřených informací a centrum na fotkách vypadalo nádherně. Komunikace s recepcí byla profesionální, slečna mi vše podrobně vysvětlila a doporučila, kterou masáž poprvé vyzkoušet. Bála j ...

Alena

S Davidem jsem zažil nejlepší chvíle mého života! Byl přesně takový, jako je popisován na webových stránkách. Byl však ještě více. Mladý, diskrétní, hravý, někdo kdo miluje to, co dělá, jemný, pečující, profesionální, citlivý, pozorný ke všem mým potřebám. Absolvoval jsem u něj dvě 3,5 hodinové tantrické masáže Deluxe ve dvou po sobě jdoucích dnech, ale nestačilo mi to. Mimo to, jsem s ním zažil i rituál ve vaně, kdy jsme spo ...

Fara (40)

Milá Jano, děkuji Vám za Váš čas a energii, kterou jste mi věnovala během našich terapeutických tantrických masáží v tomto roce. Moc si toho vážím. Konečně jsem trochu ožil a to jen a jen vaší zásluhou. Také musím přiznat, že váš výběr vůní je naprosto neuvěřitelný. Kombinaci kakaa, skořice, hřebíčku, mandarinky a růžového dřeva byste si měla nechat patentovat. Mějte se krásně a těším se brzy opět na viděnou.

Petr D.

Nejdražší Diano, zážitek z tantrické masáže s vámi byl prostě nádherný a neopakovatelný. Moc jsem si užil nejenom vaše něžné doteky, ale i váš milý úsměv a laskavý, přijímající přístup. Děkuji za všechno a už teď se těším na mou příští masáž s vámi.

Mario

Moc děkuji Davidovi za skvělou tantra masáž! Jako masér jsem už téměř zapomněl jaké to je být v roli přijímajícího. Rád se vrátím.

Evan

Včera jsem absolvoval svou první tantra masáž v životě. Měl jsem trochu obavy, ale díky slečně Evě to byl opravdu krásný zážitek. Uvolňující i nabíjející zároveň. Děkuji, doporučuji!

Petr

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat Dianě za perfektní smyslnou tantra masáž. Cítil jsem se opečovávaný, uvolněný a v pohodě. K tomu skvělá relaxační hudba (jednu z písniček ještě teď slyším v hlavě). Rozhovor před masáží byl příjemný, přátelský a pozitivně mě naladil na rituál. Ještě jednou děkuji.

Jiří

Alicia je jednoduše úžasná! Objednal jsem si tantra masáž Deluxe 3h, od které jsem vážně nevěděl, co čekat. Byla to má první tantrická masáž v životě. Alicia mě vzala do úplně jiného světa, než běžně zažívám. Užíval jsem si postupný příval a nárust energie a emocí až do okamžiku, kdy jsem se v tom úplně rozplynul a nechtěl, aby to přestalo. Děkuji, Alicie, za tuto nádhernou zkušennost, kdy jsem poprvé nechal věci plynout, prot ...

Alan

Mírná nervozita zmizela v okamžiku, když mi milá slečna Eva otevřela dveře. Velice příjemné prostředí, absolutně profesionální empatický přístup, dokonalá tantrická masáž, vše na 100%. Byla to moje první zkušenost s tantra masáží a určitě ne poslední Doporučuji a děkuji!

Martin

Tantra masáž jsem absolvoval poprvé v životě a jsem rád, že jsem ji absolvoval právě u Davida. Přivedl mě do totálního uvolnění a byl to zážitek, který se nedá popsat! Nechtěl jsem, aby to skončilo. Příště určitě využiji možnost delší masáže.

Marian

Dobrý večer, srdečně Vás zdravím. Chtěl bych opět znovu poděkovat slečně Dianě, za krásnou tantra masáž. Těším se na svou další návštěvu u Vás.

David

Dnes jsem ve Vašem centru prožil naprosto úžasnou tantra masáž Deluxe. Mojí průvodkyní byla slečna Evelína. Musím říct, že jsem lepší masérku ještě nikdy nezažil. Během celé masáže jsem se cítil jako král. Naše vzájemné napojení o které se postarala bylo plné něhy, vřelosti, jemnosti a citu a pro mě to znamenalo vytvoření dokonalého a opravdového souznění. Nelze to přesně popsat slovy...bylo to nádherné, autentické a plné pozi ...

Jirka M.

Obvykle chodím na klasickou masáž, občas masáž lávovými kameny, příležitostně zajdu na thaiskou masáž, občas se ale člověk dostane do bodu, kdy chce vyzkoušet něco jiného, co ještě nikdy předtím nezažil. Pro mě ten moment přišel nyní. Dlouho jsem hledal na internetu, pročítal různé stránky a zvažoval, zda tantra masáž opravdu vyzkoušet. Vaše stránky mě nakonec přesvědčily svou profesionalitou. Našel jsem na nich odpovědi na ot ...

Josh (35)

Úžasná Evi, přenesla jsi mě do jiné dimenze, která se dá těžko popsat slovy. Tvé ruce, tělo a vše krásné a uklidňující z Tebe mi poskytly nezapomenutelný zážitek. Tvá tantrická masáž patří mezi okamžiky, u kterých bych rád zastavil čas. Neskutečné, nádherné, musí se zažít. Děkuji!

Rosťa

David je naprosto excelentní tantrický masér, nikdy jsem nic podobného nezažil. Před touhle zkušeností jsem si myslel, že tantrická masáž je prostě erotická služba. Jenže tohle je něco úplně jiného. Takovou hloubku jsem nikdy v životě nezažil, odcházel jsem a cítil se jako jiný člověk. Díky moc, Davide. Určitě brzy zase dorazím, protože se chci posunout zase dál.

A.P.

Vážení, dne 30.10.2015 jsem navštívil váš salon. Poukaz na tantra masáž Deluxe jsem dostal k narozeninám a pořádně jsem nevěděl, o co se jedná. Ale zvědavost časem sílila a když nadešel čas, šel jsem plný zvědavosti z nadcházejícího tajemna. A hned na začátku se objevila bytost, o které mohu bez nadsázky napsat - Anděl. Byla to masérka - slečna Evelína. O průběhu psát nebudu, nebudu vyzrazovat postupy. Ale chci napsat o násle ...

Petr

Drahá Evelínko, jak lze popsat slovy něco, co se popsat slovy nedá. Během masáže se spojily všechny Tvé síly. Léčitelské doteky, citlivé srdce, něha a energie. Díky tomuto spojení jsem si mohl prožít neuvěřitelnou masáž, při které jsem cítil nejen mravenčení v rukou a nohou, ale i na rtech a po celém těle. Otevřela jsi mi, Evelínko, cestu k sobě. Brala jsi mně po celou dobu masáže, takového jaký jsem. Při jakékoliv emoci, kter ...

Petr M.

Je až nepopsatelné, s jakou něhou a péčí vám Šárka dokáže vtisknout svou vlastní nespoutanou energii a musím říct, že i pro nás ze světa TAO, je role přijímajícího Tantry velice příjemnou změnou. Pokud chcete opravdu zastavit čas a vstoupit daleko za hranice všedních dní, Šárku mohu jen doporučit, je opravdu příjemnou vstupní branou.

Mirek

Dlouho jsem přemýšlela, co napsat. Najít slova, která by vystihla pocity a dojmy z tantrické masáže s Evelínou je opravdu náročné. Byl to neopakovatelný, úžasný a silný zážitek. Evelína dokonale vycítila, co moje tělo i duše potřebovali a byla v tom prožitku ideální, něžnou a autentickou průvodkyní. Doporučuji ji všem ženám!

Jana

Chtěla bych poděkovat slečně Evelíně za nádherné pocity a příjemné chvíle, které jsem při tantrické masáži v její společnosti prožívala. Mou počáteční nejistotu dokázala svou pozitivní energií, jemností a přirozeností rychle překonat a přeměnit v pocit úžasné relaxace, pohody a maximálního uvolnění. Ráda přijdu znovu.

Jana

Báječná Evičko, děkuji ti za naprosto přirozený, lidský, přívětivý přístup s tvým nádherným, odlehčujícím úsměvem, který mne během prvních pár minut zbavil zbytků nervozity, která díky tobě, byla naprosto zbytečná. Ještě jednou moc děkuji za velmi nádhernou nepopsatelnou tantra masáž, která pro mne byla úplně novým, zcela výjimečným zážitkem, plným důvěry, odpočinku, relaxace, vzrušení a poznáním o čem je tantra masáž.Nesmírn ...

Vláďa

Drahá Evelínko, po prožité (neskutečné) tantrické masáži s Tebou jsem nedokázal ihned sdílet svoje pocity. Nevěděl jsem, zda to, co jsem prožil, bylo vůbec reálné. V centru Tantra masáže Praha jsem byl předtím, než jsem se dostal do tvých úžasných rukou, asi třikrát. Nikdy jsem si nevybíral záměrně masérku a nechal jsem to osudu, s kým se při masáži potkám. Pokaždé jsem od masáže očekával perfektní výsledek. Vždyť v mém živo ...

Petr

Přiznám se, že jsem byl zpočátku k tantra masáži na objednávku poněkud rezervovaný. Lijana sice mé pochyby při počátečním rozhovoru lehounce zmírnila, stále jsem si však uchovával poněkud spektptický a odměřený přístup. Nechtěl jsem být zklamaný a raději jsem nic neočekával. Můj racionální a pragmatický postoj mi ovšem vydržel jen do chvíle, než mě tato bohyně k sobě přivinula a začala se se mnou houpat v rytmu hudby, s prsty ...

Tomáš

Milá Šárko, může být vůbec zážitek, hluboký a krásný zážitek, referencí? Sílu prožitku slovy sotva popíši, dojem, který jste ve mně zanechala možná ano. Milá, bezprostřední, veselá ... od začátku jsem se s Vámi cítil velmi přirozeně a cítil jsem k Vám důvěru. Přestože když jsme stáli a Vy jste začala s rituálem, tak se mi trošku třásly nohy, možná kvůli ztuhlým svalům, sám nevím. Našel jsem u Vás dokonalé uvolnění. Nejen to f ...

Petr

Evu jsem si vybral, protože podle profilu vypadala jako stoprocentní sympaťačka, což se beze zbytku naplnilo během seznamovacího rozhovoru. Až jsem si říkal, jestli to přátelské popovídání není na škodu věcem příštím. Když však vstoupila do místnosti podruhé, před začátkem samotné masáže, přinesla s sebou jinou atmosféru. Byla tajemná, mystická, elektrizující, smyslná, prostě kouzelná. Už při prvních dotycích jsem hmatatelně c ...

Pavel

Milá Šárko, je velmi těžké vyjádřit slovy to co jsem zažil během vaší tantrické masáže. Bylo to něco nepopsatelného, něco na co se nedá nikdy zapomenout a to je dobře, protože nechci zapomenout. Jakoby se na chvíli zastavil čas, jakoby najednou neexistoval náš obyčejný svět, ale svět úplně jiný. Nikdy před tím jsem si ani nedokázal představit, že takový svět existuje, natož abych byl jeho součástí. Vy jste mi do tohoto světa ...

Jiří

Děkuji Nikol za překrásnou tantra masáž, při které jsem cítil, jak jsme se energeticky propojili a prožili krásné souznění. Bylo to slovy nepopsatelné. Děkuji, rád se k tobě vrátím.

Radek

Dobrý den, masáž se Sabinou v úžasném prostředí vašeho centra se pro mě stala prožitkem, jehož intenzitu a hloubku neumím vyjádřit slovy. Masérka Sabina, tato neskutečně příjemná a okouzlující bytost, mě provedla mojí první tantrickou masáží a přinesla mi tak do života mnoho nového a pro mě cenného v momentě, kdy jsem to již velmi potřeboval. Zažil jsem absolutní přijetí bez jakéhokoli hodnocení, pochopení, péči. Dokonalé uvo ...

Pavel, 35

Drahá slečno Evelínko. Tvrdím o sobě, že jsem realista. Na proudy energií a jiné éterické věci nevěřím, tedy, abych byl přesný, nevěřil jsem. Pro lidi jako já, je těžké uvěřit něčemu, na co si nemohou sáhnout, co si nemohou „rozumově“ vysvětlit. Asi i proto, některým věcem nevěříme a ani je nevyzkoušíme a je to škoda. Má zarytá realističnost dostala lekci, lekci tak velkou, že obloha sestoupila, voda promluvila, dech se prom ...

Honza

Milá Sabino, děkuji Vám za Vaše pohlazení na těle i duši. Šla jsem na tantrickou masáž s obavami a nedůvěrou, a přeci mě cosi donutilo přijít a vyzkoušet, zdali je opravdu tak nápomocná jak se všude píše. Děkuji Vám, že jste mi ukázala cestu, jak se otevřít sama sobě, skrze dotek a Vaše vlídná slova plná upřímnosti. Chci Vám touto cestou poděkovat a doporučit Vás. Děkuji!

Lenka

Jsem ráda, že jsem po pečlivé úvaze pro tantra masáž zvolila právě toto centrum a že mi byla doporučena Sabina, která mě dokázala naprosto uvolnit a přenést jinam, kde mě nic nebolelo, netrápilo a kde jsem byla hýčkána a respektována. Když jsem po úvodním rozhovoru na chvíli zůstala sama a měla jsem zazvonit na zvonek, až budu připravená, říkala jsem si, že jsem se asi zbláznila a co tam vlastně dělám. Tento pocit mě ale brzy ...

Lucie

Milá Evelínko a Martine, tímto bychom Vám chtěli poděkovat za nepopsatelný zážitek, který jsme díky Vaší tantra masáži zažili. Po masáži se stále cítíme skvěle a všem ji doporučujeme!!! Přejeme mnoho úspěchů, jste oba skvělí.

Linda a Robert

Milá Evelínko a Martine, tímto bychom Vám chtěli poděkovat za nepopsatelný zážitek, který jsme díky Vaší tantra masáži zažili. Po masáži se stále cítíme skvěle a všem ji doporučujeme!!! Přejeme mnoho úspěchů, jste oba skvělí.

Linda a Robert

Dovolte abych alespoň touto cestou poděkoval Míše a Sabině za nezapomenutelný zážitek ze čtyřruční tantrické masáže.Jako správný chlap nedokáži popsat všechny emoce, které ve mně toto setkání zanechalo, ale bylo to prostě úžasné. Míšo, Sabino ještě jednou děkuji za krásné chvilky! Těším se, že ještě si je zopakujeme.

Standa

Milá Diano, moc Vám děkuji za krásné tantrické masáže po dobu mojí služební cesty do Prahy a také za Vaší laskavost, něhu, trpělivost a pochopení. A těším se na všechna další tantrická setkání s Vámi.

Radek

Milá Diano, moc Vám děkuji za krásné masáže a také za Vaší laskavost, něhu, trpělivost a pochopení.

Radek

Od Davida jsem se dočkal velmi přátelského a lidského přístupu. Myslím, že je mimořádná osobnost a setkání s ním můžu doporučit každému, kdo potřebuje pomoc při poznávání sebe sama.

Michal

Děkuji, Vaše zaměstnání je bohulibé... Když jste vešla do dveří, působila jste na mne jemně a klidně, člověk je pak překvapen kolik síly se ve Vás skrývá. Děkuji, že jsem se mohl uvolnit jak psychicky tak i fyzicky, za což Vás obdivuji, neboť nejsem malého vzrůstu, zvláště vedle Vaši křehké ženskosti. A především děkuji, že jste mne kusem svého klidu a síly obdarovala. Čerpám z ní dodnes a věřím, že ještě dlouho budu. Těším se ...

Honza

Milá Sabino, když jste vešla do dveří, působila jste na mně jemně a klidně, později jsem byl překvapen, kolik síly se ve Vás skrývá. Tantrická masáž s vámi byla opravdu nepopsatelným zážitkem. Děkuji, že jsem se mohl uvolnit jak psychicky tak i fyzicky, za což Vás obdivuji, neboť nejsem malého vzrůstu, zvláště vedle Vaši křehké ženskosti. A především děkuji, že jste mne kusem svého klidu a síly obdarovala. Čerpám z ní dodnes ...

Honza, 49

Dovolte mi tímto poděkovat slečně Evě za krásné chvíle během mé tantrické masáže, které s její empatií a něžností byly opravdu velmi příjemným zážitkem. Relaxaci a procítění každého doteku jsem si velmi vychutnával a bylo to přesně to, proč jsem se rozhodl tantra masáž vyzkoušet. Jsem moc rád, že náhodný výběr masérky padl zrovna na ni a při další masáži se na ni budu opět těšit. Dojem z celého centra musím hodnotit rovněž výb ...

Martin, 39

Nejdražší Evo, děkuji za zážitek hlubší než Mariánský příkop, krásný pocit držící déle než účes Heidi Klum a příliv energie srovnatelný se spuštěním druhého bloku Temelína. Po návratu na zem, dva dny po tantrické masáži, jsem zaběhl svůj rekord na trati, kterou běhám více než rok. Děkuji!

Honza, 38

Vidět někoho, kdo dělá to, co má opravdu rád je pro pro mě něco úžasného. Ještě úžasnější však je mít tuto lásku zaměřenou přímo na vás. Zkušenost z tantrické masáže, kterou jsem dnes prožil s masérkou Evou byla jako z jiného světa a mohu s jistotou říci, že to byly ty nejúžasnější 3h v mém životě. Viděl jsem ženu, která se proměnila v Bohyni. Děkuju za nádhernou tantra masáž, Evo!

Kevin

Sabina byla úžasnou a citlivou průvodkyní při mojí první tantrické masáži. Mohu ji jen doporučit všem klientům, kteří plánují zavítat do překrásného centra Tantra masáže Praha. Sabina oplývá velkým množstvím empatie i masérských dovedností, které jsou základními prvky tantrické masáže a je to i krásná a citlivá žena. Až se vrátím do Prahy, moc rád zase přijdu. Děkuju, Sabinko, za krásný zážitek. Dala jste mi víc, než bych oček ...

Honza, 39

Od našeho setkání sice už uběhlo pár dní, ale já stále nemám slov, která by byla schopná popsat prožitek z tantrické masáže s vámi. Bylo to naprosto úžasné, moc děkuji.

Marie

Navštívil jsem toto studio již třikrát při své návštěvě Prahy a rád bych sdílel můj zážitek, jelikož si to tým tohoto centra skutečně zaslouží. Umí se skvěle starat o zákazníka. Při první návštěvě jsem měl mnoho otázek, jelikož to byla moje první zkušenost s tantrou. Na všechny mi profesionálně, mile a rychle recepční odpověděla. Právě tento první kontakt a profesionalita webových stránek upevnila mou nejistotu a rozhodl jsem ...

Alex, 43

Zhruba před dvěma týdny jsem byla na masáži u masérky Sabiny. Byl to naprosto úžasný zážitek a zkušenost, která mi pomohla odhalit některá zákoutí mé sexuality a pomohla mi se více otevřít lidem, novým zážitkům, a tak nějak světu obecně. Na masáž jsem přišla celá nervózní a ztuhlá (jak většinou bývám, když jsem v kontaktu s novými lidmi), ale po úvodním rozhovoru a začátku masáže nervozita opadla. Později už jsem jen byla pono ...

Marie, 21 let

Davidův dar v podobě 3 hodin tantrické péče, který mi věnoval během mé tantrické masáže, byl pro mne naprosto neochvějným a bezprecedentním zážitkem. Předčilo to všechna moje očekávání, s kterými jsem šel poprvé v životě na tantru. Zvolil jsem napoprvé „Rituál tantrického zasvěcení“ a musím říct, že jsem udělal na sto procent dobře. Zmiňované tři hodiny jsem prožil mimo tento svět, cele jsem přijímal Davidovu energii, kterou m ...

Martin

Liduška je nádherná žena a moc krásný člověk. Tantrická masáž s ní byla úžasně relaxační a bylo cítit, že Lidušku její práce moc baví a naplňuje. Děkuju za moc krásný zážitek, určitě si jej rád zopakuji.

Viktorio

Tantrická masáž od Adélky byla něčím naprosto úžasným. Její něžné ruce mohu jen doporučit.

David, 29

Masážní centrum Tantra masáže Praha je úžasné místo. Centrum je velmi hezké, perfektně čisté a krásně zdobené. Moc se mi líbila také vůně esenciálních olejů, které dávaly centru skvělou atmosféru a klid. Prožil jsem masáž Deluxe s masérkou Lívií a musím říct, že je opravdu skvělá masérka! Byla to moje druhá tantra masáž v životě a opravdu moc jsem si užil přítomnost této jemné a krásné bohyně, jež má pevný dotek a magické ruce ...

Rick

Milá Evo, chtěl bych vám tímto způsobem poděkovat za úžasnou tantra masáž, kterou jste mi poskytla. Děkuji zejména za To, co jste Vy osobně přidala, Vaši energii a pohodu. Bylo to úžasné. Myslím, že síla prožitku není jen o jeho intenzitě, ale hlavně o tom, jak dlouho ve vás zůstává. Děkuji Vám Evo, stačí se zhluboka nadechnout a všechno kolem je milé, barevné a plné vůní. Život je zase nádherný.

Jaroslav, 65

Dokonalá Evi, dovolte mi Vám z celého srdce poděkovat za pootevření dveří do zcela nové, báječné dimenze, o které jsem netušil, že vůbec může existovat. Setkání s Vámi a Vaším dotekem patří k nejsilnějším zážitkům v mém životě. Ani po několika dnech se nemohu zbavit příjemného chvění po celém těle a v nitru duše mi stále rezonuje Váš nádherný smích! Slovy nedokážu správně popsat všechny své pocity z tantrické masáže s vámi, ...

David

Nejdražší Katko, můj tantrický zážitek s tebou byl moc krásný. Opravdu jsem si užil celý rituál, tvůj něžný dotek, tvůj úsměv i tvou laskavost. Každý jednotlivý okamžik. Děkuji Ti za všechno a doufám, že při mém příštím pobytu v Praze Tě zase uvidím. Přeji Ti mnoho štěstí!

Mário

Rád bych sdílel můj úžasný zážitek s masérkou Evou. Každá masérka má svůj jedinečný styl a osobnost, což činí tantrickou masáž velmi různorodou, jelikož člověk pokaždé zažije něco nového. Eva je krásná, usměvavá a šťastná žena a vkládá do masírování své srdce. Pracuje s energií, její dotek umí být něžný i silný, vždy takový, aby uvolnil stres a napětí. Prožitek s Evou se vyšplhal daleko za má očekávání. Byl jsem ohromen množst ...

Daniel

K mé první tantrické masáži, a zároveň teprve druhé zkušenosti s masážemi obecně, mě přilákala zvědavost, chuť se inspirovat, zájem o prožití něčeho nového, touha nechat se hýčkat, povznést se nad to, že člověk v životě raději dává, než bere - nechat se "obdarovat", a touha po poznání nových aspektů své vlastní osobnosti, překonání strachů, o kterých člověk vědomě ani neví, ale někde je v sobě má ukryté... a to vše se zakompon ...

Ondřej, 28

Katka je skvělou a nadanou průvodkyní. Její utěšující a něžný dotek byl přesně to, co jsem potřeboval. Průběh masáže mi Katka předem vysvětlila, byla velmi trpělivá a naslouchala mi. Stejně tak v průběhu masáže dbala na to, abych se v každém okamžiku cítil příjemně a uvolněně. Při své příští návštěvě Prahy toto masérské studio určitě znovu navštívím. Děkuji Ti, Katko za úžasnou tantrickou masáž!

Honza, 34

Milá Katko, masáž od Tebe byla pro mě znovuobjevením nádhery a oduševnělosti ženy, mnohosmyslnosti doteku a naplněním významu slova tantra. Jsi vlastně důkazem toho, že všechna slova (i tato) jsou zbytečná - pokud jsme zrovna s někým, kdo nám rozumí. Jde jen o vteřiny, minuty, hodiny... které s takovým člověkem strávíme. Děkuju Ti tedy mnohokrát za každou vteřinu, kterou jsem mohl prožít beze zbytku - na Tvé tantrické masáži.

Ondra

Katka je velmi milá, pohodová osůbka a tantrická masáž s ní byla opravdu pohádková. Doporučuji.

Kamil

Před pár dny jsme s manželem navštívili váš salon. Dostali jsme poukaz na tantrickou masáž jako dárek ke svatbě. Sama od sebe bych si poukaz zřejmě nekoupila, ale to bych se připravila o úžasný zážitek. Ani slovy se nedá popsat, jaké krásné pocity se ve mně odehrály. Nejvíce bych vyzdvihla pocit naprostého vnímání a naladění se. Cítila jsem se opravdu obdarovaná. Tyto pocity si v sobě uchovám, jak to jen bude možné. Otevřely ...

Katka, 29

Možná jsem udělal chybu, že jsem si jako první masáž v životě vybral zrovna tantra masáž s Liduškou. Mám pocit, že je nepřekonatelná a žádná jiná masáž nemůže být lepší (teda snad až na její pokračování). Je to už skoro dva týdny, ale stále se k ní v duchu vracím, je to takové hřejivé místo vzadu v mysli. Již z profilu a z videa mi Liduška přišla strašně sympatická a takřka ihned jsem si byl jistý, že půjdu na masáž právě k ní ...

Martin

V centru Tantra masáže Praha jsem prožil úžasnou čtyřruční masáž s masérem Davidem a masérkou Evou. Oba byli velmi milí a profesionální. Vřele Vás přivítají, nějaký čas si s Vámi o masáži povídají a díky tomu se cítíte příjemně. Masáž je neskutečně uvolňující a současně hřejivá a jemná. Oba opravdu milují to, co dělají a vy to cítíte. Určitě se s nimi ještě setkám.

Alex

Před pár dny jsem měl to štěstí a poznal maséra Davida. Během tantrické masáže Deluxe mě zasvětil do něčeho, co bych dříve nepovažoval za možné. Skvělá tantrická masáž, která nebyla pouze uvolňující, ale byla i neskutečně vzrušující a energizující. Cítil jsem mezi námi skvělé spojení. Děkuji za tuto úžasnou zkušenost.

Mike

Tento týden jsem se s Davidem setkal po druhé. Jestliže to poprvé bylo dobré, tak tentokrát to bylo něco fantastického. Doslova jsem se do něj zamiloval. Věděl jsem, že je důvěryhodný a spolehlivý a proto jsem byl uvolněný, stejně tak on. Opravdu úžasný zážitek. Děkuji ti, Davide! Doufám, že sis masáž užil stejně tak, jako já.

Lucas

Opravdu krásná masáž od úžasného muže, který ví, co dělá a který se o klienta dokáže patřičně postarat. Nenechte si ho ujít.

John

David je milý muž s nádhernou energií. Je velmi zdvořilý, stále se usmívá, ale je také opravdový profesionál. Je to navíc vynikající masér, který skvěle pracuje s energií, dává ze sebe vše a jeho masáže jsou nanejvýš uvolňující. David má rovněž skvělý přístup k tantře. Nenechte si ujít příležitost nechat se hýčkat jako král, protože tak se během jeho masáží budete cítit. Velmi ho doporučuji. Děkuji!

Michael

Tento mladý a pohledný muž ví, jak se správně dotýkat tak, aby se Vaše tělo a mysl uvolnily. Když mě masíroval, cítil jsem se naprosto volný a přítomný všemi smysly. Chtěl jsem si vychutnat každý okamžik této neobyčejné tantrické masáže. Jsem opravdu šťastný, že jsem ho potkal. Doufám, že budete mít to štěstí a setkáte se s ním i vy. Mnohokrát ti, Davide, děkuji za chvíle s tebou. Doufám, že se opět uvidíme!

Russel

Davida mohu jen a jen doporučit. Miluje svou práci a dělá ji s vášní. Svým skvělým přístupem Vám ukáže to nejlepší z tantrické masáže.

Javier

Davida jsem našel na internetu a byl jsem unesen, že v Praze existuje někdo s takovým talentem. David mě mile přivítal a už na mě čekala připravená masérna, kde hrála hudba, voněly vonné tyčinky a hořely zapálené svíčky. Bylo to velmi příjemné a dotvářelo to hezkou atmosféru. David si se mnou chvíli povídal o tom, co tantra je, aby mi pomohl lépe pochopit, co od masáže mohu čekat. Ale mýlil jsem se - bylo to mnohem lepší, než ...

Jerry

Děkuji ti, Davide, za nejlepší večer mého života! Byla to moje první zkušenost s tantrickou masáží a stále jsem ohromen! Jsi úžasný, milý a hravý člověk s obrovským množstvím zkušeností a chartizmem. Hned od dveří to pro mě byl neskutečně smyslový zážitek díky hudbě, svíčkám i vůni, ale nejlepší částí byla tvoje smyslná, pozorná, silná a úžasná masáž. Také se mi velmi líbila naše konverzace po masáži. Stále na svém těle cítím ...

Zach

Úžasný zážitek! Vynikající tantrická masáž s Davidem, která určitě nebyla má poslední. David je skvělý člověk.

Osmo

Dnes jsem měl to potěšení seznámit se s Davidem. Má kouzelné ruce, které Vás odvedou do jiného světa.

Rick

Vynikající tantrická masáž založená na intuici, talentu a zkušenostech. Úžasný člověk, se kterým si můžete i povídat. Doporučím ho svým přátelům. Děkuji ti, Davide za speciální a jedinečnou tantrickou masáž!

Andreas

Davida nemohu jinak, než upřímně doporučit. Díky jeho dokonalým rukám jsem byl doslova v sedmém nebi. Tantrická masáž s ním ve mně vyvolala řadu emocí a prožitků, na které nikdy nezapomenu. Dokázal přesně vycítit, co jsem v daný moment potřeboval a přenést mě za hranice všech mých dosavadních zkušeností. David je prostě skutečný profesionál a jsem si jistý, že ve studiu Tantra masáže Praha nejsem naposledy.

Johnatan

Naprosto úžasné! Prožil jsem nejlepší dvě hodiny mého života. Minulou sobotu jsem navštívil Prahu a rozhodl se navštívit salon Tantra masáže Praha. Jakmile jsem sem dorazil, přivítala mě příjemná dívka, která mluvila perfektně anglicky. Cítil jsem se uvolněný a šťastný už v momentě, kdy jsem vešel dovnitř. Odvedla mě do masérny, řekla mi, abych se uvolnil a nabídla mi ovoce a čaj. Cítil jsem se tu opravdu vítaný a uvolněný. Da ...

Hedon, 34

Dobrý den, při páteční tantrické masáži s Vámi jsem zažil neskutečný zážitek a rád bych se s Vámi o něj podělil. Jsem člověk, který rád chodí na masáže, ale teprve u Vás, díky vaší masérce Evě, jsem si poprvé doopravdy odpočinul. Když to řeknu hovorově, byla to prostě pecka! Nic a nikdo ve mně nikdy neprobudil tolik energie a slasti. Rozhodně u Vás nejsem naposledy a věřte, že Váš podnik vřele doporučím. Ještě jednou děkuji. E ...

Lukáš

Milá Evi, nemám slov! Jsou to již tři dny, které uplynuly od tantrické masáže s Vámi a já stále pluji na obláčku slasti a něžnosti. Vaše doteky jsou pohlazením na těle i na duši. Jste mistr svého oboru. Přiznávám, že ještě nikdy jsem nebyl tak uvolněný. Moc Vám děkuji za nezapomenutelný zážitek. Už teď se těším na příští. Ještě jednou děkuji.

Darek

Tantra masáž přišla do mého života úplně náhodou, a to darem. S odstupem času vnímám, že jsem si jí asi i skrytě přál. Přišel jsem do harmonického místa Tantra masáže Praha a potkal tam úžasného člověka Davida. Ale od začátku, Davida jsem si vybral záměrně, a to proto, že se specializuje na muže, a já chtěl, jako vždy pro sebe to nejlepší a to, co mi nejvíce vyhovuje. Chtěl jsem někoho, kdo dobře rozumí mužům ze své vlastní po ...

David

Milá Evo a Míšo, ještě jednou Vám moc děkuju za úžasnou čtyřruční tantrickou masáž. Zkušenosti s tantrou ve Vašem centru již mám. Masáže mně pomáhají od fyzického a psychického napětí, včetně svalových spasmů. Chodím díky svému tělesnému handicapu o berličkách. Děkuji Vám, že mohu být součástí něčeho tak krásného, jako je tantra. Přeji Vám krásné a pohodové dny.

Martin, 39

Jednalo se o mou první tantrickou masáž, tak nemám srovnání, ale nemohu napsat než, že se jednalo o něco výjimečného. Od úvodního rozhovoru a rituálu, kdy mě Lívie bezděčně zato bezpečně připravila o nervozitu, přes lásky plnou pečlivost každého dotyku, po konečný rozhovor a rozloučení, kdy jsem měl pocit, že ji z toho všeho naplňuje podobná radost jako mne. Příjemné pocity z této nádherné zkušenosti ve mně přetrvávají již řad ...

Karel

O tantrické masáži jsem slyšela již dávno, ale až v listopadu jsem se rozhodla ji absolvovat. A když už, tak rovnou s mým manželem, kterému jsem ji věnovala jako narozeninový dárek. Měli jsme párovou masáž na hodinu a půl (a vlastně to celé bylo delší, jelikož jsme si po masáži fantasticky popovídali s našemi masérkami - Sabinkou a Adélkou). Celkově mám úžasné zážitky - nádherné prostředí, skvělé a velmi šikovné slečny, atmosf ...

Tereza, 31

O tantrické masáži jsem slyšela již dávno, ale až v listopadu jsem se rozhodla ji absolvovat. A když už, tak rovnou s mým manželem, kterému jsem ji věnovala jako narozeninový dárek. Měli jsme párovou masáž na hodinu a půl (a vlastně to celé bylo delší, jelikož jsme si po masáži fantasticky popovídali s našemi masérkami - Sabinkou a Adélkou). Celkově mám úžasné zážitky - nádherné prostředí, skvělé a velmi šikovné slečny, atmosf ...

Tereza, 31

Tantrickou masáž jsem jako dárek k narozeninám obdržel od své ženy a absolvovali jsme masáž pro páry společně. Moje masérka byla Adélka a sice nejsem znalec tantry ani tantrické masáže, jelikož to bylo poprvé, co jsem to zažil, bylo to tak nádherné, že jsem nechtěl, aby to někdy skončilo. Tak uvolněný a duševně relaxovaný jsem nebyl snad nikdy.

Artur

Vážené Tantra masáže Praha, Náš čtyřdenní pobyt v Praze začal večerem ve vašem krásném salonu, který nás hned po příchodu překvapil svou krásou a atmosférou. Užili jsme si doslova každou chvíli! Bylo to neuvěřitelně romantické a příjemné. Všichni lidé, se kterými jsme se setkali, byli velmi milý a zdvořilí. Vše bylo perfektně zorganizováno. Navíc je snadné a rychlé se k vám dostat taxíkem z centra města. Hned po příchodu jsm ...

Agnes a Andreas

Milý týme, chci vám ještě jednou poděkovat za krásný zážitek z tantra masáže s Ivankou. Její vřelý přístup, něha a zaujetí pro masáž mi pomohly se zcela uvolnit a masáž si beze zbytku vychutnat. Rád se vrátím!

Honza, 41

Chtěl bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za krásný zážitek tantrické masáže, kterou jsem prožil dnes ráno. Masírovala mě masérka Andrea, která mě opojila svým lidským a pečujícím přístupem, něhou a zájmem. Andrea je krásná žena a při masáži jsem si užíval každou vteřinu s ní. Až se opět objevím v Praze, Andrea bude jasnou volbou pro mou tantrickou masáž.

Drzislav

Drahá Andreo, rád bych vám ještě jednou poděkoval za Vaši úžasnou, zasvěcenou tantra masáž. Dala jste mi mnoho něhy, štěstí a vnitřního klidu. Děkuji svému strážnému Andělovi, který mně poslal na masáž právě k vám. Jste krásná a chytrá žena a já jsem si užil každou vteřinu ve vaší přítomnosti. Rád se vrátím! Děkuji Andreo!

Georg from Bavaria

Milá Andreo, minulý týden jsem s tebou zažil nádhernou tantrickou masáž, při které jsi mi otevřela nový pohled na svět, i na sebe. Od té doby se cítím jako nový člověk. Děkuji Ti!

Gregor

Dobrý den, v neděli to bude dva týdny, co jsme Vás navštívili s manželkou naposled, tedy opakovaně a určitě ne naposled. Vždy jsme byli na párové masáži spolu a žena chtěla vždy masérku, tentokrát však chtěla zkusit muže. Jelikož jsme nevěděli, jak na to budeme reagovat, rozhodli jsme se pro masáž v oddělených místnostech. Já byl přidělen k Livii a ženě přijel Martin. To co jsme oba zažili, se dá popisovat jen v superlativech ...

Ivan

Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek se Sabinou a Livií. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Tantra masáž jsem vyzkoušel poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mě jednoduché se napoprvé zcela uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych je ani dnes, doku ...

Martin, 43

Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek se Sabinou a Livií. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Tantra masáž jsem vyzkoušel poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mě jednoduché se napoprvé zcela uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych je ani dnes, doku ...

Martin, 43

Chtěl bych Vám říci, že včerejší masáž od slečny Adély byla naprosto úžasná! Je to navíc moc milý a laskavý člověk, takže jsem se s ní hned od začátku cítil uvolněně. Věřím, že budu mít brzy příležitost objednat si u vás další masáž. Ať se daří vašemu centru, návštěva u vás mě vždy nabije na několik dní dopředu!

Alex

Na tantra masáži jsem byl poprvé a byl to vyjímečný zážitek. Katka je velmi milá a sympatická. Je vidět, že s masážemi má dlouhé zkušenosti a její ruce jsou přímo kouzelné Mohu jen doporučit.

Marek

Dobrý den, rád bych tímto popsal zkušenost z klasické tantrické masáže s Katkou. Tato milá a usměvavá dáma, je stvoření Boha samotného. Její přístup a odvedená práce se řadí mezi ty opravdu profesionální. Nelze slovy popsat kolik negativní energie a negativních myšlenek ze mě Katka dokázala uvolnit. Za její přístup jí patří velká poklona a ohromné DĚKUJI. Doufám že jí jedna z mnoha referenci pomůže k tomu, aby dělala naplno t ...

Lukáš

Sabina je prostě úžasná! Je pečující a tak sladká, že Vás ihned zaujme. Plně a celým svým srdcem se oddává tomu, co dělá. Její něžné doteky jsou plné energie a díky nim jsem se po masáži cítil jako znovuzrozený. Ocitnul jsem se v nové dimenzi, v prostoru klidu a vnitřního míru. Ještě jednou ti moc děkuji, Sabino!

Antonín

Tantrickou masáž ve vašem studiu jsem dostala jako dárek ke svým 40 narozeninám. Den, kdy jsem na masáž přišla, se pro mě stal dnem zlomovým. Poprvé jsem se setkala s tímto typem masáže a už nyní vím, že to nebude naposledy. Celým rituálem mě provázela slečna masérka SABINA. Mladá, krásná, vnímavá a citlivá bytost, která je opravdu na svém místě. Já sama jsem se cítila v její společnosti klidně, vyrovnaně a rozechvěle od prvn ...

Lucie

Ještě jednou děkuji Lívii za dnešní tantrickou masáž - zážitek, který je těžké popsat slovy a tím je ještě krásnější. Příjemné pocity ještě doznívají, tiše jim budu naslouchat. Jsem rád, že jsem se odhodlal Vás navštívit, myslím, že ne naposledy.

Dan

Nejdražší Andreo, při poslední tantrické masáži jste mi ukázala úplně nové obzory. Nečekal bych, že mohu něco takového zažít. Od té doby se cítím jako jiný člověk. Děkuji vám!

Jakub, 42

Milá Andreo, chtěl bych vám tímto poděkovat za včerejší tantra masáž, která byla opravdu překrásná. Byl to pro mne hluboký a krásný zážitek. Zejména oceňuji vaši obětavost a oddanost vaší práci, stejně jako zkušené doteky a vřelý přístup. Děkuji!

Manoj, 38

Dobrý den, Rád bych vám poděkoval za skvělý relax a vstřícnost při rezervaci. Děkuji především Katce za výbornou tantra masáž. Doufám že příště budu mít více času na rozmluvu!

Filip, 32

Milá Evo, Je těžké najít slova, jimiž bych popsal neuvěřitelný zážitek, jenž jsi mi včera poskytla během 2,5hodinové masáže Deluxe. Dotkla ses mého srdce. Cítil jsem se kouzelně, jakoby všechny záležitosti světa na nějakou dobu zmizely. Místo toho jsi vytvořila úžasnou a silnou atmosféru, kde jsem mohl nechat své já odejít a plně se vcítit do přítomného okamžiku. Pro mě to bylo více než jen masáž. Byl to dar. Hluboce tě oceň ...

Bernard, 35

Rád bych tímto sdílel referenci pro úžasnou masérku Adélu! Moc jí děkuji za mimořádně krásný zážitek! Děkuji ze příjemné a velmi jemné doteky, jimiž mě absolutně okouzlila. Čas, který jsem s ní mohl strávit, byl pro mě jako dar, uvolňující a velmi jedinečný. Určitě ji ještě brzy navštívím!

Bernard, 34

Děkuji Janě za její individuální přístup v rámci kurzu Jak uspokojit (nejen) muže. Byl to pro mně velmi příjemně strávený víkend, kdy jsem se naučila mnoho nového. I přes přísun množství informací jsem odcházela uvolněná, dobře naladěná a odpočinutá. Za sebe rozhodně doporučuji ostatním a doufám, že se zase brzy uvidíme!

Markéta

Dobrý večer, ještě jednou bych chtěl poděkovat za úžasný zážitek s masérkou Evou. Určitě se u vás při mé příští cestě do Prahy znovu zastavím. Má achilovka se za poslední 3 roky necítila lépe.Pozdravuji Evu a vzpomínám na její krásné a šikovné ruce.

Sebastian

Včerejší tantrická masáž od Adélky byla opět úžasná, což se dá vyjádřit snad jen básní. Jestli jsou všechny vaše masérky takhle talentované, tak věřím tomu, že i na zemi existuje ráj. Snad Bůh jí dal ten dar učinit člověka šťastným, svou něhou, svými dotyky umožnit mu odejít s pocitem slastným.

Alex

Dobrý den, v pátek jsem byla u Vás v salonu na tantrické masáži pro ženy. Ráda bych Vám poděkovala za krásný a mimořádný zážitek. Prostředí je u Vás velice příjemné a diskrétní. Masérka, která se mi věnovala, je milá, citlivá a empatická. Ve všech ohledech jsem byla spokojená a mohu Vaše služby vřele doporučit.

Marie

Dovolte abych alespoň touto cestou poděkoval Míše a Sabině za nezapomenutelný zážitek ze čtyřruční tantrické masáže.Jako správný chlap nedokáži popsat všechny emoce, které ve mně toto setkání zanechalo, ale bylo to prostě úžasné. Míšo, Sabino ještě jednou děkuji za krásné chvilky! Těším se, že ještě si je zopakujeme.

Standa

Tantrická masáž Deluxe u masérky Míši mě dnes nejen potěšila, ale doslova nadchla. Nikdy předtím jsem nic takového nezažil a už teď vím, že se rád vrátím. Vaše centrum mohu upřímně doporučit každému. Skvělé služby, čisté místnosti, krásně zařízeno, bylo to prostě perfektní. Největší díky však přeji především Míše. Díky za tvou laskavost, profesionalitu i tvé umění. Jsi milá a nadaná dívka. Dotkla ses mě na celý život, tak jako ...

Daniel

Drahá Míšo a Tantra masáže Praha, při práci hodně cestuji a měl jsem tak možnost vyzkoušet tantrické masáže po celém světě, ale tantra v České Republice se od ostatních zemí velmi liší. Byl to ten nejlepší zážitek, jaký jsem kdy prožil! Nádherné masérky, interiér, prostě vše. Je to místo čisté Tantry - krásných nových zážitků. Děkuji ti, Míšo.

Gerhard

Velice děkuji slečně Andre za rozšíření obzoru a hluboký lidský zážitek. Tantrická masáž s vámi se mi nejen moc líbila, ale zanechala ve mně stále trvající dobrý pocit. Určitě se vrátím a už teď se těším na další masáž.

Ladislav, 39

Chtěl bych ještě jednou poděkovat za vynikající služby a fantastické uvedení do tantry, které mi poskytla masérka Míša. Míšo, jsi velmi milý člověk!

Herald

Nejdražší Andreo, ještě jednou bych Vám chtěl touhle cestou poděkovat za velice inspirativní a nezapomenutelný včerejší zážitek tantrické masáže. Určitě se zanedlouho uvidíme znovu a už teď se moc těším a nemůžu se dočkat. Jste opravdu neobyčejná žena. Jsem moc rád, že jsem Vás potkal.

Petr, 37

Dobrý den, dnes jsem absolvoval "Rituál tantrického zasvěcení" se slečnou Andreou a mohu napsat jediné: škoda že se taková nádhera nedá popsat slovy, byla naprosto skvělá po všech stránkách. Moc děkuji za přímo neskutečný zážitek.

Aleš

Chtěl bych sdílet svůj nezapomenutelný zážitek ze studia Tantra masáže Praha. Zavolal jsem tam během odpoledne, abych zjistil, zda pro mě mají místo na masáž ve 22hod. Mladá slečna na recepci byla velmi milá a ochotná, zjistila časové možnosti masérek a kontaktovala masérku Andreu, která byla ochotná mě namasírovat i v takto pozdní hodině. Při vstupu do studia mě uvítala slečna recepční, uvedla mě do krásně vyzdobené místnosti ...

Chris

Hříčkou osudu či shodou náhod jsem prožil nezapomenutelnou tantrickou masáž u masérky Katky. Tolik prožitku v čase a prostoru se člověku nedostává zas až tak běžně, proto chci touto cestou poděkovat. Smysl pro detail, přesvědčivost a energii, kterou Katka vyzařuje každým dotekem, pohlazením či dechem jsem si užil tak silně, jako nikdy před tím. Katko, zanechala jste svoji stopu v každém kousku mého těla, ale i v duši a mysli. ...

J.A.S.

Milá Andreo, díky Vám jsem si zase o něco posunul hranice vnímání. Samozřejmě že na tomto mém stavu mělo podíl i příjemné a hezké prostředí vašeho salonu, čeho si ale cením a vážím především byl Váš taktní, kultivovaný a erudovaný přístup. Ocitl jsem se u vás v podstatě náhodou, ale skrze Vaši perfektní profesionalitu a milý projev se mi dostalo mnohem více, než bych kdy čekal od tantrické masáže. Nikdy bych nevěřil, že je mo ...

Kamil

Andreo, chtěl bych Vám moc poděkovat za masáž.Vzala jste mne do ráje !!! Máte v sobě pozitivní energii a neuvěřitelný cit. Díky

David, 44

Ve studiu Tantra masáže Praha jsem, díky masérce Katce, prožil překrásnou zkušenost. Do Prahy se vracím opět v dubnu, a zvažuji nejen další masáž od Katky, ale také absolvování některého z kurzů Školy tantra masáže. Ještě jednou díky!

Kevin

Dobrý den, minulý týden jsem absolvoval tantra masáž s Livií. Celá masáž probíhala ve velice příjemné náladě a byl to pro mě výjimečný zážitek, který určitě zase zopakuji. Moc děkuji.

Jiří

Milá Livie, rád bych ti tímto ještě jednou poděkoval za krásnou masáž. Jsi opravdu okouzlující, inteligentní a smyslná žena. Od prvního okamžiku jsem cítil tvé zaujetí pro tantru i umění tantrické masáže. Máš vzácnou kvalitu trpělivosti a umění naslouchat a propojit se s druhými. Pozvedla jsi mého ducha a zahřála moje srdce. Rád bych to zažil znovu …

Jiří, 45

Vážený týme Tantra masáže Praha, rád bych vám tímto sdělil zpětnou vazbu na mou poslední tantra masáž Deluxe s masérkou Livií. Dosud každá tantra masáž ve vašem centru byla nádherná, masáž s Livií však překonala všechny mé dosavadní zážitky. Byla to překrásná, ohromující cesta plná vzrušení, něhy a vřelých doteků. Neváhám říci, že Livie je Anděl poslaný Bohem a její výjimečné umění je cestou do ráje. Livia vzala mou duši a d ...

Michal, 39

Studio Tantra masáže Praha ve mně zanechalo hluboký dojem a jsem rád, že jsem se pro něj rozhodl. Prostředí mělo krásný design, všechno bylo velmi dobře zorganizované a bylo zkrátka vidět, že studio klade velký důraz na péči o klienta. Ihned jsem se cítil pozitivně a vítaný. Mimo to, je velmi rychlé a snadné se do studia dostat taxíkem z centra města, což přispívá k hladkému průběhu návštěvy. Moje tantrická masáž byla masáž De ...

Daniel

Moje poslední dva tantrické zážitky s Lívií bych popsal jako cestu do nebe. Lívie je mistryní tantry, ještě jsem nepoznal nikoho jako ona. Dejte šanci masáži s ní a budete překvapen sílou a hloubkou prožitku. Nechte Livii držet Vaše ruce a otevře se Vám nová dimenze skrze čas a prostor, kde všechny Vaše smysly budou probuzeny, podněcovány a léčeny. Pokud máte pochybnosti o tom, zda existují andělé, tak počkejte, až ji poznáte. ...

Andrej, 38

Byla sobota ráno, vzbudil jsem se unavený po náročném pracovním týdnu, ale vyhlídka na tantra masáž ve vašem studiu mi vloudila úsměv do tváře. Jen těžko jsem si uměl představit, co mně ten den u vás čeká! Očekával jsem krásného ducha studia a obvyklou profesionalitu, ale snažil jsem se nedělat si přehnaná očekávání od samotné masáže. Rezervoval jsem si 4ruční tantra masáž Deluxe 3h s masérkami Sabinou a Andreou. Mému výběru p ...

Tuan

Byla sobota ráno, vzbudil jsem se unavený po náročném pracovním týdnu, ale vyhlídka na tantra masáž ve vašem studiu mi vloudila úsměv do tváře. Jen těžko jsem si uměl představit, co mně ten den u vás čeká! Očekával jsem krásného ducha studia a obvyklou profesionalitu, ale snažil jsem se nedělat si přehnaná očekávání od samotné masáže. Rezervoval jsem si 4ruční tantra masáž Deluxe 3h s masérkami Sabinou a Andreou. Mému výběru p ...

Tuan

Vážené Tantra masáže Praha, Náš čtyřdenní pobyt v Praze začal večerem ve vašem krásném salonu, který nás hned po příchodu překvapil svou krásou a atmosférou. Užili jsme si doslova každou chvíli! Bylo to neuvěřitelně romantické a příjemné. Všichni lidé, se kterými jsme se setkali, byli velmi milý a zdvořilí. Vše bylo perfektně zorganizováno. Navíc je snadné a rychlé se k vám dostat taxíkem z centra města. Hned po příchodu jsm ...

Agnes a Andreas

Vážené Tantra masáže Praha, Náš čtyřdenní pobyt v Praze začal večerem ve vašem krásném salonu, který nás hned po příchodu překvapil svou krásou a atmosférou. Užili jsme si doslova každou chvíli! Bylo to neuvěřitelně romantické a příjemné. Všichni lidé, se kterými jsme se setkali, byli velmi milý a zdvořilí. Vše bylo perfektně zorganizováno. Navíc je snadné a rychlé se k vám dostat taxíkem z centra města. Hned po příchodu jsm ...

Agn?s and Andreas

Hezké odpoledne, ráda bych poděkovala za včerejší zasvěcení do tajů tantrické masáže. Do včerejšího dne jsem pouze četla o tom, jaké to může být…. Snažím se najít vhodná slova, abych správně popsala prožitek, ale napadají mě pouze slova, která jsou všude kolem: úžasný, jedinečný, fantastický, smyslný, hluboký, neuvěřitelný…. ale snad opakovatelný :-). Martin byl velmi citlivý a empatický průvodce, který vnímal mé pocity a ro ...

Katka

Milý Davide, děkuji Vám z celého srdce za krásný zážitek, který jste mně připravil při dnešní tantrické masáži. Myslím, že slovo "masáž" nemůže vystihnout ten silný energetický prožitek, jehož se účastnila snad každá buňka mého těla. S dojetím jsem cítil, že náš kontakt pro Vás nebyla rutinní práce, ale poslání, které vykonáváte s láskou. Buďte zdráv. Váš klient Daniel

Daniel

KONEČNĚ PRAVÁ TANTRA!! Doteď jsem navštěvoval jen v podstatě erotické salóny vydávající se za tantrické, kde byl vždy cíl masérky udělat vám dobře po těle. Někde více, někde méně luxusně a profesionálně, často dokonce s mizerným osobním nasazením masérky, ale hlavně šlo všude jen o to hýčkat vaše tělo. V Tantra masáže Praha jsem konečně narazil na provedení tantry, tak jak vyplívá z její podstaty, tj. práce s vnitřní energií, ...

Miloš

Díky Katce za její ohromující a nezapomenutelnou tantra masáž. Katka má nejen krásný pohled, ale má také krásnou osobnost a karmu. Vysoce talentovaná, naprosto profesionální a nadaná, je prostě úžasná. Jsem moc rád, že jsem ji potkal a lituji pouze jediného, že náš společný čas byl tak krátký.

Richard

Žádná slova nemohou vyjádřit pocity, které jsem s Tebou prožil. Intenzita prožitků byla astronomická. Děkuji Ti božská Lívie.

Jakub, 38

Rád bych tímto pochválil masérku Evu za nesmírně podnětnou tantrickou masáž. Přestože je to již více než 24 h, stále se cítím plný energie a mám pocit, že jsem omládl o 20let. Jsem si jistý, že toto nebyla má poslední návštěva vašeho centra. S Evou jsem se cítil pohodlně a uvolněně a její masérské umění je neskutečné. Díky ní jsem dokázal zapomenout na všechny stresy v mém životě a soustředit se výhradně na sdílení této neuvěř ...

JD

Milá Evo, už tři dny se snažím najít ta správná slova, která by popsala úžasný čas strávený ve vaší péči. Vaše ruce byly jako oheň i voda a vaše doteky byly plné něhy i vzrušujících podnětů. Jste úžasná žena a já jsem nesmírně vděčný za okamžiky, které jsem s vámi mohl sdílet. Dokázal jsem díky vám odpočívat, otevřít mysl, uvolnit všechny myšlenky a obavy. Jste navíc neskutečně milá a pozitivní, když zavřu oči, stále cítím v ...

Bernard

Vážné Tantra masáže Praha, minulý týden jsem zažil skvělou masáž s masérkou Evou, za kterou bych rád ještě jednou poděkoval! Děkuji také slečnám na recepci, které mi pomohly při výběru mé masérky i vhodné masáže. Jak si teď uvědomuji, Eva byla pro mě tou nejlepší volbou! Cítil jsem se neskutečně a upřímně říkám, že tříhodinová tantrická masáž s rituální koupelí je něco, co by měl zažít každý. Díky, brzy se opět uvidíme!

B. Engelmann

Cestou na svou první tantrickou masáž jsem byl mírně nervózní. Netušil jsem, co čekat. O chvíli později jsem ale už věděl, že zvolit si jako svou průvodkyni právě Elen, byla vynikající volba. Mé rozpaky snadno překonala úvodní lehkou a zajímavou konverzací, v níž projevila přehled i báječný smysl pro humor. Po plynulém přechodu k vlastnímu rituálu jsem se veden její něhou a hravostí rozplynul v pocitech pod jejími laskyplnými ...

Roland

Před pár dny jsem zažil svoji první tantrickou masáž od masérek Elen, Emy a Míši. Mělo to být překvapení od mojí přítelkyně a já až do poslední chvíle nevěděl, co mě vlastně čeká. Asi snad ani nemusím popisovat ten adrenalin, když jsem byl přítelkyní přiveden do tantrického centra a posazen do červené masérny plné svíček a vůní. Přítelkyně mě políbila a řekla, abych se převlékl do sarongu a zazvonil na zvoneček. Když jsem tak ...

Martin, 34

Před pár dny jsem zažil svoji první tantrickou masáž od masérek Elen, Emy a Míši. Mělo to být překvapení od mojí přítelkyně a já až do poslední chvíle nevěděl, co mě vlastně čeká. Asi snad ani nemusím popisovat ten adrenalin, když jsem byl přítelkyní přiveden do tantrického centra a posazen do červené masérny plné svíček a vůní. Přítelkyně mě políbila a řekla, abych se převlékl do sarongu a zazvonil na zvoneček. Když jsem tak ...

Martin, 34

Tantrická masáž s Lunou mě nejen mile překvapila a nebojím se říci, že mě i naprosto nadchla! Byla to má první zkušenost, kterou jsem navíc dostal jako dárek a nebyl jsem si přesně jistý, co bych měl od tantry vlastně čekat. V mé mysli byla tantra tak trochu mystická, převážně erotická masáž těla, čekal jsem masérku v sexy červeném prádle, která mě uvítá sklenkou sektu, za svitu svíček. Čekal jsem, že se trochu seznámíme a půj ...

Michal, 38

Zážitek z mé první tantrické masáže hodnotím více jak nadšeně. Ve společnosti slečny Elen jsem se cítil fantasticky. Nevěděl jsem příliš co mě čeká a do čeho jdu, ale to vše mi bylo před rituálem vysvětleno sympatickou Elen, která mi pomohla příjemným povídáním zapomenout na ostych i nervozitu. Na celé masáži se mi nejvíce líbilo dotýkání a hlazení hebkýma rukama mé masérky, příjemná vůně všude kolem spolu s konejšivou hudbou. ...

Zdeněk, 36

Chtěl bych vám říci, že jsem si návštěvu u vás moc užil. Katka má příjemnou, ženskou energii a vzrušující, něžný i smyslný dotek. Cítil jsem, že rozumí mým potřebám a dala mi přesně to, co jsem v daný moment potřeboval. Cítím hlubokou vděčnost za vše, co jsem u vás během své návštěvy a tantrické masáže s Katkou zažil. Katko, děkuji ti za tvou trpělivost, laskavou péči a nezměrnou pozornost! Tuto zkušenost doporučuji opravdu ka ...

Richard

Katka byla nádherná a zkušená průvodkyně, jejíž uklidňující, zručný dotek byl právě to, co jsem potřeboval. Vše mi předem vysvětlila a i v průběhu masáže sledovala, jak reaguji na její doteky, které přizpůsobovala mým potřebám a reakcím. Určitě se k vám vrátím. Děkuji, Katko!

Honza, 34

Evička je opravdový profesionál. Včerejší tantrická masáž byla uvolňující, nádherná a jedinečná!

David, 33

Tantra masáž jsem vyzkoušela poprvé a musím přiznat, že do centra jsem přicházela s trochou nervozity. Při objednání jsem chvilku přemýšlela, jestli zvolit masérku, nebo maséra, ale jelikož jsem již dost zralá na to, abych věděla, co zvládnu, netrvalo mé rozhodování dlouho a jsem moc ráda, že jsem se oddala do rukou sympatického maséra Míry. Po příjemném rozhovoru, mě opustila nervozita a nastoupila zvědavost a napětí. Během m ...

Simona

Konečně opravdová tantra a pořádná tantrická masáž! Když jsem po více než třech hodinách odcházel od Davida, promítaly se mi nejenom všechny jeho úžasné doteky a techniky, ale i nadšení, hluboké napojení, smysl pro detail i elektrizující atmosféra při celé masáži. Jeho mužná blízkost a vzájemně prostupující energie po celou dobu masáže mě utvrdila v tom, že všechno mělo být právě takhle a já se těším, až si u Davida dám brzké ...

Beefy

Dotek těla i duše, smích i slzy radosti. Díky, skvělá Andreo!

Jaromír, 50

Rád bych poděkoval za jednu z nejlepších tantra masáží, kterou jsem zatím prožil. Masérka Bára byla skvělá, masáž prováděla nádherně pečlivě s důrazem na každičký detail těla, vždy pozorně reagovala na mé pocity a celou masáž jim přizpůsobovala. Tříhodinová masáž mi v jejích rukách utekla neskutečně rychle a snad aby příště byla aspoň pětihodinová. Na další masáž se už velice těším.

Jan

Chtěl bych se s vámi podělit o mé zážitky z šesti-ruční masáže s Bárou, Katkou a Emou. Byla to jedním slovem krása a pohlazení po duši i po těle. S Bárou jsem strávil nejvíce času, protože mně masírovala ještě při koupeli. Dovede se proměnit v jakoukoliv bytost na světě. Chvíli je hravá kamarádka, ale najednou se promění v milující a starostlivou maminku, která vás lehounce vezme do náruče a vy si nepřejete nic jiného než zůst ...

Vláďa

Chtěl bych se s vámi podělit o mé zážitky z šesti-ruční masáže s Bárou, Katkou a Emou. Byla to jedním slovem krása a pohlazení po duši i po těle. S Bárou jsem strávil nejvíce času, protože mně masírovala ještě při koupeli. Dovede se proměnit v jakoukoliv bytost na světě. Chvíli je hravá kamarádka, ale najednou se promění v milující a starostlivou maminku, která vás lehounce vezme do náruče a vy si nepřejete nic jiného než zůst ...

Vláďa

Chtěl bych se s vámi podělit o mé zážitky z šesti-ruční masáže s Bárou, Katkou a Emou. Byla to jedním slovem krása a pohlazení po duši i po těle. S Bárou jsem strávil nejvíce času, protože mně masírovala ještě při koupeli. Dovede se proměnit v jakoukoliv bytost na světě. Chvíli je hravá kamarádka, ale najednou se promění v milující a starostlivou maminku, která vás lehounce vezme do náruče a vy si nepřejete nic jiného než zůst ...

Vláďa

Byl jsem s partnerkou na rituálu tantrické masáže a pro nás oba to bylo poprvé v životě. Upřímně řečeno jsem se trochu bál a hodně styděl. Přístup našich masérek Andreji a Elen byl úžasný. Obě byly velmi citlivé a nesmírně vnímavé. Ostych postupně zmizel a já jsem si celou masáž opravdu vychutnal. Mám vzkaz pro ostatní stydlíny - není třeba se bát Děkuju!

Petr, 40let

Chci vám poděkovat za úžasný zážitek i krásný přístup při mé první návštěvě vašeho tantrického centra. Návštěvu u vás jsem několik měsíců odkládala a přemýšlela, zda to nemám vzdát a nechat svůj poukaz na tantra masáž, který jsem dostala od partnera prostě propadnout. Nyní jsem moc ráda, že jsem našla odvahu návštěvu u vás podnikla. Bylo to skvělé! Jsem plna dojmů a pod vlivem tohoto prožitku jsem se začala o tantru zajímat po ...

A.

Martin je virtuóz, který rozehrál mé tělo a mysl ve velkolepý koncert! Zažila jsem to poprvé a doufám, že ne naposled. Díky!

Alena

Byl jsem s partnerkou na rituálu tantrické masáže a pro nás oba to bylo poprvé v životě. Upřímně řečeno jsem se trochu bál a hodně styděl. Přístup našich masérek Andreji a Elen byl úžasný. Obě byly velmi citlivé a nesmírně vnímavé. Ostych postupně zmizel a já jsem si celou masáž opravdu vychutnal. Mám vzkaz pro ostatní stydlíny – není třeba se bát. Děkuju!

Petr, 40let

Svoji jubilejní desátou návštěvu vašeho centra jsem si nemohl lépe užít, a to vše díky masérkám Katce a Míše, které už na začátku při povídání navodily pohodovou atmosféru, která se přenesla jak do seznamovacího rituálu, tak i do samotné masáže. Velmi oceňuju i jejich šikovnost, díky které jsem cítil silné proudění energie v celém mém těle. Cítím se plný síly ještě teď, pár dní po návštěvě vašeho centra. Už se těším na další s ...

Alex

Svoji jubilejní desátou návštěvu vašeho centra jsem si nemohl lépe užít, a to vše díky masérkám Katce a Míše, které už na začátku při povídání navodily pohodovou atmosféru, která se přenesla jak do seznamovacího rituálu, tak i do samotné masáže. Velmi oceňuju i jejich šikovnost, díky které jsem cítil silné proudění energie v celém mém těle. Cítím se plný síly ještě teď, pár dní po návštěvě vašeho centra. Už se těším na další s ...

Alex

Moje první tantrická masáž, pro kterou jsem si vybral Sabinu, byl zážitek, který stál rozhodně za to. Od momentu, kdy vešla do dveří, jsem věděl, že jsem se na ni tolik těšil oprávněně. Nejsem básník ani nadaný spisovatel, abych dokázal dostatečně květnatě a výstižně popsat vše, co jsem pociťoval, ale celou dobu jsem se cítil se Sabinou propojen, dokázala reagovat na moje sdělení, co se mi líbí, moje emoce vířily, bylo to inti ...

Martin, 36

Slečna Martina, co říci? Nebo spíše, kde začít? Jednoduše Bohyně! Zázračná bytost. Její ruce jsou magické, každý její dotyk se vám dostane pod kůži, vzbudí ve vás vášeň, klid, harmonii, vzrušení a mnoho dalších tužeb. Vše, co je spojeno s tantrou vynese Martina do astronomické výše a vynásobí nekonečným blahem. Jednoznačně zážitek, na který nezapomenu. A na oči slečny Martiny taktéž ne. Děkuji …

Fabio, 25

Ze zvědavosti jsem k vám zašel na masáž a byl jsem mile překvapený úrovní prostředí a posléze fantastický přístupem masérky Evy. Byl to nádherný a jedinečný zážitek. Děkuji za něj, Evo.

František

Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, ...

Vláďa

Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, ...

Vláďa

Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, ...

Vláďa

Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, ...

Vláďa

Jedenáctka je moje šťastné číslo. Stejně tak moje jedenáctá návštěva ve vašem centru byla šťastná. I když mám už určité zkušenosti s tantrou, stejně vždy odcházím jako úplný nováček, který zažil něco úžasného, co si do té doby neuměl představit. Katka jakoby uměla číst mé myšlenky, dokázala přesně vycítit, co ten den chci. I když se mě ptala předem, jakou mám představu a já jí to pověděl, dodala tomu ještě něco navíc, co mojí ...

Alexander

Znovu jsem po čase potřeboval načerpat energii a odpoutat se od reálného světa a každodenního shonu. Krásná a tajemná Bára to hravě zařídila, zaujala mne svou bezprostředností a absolutní nenuceností jakou mě dostala do svého světa "na druhé straně". Šamanským tancem, který se mnou Bára provedla při počátečním rituálu, mne nechala zapomenout na všechny starosti a bolístky které jsem si přinesl a pomohla mi tím soustředit se je ...

Jiří, 40

Bára je nádherná a její tantrická masáž je jako krásný sen!

Petr, 57

Včera jsem byla ve Vašem salónu na tantrické masáži u pana Jakuba. Děkuju za dokonalý zážitek. Velmi těžko dokáži vyjádřit slovy, kolik jsem toho od Jakuba dostala. Úctu, velké množství energie a radost. Jeho pokora a velké vnitřní nasazení mě fascinují. Přeju Vám všem ze srdce to nejlepší.

Ludmila

Tímto bych chtěl poděkovat za naprosto úžasnou masáž. U tantrické masáže je důležitá vzájemná důvěra, a tu jsem k Martině získal hned, jak vstoupila do dveří a usmála se. Na tantrické masáži jsem byl poprvé a nebylo pro mě tak lehké se uvolnit, ale Martina je absolutně boží. Samotná masáž je něco, co se dá těžko popsat slovy. Hluboký sensuální zážitek. Ruce Martiny jsou kouzelné. Tři hodiny jsem prožil někde úplně mimo realitu ...

David

Nari byl skvělý průvodce tantrickou masáží. Byl velmi empatický, ochotně zodpověděl všechny moje dotazy a pomohl mi překonat prvotní stud. Jeho doteky jsou zkušené a musím říci, že Nari je také skvělý masér s dobrou technikou. Určitě ho mohu jen doporučit a už se těším někdy v budoucnu na další masáž.

David, 31

Jako manažerka zažívám během pracovního týdne spoustu stresu, masáž proto už dlouho patří k mým pravidelným rituálům. Než jsem poznala Martina, vyzkoušela jsem různé druhy masáží od thajských po havajské masáže, od lávových kamenů po čínskou masáž, reflexologii a akupunkturu až po masáž rehabilitační. Vyzkoušela jsem luxusní SPA centra, hotely i soukromníky, maséry i fyzioterapeuty, často na doporučení mých přátel a známých. O ...

Michaela, 33let, Praha

Ráda bych vyslovila velké poděkování maséru Martinovi, u kterého jsem byla včera na tantrické masáži. Martin je člověk, který umí předat klid, energii a upřímnost. Cítím v sobě radostný klid a odvahu jít ve svém životě dál. Děkuji! Přeji vašemu centru hodně dalších úspěchů a spokojených klientek i klientů.

Věra

Děkujeme Katce a Janě za skvělý zážitek. Pro nás to byla premiéra a díky Vám to určitě nebylo naposledy! Bylo to osvěžující a velmi obohacující. Děkujeme.

Barbora

Před pár dny jsem měl masáž s Evou. Od první chvíle až do konce jsem si to neskutečně užíval a byl maximálně uvolněný. Eva se do toho dokáže vnést tělem i duší a vy si budete jenom přát, aby masáž trvala déle. Určitě se budu vracet. Mohu jen doporučit. Pokud hledáte šikovnou masérku a skvělou masáž tak Eva bude pro vás tou pravou.

Martin

Chtěla jsem poděkovat Elen a Martinovi za vaši snahu a za nové pocity, které jsme u Vás zažily. Elen je moc milá, krásná slečna s moc příjemným hlasem, která se zapojuje do procesu tělem a duší. Jak se říká v Česku "člověk na tom správném místě“. Moc mě těšilo.

Naďa

Ráda bych vám napsala své dojmy z dnešní masáže s Martinou. Martina byla úžasná! Myslím, že lepší uvedení do vašeho světa jsem zažít snad ani nemohla. Cítila jsem se naprosto bezpečně a uvolněně. Pokud jsem si pro něco přišla, tak to byl právě její vřelý, lidský dotek a zemitá energie. Těžko se mi teď formuluje aktuální prožívání, protože mám pocit, jakoby mi mozek odešel někam pryč. Chtěla bych moc poděkovat za váš celkový př ...

Simona

Musím potvrdit, že informace v medailonku, že je Martin charismatický muž s velkýma rukama a pevným dotekem je naprosto pravdivá. Masáž v jeho stylu byla ta nejúžasnější, kterou jsem doposud zažila. Nikdy předtím jsem po masáži neměla pocit, že se k danému masérovi budu chtít vrátit, toto se ovšem změnilo. Někoho, kdo masíruje s takovou chutí, silou a zároveň něhou těžko pohledat. Děkuji za úžasnou masáž a budu se těšit příště ...

Rita, 35

Míša mi pomohla rozšířit si obzory, v tom co je tantrická masáž. Už jsem byl u několika masérek, tohle bylo ale úplně něco jiného, nového a moc mě to bavilo. Přístup Míši je hluboký, upřímný, empatický a ženský. Bylo to nádherné, relaxující i aktivní. Děkuji!!!

Jirka

Masáž s Bárou je opravdový zážitek. Je to krásná, charizmatická mladá žena, která mě na první pohled okouzlila. Nevím, čím to je, prostě to cítíte. Krásně se s ní povídá, rozptýlí tak jakékoliv známky počáteční nervozity, její dotyk a pohlazení je balzámem pro tělo i duši. Dovolte si uvolnit se a totálně se oddat jejímu umění a garantuji Vám, že zažijete to nejlepší, co je možné v tantře zažít. Je až neuvěřitelné jak umí praco ...

David, 37

Děkuji za úžasný kurz Od doteku k intimitě a za možnost naučit se od skvělého odborníka nejen techniku uvolňující tělo, ale i za neskutečně hluboký a intenzivní zážitek ducha. Janka je nádherná bytost, která vás dokáže inspirovat a probudit ve vás nepoznané stránky. Ještě jednou upřímná díky.

Eva, 46

Ahoj Jani, děkuji za všechno, co jsi nám o víkendu předala. si tak nádherně a správné nefalšovaně "duchovní" člověk, až mám z toho husí kůži. Mám pocit, že mi to dalo přesně to, co jsem potřebovala, i když nevím co to bylo :). Je to pro mě velmi těžké vyjádřit, ale ať jsem už šla na kurz z jakýchkoliv pohnutek, odcházela jsem nasměrována ke změně a cítím, že tím správným směrem. Sedím, rozjímám a přebírám si, co se to vlastně ...

Eva

1 Slovo = skvělé! Moc díky.

Igor

SUPER, SKVĚLÉ A HLAVNĚ JEDINEČNÉ! Tak bych stručně slovy popsal zážitek, který ve mně zanechala tantrická masáž od ELEN a to i přestože jsem poměrně uzavřený a racionálně založený člověk. Před masáží jsem byl poměrně unavený a nečekal jsem od ní vůbec nic. Najednou se ale objevila Elen se svou milou povahou a smyslem pro humor mě naladila a probudila ve mně zvědavost. Její maximální nasazení během masáže mi pomohlo zapomenout ...

Pavel, 38

Míša je krásný člověk a její masáž je cestou do Nirvány.

Honza

Dear Tantra Massage Prague, I’d like to share my experience from your studio. I visited your place twice and must guarantee that I will visit it many other times in the months/years to come. Yes, your premises are awesome as all online reviews point out, but I must say that Miša really made my days. When I first called to book my tantra massage I was very nervous, after all it was my first time. Since I’m a foreigner I’m st ...

Andre Munhoz Pinto

Šel jsem na tantra masáž a nevěděl, co od ní očekávat. To, co jsem našel byl krásný člověk, který mi dal nejúžasnější smyslový zážitek v mém životě. Když jsem odcházel, cítil jsem jen lásku. Děkuji, Miško.

Carsten

Míša je nádherná, milá a nesmírně pozitivní žena. K tomu všemu má zlaté ruce. Úžasná tantra masáž. Dávám 10/10.

David, 35

Míša je bohyně s kouzelnýma rukama, plná pozitivní a krásné energie. Provedla mě mojí první zkušeností s tantrickou masáží a já jen stěží mohu najít slova, abych popsal to, co jsem v jejích něžných rukách prožil. Bylo to jako sen, o kterém jsem doufal, že nikdy neskončí. Nádherná relaxace, vzrušení, něha! Namaste můj krásný anděli. Těším se na brzkou shledanou.

Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek s Míšou a Aničkou. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Vyzkoušel jsem tantra masáž poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mne jednoduché se napoprvé úplně uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych ani dnes, dokud m ...

Martin

Tento týden jsem u vás strávil mnoho spokojených hodin a chtěl bych vám poděkovat za opravdu velmi příjemné chvíle. Potěšil mě profesionální a diskrétní přístup, krásné prostředí pokojů, a především nádherné, kouzelné, a přívětivé slečny; především Míša. Každý vnímá masáž a vše okolo ní po svém, za sebe musím říct, že, zejména s Míšou, jsem zažil přímý přenos do nebe (doslova :), intenzivní pocity štěstí a vzrušení v celé své ...

Martin

Chtěl bych upřímně poděkovat za neuvěřitelný a krásný zážitek, který jsem prožil při tantrické masáži s Míšou. Byl to pro mě dosud nepoznaný a nádherný výlet do neznáma. Přiznám se, že jsem nečekal takový vliv na mé tělo i duši, dokonce se dá i částečně rozdělit mé vnímání sexuality na dobu před tantrickou masáží a po ní. Opravdu neobvyklé a krásné, užil jsem si ty chvíle moc!

Zdeněk

Včera jsem absolvoval fantastický zážitek s Míšou. Absolutně bezkonkurenčně nejlepší masáž v mém životě. Hodně jsme na začátku povídali i při masáži. Po ní jsem už jen mručel jako medvídek, zpětné vazby nebylo zapotřebí... fantastické!

Richard

Ráda bych poděkovala Báře za krásnou zkušenost s tantrickou masáží. Byl to pro mě velmi hluboký emotivní zážitek. Bára je jemná, láskyplná, její doteky mě pohladily po těle i duši a zanechaly ve mně hluboký pocit naplnění.

Radka

Lucie je především usměvavá krásna mladá žena. Zažijete s ni krásné povídaní a ještě krásnější masáž. Nečekejte masáž jemným pírkem. Umí se do toho opřít, ale je to velmi příjemné. Při intimní masáži umí energii nechat pěkné vygradovat. Určitě se těším na další masáž s Lucií.

David

Báře se i na podruhé podařilo přivést mě do stavu krásného uvolnění, kdy jsem se na 3 hodiny zastavil a propadl se do její péče, vnímal jsem jen doteky, zvláštní energii poletující kolem mě spolu s Bárou a okamžiky, které se mi vryly hluboko do paměti. Nezapomenu na to, co jsem viděl v očích Báry při počátečním rituálu, jako bych skrz ně viděl někam do jiné doby na úplně jiné místo. Nezapomenu ani, jak mě probrala kapka z vlas ...

Jiří

Rád bych napsal moji zkušenost s tantrickou masáží s Míšou. Tantra masáž jsem dostal jako dárek od manželky (osvícená to žena). Na webových stránkách jsem si vybral dle mého názoru nejsympatičtější masérku Míšu a udělal jsem dobře. Všechny masérky jsou hezké, i když samozřejmě některé se mi líbí víc, některé méně. Z cca 5 "finalistek" mého soukromého výběru jsem si vybral nakonec Míšu díky jejímu hezkému úsměvu. Působila straš ...

Martin, 40

Letošní Velikonoční pondělí jsem vykročil do neznáma s cílem zažít nové, potěšit tělo i duši. Vstoupil jsem trezorovými dveřmi z jedné z nejhnusnějších ulic v Praze do klidného ráje. Tak nějak si představuji lázně a blahobyt Říma 2500 let zpět. Diskrétní, přesto vřelé přivítání slečny z recepce, uveden do útulné místnosti s vanou, Buddhou, lůžkem, svíčkami, klenutými stropy a těžkými závěsy, které samy o sobě říkaly mnohé o mé ...

Roman

Tantrická masáž od Míši je neuvěřitelná, krásná a pokaždé se nemůžu dočkat další masáže. Po masáži se cítím krásně nejenom po zbytek dne, ale ten pocit vydrží í několik dní. Míša je krásná profesionální masérka, cítím osobní přístup, který je pro mě při tantrické masáži důležitý. Moc děkuji za fantastický zážitek a těším se na další setkání.

Michal

Rád bych poděkoval slečně Elen za mé uvedení do světa tantrických masáží. Krásná, sympatická, vtipná, empatická a hlavně naprosto přirozená a úžasná. Něco jsem si dopředu načetl, nicméně i tak jsem moc neměl představu, do čeho vlastně jdu. A po dvouhodinové masáži musím připustit, že by bylo úplně jedno, co si dopředu nastuduji, protože skutečnost bych si stejně dopředu nepředstavil. Díky za slovy naprosto nepopsatelný zážitek ...

Jiří, 41

Velice příjemná masáž "Smyslný rituál uctění těla" od maséra Nariho. Nari přistupuje k masáži velice profesionálně a zajímá ho spokojenost klienta. Doporučuji jak maséra, tak i tento podnik.

Zdeněk

Tantrická masáž od Míši je neuvěřitelná, krásná a pokaždé se nemůžu dočkat další masáže. Po masáži se cítím krásně nejenom po zbytek dne, ale ten pocit vydrží í několik dní. Míša je krásná profesionální masérka, cítím osobní přístup, který je pro mě při tantrické masáži důležitý. Moc děkuji za fantastický zážitek a těším se na další setkání.

Michal

Na tantrické masáži jsem byl vůbec poprvé a mou masérkou byla slečna Marie, která působila velmi mile a přátelsky. Rád bych ocenil její citlivý a vnímavý přístup. Díky ní byl pro mě vstup do tantrické masáže důvěrným osobním setkáním. Rád bych ocenil také její masérskou techniku. Mám zkušenosti z masáže thajské, shiatsu a dalších, a tak umím ocenit, když masérka ví, jaké hmaty zvolit, aby uvolnila nejen mysl, ale i tělo. Zajím ...

Petr, 42

Tereza je anděl z nebe. Musím zejména ocenit její krásu, dobrotu, laskavost a celkový krásný přístup k tantrickým masážím. Pokud chcete vypnout, odpočinout si, užít si nádhernou tantra masáž a dobít energii, Tereza je ta pravá. Tantrická masáž, kterou jsem od ní dostal byla dělaná s takovou láskou a péčí, že jsem byl úplně ohromený. Její ruce jsou kouzelné a zkušené. Mohu jen doporučit. Děkuji, krásná Terezo.

Daniel, 35

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za chvíle, které jsem prožila ve Vašem centru na masáži u Míry. Setkání s ním pro mě bylo hodně inspirující, líbí se mi, jak vnímá život. Má dar, že se člověk v jeho přítomnosti cítí uvolněně. Při masáži jsem vnímala péči maséra a svoji svobodu ve vlastním nitru. To všechno má pro mě velkou cenu. Děkuji.

Ludmila

V životě jsem nezažila nic podobného, krásného.

Alena

Masáž s Evou byla úžasná! Eva je velmi milá a krásná slečna, hezky se s ní povídá, umí navodit přátelskou atmosféru a splnila mi všechny přání, která jsem ohledně masáže měl. Požádal jsem o jemnou masáž a 3hodiny se rozplýval ve slastné euforii a záplavě pocitů. Je až neuvěřitelné, jak má každá masérka svůj neopakovatelný styl a vždy mě nějakým zvláštním stylem masírování překvapí. Děkuji za výjimečný zážitek.

Jiří

Vážená paní Torstenová, chtěl bych touto cestou poděkovat Míše za nádhernou čtyřhodinovou tantrickou masáž. Vám děkuji za vše, co jste vytvořila. Se srdečným pozdravem.

Radim

Rád bych využil možnosti zpětné vazby. Nejde jinak než pochválit vaše centrum, vše probíhá vždy velmi profesionálně a v přátelské atmosféře od objednání emailem na recepci až po samotnou masáž. Vaše centrum jsem navštívil po čtvrté a tentokrát vybral slečnu Evu, je neuvěřitelné, že po Sabině a Báře, kdy jsem myslel, že jejich masérskému umění a charismatu se nikdo nemůže rovnat, mě Eva okouzlila svou osobností a smyslnou masá ...

Jiří

Uspěchaný a z práce unavený člověk se stále snaží mít věci pod kontrolou a často se příliš vzdaluje od kontaktu s přírodou a se svojí přirozeností. Tantra v podání Míši mě uvedla k fascinujícím prožitkům, které se ani nedají popsat slovy.

Honza, 38

S tantra masáží u Alenky jsem byl velice spokojený. Masérka byla sympatická, příjemná a komunikativní. Myslím, že jsme si oba vzájemně lidsky sedli. Zejména mě překvapil přístup po masáži, kdy jsme si ještě velice dlouhou dobu povídali. Budu vás doporučovat známým. Děkuji.

Filip

Na tantrickou masáž jsem se velmi těšila, protože to byla moje premiéra. Prostory byly velmi útulné a krásný výběr hudby tomu dodal to správné kouzlo. Slečna Bára byla velice milá. Dokázala jsem se před ní uvolnit a bylo vidět, že ji opravdu zajímám jako člověk, takže jsem byla více než nadšená. Snoubení šamanismu a umění tantrické masáže byla pro mě tou pravou cestou, takže se budu k Báře ráda vracet. Už se moc těším na příšt ...

Martina

Byla to má druhá tantrická masáž ve vašem centru. Stejně jako ta první byla hodně energická a zážitková. Na počátku jsem byl nervózní, ale Míša byla skvělá a klidná. Oceňuji její teoretické znalosti i schopnost naslouchat.

Petr

Milé Tantra masáže, rád bych Vám a masérce Kristýně poděkoval za slovy těžko popsatelný zážitek. Přesto se o to pokusím. K tantře jsem se vrátil po několika letech s ne příliš silným zážitkem a poměrně chladným přístupem tehdejší masérky (u konkurence). Kristýna byla přesný opak. Tato hezká vysoká dlouhovlasá brunetka mě velmi rychle zbavila úvodní nervozity. Po očistě následoval úvodní rituál, ze kterého jsem hned cítil její ...

Dalis

Tantrickou masáž jsem vždycky chtěla vyzkoušet, ale stále jsem se nemohla odhodlat, až mi ji přítel věnoval k narozeninám. Byl to skvělý dárek. Masáž byla úžasná. Masér Míra byl naprosto skvělý a věnoval mi plnou péči. Moc ráda přijdu na další masáž.

Iveta

Rád bych vám poděkoval za mou nedělní návštěvu vašeho centra. Oceňuji rychlou a korektní komunikaci, elegantní a čisté prostory a přátelský přístup všech. Zde je má recenze masáž: Slečna Innes je krásná, něžná a sympatická bytost, jež mě uvedla do paralelního světa, ve kterém je jen tady a teď. Ani mě nakonec nepřekvapilo, že mezitím na Zemi uběhly tři hodiny neznámo jak. Pakliže je slečna Innes jako vítr, pak je to většinou ...

Daniel

Milá Andreo, chtěla bych Vám poděkovat za tantrickou masáž, kterou jste mě provázela, protože ještě dneska se cítím jako strom, který negativní věci odhazuje a cítí se naprosto suprově!!! Všem mohu jen doporučit - protože člověk si najde chvilku pro sebe a je to to nejlepší co může udělat. Velké Díky!

Alena, 35

Hezký pozdní večer, tak se konečně dostávám k tomu, abych napsal něco o mé nedělní návštěvě u vás. Bylo to opět milé setkání s vašimi masérkami. Andrejku a Elen už jsem znal a věděl jsem, že budou určitě skvělými parťačkami. Alenka mě taky mile potěšila, je to taková krásná a něžná žena co víc jsem si mohl přát. Jsem rád, že jsem tyhle masáže objevil, mám to u vás prostě rád.

Vláďa

Příjemné prostředí i personál, který dbá na kvalitu služby, nikoliv na čas. Dekuji!

Adam

Na základě své objevovací vášně jsem manželovi k narozeninám zakoupila tantrickou partnerskou masáž a tiše doufala, že si jako doprovod zvolí mě. Nezklamal… Otevřela nám milá slečna a bez zbytečných rozpaků nás uvedla do příjemně osvětlené chodby plné lehce exotické vůně. Vyzuli jsme se a dle jejích pokynů pokračovali dál. Usadila nás v útulně působícím pokoji se dvěma křesílky, kulatým stolkem a občerstvením, květinami, svíč ...

Lea

Ráda bych Vám poděkovala za skvělé zážitky během partnerské tantrické masáže, kterou jsme u vás s manželem absolvovali včera večer. Profesionalita, citlivý přístup, a zároveň milá bezprostřednost masérů byla mimořádná.

Lea

Na tantrické masáži jsem byla dvakrát s odstupem půl roku. Šla jsem v životě pro mě cestou nelehkou, byla jsem emocionálně vyprahlá, ztratila jsem pojem sama o sobě, chvílemi pak i chuť žít a dýchat. Na doporučení jednoho z mých přátel jsem zkusila navštívit centrum tantra masáže a zvolila smyslný rituál uctění těla bez masáže intimních partií. Měla jsem obrovské štěstí na maséra Míru. Měl velmi profesionální přístup a obrovsk ...

Martina

Tantra masáž jsem dostala jako poukaz k narozeninám. Masérka Elen je velmi milá, příjemná a empatická žena, která se dokáže úžasně nacítit. Díky ní jsem poznala další (vyšší) úroveň prožitku. Velice jí za to děkuji a určitě se vrátím a využiji profesionálních služeb v tak krásném a příjemném prostředí.

Jana

Rád bych napsal moji zkušenost s tantrickou masáží s Míšou. Tantra masáž jsem dostal jako dárek od manželky (osvícená to žena). Na webových stránkách jsem si vybral dle mého názoru nejsympatičtější masérku Míšu a udělal jsem dobře. Všechny masérky jsou hezké, i když samozřejmě některé se mi líbí víc, některé méně. Z cca 5 "finalistek" mého soukromého výběru jsem si vybral nakonec Míšu díky jejímu hezkému úsměvu :-) Působila st ...

Erik

Děkujeme Katce a Janě za skvělý zážitek. Pro nás to byla premiéra a díky Vám to určitě nebylo naposledy :) bylo to osvěžující a velmi obohacující děkujeme!

Barbora

TANTRA MASÁŽE PRAHA S.R.O. byla skvělá volba. Příjemné prostředí, profesionální přístup, ale hlavně skvělá masérka Bára, která byla jemná, láskyplná, její doteky mě pohladily po těle i duši a zanechaly ve mně hluboký pocit naplnění.

Sandalwood

Sympatická, empatická, chápavá, vlídná, s odzbrojujícím úsměvem. Taková byla Elen při úvodním rozhovoru. Pár masáží mám za sebou, takže nervozitou už netrpím, ale to, jak rychle jsem se naladil na vlnu relaxace a pohody, bylo neuvěřitelné. Stejně neuvěřitelný byl i "výlet", který jsem po jejím boku absolvoval. Čeština je bohatý jazyk a já mám poměrně širokou slovní zásobu, přesto nejsem schopen interpretovat ten neuvěřitelně n ...

Pavel, 41

Vážená paní Torstenová, chtěl bych Vám napsat, jak jsem přišel k tantrickým masážím a o vašem salonu. O Tantrické masáži jsem se dozvěděl, když jsem si před lety koupil časopis Reflex, kde byl článek o vašich masážích a centru. Po jeho přečtení jsem k vám šel na masáž. Tantrická masáž mě tak pohltila, že už na jinou masáž nechodím. Je to něco jiného než klasické masáže. U mě tato masáž je spojena jak bych to napsal, s budhism ...

Pavel

Centrum tantra masáže jsem navštívil několikrát a byl jsem vždy nadšený. Atmosféra je přátelská a lidé jsou příjemní. Tematicky laděné pokoje navodí tu správnou atmosféru. Masérka Eva je velmi krásná a příjemná bytost. Celá masáž probíhala velmi uvolněně a spontánně. Myslím, že jsem nikdy v životě nezažil nic tak příjemného a přál jsem si, aby to nikdy neskončilo. Za sebe mohu jen doporučit a určitě jsem toto centrum nenavštív ...

Marcel

Lucie se o mě postarala tak, že se z toho vzpamatovávám ještě druhý den poté. Čas přestal existovat. BTW je Lucie taky dost vtipná, takže i dojezd po zážitku se nesl v žertovném tónu. Moc děkuji a nemyslím si, že jsem tu byl naposled.

Papaforte

Dlouho jsem ze strachu návštěvu tantra masáže oddaloval. Dnes vím, že jsem nemusel. Vše však přichází v pravý čas. Prožil jsem kouzelné okamžiky se slečnou Bárou. Její láskyplná péče o mé bolavé srdce byla úžasná. Bára má okouzlující hlas a když začala zpívat, pustil jsem své emoce ven. Byla tu pro mě, a to žádná recenze nemůže vystihnout. Tato drobná slečna mi ukázala něhu a cit. Rituál s Bárou je nezapomenutelný. Děkuji!

Jindřich

Ráda bych spolu s manželem poděkovala Innes a Martině za jedinečný zážitek. Absolvovali jsme tantrickou masáž pro páry Iniciace Shivi a Shakti. Na začátku proběhl velice milý, přirozený a nenucený rozhovor o tom, co nás čeká a následoval velmi silný prožitek ze samotné masáže. Cítili jsme se u vás opravdu moc dobře a uvolněně. Děkujeme.

Pavla a Dan

Ráda bych spolu s manželem poděkovala Innes a Martině za jedinečný zážitek. Absolvovali jsme tantrickou masáž pro páry Iniciace Shivi a Shakti. Na začátku proběhl velice milý, přirozený a nenucený rozhovor a tom, co nás čeká a následoval velmi silný prožitek ze samotné masáže. Cítili jsme se u vás opravdu moc dobře a uvolněně. Děkujeme.

Pavla a Dan

Hezký den, navštívil jsem Vaše centrum a poznal tak úžasného, fantastického maséra Davida. Po příchodu mě recepční uvedla do masérny nabídla čaj a po chvilce přivedla a představila maséra Davida. Od prvního okamžiku mi bylo, jako bychom se znali již delší dobu. Jeho charisma a upřímnost mě dostaly do takové pohody, že jakékoli obavy, stud a nepříjemný pocit z neznáma, rázem zmizely. S Davidem jsem mohl mluvit o čemkoliv. To ...

Stenly

Slečna Kristýna má nádhernou a jemnou energii, která pohladí na duši a otevře vám srdce, pokud jí to dovolíte. Je to další důkaz toho, že nejsme pouze tělo, skládající se z hmoty, ale proudí námi nekonečno. Děkuji ti krásná vílo. Nechť tě naplňuje vše, co děláš. Přeji ti co nejčastější a spokojené klienty, jako jsem já. Svýma rukama dokážeš pohladit hluboko v srdci. Tantra s tebou je transformací. Udělalas ze mě lepšího člověk ...

Adam

Slečna Kristýna je úžasná a profesionální masérka s nádhernou energií. Přeji jí hodně spokojených klientů. Její něžná duše dokáže zasáhnout do hloubky duše a srdce. Vaše centrum má ty nejlepší a nejkrásnější masérky!

A.

Uspěchaná doba, hodně stresu. Na to je jediný lék, a to tantra masáž v podání masérky jménem Michaela. Pro nováčka či zkušeného je Míša skvělý průvodce. Děkuji

Slávek, 42

Setkání s Lucií bylo úžasnou životní zkušeností. Poprvé v životě jsem doopravdy zažil, co to tantra znamená a jak hlubokou duchovní zkušenost může přinést. Bylo to pro mě veliké zasvěcení a další skvělé světlo na životní cestě. Těším se na další masáže a všem doporučuji!

Matěj, 25 let

Byl jsem u masérky Lucie na klasické tantrické masáži. Lucii jsem si předem nevybral, ale byla mi přiřazena, řekl jsem, že se rád nechám překvapit. Byla to velice dobrá volba, protože Lucie mě prováděla od počátku až do konce opravdu skvělým způsobem a odvažuji se říct, že to, co jsem zažil, bylo skutečné zasvěcení do tantry. Byl to hluboký, transformativní zážitek, který mi moc pomohl na mojí cestě, která je někdy nelehká. Už ...

Matěj

Návštěva ve vašem centru je opravdový zážitek. Jednání s recepcí korektní a bez potíží, chtěl bych však poděkovat zejména Iness za krásný zážitek jak z koupele, tak z masáže. Iness jako masérka je opravdu skvělá. Masáž jsem si velice užil. Děkuji!

Anton

Dnes jsem absolvovala svou první tantrickou masáž se ženou, konkrétně s Martinou. Velmi pozitivně mne překvapila její opravdová chuť a zájem pomoci. Na začátku dala dostatek prostoru pro otázky, naladění se na sebe navzájem a poznání se. Samotná tantra byla vedená tak, aby posloužila účelu, kvůli kterému jsem se ji rozhodla vyzkoušet. Z Martiny během tantry šla obrovská vnitřní síla, energie, rozhodnost a přesvědčivost. Je to ...

Markéta

Dnes jsem absolvoval první letošní masáž se 3 krásnými masérkami. Bylo to opět velmi magické, protože šlo o "M" ve 3 podobách: Martinka, Mili a Míša. Byly to opět krásně strávené 3 nedělní hodiny. Holky, patří vám veliký dík a doufám, že časem opět zopakujeme.

Vláďa

Dnes jsem absolvoval první letošní masáž se 3 krásnými masérkami. Bylo to opět velmi magické, protože šlo o "M" ve 3 podobách: Martinka, Mili a Míša. Byly to opět krásně strávené 3 nedělní hodiny. Holky, patří vám veliký dík a doufám, že časem opět zopakujeme.

Vláďa

Dnes jsem absolvoval první letošní masáž se 3 krásnými masérkami. Bylo to opět velmi magické, protože šlo o "M" ve 3 podobách: Martinka, Mili a Míša. Byly to opět krásně strávené 3 nedělní hodiny. Holky, patří vám veliký dík a doufám, že časem opět zopakujeme.

Vláďa

Děkujeme Innes a Mírovi za úžasnou partnerskou tantrickou masáž. Oba byli skvělí a krásně se doplňovali. Samotný prožitek byl o dost jiný, než jsme čekali. Můj prožitek byl velmi silný. Oba jsme nakonec zjistili to, co nás podvědomě nejvíc tížilo a vypořádali se s tím. Za to oběma masérům velmi děkujeme, určitě se vrátíme.

Ondra a Věra, 26

Vynikající profesionál!

Zdeněk

Mockrát děkuji Evičce za včerejší masáž, byl jsem maximálně spokojený, nadšený, uvolněný, nabitý energií a určitě jsem nebyl naposledy.

Luboš

Navštívil jsem Vaše centrum Na Čečeličce již 5x. Protože jsem chtěl zažít něco úplně nového, jiného, zvolil jsem na první návštěvu maséra Davida. Něco tak úžasného jsem nikdy před tím neprožil. To způsobilo i mou druhou a posléze další návštěvu. Poznal jsem tak dále i Martinu a Nariho. Opravdu špičkový profesionální přístup a já Vám k takovým spolupracovníkům blahopřeji. Když jsem šel poprvé do centra, přiznám se, že s docela ...

S.

Jsem rád, že jsem zcela náhodou našel stránky Vašeho centra, které mně zlákaly k první návštěvě. Prožil jsem něco fantastického a neopakovatelného. Od té doby jsem navštívil vaše centrum již 5x. To poprvé bylo pro mne to nej, protože, každý pohyb, každý dotyk, každé všechno bylo poprvé a nečekané, překvapující a velmi vzrušující. Protože jsem chtěl zažít něco úplně nového, jiného, zvolil jsem na první návštěvu maséra Davida. N ...

S.

S masérkou Martinou jsem prožil, něco naprosto nového a fantastického. Tím, že jsem opravdu dýchal tak, jak mně naučila a vedla, jsem se dostal do stavu, který je zřejmě tantrou. Cítil jsem energii a vibrace v celém těle, důvěru i naprosté odevzdání. Děkuji za nádherný zážitek.

S.

Dobrý den, rád bych zareagoval na mou první a určitě ne poslední masáž, kterou jsem absolvoval minulý týden ve Vašem salonu. Velmi pozitivně hodnotím Vaši recepční Annu, která reagovala rychle a velmi vstřícně a mile. Vybral jsem si masérku Mili a ta na mě působila taky velmi milým a zkušeným dojmem. Samozřejmě prostředí je velmi krásné a pocitově uklidňující a samotná masáž byla nádherná. Určitě se k Vám budu pravidelně vrac ...

Marek

Milá Andreo, chci Vám ještě jednou poděkovat za krásný zážitek. Byl jsem na masáži poprvé a po třech hodinách s Vámi jsem litoval, že jsem si objednal jen tři. Tak křehce krásnou osobu s jemným, citlivým a profesionálním přístupem jsem dlouho nepotkal. Užil jsem si to do poslední minuty. Moc děkuji. Chtěl jsem se zeptat, ale pod tíhou dojmů jsem to neudělal, zda je normální, že se do Vás klienti zamilují, nebo zda je to jen m ...

Václav

Báro, čas a prostor s tebou byl nádherný! Znovuobjevil jsem tu krásnou energii, přítomnost, bytí a rozplynutí se v té nádheře. Tvoje doteky, hlas, vůně, společné pobrukování a dech, tvoje ženskost! Slova nestačí! Když jsme pak vedle sebe leželi, a vedla jsi mě k návratu, mám "okno" - byl jsem a nebyl v sobě. Postupně přicházím na to, co vše jsi mi pomohla otevřít a uvědomit si!! Báro, jsi krásný člověk! Děkuji, že jsi byla se ...

Kuba

Masér Martin je zkušený profesionál se znalostí pohybového aparátu a s individuálním přístupem. Skvělá masáž!

J.

Příjemné prostředí, schopný masér, který umí a má fyzický fond na pořádné prohmátnutí ztuhlých svalů. Bylo to fajn. Doporučuji všem

Stanislav

Moje zkušenost byla naprosto bezchybná. Rychlá domluva při rezervaci termínu, dobře dostupná lokalita, příjemné a čisté prostředí. Masér Martin si se mnou na začátku pohovořil, aby se zaměřil přesně na to, co potřebuji. Dobře mi padl zelený čaj a možnost zakousnout trochu ovoce. Masáž samotná naprosto splnila účel. Martin má opravdu silné ruce, chvílemi jsem si myslela, že až moc, ale druhý den mne nic nebolelo a polevila i úp ...

Nadia

Výborná masáž, málokdo umí tak přitlačit, perfektní jednání.

Martin

Skvělá, vemi profesionální a intuitivní masáž. Velmi sympatické chování maséra i příjemné prostředí. Určitě zopakuji.

J.K.

Skvělý přístup maséra. Jednoznačně doporučuji. Masáž byla příjemná a určitě rád zopakuji.

Marek

Alena, famózní masérka, která vycítí naladění klienta a udělá maximum pro Vaši relaxaci. Ten čas s ní utíká až moc rychle. Děkuji, Alenko!

Vašek, 35

Včera jsem prožil svou první Tantrickou masáž v životě. Masíroval mě David a musím říci, že to byl velice hezký zážitek. David ukázal velkou profesionalitu. Mé poprvé naprosto splnilo mé očekávání.

Marco

Milé Tantra masáže Praha, dnes jsem prožil svou první tantra masáž ve vašem překrásném centru a rád bych se s vámi podělil o svoje zážitky. Mojí průvodkyní byla masérka Mili a musím říci, že její tantrická masáž byla ta nejlepší, co jsem kdy ve svém životě zažil. Po celou dobu masáže jsem cítil úžasné vzájemné napojení a blízkost a musím říci, že vřelost, citlivost a autentičnost, kterou Mili do masáže vkládá je až neuvěřite ...

James

Konečně podnik na úrovni! Skvělá masérka a dokonalá tantrická masáž. Doporučuji všem, kteří se chtějí se svými partnery a partnerkami dostat trochu dál.

Michal

Tantrická masáž s Mili byl nepopsatelně úžasný zážitek. Mohu doporučit všem, kteří chtějí načerpat energii!

Honza

Navštívila jsem vaše centrum a prožila tantrickou masáž u maséra Ondreje. Chci mu podekovat, že jsem se mohla ohřát u jeho duše a nabrat teplo z jeho dlaní. Daroval mi uvolnění a odvahu jít dal. Ze srdce přeju jemu i vašemu centru to nejlepší.

Ludmila

Chtěl bych poděkovat za nádhernou masáž ve tmě s masérem Davidem. Davide, moc díky, byl to další nezapomenutelný zážitek. Nad mé očekávání splnila masáž mé touhy a představy. Děkuji i za krásný rozhovor a rady, které si mi dal. Jak jsem Ti sám říkal, v Tvých upřímných očích je vidět, že tu práci děláš s velikou láskou k lidem a že tě práce náramně baví. Poprvé jsem navštívil centrum s malinko obavami, dnes se tam cítím naprost ...

S.

Velmi děkuji za úžasnou tantrickou masáž. Po dlouhodobém stresu jsem si konečně odpočinula a po tříhodinové masáži jsem odcházela jako znovuzrozená a plná energie. Masérka Andrea je skvělá a musím říci, že za mě nejlepší. Má skvělý individuální přístup, cítila jsem se velmi příjemně a skutečně jsem si odpočinula. Slečna na recepci byla moc milá. Jsem u Vás dlouhodobě spokojená a zcela jistě se brzy vrátím. Jinak se mi velmi lí ...

Darča, 35 let

Děkuju, Innes, za nezapomenutelný zážitek. Za citlivé prsty, procítěné doteky, úsměvy. Za Tvoji krásu, za to, jak jsi milá a empatická. Byla to jedna z nejlepších tantrických masáží, jakou jsem kdy zažil.

Goya

Nerada píši recenze, nebo zpětné vazby, tentokrát však napíši velice ráda. Byla jsem s manželem na párové tantrické masáži. Oba jsme byli opravdu moc a ještě víc spokojení. Obe masérky - Innes a Alena naprosto skvělé, milé, příjemné a opravdové. Dostaly naši plnou důvěru. A o to k většímu vzájemnému sdíleni a předáni energií. Tantra masáž byla pro nás úžasným zážitkem. Já například "brněla" od začátku do konce. Na koci masáže ...

Žaneta

Nerada píši recenze, nebo zpětné vazby, tentokrát však napíši velice ráda. Byla jsem s manželem na párové tantrické masáži. Oba jsme byli opravdu moc a ještě víc spokojení. Obe masérky - Innes a Alena naprosto skvělé, milé, příjemné a opravdové. Dostaly naši plnou důvěru. A o to k většímu vzájemnému sdíleni a předáni energií. Tantra masáž byla pro nás úžasným zážitkem. Já například "brněla" od začátku do konce. Na koci masáže ...

Žaneta

V sobotu jsem byl u Vás na tantra masáži, pro kterou jsem si vybral masérku Evu. Vzhledem k tomu, že to byla má první tantrická masáž v životě, hodně jsem si toho na vašich stránkách přečetl, stejně jako jsem se podíval video přímo s Vámi jako majitelkou. Podrobně jsem si přečetl i profily jednotlivých masérek, a nejen vzhledem, ale i podrobnějšími informacemi, či názory samotné Evy, mě právě tato asi nejvíce oslovila. Samozře ...

Petr z Hranic na Moravě

Milá Evo, den po mém svátku bude navždy spojen s jednou něžnou ženou jménem Eva. Neskutečně moc jste mne obohatila po všech stránkách a Vaše masáž měla pouze jedinou chybu, netrvala věčně. Na tu atmosféru nikdy nezapomenu a není to zdaleka jen zásluha Vaší profesionality, ale celé Vaší osobnosti, kde upřímnost, otevřenost, milý a lidský přístup je Vám zcela vlastní, to jste prostě Vy, oči nikdy nelžou, ve Vašem případě určitě ...

Petr

Dnes jsem absolvoval tantrickou masáž u slečny Michaely a byl jsem velice spokojený. Byla to moje první tantrická masáž, neměl jsem žádné konkrétní očekávání, ale výsledek byl naprosto úžasný. Perfektní komunikace, obrovská laskavost, masérka mě vším perfektně provedla, a před masáží i po masáži jsme si chvilku povídali. Bylo to úžasné, nikdo nekoukal na čas, byl tam velice úžasný přístup, propojení s masérkou na vyšší úrovni- ...

Milan, 38

Včera jsem konečně byla na masáži, kterou jsem dostala jako dárek k loňským narozkám. Byla jsem nad míru spokojená. Masérka Ellen byla velmi citlivá a ihned pochopila moje potřeby a krásně se na mě napojila. Doporučuji všem, kteří se jako já trochu stydí, je to výborná zkušenost a velký krok k sebepoznání a sebedůvěře. Určitě budu doporučovat přátelům. Těším se na příště.

Monika

Prostředí centra je velice příjemné a útulné, až intimní, vkusně, luxusně zařízené. Na začátku mi masér Martin nabídl výborný zelený čaj a zajímal se, jestli mám nějaké problémy se zády. Dopřál mi chvilku, abych se odstrojila, a pak se dal do práce. Během 90 minut došlo nejen k masáži zad (použil i baňky), ale i krku, zadečku, chodidel, lýtek, stehen, rukou a dekoltu. Na závěr mě čekala i relaxační masáž hlavy. Masér Martin sv ...

Lucie

Nejlepší masáž na jaký jsem kdy byla, příjemné prostředí, milý masér. Odcházela jsem zrelaxovaná uvolněná. Určitě přijdu znova.

Maria

Poukázku dostala naše skvělá šéfová. Výborná relaxace, uvolnění. Prý by šla znova. Takže za náš palec up.

Katka

Děkuji za výjimečnou masáž plnou nabíjející pozitivní energie, ze které se až tají dech a ze které budu ještě dlouho čerpat :)

Radka

Masér je zkušený profesionál se znalostí pohybového aparátu a s individuálním přístupem.

Stanislav

Příjemné prostředí, schopný masér, který umí a má fyzický fond na pořádné prohmátnutí ztuhlých svalů. Bylo to fajn. Doporučuji všem

Rado

K objednávce tantrické masáže jsem byl tak trochu donucen mým kamarádem, který mi navíc zakázal si o tantře předem cokoliv zjišťovat. Takže jsem na masáž šel s určitými obavami a nervozitou. Jednalo se o moje první seznámení s tantrou. Nicméně se mě ujala masérka Mili, která se mnou základní věci probrala a na co jsem se ptal mi vysvětlila. Vlastní masáž mě překvapila (čekal jsem něco jiného), ale v konečném důsledku více než ...

Honza

Snažil jsem se nedělat si před masáží žádná očekávání a jsem za to moc rád. Moje představa byla propastně daleko od skutečnosti. Zažil jsem něco, co se slovy skoro nedá popsat. Nari byl během celé masáže velice profesionální, vedl mě krůček po krůčku celým rituálem a cítil jsem se s ním naprosto bezpečně. Po masáži celé moje tělo vibrovalo a nedalo se to zastavit, jako by se probudilo k životu. Všechny smysly byly ostřejší a t ...

Martin, 32

Rád bych se podělil o svoje zkušenosti s tantrickou masáží ve vašem centru. Masáž jsem absolvoval u slečny Michaely, a vše proběhlo naprosto v pořádku. Už samotné objednání bylo velice příjemné, komunikace s recepcí, domluva termínu, aby tam byla mnou preferovaná masérka, na mě udělalo dobrý dojem. Samotná masáž pak byla naprosto skvělá. Celkově prostory velice hezké, útulné, čisté, s příjemnou atmosférou, jemnou hudbou a úžas ...

Milan

O víkendu jsem byl u vás na tantrické masáži, konkrétně u masérky Katky a chtěl bych se skrze referenci podělit se čtenáři o zážitek, který mě čekal. Vždy jsem z masáže u vás odcházel s příjemnými, skvělými či úžasnými pocity, tentokrát však byly mé pocity doslova fantastické! Když jsem si předloni přečetl na vašich stránkách, že lze zažít i tzv. vnitřní celotělní orgasmus, říkal jsem si, to snad u chlapa ani není možné. Ale j ...

Alex

Děkuji Katce a Inés za skvělý zážitek. Byla to moje čtyřruční premiéra a díky Vám to určitě nebylo naposledy! Bylo to osvěžující a velmi obohacující. Děkuji

B.

Děkuji moooooc masérce Innes za nádherný zážitek během tantrické masáže a krásné přijetí a milé povídání. Neměl sem žádné očekávání, ale kam až mě Innes dostala během masáže, na to se hledají těžko slova. Její energie, přijetí, doteky, vnímání a napojení bylo neskutečné!!! Jsem moc rám, za tento neskutečný prožitek, že sem mohl poznat její krásu, a hlavně vnitřní krásu a energii, která bude ve mě hooodně dlouho.

Petr

Již několik let navštěvuji Vaše centrum tantrických masáží. Prostředí je opravdu pěkné, interiér pokojů je vkusný a příjemný – určitě nejlepší z center, která jsem v Praze navštívil. Vždycky jsem byl spokojený. Nepamatuji si všechny masérky, u kterých jsem u Vás byl, ale v poslední době jsem byl dvakrát u Innes, a z ní jsem vyloženě nadšený. Je to ještě mladá dívka, ale je empatická, pozitivní a myslím, že v masážích našla něc ...

Jaroslav

Rád bych pochválil masérku Elen, byl jsem u ní jen jednou, ale je vidět, že to už je skutečná žena, která si uměla poradit s mojí špatnou náladou, se kterou jsem zrovna přišel a dovedla mě přesto mile přivést na jiné myšlenky, jak slovy, tak masáží. Zvládla to s elegancí a citem zralé ženy a odcházel jsem s úsměvem na tváři. Děkuji!

Jarda

K tantrické masáži jsem se odhodlávala celkem dlouho a jsem ráda, že jsem do toho šla. U jedné návštěvy rozhodně nezůstane. A také výběr maséra byl správný. Míra je charismatický muž, u kterého jsem měla jistotu, že je tam pro mě, že mu na mně v danou dobu maximálně záleží a že mě nenechá sejít na špatnou cestu. Reagoval na moje potřeby v průběhu celé masáže a přesně vystihl, co kdy potřebuji prožít. Nikdy předtím jsem nevěřil ...

Jana, 29

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za to, že takové centrum existuje. Šla jsem poprvé na tantrickou masáž a samozřejmě s obavami, ale už při vstupu opadly. Centrum je krásné, do posledního detailu sladěné interiéry, vůně, hudba, osvětlení a příjemní lidé. K celkové pohodě přispěly i webové stránky. Pročetla jsem je, tím jsem se trochu připravila na to, co mohu očekávat a také jak to přímo na místě chodí, čímž se člověk vyhne ...

Jana

Musím Vám poděkovat za doporučení slečny Aleny. Alena byla zatím tou nejcitlivější masérkou, kterou jsem u Vás zažila. Slečna Alena se předem na vše zeptala, věnovala se mi a byla citlivá. Jen se ještě musím naučit správné dýchání, abych se dokázala dostatečně uvolnit. Celkově jsem byla s masáží spokojena a Váš nový salón je velmi příjemný a hezký. Ještě jednou děkuji a přeji krásný den.

Jana, 39

U slečny Aleny jsem byla na tantrické masáži Iniciace Shakti, masérka byla sympatická, velmi příjemná a chápající. Celkově velice příjemný zážitek. Už se těším na další návštěvu.

J.

Ujala se mě velmi příjemná a milá mladá slečna Kristýna, která měla hezký a otevřený přístup ke mně, jako ke klientovi. Celý průběh je příjemný a asi tak, jak pravá tantra má být, pracuje se zde s tantrickou energií, prostředí krásné, přístup profesionální.

Petr

Bylo to úžasné. Moc děkuji Alence za krásný zážitek. Je to úžasná, milá osůbka a určitě si to chci zopakovat. DĚKUJI!

Lucie, 30

Pro svojí první zkušenost s tantra masáží jsem zvolil masérku Martinu a vybral jsem dobře. Byl to fantastický zážitek. Martina mě od prvního okamžiku uchvátila a od začátku do konce mě nechala úplně zapomenout na starosti běžného života. Úvodní popovídání před masáží bylo příjemné a poučné. Následná masáž byl jedinečný zážitek, na který budu dlouho vzpomínat. Velice jsem si při masáži odpočinul, uvolnil se a nabral novou energ ...

Jakub, 26

S Evou sice první zkušenost, ale na více než 100 %. Byl jsem maximálně spokojen - příjemný přístup, masáž přesně dle dohody, perfektní atmosféra.

Honza, 40

Byla jsem u vás na Tantrické masáži "Deluxe" a ráda bych touto cestou velmi poděkovala masérovi Ondřejovi, díky kterému jsem si celou masáž neskutečně užila. Prosím o vyřízení mého poděkování. Děkuji a budu se těšit na případnou příští návštěvu.

Dana

Krásné a příjemné prostředí. Milé a ochotné masérky Elen a Andrea. Vám patří moje veliké DĚKUJI.

Lucie, 32

Krásné a příjemné prostředí. Milé a ochotné masérky Elen a Andrea. Vám patří moje veliké DĚKUJI.

Lucie, 32

Před nedávnem jsem absolvovala již třetí tantra masáž ve vašem studiu. Tentokrát u Ondřeje. Přišla jsem si velmi unavená od povinností, které si nesu na svých bedrech a odcházela jsem domů nejen výborně naladěná, ale také s vědomím, že jsem krásná žena. Manžel byl doma výsledkem nadšen a stále je i po několika týdnech. Každá masáž mě posunuje hlouběji a hlouběji k vlastnímu poznání. Těším se na další setkání ve vašem studiu!

Eva

S masáží u pana Martina jsem byl naprosto spokojen, byl velice příjemný a masáž jsem si velice užil a hlavně mi pomohla. Mohu ho jen všude doporučit a to i dělám. Určitě přemýšlím o další návštěvě. Děkuji Vám a hlavně panu Martinovi za skvělý zážitek.

Libor

Uplynulý víkend som vo Vašom centre absolvoval základný kurz tantrickej masáže Od doteku k intimite. Veľmi sa mi na kurze páčilo, naučil som sa mnoho nových vecí, za čo ďakujem.

Dárius

Měla jsem 1,5hodinovou 4 ruční masáž. Vybrala jsem si dva kluky Míru a Ondru. Jelikož jsem historický měla masáž jen 2 ruční, byla jsem zvědavá, jak intenzivní bude tento zážitek. Musím říci, pecka to byla!!!! I když toto bylo pro kluky poprvé, byli velmi dobře synchronizovaní, doplňovali se a já se oddávala slastným prožitkům. Prostě SUPER!!!

Deni, 32

Měla jsem 1,5hodinovou 4 ruční masáž. Vybrala jsem si dva kluky Míru a Ondru. Jelikož jsem historický měla masáž jen 2 ruční, byla jsem zvědavá, jak intenzivní bude tento zážitek. Musím říci, pecka to byla!!!! I když toto bylo pro kluky poprvé, byli velmi dobře synchronizovaní, doplňovali se a já se oddávala slastným prožitkům. Prostě SUPER!!!

Deni, 32

Ráda bych vám poděkovala za párovou masáž ve vašem centru. Mockrát vám s manželem oba dva děkujeme. Masérky Katka a Andrea byly obě dvě naprosto úžasné. A můj prvotní ostych rychle pominul. Musím říci, že ještě dnes vstřebávám dojmy z tak příjemného zážitku.

Lucie & Tomas

Ráda bych vám poděkovala za párovou masáž ve vašem centru. Mockrát vám s manželem oba dva děkujeme. Masérky Katka a Andrea byly obě dvě naprosto úžasné. A můj prvotní ostych rychle pominul. Musím říci, že ještě dnes vstřebávám dojmy z tak příjemného zážitku.

Lucie & Tomas

Nedávno jsem navštívil Vaše Tantra centrum v Praze a masérku Evu. To co mi předvedla při 3 hodinové masáži, se nedá popsat jinak než slovy naprosto dokonalá a okouzlující masáž. Eva ji moc milá, krásná a příjemná masérka. Neskutečná a jedinečná masáž v podání této skvělé masérky jde někam za hranice možností. Nyní mohu jen doufat a snít že se s touto výjimečnou masérkou ještě brzy setkám a předvede mi opět něco z jejího umění. ...

Pavel, 54

Eva je neskutečně krásná a skvělá žena. Miluji přirozené a profesionální lidi. Opravdu super. Moc rád ji navštívím zase. Děkuji za neskutečný zážitek.

Jiři, Germany

Příjemné, luxusní prostředí, dobrá domluva při rezervaci, dopravní dostupnost, ale hlavně výborný masér.

Jana

Martin je skvělý masér s velkýma rukama, který se dokáže napojit na Vaše tělo a hýčkat ho. Uvolní Vám nejen bolavé tělo, ale i mysl. Navíc je velice milý a je vidět, že práci kterou dělá, dělá opravdu rád. Děkuji za skvělý zážitek :-)

Veronika

Luxusní prostředí, snadná domluva při rezervaci, výborná dopravní dostupnost, terapeuticko rehabilitační masáž byla opravdu silová, intenzivní, se zaměřením na moje konkrétní problémy se zády, masér Martin byl příjemný a soustředěný.

Jarka

Prostředí salonu je velice příjemné a útulné (až intimní), vkusně, luxusně zařízené. Na začátku mi pan masér nabídl výborný zelený čaj a zajímal se, jestli mám nějaké problémy se zády. Dopřál mi chvilku, abych se odstrojila, a pak se dal do práce. Během 90 minut došlo nejen k masáži zad (použil i baňky), ale i krku, zadečku, chodidel, lýtek, stehen, rukou a dekoltu. Na závěr mě čekala i relaxační masáž hlavy. Masér Martin svoj ...

Lucie

Tantra masáže Praha určitě vřele doporučuji. Měl jsem masérku Evu a vše probíhalo nad mé představy. Eva byla příjemná a vše mi předem vysvětlila a zajímaly ji i mé otázky. Líbilo se mi, že se Eva zaměřovala hlavně na uvolnění energie a celková masáž tak byla nezapomenutelná. Takovou energii, jakou jsem cítil při masáži, jsem ještě nikdy necítil. Také mě překvapilo harmonické naladění duší se sladěným výkyvem emocí a pocitů a s ...

Petr

Masáž byla příjemná, poctivě provedená a zároveň až nečekaně samozřejmě důvěrná. Mou masérkou byla Marie a její přístup byl velmi milý. Komunikace ze strany recepce ohledně rezervace probíhala profesionálně.

Petr

Příjemná domluva termínu masáže s vybraným masérem Ondrou. Klidné, uvolněné a velmi pěkné prostředí s duchovní energií. Zážitek byl umocněn citlivým přístupem pana maséra a masáží jen při svitu svíček. Určitě to nebyla jen má první a poslední návštěva. Doporučuji na vyladění duše s tělem.

Jana

Jsem velice mile překvapena!! Ochota personálu, naprosto profesionální přístup maséra Ondřeje, hezké prostředí. Nemám žádných výhrad a určitě se do salónu vrátím.

Eliška

Dobrý den Evo. Ve čtvrtek jsem si u Vás objednal 3 hodinovou masáž. To co jste mi předvedla, bylo něco neskutečného. V životě jsem ještě nezažil takhle dokonalou masáž. Nejenom že jste krásná, milá příjemná a sympatická dáma, ale při každém vašem doteku se mé tělo rozechvělo blahem. Nemám vůbec dalších slov, mohu jen doufat a snít že se zase opět brzy uvidíme a Vy mně zase předvedete něco z Vašeho masérského umění. Moc Vám Evo ...

Pavel

S masáží jsem byla zcela spokojená. Vše moc příjemné, i prostory na Staropramenné jsou odpovídající. Masérka Martina skvělá. Ráda přijdu opět.

Albi

Přejeme krásný, sluníčkový den, chtěli bychom Vám poděkovat za včerejší velmi milé překvapení. Na to že jsme absolvovali 300km, jsme byli maximálně spokojeni, ať už to bylo milé přivítání už od vstupních dveří, velmi profesionální práce masérek Evičky a Martinky, až do posledního rozloučení všech tří děvčat. Super vybavené prostory navozující správnou atmosféru, to jen dolaďují. Moc moc děkujeme. Jelikož taky podnikáme, sice v ...

Jiří a Míla

Přejeme krásný, sluníčkový den, chtěli bychom Vám poděkovat za včerejší velmi milé překvapení. Na to že jsme absolvovali 300km, jsme byli maximálně spokojeni, ať už to bylo milé přivítání už od vstupních dveří, velmi profesionální práce masérek Evičky a Martinky, až do posledního rozloučení všech tří děvčat. Super vybavené prostory navozující správnou atmosféru, to jen dolaďují. Moc moc děkujeme. Jelikož taky podnikáme, sice v ...

Jiří a Míla

Martinka je srdíčko a profesionál každým coulem. Za její krásný přístup i skvělou péči ode mě příště dostane košík té nejlepší čokolády. Děkuji.

M., Germany

Evinka, stačí se podívat na reference, prostě úžasná, překrásná dáma, profesionální masérka s něčím navíc. Má něco, co dnes mnoha dívkám a ženám chybí. Něha, vnitřní i vnější krása, hrdost a zároveň vyzařuje tolik pozitivní energie. Je toho tolik, co bych o ní napsal, ale na to by mi tyto stránky nestačily. Moc velká spokojenost. Jsem rád, že takové dívky existují. Evička je jednou z nich.

Jiří

Navštívil jsem již poněkolikáté Vaše centrum a opět chci poděkovat za skvělý přístup recepčních, ať už při komunikaci, při objednávání, tak i při samotném kontaktu v centru. Vždy velmi profesionální a diskrétní. Tentokrát jsem si vybral maséra Nariho. Po rozhovoru (a měli jsme si o čem povídat) následovala masáž, která opravdu splnila mé představy a vyslovené přání. Nari je velmi zkušený profesionál a po úvodním rozhovoru již ...

Stenley

V sobotu jsem navštívil vaše centrum Na Čečeličce a pro masáž si tentokráte vybral maséra Nariho. Již jsem na masáži u něj byl, a tak jsme si měli o čem povídat. Nari je velmi profesionální a zkušený masér, který splnil mé očekávání i přání. Znovu musím vyzdvihnout profesionální přístup všech zúčastněných: recepčních i masérů. Diskrétnost je opravdu na prvním místě, stejně, jako klient sám. V centru vládne pohoda a všude čisto ...

Standa

Kristýna je milá, empatická masérka, kterou tantra baví. A má pro ni evidentně talent a jemné prsty.

Jozef

Doporučuji maséra Míru, který byl velmi příjemný a profesionální. Při příchodu jsem měla strach, ale během rozhovoru jsem se uklidnila a masáž byla příjemně uvolňující.

Gabi

Chodím k Martinovi pravidelně na masáže již více než rok a jsem velmi spokojen. V minulosti jsem vyzkoušel nespočet masérů, ale on je jednoznačně nejlepší. Z důvodů sedavého zaměstnání mám problém se zády. Po jeho masáži se cítím jako znovuzrozený. Záda mi povolí a cítím se výborně. Vždy přesně pozná, který bod na zádech mám zablokovaný a na co se zaměřit. Je to velký profesionál. Mohu ho opravdu vřele doporučit.

Roman

Ve čtvrtek jsem byl opět na tantra masáži u skvělé, vynikající top masérky Evy. Opět jste mně předvedla super masáž, kterou snad ani nelze zažít než u Vás. Vy snad nejste ani masérka, ale opravdová kouzelnice. Před Vaším masérským talentem a uměním mohu jen smeknout a uklonit se. Nemá cenu dále psát to bych se stále jen opakoval. Ještě jednou vřelé díky a už nyní se těším na další skvělou masáž u Vás. Děkuji Evo.

Pavel

V pátek jsem byl ve Vašem salonu a vše bylo krásné. Milé přijetí od recepční. Chtěl bych moc ohodnotit profesionální masáž od slečny Kateřiny, která je krásná, milá a velmi empatická. Během masáže jsem se krásně zrelaxoval a zapomněl na všechny problémy. Vše bylo velmi něžné, okouzlující až mystické, umocněno krásnou hudbou a prostředím. Kateřina mě postupně dovedla až na vrchol blaženosti a asi poprvé na tantrické masáži jsem ...

Petr, 49

Wow, wow, wow! To co sem zažil jsem ani v nejmenším nečekal, byl jsem velmi příjemně překvapen! Luna je super masérka a krásně se s ni povídá, už teď se těším na další návštěvu!

Jan, 27 let

Kateřina je něžná a její doteky jsou stejně jemné, jako její krása. V ní jsem po dlouhé době uviděl pravou ženskost. Snad proto má tak ráda tantru. Při čtyřruční masáži s Beou mi dopřály svými doteky a otevřeností tak silný zážitek, jaký jsem nezažil od své první tantrické masáže před pěti lety - a to jsem jich mezitím absolvoval desítky.

Jaroslav

Kateřina je něžná a její doteky jsou stejně jemné, jako její krása. V ní jsem po dlouhé době uviděl pravou ženskost. Snad proto má tak ráda tantru. Při čtyřruční masáži s Beou mi dopřály svými doteky a otevřeností tak silný zážitek, jaký jsem nezažil od své první tantrické masáže před pěti lety - a to jsem jich mezitím absolvoval desítky.

Jaroslav

Dnes jsem poznal při čtyřruční masáži Beu a bylo to setkání s nádherným člověkem. Přečetl jsem si potom znovu její profil a pochopil jsem, že slova v něm nejsou ezoterická klišé. Tak jak jsem jí poznal, jsem přesvědčený, že taková prostě je - že si dokáže "vytvářet vlastní realitu, kde je radost žít" a že "tantru skutečně vnímá jako možnost transformovat svoje chápání sexuality". Pokud Vás do své reality pustí a otevře Vám svo ...

Jarda

S masaží jsem byl velmi spokojen. Děkuji, Ellen.

Lukáš

Na Martinových rukou jsem se stal závislým více jak před rokem, a od té doby pravidelně využívám jeho masážních služeb. Nejvíce jsem si oblíbil 2 hodinovou, hloubkovou, relaxační masáž celého těla. Martinův přístup ke klientovi je individuální a maximálně profesionální. Dokáže se okamžitě napojit na potřeby klienta a nakombinovat různé metody (baňky, horké kameny, thajskou masáž aj.) pro odblokování ztuhlosti těla a navodit ta ...

Lukáš

Terapeutickou rehabilitační masáž u Martina jsem dostala jako Ježíška od syna a snachy. Je mi 71 let, v mládí jsem aktivně sportovala, cvičím, hýbu se dodnes, ale život na mně zanechal stopy a záda a páteř bolí, obzvlášť po Vánocích jsem se cítila jak v krunýři. A tak jsem si záhy vybrala svůj dárek u Martina. Velice mi pomohl, uvolnil zatuhlé svaly, pracoval velmi citlivě vůči mým problémům. Byla to pro mé tělo velice dobře ...

Katarina

Masáž jsem darovala mamce a byla s ní nad míru spokojená. Určitě se znovu vrátí.

Barbora

Masáž jsem dostal jako vánoční dárek. Kromě neskutečné síly Martinových paží bych také vyzdvihnul jeho klidný charakter. Dobře jsme si popovídali o Slovensku, USA, cestování i józe, což jsou všechno naše více či méně podobné zájmy. Po této masáži jsem odcházel opravdu uvolněný, musím říct, že to byla jedna z nejlepších masáží, na které jsem kdy byl a rozhodně jsem u Vás nebyl naposledy.

Marek

Chtěl bych poděkovat slečně Andree za úžasnou a smysluplnou Tantrickou masáž, byla úžasná! Už jen ve vaší přítomnosti jsem spokojen. Jste úžasná osobnost! Važte si toho, jaká jste, jste bohyně. Doufám, že se ještě uvidíme.

Tomáš, 34 Frýdek-Místek

Chtěl bych vám pochválit krásnou a příjemnou masérnu, kterou jsem včera večer navštívil. Byl jsem velmi překvapen vstřícným přístupem a milým pohostinstvím vaší recepční paní Pavli, která mě objednala na poslední chvíli u slečny Andreji. Za to ji moc děkuji. Ale hlavně bych chtěl moc poděkovat a pochválit slečnu Andreu! Andrea je velmi krásná a úžasná žena, je to osobnost. Ještě nikdy jsem takovou ženu nepotkal, nikdy jsem se ...

Tomáš

Milý Ondro, chtěla jsem vám podekovat za čas, který jste mi věnoval. Během masáže jsem se začala cítit svobodně, a že si to zasloužím, a to byl hezky pocit. Tentokrát jsem klidnější než po první masáži, jakoby si to líp sedlo, což není vůbec špatné. Přijde mi už od první masáže, že mi dodala nějakou energii, z které se dá čerpat i dlouho po ní. Někdy mám pocit, jakoby se ještě mohla rozvinout, jako kdyby mi měla ještě co dát ...

Markéta

Chtěl bych touto cestou velice poděkovat Vaší masérce Andreji za hezký zážitek. Byl jsem na této masáži poprvé v životě a díky Vám, Andreo, to nebylo naposledy. Ještě jednou moc děkuji.

Mirek, 50 let

Rád bych ještě jednou poděkoval Magdě za nezapomenutelnou masáž. Když jsem ji viděl poprvé na vašich stránkách, věděl jsem, že s ní prožiju něco zajímavého a nevšedního, jsem rád, že mne můj šestý smysl nezklamal. Magda od začátku dávala do masáže kus sebe, něco navíc co nemusí, ale co chce. Masáž probíhala zcela spontánně bez nalinkovaného scénáře, prostě tak jak masérka vycítila, že je v tu chvíli správné. Chvíli jsem měl po ...

Jirka

Voucher na terapeuticko-rehabilitační masáž jsem dostala od kolegů k narozeninám. Nejdřív jsme nemohli najít termín, který by se hodil oběma stranám, ale salón mi vyšel vstříc a platnost voucheru mi prodloužil. Prostředí je příjemné a útulné. Martin je sympatický a opavdový profesionál. Byla to jedna z nejlepších masáží, na které jsem byla. Odcházela jsem odpočinutá a měla jsem pocit, že mám záda a nohy a něco lehčí :-)

Alena

Milý Ondro, děkuji za vaše profesionální vedení mou první zkušeností s tantrickou masáží. Slovy těžko popsatelné. Byla jsem plně odevzdaná a zároveň přijímající, ve stavu tady a teď, nic víc a nic míň. Prozkoumala jsem své hranice a poznala sama sebe. Do dalšího dne jsem vstupovala nabitá úžasnou energií a s vděčností. Ještě jednou děkuji a všem v centru přeji jen to dobré.

Naďa

Na tantrické masáži jsem byla poprvé, měla jsem určitou představu, ale ta dalece předčila má očekávání. Příjemnou atmosféru navodí už samotný salon. Čisté, útulné, voňavé a krásné prostředí. Musím poděkovat Ondrovi za jeho přátelský přístup, jeho laskavé dotyky mě nabily energií. Je milý a skvělý masér. Cítím se uvolněně. Neskutečný zážitek, tak smyslnou a úžasnou masáž jsem nezažila. Bylo to nepopsatelné, to se musí prožít.

Monika

Masér Ondra byl výborným a hlavně velmi profesionálním průvodcem mým tantrickým poprvé. Byla jsem mile překvapena a byl to slovy nepopsatelný zážitek. Odcházela jsem nabitá energií a pozitivně naladěná. Po návratu do práce si nejedna osoba všimla, že jsem tak nějak jinak naladěná. Tento pocit si budu co nejdéle hýčkat. Těším se zase někdy příště. Děkuji a ještě jednou děkuji.

N.

Touto cestou bych ráda poděkovala Ondrovi a Mírovi, se kterými jsem měla tu čest strávit překrásných 90 minut na tantrické masáži, která je pro mě nezapomenutelným zážitkem. Poprvé v životě jsem byla sama se sebou, jen já, vnímala jsem svou mysl i tělo z doposud nepoznané stránky. Po této masáži jsem si začala více vážit sebe a svého těla. A za to vděčím právě Ondrovi a Mírovi, kterým z celého srdce děkuji za tak intenzivní zá ...

Jiřina, 30 let

Touto cestou bych ráda poděkovala Ondrovi a Mírovi, se kterými jsem měla tu čest strávit překrásných 90 minut na tantrické masáži, která je pro mě nezapomenutelným zážitkem. Poprvé v životě jsem byla sama se sebou, jen já, vnímala jsem svou mysl i tělo z doposud nepoznané stránky. Po této masáži jsem si začala více vážit sebe a svého těla. A za to vděčím právě Ondrovi a Mírovi, kterým z celého srdce děkuji za tak intenzivní zá ...

Jiřina, 30 let

Moc ráda bych poděkovala celému Vašemu týmu za přátelský přístup, vstřícnost a za naprosto dokonalý zážitek. Už při objednání na masáž mě velice potěšila milá paní Eva, která už do telefonu byla rozzářené sluníčko. Když jsem ji slyšela, těšila jsem k Vám o to víc a ujistila jsem se, že se svěřuji do správných rukou. Měla jsem čtyřruční tantrickou masáž s masérem Ondrou a Mírou – DOPORUČUJI! Šla jsem na tantrickou masáž poprvé ...

J.

Moc ráda bych poděkovala celému Vašemu týmu za přátelský přístup, vstřícnost a za naprosto dokonalý zážitek. Už při objednání na masáž mě velice potěšila milá paní Eva, která už do telefonu byla rozzářené sluníčko. Když jsem ji slyšela, těšila jsem k Vám o to víc a ujistila jsem se, že se svěřuji do správných rukou. Měla jsem čtyřruční tantrickou masáž s masérem Ondrou a Mírou – DOPORUČUJI! Šla jsem na tantrickou masáž poprvé ...

J.

Bea je nádherná žena, ze které vyzařuje silná pozitivní energie. Od prvních chvil s ní zapomenete na všechno vnější. Měl jsem možnost s ní absolvovat tantrickou masáž Deluxe, včetně koupele a byli to snad nejkrásnější a nejvzrušivější 3hod v mém intimním životě. Snad i proto, že během prvotního rituálu jsme se s Beou sladili a masáž jsem si mohl naplno užít. Její jemné doteky vás zavedou do extáze a vzrušení. Její fyzická přít ...

Roman, 41 let

Krása, upřímnost a něha to jsou vlastnosti mé už skoro dvorní masérky Evičky. Každá masáž s Vámi je totiž zcela jiná. Takže vřelé díky Evo a těším se, až se opět uvidíme při další skvělé masáži u Vás. Děkuji zdraví Vás, Pavel.

Pavel

Děkuji Aleně za velmi citlivý a empatický přístup a naladění, které jsem při určité ostýchavosti potřebovala a díky nim jsem si mohla zažít emotivně silný prožitek a hluboké spojení sama se sebou, který mi zůstane v paměti.

P.

Děkuji Arye za skvělou masáž. Okouzlující je především její schopnost otevřít společný prostor důvěry a sdílení. Její spontánní radost při masáži i při povídání je nesmírně uvolňující. S láskou i intenzitou se zaměřila na to, co bylo potřeba, a mě nezbývá než poděkovat a doporučit.

Matěj, 25 let

U maséra Martina jsem byla již podruhé. Tentokrát jsem zvolila 120 minutovou masáž a nelitovala jsem. Byl to nádherně strávený čas, kdy mě Martin promasíroval celé tělo, uvolnil zatuhlá místa. Odcházela jsem příjemně odpočatá. Určitě to nebyla moje poslední návštěva.

Lucie

Skvělá masáž, krásné čisté prostředí, moc mi to pomohlo na ztuhlá ramena.

Andrea

Profesionální přístup a krásný prostředí. Moc jsem si to užil. Vřele doporučuji.

Martin

Krásné prostředí a úžasná masáž. Martin je opravdu profesionál, který dokáže propojit svalovou masáž s „terapií“. Tak intenzivní zážitek z masáže jsem zažila poprvé a rozhodně se budu vracet.

Pavlína

Odborný přístup, skvělá práce, znalosti a přátelská atmosféra z masáže u Martina dělá naprosto úchvatný zážitek.

Pavel

Naprosto jedinečný zážitek, luxusní prostředí. Martin je profesionál, jakého jsem doposud nepotkala. Masáž jsem dostala jako dárek k narozeninám, ale určitě budu i nadále využívat tyto služby. Bezkonkurenční!

Jana

I já měla možnost zažít opravdu skvělou masáž, která vás naprosto zbaví stresu, a vy si můžete užít uvolnění celého těla a to hlavně díky šikovným rukám maséra Martina. Doporučuji všem, co se potřebují na chvíli zastavit, a cítí bolest v šíji a zádech.

Jana

Perfektní skvělá masáž. Nejlepší na jaký jsem kdy byl.

Matúš

Luxusní masáž! Kam se hrabou thajské salóny! Je ohromný rozdíl, když má někdo fyzickou sílu a přitlačí na záda! Jediné masážní studio kam se vrátím!

Hector Attila David

Úžasná masáž, uvolňující stres i svaly.

Rob

Jedinečné, skvělé, úžasné. Nádherný pocit. Martin je prostě Martin!!!

Jana

Skvělá uvolňující a relaxační masáž. Pan Martin je velice šikovný a talentovaný masér. Ztuhlá ramena mi krásně uvolnil, cítila jsem se po masáži jako úplně nový člověk! Krásné prostředí a blízkost metra jako další příjemný bonus.

Andrea

Nikdy jsem nic podobného nezažila. Uvolňující energie, požitek a prožitek. Martin je skvělý. Prostředí je útulné, voňavé, nabíjející.

B.

Martin mluví dokonale anglicky a je absolutním profesionálem. Po problémech se zády cítím rozdíl, který dělá dobrá masáž, a cítil jsem, že se Martin opravdu soustředil na problémové oblasti a posoudil, co by mi pomohlo, spíše než jen poskytovat standardní masáž. Měl také tipy, jak mezitím pomoci. Určitě bych doporučil a vrátí se!

Tom

Vaše masérské centrum jsem navštívil, už celkově po 5. Z toho jsem byl 4x u masérky Evy a 1x u masérky Aleny. Masáž s Alenou byla velmi příjemná a osvěžující. Ale masáž s masérkou Evou mě vždy vystřelí do vesmíru. Nevím, zda je Eva opravdu tak moc dobrá a stejné pocity s ní mají všichni zákazníci, nebo jsme prostě naladěni na stejnou vlnu. Její přístup před masáží, v průběhu masáže i po ní je velmi profesionální, ale zároveň i ...

Marcel

Tantrická masáž u masérky Alenky byla veliká zkušenost. Takový pocit blaha, uvolnění a úplné vypnutí. Pocit to byl nepopsatelný! Že začátku jsem měla trochu obavy strach, ale pak to že mě spadlo ani nevím jak. Jediné co, musím vypilovat, bylo dýchání. Určitě to nebyla má první a poslední návštěva.

Adéla, 24 let

I had the pleasure to enjoy a 90min Tantra massage with Arya, who is very warm hearted and passionate masseuse. Her massage was like a good book with a promising beginning, an intriguing middle part and a fulfilling ending. Anytime again!

Aficionado, 50 years, Germany

Masáž u maséra Míry vřele doporučuji. Tantra masáž byla skvělá a příjemná, a masér Míra byl naprosto úžasný. Úžasný přístup, milý a empatický. Ideální pro lidi, kteří jdou na tuto masáž poprvé. Vřele ho všem ženám doporučuji! Velice také děkuji za velmi příjemné prostředí, a také milou a příjemnou slečnu na recepci. Teď jenom doufám, že si to co nejdříve opět zopakuji, a samozřejmě opět u Vás.

Hana, 40 let

Již podruhé jsem navštívila Vaše studio, nyní s vybranou masáží Deluxe od maséra Ondřeje. Opět oceňuji velice příjemné prostředí a zejména prožitek z Ondrovy masáže je pro mě nezapomenutelný. Je to zkušený profesionál, který svým přístupem dokáže "dobít" ženu energií, posílit sebevědomí a poskytnout nádherný prostor k relaxaci. Ještě několik dní po masáži se k zážitku stále vracím a určitě se těším na další setkání.

Hanka

Na tantrické masáži jsem byla podruhé, tentokrát na 3 hodinovém zrození Venuše, a opět jsem odcházela nabitá energií. Musím říct, že prožitek byl díky vaně intenzivnější a velký podíl na prožitku měl masér Ondra. Byl na mě neskutečně navnímaný, například výborně vystihl zkrácení času pro lávové kameny (v době veder) a naopak prodloužení peelingu, úprava masáže byla, jak se říká na tělo. Jeho přístup byl jako vždy profesionální ...

Naďa

Musím říct, že moje včerejší návštěva Prahy se opravdu povedla i přes to velké horko. Ale já mám léto rád, tak nebrblám. U vás v salonu to bylo opět suprově. Míša a Mili se o mě staraly tak, jako kdybych patřil k nim do rodiny, možná ještě líp. Probrali jsme s děvčaty všechno možné od masáží a s čím jak se pracuje (což mě vždycky zajímá), třeba lávové kameny, pokračovali jsme politikou a dospěli jsme až k cestování a třeba k Ř ...

Vláďa

Musím říct, že moje včerejší návštěva Prahy se opravdu povedla i přes to velké horko. Ale já mám léto rád, tak nebrblám. U vás v salonu to bylo opět suprově. Míša a Mili se o mě staraly tak, jako kdybych patřil k nim do rodiny, možná ještě líp. Probrali jsme s děvčaty všechno možné od masáží a s čím jak se pracuje (což mě vždycky zajímá), třeba lávové kameny, pokračovali jsme politikou a dospěli jsme až k cestování a třeba k Ř ...

Vláďa

S partnerskou tantra masáží i přístupem děvčat jsme byli velice spokojeni.

JH

S partnerskou tantra masáží i přístupem Magdy a Beji jsme byli velice spokojeni.

JH

Jsem 29 letý muž částečně na vozíku, dnes jsem navštívil Tantra masáže Praha. Kamarádi mi to doporučovali, ať to zkusím, že je to skvělý. Musím říct, že to byla víc než skvělá návštěva. Přístup slečny recepční mě velmi mile překvapil, vše mi vysvětlila. Masírovala mě slečna Eva, v její přítomnosti jsem se cítil suprově. Nejdřív mi vysvětlila, v čem Tantra masáž spočívá, příjemně jsme si popovídali a pak mě začala masírovat. Kr ...

Jiří

Manžel byl u Vás moc spokojen, slečna je moc Eva moc příjemná, už byl u ní dvakrát a určitě přijde znovu rád :-), všechny slečny, na telefonu, i recepci mají moc milý přístup.

Lenka a Luboš

Úžasný zážitek Bea je bohyně!

Petr

SOBOTNÍ MASÁŽ BYLA PERFEKTNÍ. MASÉRKA ANDREA ÚCHVATNÁ. PROFESIONÁLNÍ ÚROVEŇ. RÁD SE VRÁTÍM.

Martin

Aryo, děkuji vám, za dnešní tantra masáž! Na začátku našeho povídání jsem nevěřila, že 90min masáže je málo. Teď musím souhlasit! Byla jste ke mně velmi vnímavá, cítila jsem se v bezpečí a první rozpaky vymizely při prvních dotecích. Můj prožitek byl velmi intenzivní, nad očekávání skvělý, byť odkryl 13. komnatu uvnitř mě. Hodně mi v tu chvíli pomohl Váš klid a dech, cílené a přesto citlivé doteky. Musím pochválit také prostře ...

Michaela, 36 let

Z molekul prvků v ženu jsem složená, všechnu tíhu, co nesou má ramena, odkládám. Uvnitř sebe požár zakládám, a pak z popela jako Fénix opět povstávám. S pocitem, že svůj život vědomě prožívám a své tělo s pokorou uctívám. Díky Ondrovi

Máša

Tantrickou masáž jsem zažila poprvé a musím říct, že mám úžasný zážitek, na jaký se nezapomíná, hlavně díky Ondrovi, se kterým jsem strávila tři bezvadné pohodové hodiny, které ale hrozně rychle utekly. Rozhodně mám v plánu si zážitek někdy v budoucnu zopakovat.

Markéta, 49

O tantrické masáži jsem uvažovala 2 roky, ale teprve teď přišel ten správný čas a mělo to tak být, protože to, co jsem zažila se nedá slovy vyslovit. Nejenom při masáži, ale ještě po ní jsem cítila ten krásný mrazivý pocit. Chci moc poděkovat Ondrovi. Ondro děkuji, Monika.

Monika

Prostředí velmi příjemné, jednání s recepcí ok, masér Ondra skvělý, empatický, citlivý.

Šárka

Milá Aryo, budu brzy slavit poměrně vysoké kulaté narozeniny a daroval jsem si k narozeninám svou první tantrickou masáž. Ty skoro čtyři hodiny, které jsem s Tebou strávil, předčily zdaleka a v každém ohledu má očekávání. Jsi krásná, mladá, veselá, něžná a citlivá a já budu dlouho vzpomínat na všechno, co jsem s Tebou prožil. Moc děkuji a těším se na další návštěvy v centru Integrity. Tvůj tebou bohatě obdarovaný M.

M.

S Evou jsem strávil nezapomenutelné 3 hodiny a byl to nejhlubší zážitek v životě.

Jan, 37

U Míši jsem absolvoval svou první tantrickou masáž ve svém životě – zanechala ve mě takovou energii, jakou jsem snad nikdy nepocítil, čerpal jsem z ní ještě další 3 dny. Těším se, až se zase jednou vrátím.

Zdenek, 37

Výborné, po masáži jsem se cítil uvolněný a energeticky nabitý. Děkuji.

Libor, 41

Bea byla velmi pozorná, profesionální, a přesto upřímná a citlivá. Díky za bezpečný zážitek daleko mimo běžnou komfortní zónu

Jakub

Andrea byla velmi sympatická a příjemná, vše bylo v naprostém pořádku. Musím ocenit i velmi příjemné prostředí centra. Jednání s recepcí taktéž bez problémů. Mohu jen doporučit.

Radim

Milý Ondro, přišla jsem bez očekávání čehokoliv, chtěla jsem si "jen" odpočinout, vypnout tak, jako při jiných masážích. Zároveň jsem byla zvědavá na to, v čem je tantrická masáž jiná. Už to vím. Dokázal jsi ve mně vzbudit emoce, které normálně nedávám najevo a už vůbec ne před někým druhým. Jsem plná dojmů, myšlenek… Moc Ti děkuji za velmi příjemnou masáž, za Tvou empatii a za to, co nedokážu popsat, ale Ty budeš vědět.

E.

Byl to úžasný zážitek s masérkou Evou. Ani nevím co vůbec napsat. Tohle se prostě musí prožít, nedá se to vysvětlit. Na určité věci mám najednou díky tantře úplně jiný pohled. A ten přístup byl neskutečný, vstřícný a hlavně dost času na začátku i na konci.

Martin, 52

Minulý týden jsem ve vašem centru absolvoval tantrickou masáž klasik, s masérkou Beou. Byla to první masáž tohoto druhu, kterou jsem prožil. Nejsem zatím schopný nějak podrobně popsat, jak moc se mi masáž líbila, ale pro začátek splnila moje očekávání a určitě u vás nejsem naposledy. Jediné, co bych chtěl příště jinak, je to, že si vyberu delší masáž, abych i podle slov masérky, mohl zažít ještě více tantry. Celkově tedy hodno ...

Radim

Jsem hodně introvertně založený, proto jsem se dlouho odhodlával objednat si tantrickou masáž, kterou jsem toužil vyzkoušet. Vstřícná komunikace s recepcí při domluvě termínu a výběru masérky ve mně zanechaly velice pozitivní dojem. Dnes jsem tedy absolvoval svoji první tantrickou masáž. Už při příchodu jsem byl příjemně překvapen klidným prostředím, prostoupeným relaxační hudbou a vůněmi, po chvíli přišla masérka Michaela, kt ...

Juraj, 67

Byla to moje druhá masáž v Tantra masáže Praha a opět překvapení co vše jde ve svém těle najít. Vůbec nechápu, kolik energie dokáže Eva věnovat vlastně úplně cizímu člověku, který k vám přijde – moje poklona a obdiv. Popsat pocity nejde, na to mi moje slovní zásoba zkrátka nestačí, tak se o to nebudu raději pokoušet, jen napíšu, že to čemu jsem nevěřil, existuje. Po 52 letech jsem přehodnotil typický mužský pohled sám na sebe ...

Martin

Děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Evě a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme.

B. a L., 35 let

Děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Evě a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme.

B. a L., 35 let

S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)

Blanka

S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)

Blanka

Byla jsem u vás již potřetí a opět jsem odcházela spokojená, uvolněná a nabitá novou energií. Těšila jsem se na únik do vašeho světa klidu, abych znovu našla sama sebe a svou ženskou energii. Přichází k vám běžná žena se všedními starostmi a odchází od vás bohyně s energií všechny problémy řešit. I nyní mi byl průvodcem 3hodinovou tantrou zrození Venuše profesionální masér Ondra. DĚKUJI Vám i jemu a přeji, ať se vašemu centru ...

Naďa

Chtěl bych poděkovat za skvělý zážitek, který jsem prožil při masáži ve vašem centru. Recepční byla při objednání příjemná, milá a plně ochotná poradit s termínem i volbou masérky. Při příchodu jsem pak byl příjemně uvítán, uveden i obsloužen občerstvením. Masérka Alena pak úžasně a profesionálně provedla masáž k mé naprosté spokojenosti. Moc se těším na příští návštěvu.

Marek

Děkuji Ondrovi za obrovský pocit důvěry a bezpečí, který ve mně vzbuzoval, a profesionalitu, s níž ke mně přistupoval. Protože pracovně pocházím z pomáhající profese, vím jak je to důležité a jaké nároky to na osobnost člověka klade. Čas strávený ve Vašem studiu byl pro mě silně terapeutický a ozdravný. Pro člověka, který je zvyklý ve svém životě více dávat než dostávat to bylo krásné nastolení rovnováhy, kterou s vděčností př ...

Marie

Zrodila se ve mně myšlenka absolvovat kurz tantrické masáže, ještě před tím jsem se však rozhodla prožít masáž sama, neboť sebe zkušenost je pro mě velmi cenná. Včera jsem Vás navštívila podruhé. Rozhodla jsem se dopřát si čas věnovaný jen sobě, a tak jsem si udělala předplatné, abych mohla vyzkoušet vícero druhů masáží, které nabízíte. Po včerejším zážitku o to více zpětně oceňuji přístup Ondry, za předchozí pozvolný a opatrn ...

M.P.

Tělo příjemně unaveno, mysl čistá - znovu poklizeno. K sobě se s úlevou navracím, vím, že už vůbec nic nemusím, jen to, co mně samotné se chce. Chce se mi zůstat a sledovat, jak skrze Vás učím se vyrovnat, ženskou x mužskou energii mísící se v kompozici mého bytostného já.

Marie

O tantrické masáži jsem nikdy ani nepřemýšlela, protože jsem stydlivá, nebo jsem si to alespoň myslela a nerada jsem středem pozornosti. Masáž jsem dostala od kamarádky k narozeninám a rok mi trvalo, než jsem se odhodlala. Teď jsem šťastná, že jsem mohla prožít krásné dvě hodiny, plné laskavých, hřejivých a smyslných doteků a obětí, které mě úplně dostaly. Přístup maséra Ondry byl naprosto profesionální a povídání před samotno ...

Věra

Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval Evě, která byla nejen mou masérkou, ale i průvodkyní při mém seznámení s tantrou. Bylo to neskutečně příjemné a energetizující. Doufal jsem v něco nezapomenutelného, a tento zážitek nezapomenutelným také byl. Vřele doporučuji každému, kdo se ostýchá.

Jan V., 26 let

Velice děkuji za jedinečný zážitek, který jsem mohl ve Vašem centru prožít. Již dříve ve mě tantra masáže a tantra obecně vzbudily jistý zájem, avšak poté, co jsem se svěřil masérce Evě, vím jistě, že jen u toho nezůstane. Byly to úžasné pocity a pro mě předtím nepředstavitelné. Evě dávám jen samé plusové body. Vážím si toho, že jsem mohl být vaším zákazníkem.

Jan

Rádi bychom poděkovali za včerejší zážitek u Vás v centru. Párová tantrická masáž byla pro přítele dárkem. Byli jsme oba moc spokojení a to jak s masérkou Andreou, tak s Beou. Byly velmi milé, sympatické a cítily jsme se s nimi opravdu skvěle! Šlo o první setkání s tantrickou masáží u nás obou a zážitek to byl opravdu velký. Určitě se k Vám do centra brzy vrátíme.

Erika

Rádi bychom poděkovali za včerejší zážitek u Vás v centru. Párová tantrická masáž byla pro přítele dárkem. Byli jsme oba moc spokojení a to jak s masérkou Andreou, tak s Beou. Byly velmi milé, sympatické a cítily jsme se s nimi opravdu skvěle! Šlo o první setkání s tantrickou masáží u nás obou a zážitek to byl opravdu velký. Určitě se k Vám do centra brzy vrátíme.

Erika

Včera jsme navštívili s partnerem Vaše centrum. Šlo o naše první setkání s tantrickou masáží a byl to opravdu velký a silný zážitek. Moc děkujeme masérce Bee a Andree. Obě byly skvělé, milé, sympatické, jemné. Jsme si jisti, že Vaše centrum znovu a velmi rádi navštívíme.

E.J., 31

Včera jsme navštívili s partnerem Vaše centrum. Šlo o naše první setkání s tantrickou masáží a byl to opravdu velký a silný zážitek. Moc děkujeme masérce Bee a Andree. Obě byly skvělé, milé, sympatické, jemné. Jsme si jisti, že Vaše centrum znovu a velmi rádi navštívíme.

E.J., 31

Masáž u Magdalény byla moc krásná, hezky relaxační, tantrická. Magdaléna je moc milá masérka, citlivá a její masáž je velmi poctivá, intuitivní a vnímavá. Po masáži jsem se cítil velmi uvolněně, odpočatě a povzneseně.

Petr

Včera jsem po druhé navštívil masážní salon. Tentokrát jsem měl masérku Mili, strávený čas z Mili byl nezapomenutelný. Opět jsem byl spokojen, jak s domluvou operátorky, tak s masérkou. Prostě to je nejlepší místo na příjemný relax. Určitě brzy zopakuji mou návštěvu.

Jiří, 29 let

V pondělí jsem byl již na čtvrté tříhodinové masáži u tantra masérky Evy. Opět skvělá a pokaždé trochu jiná, ale zase vynikající tantra masáž. Eva je luxusní top masérka a já se k ní zase velice rád vrátím. Děkuji, Evo. Jinak musím napsat, že vaše studio ve Staropramenné mě velice zaujalo opět krásné prostředí s velice příjemným a milým panem recepčním Matyášem. Takže Vám moc děkuji a na viděnou.

Pavel, 56 let

Michaelo, Tantra masáž se díky Vám pro mne stala jisto jistě nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný vstup do světa tantrických rituálů. Každá vteřina mne obohatila a odcházel jsem s pocitem lehkosti mysli i těla.

Pája, 66 let

Milý Nari, děkuji za neobyčejný a fantastický zážitek z masáže. Smekám před Tvojí empatií, vyrovnaností a profesionálním přístupem. Již teď mohu slíbit, že se v budoucnu opět při masáži setkáme.

Tomáš

3hodinová masáž Deluxe s masérem Narim předčila má očekávání. Nari je velmi empatický, milý a naprosto profesionální masér. Prožitky ani nelze popsat a jsem velmi rád, že jsem tuto pro mě novou zkušenost zažil a lépe tak poznal své vlastní tělo. Samotná rezervace přes e-mail s pracovníkem recepce Kubou byla bezproblémová a vedená ve velmi přátelském tónu. Na recepci byla velmi milá mladá slečna, díky které jsem se u vás od prv ...

Tom

Ráda bych poděkovala za nádherný zážitek v podobě klasické tantra masáže s Jakubem. Bylo to jednoduše nezapomenutelné a Jakub neuvěřitelný. Děkuji

Líba

V pondělí jsem u vás prožila svou první tantra masáž a ráda bych s vámi sdílela své dojmy. Výběr maséra byl proto pečlivý, aby to byl člověk, který se na mne napojí, nebude vnímat mou fyzickou schránku, ale především vnitřní krásu a nitro, tak, jak to u tantrické masáže má být. Ale jedna věc je jak to má být a ta druhá, jak to člověk cítí. Má volba proto padla na Jakuba, zdál ze všech mužů nejvíc vnitřně vyzrálý a padl mi do o ...

Líba, 42

Opět jsem u Vás prožila nádherou masáž, kde jsem se cítila jako Bohyně díky Ondrovi, který mi dobil tolik potřebnou energii. Zase se cítím šťastná a naplněná. Děkuji Vaše práce má smysl.

Monika

Když jsem šel na svou první tantrickou masáž, nedokázal jsem si představit, jaká taková masáž bude. Mnohokrát děkuji masérce Arye za její ochotu a přístup k mé první tantrické masáži, tvá masáž byla velice příjemná po všech stránkách, už teď se těším na další naše setkání.

Filip, 25 let

Když jsem přišel do centra Tantra masáže Praha, mile mě překvapilo, jak byl celý personál včetně recepční milý a příjemný. Především moc děkuji masérce Arye za její fantastickou tantrickou masáž, která byla velmi příjemná a uvolňující. Cítím se po ní i dnes příjemnější a uvolněnější. Věřte mi nebo ne nikdy předtím jsem se tak skvěle po masáži necítil, také moc děkuji Magdě za nabídnutý čaj a její milý úsměv :). Už teď se těším ...

Filip

Tantrická masáž s masérem Davidem byla má první. Nevěděl jsem, co mám od ní očekávat, ale mé obavy se brzy rozptýlily. Nejprve jsme si trochu povídali. Místnost byla krásně provoněná a hrála příjemná hudba. Masáž potom začala ve stoje a potom jsme se přesunuli na podložku. Těžko se dá vyjádřit slovy, co jsem všechno prožil, ale něco takového jsem ještě nezažil a bylo to moc příjemné. S masáží jsem byl moc spokojený a moc děkuj ...

Zdeněk

Na tantrické masáži u maséra Davida jsem byl moc spokojený. Měl jsem tří hodinovou masáž Deluxe a strašně rychle to uběhlo. Masáž byla perfektní a také přístup maséra Davida byl velmi vstřícný a profesionální. Byla to moje první zkušenost s tantra masáží a jsem nadšený, takže si určitě koupím další poukaz k masérovi Davidovi.

Zdeněk

S masáží pana Matthewa jsem byla velice spokojená.

Hana

My first masseuse was Ellen and she made me feel really comfortable and guided me through the experience as I was nervous at first. Over the following months I visited Ellen many times and each time I experienced something new and exciting and a greater level of energy & passion & intimacy. I experienced a 3hrs session, tried prostate massage for the first time and shared a bath. Ellen was extremely professional and I am grate ...

Mark

Svou první tantrickou masáž jsem absolvoval u úžasné masérky Aryi. Chci ji ještě jednou moc poděkovat za úžasný přístup, laskavost a krásný zážitek, na který půjde pouze těžko zapomenout. Celá masáž pro mě byla opravdu velmi zajímavou a mystickou zkušeností, která značně vybočuje z každodennosti běžného života. Mám jen trochu obavy, že je něco podobného značně návykové.

Jakub

Navštívila jsem vaše centrum a absolvovala tantra masáž u Ondry. Byly to chvíle a prožitky, kvůli kterým stojí za to, být na světě. Ondra je krásná bytost. Po jeho odzbrojující péči, dokonalých dotecích a vnímavosti cítím čirou radost ze života. Vyznamenal mě a obohatil. Ze srdce mu děkuju. Chtěla bych taky podekovat recepčním Evě a Matyášovi. Nezištně, laskavě a s velkým pochopením mi pomohli vyřešit praktické překážky, které ...

Ludmila

Velice bych Vám chtěl poděkovat za včerejší krásné chvíle, strávené u Vás v salonu. Mou první tantrickou masáží mě provedla slečna Eva a ještě dlouho jí budu vděčný, za tento překrásný zážitek. Díky ní se mi podařilo na nic nemyslet, uvolnit se a bez stresu a spěchu jen chvilku odpočívat. Vzhledem k mému životnímu stylu je tohle skutečně dar z nebes.

Michal

Ve vašem studiu jsem vyzkoušela tantrickou masáž Deluxe. V první řadě bych ráda zmínila, že máte velice příjemné prostředí a milý personál. Již delší dobu jsem chtěla masáž zkusit, a musím říct, že jsem byla mile překvapená. Z důvodu studu a nervozity jsem si vybrala masérku a rozhodně jsem neudělala krok vedle. Bea byla příjemná, profesionální a hlavně se s ní hezký povídalo a vysvětlila mi, jak bude masáž probíhat. Obecně js ...

Karolína

Moje návštěva a tantrická masáž u vás byla naprosto úžasná. Masérka Arya byla jedinečná. Po Novém roce se opět objednám, předpokládám, že opět k Arye.

LF

Chtěl bych v tomto svátečním čase poděkovat paní Michaele. Před nedávnem jsem u ní prožil první tantrickou masáž. Asi každý víme, jak nás první zkušenost může ovlivnit. Jsem rád, že jsem měl to štěstí, že právě paní Michaela se stala, byť tak trochu náhodou, nebo řízením osudu, mojí průvodkyní. Hned při úvodním povídání ze mě nenásilně sňala rozpaky a já si dovolil se následně odevzdat a přijmout masáž. Byla opravdu úžasná, os ...

Milan, 50let

Masáž od Magdaleny intenzivní i jemná. Během masáže jsem vícekrát prožil příjemné mravenčení v celém těle. Odcházel jsem příjemně naladěný a relaxovaný. Magdalena je rovněž krásná a příjemná žena, od které jsem si masáž opravdu užil. Centrum ve Staropramenné ulici má rovněž příjemnou intimní atmosféru. Komunikace s recepcí byla výborná.

A.Z.

Milý Matthew, byl jsi průvodce mojí první tantrickou masáží v mém životě. Byl to pro mě hluboký a krásný zážitek, při kterém jsem mohla cítit Tvoji silnou pozitivní energii. Velké díky!!! Nepopsatelný zážitek, který stále doznívá.

Irena

Včera jsem byl u Nariho opět na masáži, bylo to super jako vždy. Na Narim je vidět, že ho baví to, co dělá. Masáž je vždy velký zážitek a po včerejším příletu zpět do Prahy opravdu zasloužený relax. Dekuju za profesionalitu vašeho centra! A za to, že máte maséry jako je Nari! Rád se vracím.

David

Na tantře v centru poněkolikáté, s Ondrou poprvé. Znovu správná volba maséra. Děkuji, Ondro, za to, jaký jste byl. Masáže skvělé, ale musím ocenit také Vaši schopnost vcítit se, pozorovat a splnit přání podle aktuálních potřeb. Krásné uvolnění pro tělo i mysl. Jste silná osobnost, která s úctou a pokorou vede a dává. Ráda a opakovaně se do centra vracím. Děkuji.

Jana, 30 let

S partnerskou tantra masáží jsme byli moc spokojeni. Masérky odvedly skvělou práci a dopřáli nám krásný zážitek. Vzali ohled na naše přání, masáž nám na začátku vysvětlili a celkově byly moc pozorné. Přijdeme znovu.

TP

Ráda bych se podělila o dojmy z návštěvy Vašeho studia. Jelikož jsem hledala další posun ve svém životě, rozhodla jsem se vydat cestou poznání té nejkrásnější energie našeho těla. Vaše studio jsem si vybrala intuitivně nejen pro svoje vzdělávání, kdy momentálně máme za sebou první blok poznávání Tantry s masérkou Janou a Matějem, ale i pro samotnou tantru masáž. A musím od srdce říct, že to byla vážně dobrá volba. Centrum půso ...

Irena

Ráda bych se podělila o dojmy z návštěvy Vašeho studia. Jelikož jsem hledala další posun ve svém životě, rozhodla jsem se vydat cestou poznání té nejkrásnější energie našeho těla. Vaše studio jsem si vybrala intuitivně nejen pro svoje vzdělávání, kdy momentálně máme za sebou první blok poznávání Tantry s masérkou Janou a Matějem, ale i pro samotnou tantru masáž. A musím od srdce říct, že to byla vážně dobrá volba. Centrum půso ...

Irena

Včerejší masáž s Davidem byla naprosto excelentní, skvělý a silný zážitek, na dlouho zůstane v paměti, moc děkuji. Rád se zase vrátím.

Honza

Nevěděl jsem, že tvoje masáž lávovými kameny bude tak příjemná a vzrušující. Tvoje masáž byla prostě úžasná jízda na vlně blaha a já jsem potom nemohl nic víc než se usmívat na vlně štěstí, moc ti za tvoji masáž děkuji, Aryo.

Filip, 25 let

Mockrát děkuji za perfektní uvedení do kouzla tantry. Byla bezchybná, jak rozhovor s ní, její přístup tak i masáž samotná. Moc jí děkuji za lásku a dotyky co mi předala. Byl to nezapomenutelný zážitek a doufám, že jsem u ní nebyl naposledy. Ještě jednou mockrát děkuji!

Kryštof

Před pár dny jsem měl tu čest navštívit vaše centrum a chtěl bych se tady podělit o svůj jedinečný zážitek. V první řadě bych chtěl moc poděkovat masérce jménem Bea za profesionální a lidský přístup a za úžasný čas s ní strávený, během kterého mě provedla magickým rituálem tantrické masáže. I přesto, že jsem se o esoteriku a tantru zajímal už dříve, na takovéto masáži jsem byl poprvé. Měl jsem ale už něco načteno a trochu jsem ...

Honza, 34

Masáž s masérkou Aryou ve Vašem centru byla moc fajn. Příjemně jsem si při ní odpočinul a byl jsem po této masáži šťastný a spokojený. Moc masérce děkuji za její péči a nezapomenutelnou tantrickou masáž, kterou mě do tantry zasvětila.

Filip

Na tantrickou masáž jsem šel, protože jsem měl problémy se spaním a zkusil jsem už skoro vše a nic mi s tím nedokázalo pomoci, a tak jsem si řekl, že bych mohl vyzkoušet tantrickou masáž. Když jsem si prohlížel vaše stránky, tak jsem si tam přečetl, že tantrická masáž by v těchto ohledech mohla pomoci a musím povědět, že hned tu noc po masáži jsem ze začátku nemohl usnout z důvodu euforie, jak úžasný a uvolňující zážitek to by ...

Dominik

Před pár dny jsem absolvoval svoji první 5h tantrickou masáž a chtěl bych velice poděkovat masérce Andree za úžasný přístup a za nezapomenutelný zážitek. Nikdy jsem se takhle v životě nedokázal uvolnit a relaxovat. Těch 5h mi uteklo jako pár minut a bylo to nepopsatelně úžasné. Určitě každému doporučuji, aby si vyzkoušel tantrickou masáž, a ze své zkušenosti mohu vřele doporučit masérku Andreu.

Dominik

Tantrická masáž u Magdy byla dokonalá, nemám vůbec nic co bych mohl vytknout.

Ondra

Děkuji Ondrovi, za nevšední zážitek! Po počátečním rozhovoru s Ondrou jsem se dostala do stavu klidu a důvěry a hodlala jsem si masáž užít, a tak se také stalo. Masáž jsem si vědomě užila, a to i přes jisté neočekávané momenty, které však byly pro mě milým překvapením. Velmi příjemný byl i stav po masáži, kdy jsem se Ondry mohla zeptat na pár otázek, týkající se právě tématu tantrické masáže. A tak Ondro díky, za velmi upřímné ...

Tereza, 40 let

Masáž byla úžasná a rád zase někdy přijdu

Petr

S masáží velká spokojenost, Eva je výborná masérka a masáž byla moc příjemná.

Tomáš

Slovy se nedají popsat mé pocity ze včerejší masáže s Ondrou. Byla to má první návštěva a já měla jisté obavy, zda se nebudu stydět, jak to bude probíhat atd. A to vše zbytečně! Ondra byl báječný, vnímavý, empatický a napětí co jsem v sobě měla, se rozplynulo. Díky němu jsem si masáž užila, zapomněla na problémy a bylo to překrásné a osvobozující. Změnilo to můj pohled na mnoho věcí. Jsem prostě šťastnější. Ještě teď z toho zá ...

Alena

Mým doprovodem příběhem masáže byl Ondra. Bylo to poprvé, co jsem absolvovala tantrickou masáž a musím říct, že průvodce a masáž byli velkým zážitkem, opravdu jsem vnímala jen tělo a prožívala radost. Ještě druhý den tělo bylo vyhřáté a teplé. Doporučuji a Ondrovi děkuji!

Mirka, 42 let

Neskutečný zážitek, připadala jsem si jako bohyně. Masér Matěj přesně vycítí, co potřebujete a zkušeně vás zasvětí do tajů tantry. Pro mě velký terapeutický zážitek a nádherná nabíjející energie. Doporučuji zažít každé ženě.

Gábina, 41 let

Tantrická masáž s ní byla moc fajn, a také jsem se při ní perfektně odreagoval. Nejdříve byla její masáž něžná a potom příjemně a dlouho vzrušující. Moc děkuji úžasnou tantrickou masáž a přístup.

Filip

V dětství a mládí jsem zažila s muži jen špatné věci a měla jsem z nich panický strach. Dlouho jsem hledala, kdo by mi pomohl. Maséry jsem si vybírala podle vzhledu a informací na vašem webu. Ve vašem centru jsem byla zatím celkem 3x. 2x u pana Ondry před x lety, kdy jsem bojovala sama se sebou, svými strachy a studem. Kamarád mi tenkrát doporučil tantra masáž, jako formu terapie na mé sebevědomí a odbourání strachu z mužů. D ...

Heda

S Davidem i tantrickým centrem dnes poprvé, a zážitek je tak silný a tak čerstvý, že těžko se mi hledají vhodná a trefná slova, abych neopakoval to samé, co už napsali ostatní. David zvládl 3,5 hodiny masáže naprosto perfektně. Kromě nepopsatelného zážitku oceňuji Davidovu kreativitu, jeho masérský styl občas připomínal výkon artisty. Vřele doporučuji všem zaneprázdněným, stále pracujícím a věčně nestíhajícím - jděte, stojí to ...

Radek, 42 let

Děkuji za krásný zážitek. Mé hodnocení bude velmi stručné, protože není nic, na co bych si mohl stěžovat. Jednání s recepcí bylo zcela v pořádku, masérka velmi příjemná a samotnou tantrickou masáž jsem si ohromně užil.

David

V tomto týdnu jsem absolvoval masáž u paní Michaely. Chtěl bych vyzdvihnout velice přátelský, empatický a vysoce profesionální - v tom dobrém slova smyslu - přístup. Do masáže evidentně zapojila nejen ruce, ale i duši a cit. Prostě masáž byla opravdu super, naprosto plnila nebo spíše předčila moje očekávání. Současně bych chtěl pochválit prostředí v slonu Staropramenná, ve kterém jsem byl poprvé, a na který jsem před masáží ne ...

Jan

Milá Míšo, ve vašem centru jsem byl poprvé a obdivuji, co jste dokázala vybudovat. Byl jsem velice spokojený a navíc uvolňovat lidem energii je úžasné poslání. Sám vím, že pro rozvoj a růst je zpětná vazba důležitá. Dovolte mi poděkovat za prožitek a vyjádřit Vám úctu k Vaší práci. V bodech: - komunikace s recepcí jak písemně, tak telefonicky je úžasná - masérka Alena a masáž byly úžasné - lokalita je skvělá - webové stránk ...

Slečna Alena je výbornou masérkou. Navodila pocit důvěry. Byla jsem žena s odtažitým přístupem k jiným ženám. Zároveň jsem nebyla spokojená se svým tělem díky nadváze. Slečna Alena mi dala upřímný zájem. Pomohla mi přijmout moje tělo tím, že ho probudila k životu. Proběhla i intimní masáž, která byla vedená hluboce terapeuticky. Bylo pro mě velmi léčebné pozorovat, že se mě někdo může dotýkat na intimních partiích bez nátlaku ...

Tereza, 27 let

Byla jsem na masáži poprvé, mým průvodcem byl masér Ondra. Je profesionál cítila jsem se jako bohyně. Pro mě to byl nezapomenutelný zážitek. Prostě skvělá a úžasná masáž. Vaše centrum určitě ještě někdy navštívím. Děkuji Ondrovi, že jste byl mým průvodcem tantry.

Hela, 37 let

Dnes jsem absolvoval masáž s Míšou. Úžasný člověk sálající pozitivní energií. Velice doporučuji zkusit tuto masáž

Hokejista

Dekuji za dnešní úžasný zážitek s Michaelou. Nevsedni a vzrušující. Budu z toho sexuální energii čerpat i v následujících dnech.

Luba, 50 let

Velké poděkování ještě jednou Andreo a Mono za nádherný prožitek partnerské tantra masáže. Hluboce uvolňující zážitek, který v nás dlouho poté dozníval. Na masáž jsme přišli s hlavou plnou starostí, díky vaší něžné a citlivé péči se nám podařilo "vypnout" a dokonale se uvolnit. Po masáži jsme oba vypadali jako po "liftingu“ a s úsměvy od ucha k uchu. DÍKY MOC a těšíme se na příště.

Kateřina a Vítek

Velké poděkování ještě jednou Andreo a Mono za nádherný prožitek partnerské tantra masáže. Hluboce uvolňující zážitek, který v nás dlouho poté dozníval. Na masáž jsme přišli s hlavou plnou starostí, díky vaší něžné a citlivé péči se nám podařilo "vypnout" a dokonale se uvolnit. Po masáži jsme oba vypadali jako po "liftingu“ a s úsměvy od ucha k uchu. DÍKY MOC a těšíme se na příště.

Kateřina a Vítek

Magdina tantrická masáž byla pro mě příjemně relaxační. Musím říct, že se mi velice líbila její upřímnost a otevřenost jak při masáži, tak i při rozhovoru. Magda je v tomto směru velice přirozená, a já si velmi vážím toho, že mě při tantrických masážích může Magda příjemně vést. Myslím, že jsme si spolu skvěle sedli a musím říci, že Magda je asi moje krevní skupina, protože při mém odchodu s vašeho Tantra centra mi řekla, že s ...

Filip

Magdina masáž byla příjemně přirozená a uvolňující, její přístup mě až fascinoval. Do masáže dávala něco víc, kousek sebe co nemusela, její upřímnost a otevřenost ke mně se mi velice líbila. Jsem velice šťastný, že jsem mohl s tebou strávit příjemné chvilky a moc ti za ně děkuji, Magdo.

F.

Z pohledu ekonoma, cifršpiona, Vám mohu sdělit, že cenu za masáž vnímám jako nejlepší investici do svého tělesného i duševního zdraví, jakou jsem kdy vynaložil. Z pohledu lidského, že tak skvěle jsem se už dlouho necítil. Stále mi hlava nebere, jak může masér zvládnout tak enormní výkon (v mém případě tantrická masáž Deluxe 3,5 hodiny) a nesesypat se z toho. Ještě jednou velmi děkuji na nepopsatelný a krásný zážitek a těším se ...

Radek

Rád vyjadřuji poděkování za příjemný pocit z návštěvy vašeho salonu. Kontakt s jiným rozměrem a vybočením z každodennosti skrze tantrickou masáž mi zprostředkovala vaše kolegyně Alena. Prosím o vyřízení pozdravu a poděkování.

S.

Andrea je skvělá jak masérka, tak osobnost. Byl jsem nervózní jak před maturitou a po úvodním rozhovoru to ze mě celé spadlo. Doporučuji, je to nezapomenutelný zážitek.

Petr, 31 let

Tantra masáž s Ondrou byla velice příjemná, užila jsem si to.

Vendula

Chtěl bych především poděkovat panu recepčnímu Matyášovi za urychlenou výměnu masérek, která mně mile překvapila. Ještě jednou vřelé díky. Masérka Luna je velice milá a pohledná dívka, masáž proběhla podle mých představ a byl jsem velice spokojen s masáží. Masáž byla velmi jemná a citlivá a byl jsem maximálně spokojen. Děkuji Vám Luno za skvělou a nezapomenutelnou masáž. Byla to s Vámi příjemná 1.5 hodinová masáž.

Pavel

S masáží u pana Martina jsem byla velice spokojená, zejména oceňuji profesionální přístup i odbornost na vysoké úrovni. Mám velké problémy s páteří, zejména krční a masáž mi velmi pomohla.

Marta L.

Chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s masáží u slečny Mony, na které jsem byl na konci července. Masáž byla skvělá a masérka od začátku do konce velmi vnímavá a přesně věděla, co zrovna cítím a potřebuji. Objednání a domluva naprosto bez problému, takže za mě velká spokojenost a určitě se zase někdy zastavím.

Josef

Masáž byla úžasná, uvolňující, relaxační, zároveň doprovázena silnou energií, kterou jsem cítila fyzicky snad poprvé v životě. Děkuji tímto za citlivý, empatický přístup a jedinečný zážitek masérce Moně :-)

Eva

V úterý jsem byl u Vás na 3 hodinové tantra masáži u vynikající a skvělé masérky Venuše. Masáž proběhla přesně podle mích představ a já jsem byl maximálně spokojen. Masérka Venuše je velmi jemná a citlivá a masáž od ní je naprosto jedinečná. Byl jsem u Vás již několikrát u masérek Evy, u Andreji, ale tato masáž byla neuvěřitelná a já nevěřil, že bych někdy mohl prožít ještě luxusnější masáž. Jinak máte krásné prostředí a maxim ...

Pavel, Strakonice

Mona je prostě nejlepší!

Pavel, 49 let

Včera jsem byl ve vašem centru na tantrické masáži s Monou. S Monou jsem byl již podruhé a myslím, že si časem vybudujeme vzájemné souznění. Byl jsem moc spokojen a určitě se objednám. Recepční byla milá, nabídla mi občerstvení i úsměv. Děkuji za úžasný zážitek.

Pavel

Dekuji za příjemnou relaxaci. Vše proběhlo bezproblémově, počínaje rezervací, kdy se nijak zvlášť neřešila exspirace mého voucheru kvůli Covidu, až po uvítání u Vás, a masáž samotnou. Tantrická masáž celého těla byla příjemně uvolňující a s Magdalenou jsem se cítil velmi příjemně a počáteční napětí se rychle vytratilo. Vaše zázemí je pěkné a čisté a určitě Vás rád doporučím.

Tomáš

Rád bych poděkoval za včerejší tantrickou masáž u masérky Andreji. 3 hodiny utekly jako voda a připadal jsem si jako vyměněný. Její profesionální přístup je skutečným pokladem vašeho salonu.

Lukáš

Včera jsem prvně navštívil vaše centrum. Na internetových stránkách jsem si zjistil potřebné informace a také jsem si vybral masérku. Mojí volbou byla Venuše. Byl to mě nezapomenutelný zážitek, hlavně díky Venuši. Při našem rozhovoru před masáží mi všechno vysvětlila a pak už jsem nechal vše na ní. Celou masáž, trvající 2,5 hodiny, jsem si moc užil, báječně jsem se uvolnil. Pro příště rozhodně zvolím delší.Venuše je nejen krá ...

František, 43 let

Tantrickou masáž jsem dostala darem od svého muže. Návštěvu centra jsem odkládala, nakonec jsem se však rozhodla dorazit. Nebyla jsem na to příliš naladěná, navíc jsem přehnané nervózní. Ač jsem tušila, co zhruba mě čeká, celkový zážitek několikanásobně předčil má očekávaní. Velmi příjemné bylo zejména uvítání Alenky, vůně a pohoda, jež se linula zevnitř masérny. Masérna na mě působila rovněž příjemným dojmem, ať už se jedná o ...

Míša, 35 let

Chtěl bych poděkovat za vynikající profesionální přístup a nádherný zážitek při tantra masáži od maséra Nariho. Jeho masáž byla pro mě nezapomenutelným zážitkem a určitě si ji zopakuji. Vřele doporučuji.

Zdeněk, 58 let

Včera podruhé u vás, poprvé s Narim. Úžasný zážitek, perfektní relax pro tělo i mysl. Nari je profík a člověk na svém místě. Gratuluji k takovému masérovi a vřele doporučuji všem, kteří potřebují adekvátně zrelaxovat. Nari, jsem si jistý, že se ještě potkáme. Díky.

Radek, 42 let

Z vašeho centra a masáže s Katrin jsem si odnášel jen samé příjemné pocity - už od úvodní mailové objednávky jsem si připadal, že se o mě někdo stará. Myslím, že jsem měl i dost času vydechnout a odpojit se od světa za dveřmi a celé mi to připadalo krásně plynoucí a přirozené. Líbily se mi i drobné detaily v podobě připraveného občerstvení a vnitřního vybavení. Děkuji Vám, že se Vám podařilo vybudovat tak krásnou věc. Zdravím ...

Viktor

Je velkým darem na cestě sebe rozvojem potkávat průvodce, kteří jsou mnohem dál než vy samotní a mohou vám tak altruisticky ukazovat neobjevené dimenze vašeho já. Takový je David. V jeho přítomnosti si ani vteřinu nebudete připadat hloupě, on vám to nedovolí :-). Zahodíte své ego a máte konečně čas se věnovat sebepoznávání a nalézání své vnitřní energie. Pocity štěstí a radosti ve vás ještě dlouho přetrvají (nejen tři hodiny " ...

Viktor

Doporučuji, super relax,krásné nové prostředí, ví co dělají!

Libor, 51

Venušina podvečerní masáž byla nezapomenutelná cesta k uvolnění a naprosté volnosti. Jedním slovem bych tento zážitek popsal "super". Moc ti za tvou masáž děkuji a budu se opět těšit na nějakou nezapomenutelnou masáž s tebou.

Filip

Musím upřímně říct, že po tantrické masáži s Venuší nemám slov. V jednu chvíli jsem měl pocit jako bych měl na rukou peří a mohl někam odletět. Masérce Venuši bych tímto chtěl ještě jednou moc poděkovat, protože jsem díky ní nechal vše prostě volně plynout a užíval si jejích příjemných doteků. Skvělá masáž a celkově super zážitek. Doporučuji a těším se příště.

Filip, 28 let

Velmi děkuji Tomášovi za obohacující zážitek.

Adam

Minulý týden jsem ve vašem centru absolovoval tantrickou masáž klasik, s masérkou Beou. Byla to první masáž tohoto druhu, kterou jsem absolovoval. Nejsem zatím schopný nějak podrobně popsat, jak se mně masáž líbila, ale pro začátek splnila moje očekávání a určitě u vás nejsem naposledy. Jediné, co bych chtěl příště jinak, je to, že si vyberu delší masáž, abych i podle slov masérky, mohl zažít ještě více tantry. Celkově tedy ...

Radim

Jsem hodně introvertně založený, proto jsem se dlouho odhodlával objednat si tantrickou masáž, kterou jsem toužil vyzkoušet. Vstřícná komunikace s recepcí při domluvě termínu a výběru masérky ve mne zanechaly velice pozitivní dojem. Dnes jsem tedy absolvoval svoji první tantrickou masáž. Už při příchodu jsem byl příjemně překvapen klidným prostředím, prostoupeným relaxační hudbou a vůněmi. Po chvíli přišla masérka paní Michael ...

Juraj

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Luně a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme!

B.L.

Dobrý den, ještě jednou děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Luně a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme!

B.L.

S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)

Blanka

S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)

Blanka

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za skvělý zážitek, který jsem prožil při masáži ve vašem centru. Recepční byla při objednání příjemná, milá a plně ochotná poradit s termínem i volbou masérky. Při příchodu jsem pak byl příjemně uvítán, uveden i obsloužen občerstvením. Masérka Alena pak úžasně a profesionálně provedla masáž k mé naprosté spokojenosti. Moc se těším na příští návštěvu.

Marek

O tantrické masáži jsem nikdy ani nepřemýšlela, protože jsem stydlivá, nebo jsem si to alespoň myslela a nerada jsem středem pozornosti. Masáž jsem dostala od kamarádky k narozeninám a rok mi trvalo, než jsem se odhodlala. Teď jsem šťastná, že jsem mohla prožít krásné dvě hodiny, plné laskavých, hřejivých a smyslných doteků a obětí, které mě úplně dostaly. Přístup maséra byl naprosto profesionální a povídání před samotnou masá ...

Věra

Michaelo, Tantra masáž se díky Vám pro mne stala jisto jistě nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za nádherný vstup do světa tantrických rituálů. Každá vteřina mne obohatila a odcházel jsem s pocitem lehkosti mysli i těla.

Pája, 66

Partner již dlouho toužil po tomto zážitku ale já jsem se dlouho zdráhala. Nakonec jsem se rozhodla mu věnovat k narozeninám párovou luxusní masáž a za masérky jsme si vybrali Alenku a Míšu. Prostředí masáží je velice útulné a krásné, před samotnou masáží si s námi masérky povídaly, všechny otázky nám zodpověděly a my měli dostatek času na přípravu, celkově byla atmosféra velice uvolněná, takže moje počáteční obavy ze studu se ...

Jana, 28 let

Partner již dlouho toužil po tomto zážitku ale já jsem se dlouho zdráhala. Nakonec jsem se rozhodla mu věnovat k narozeninám párovou luxusní masáž a za masérky jsme si vybrali Alenku a Míšu. Prostředí masáží je velice útulné a krásné, před samotnou masáží si s námi masérky povídaly, všechny otázky nám zodpověděly a my měli dostatek času na přípravu, celkově byla atmosféra velice uvolněná, takže moje počáteční obavy ze studu se ...

Jana, 28 let

Dobrý den, ráda bych sdělila svou zpětnou vazbu - byla jsem velmi spokojená!

Martina

Lilli děkuji Vám za znovuzrození...Tomáš... Určitě doporučuji tuhle úžasnou bytost,která má dar od přírody a přesně ví co člověk potřebuje....

Tomáš

Matěje si zamiluje každá žena. Přesně věděl, co chci a co potřebuju. Ještě jednou moc děkuju, bylo to nepopsatelný.

Kristýna, 21 let

Masérky Katrin a Lilli mě svým milým vystupováním a masérským uměním dovedly do jiného světa. Masáž byla jedním slovem dokonalá. Děkuji Vám!

Milan

Masérky Katrin a Lilli mě svým milým vystupováním a masérským uměním dovedly do jiného světa. Masáž byla jedním slovem dokonalá. Děkuji Vám!

Milan

Ve svém životě jsem prožila několik málo okamžiků, které mnou velmi silně zarezonovaly. Tantrickou masáž od Matěje považuji rozhodně za jeden z nich. Byla to má první zkušenost, a přesto, že jsem nevěděla, do čeho jdu, dokázal během společného povídání před masáží veškeré mé obavy a nervozitu v momentě rozptýlit. Vyzařuje totiž klid a dokáže plně naslouchat. Samotná masáž pak byla velmi intenzivním, léčivým prožitkem. Asi ned ...

Katka, 35 let

Rád bych z celého srdce poděkoval Alence za uvedení do Tantry. Bez předchozích zkušeností, neznalý teorie jsem se objednal na masáž. Alenka mě přivítala s úsměvem, vše mi vysvětlila a brzy jsem ležel. Odevzdal se jejím dotykům, přijímal, dýchal a vnímal. Za zvuků příjemné hudby, hluboké dýchání zpomalilo mysl, zastavil se čas a zmizel prostor a masáž se proměnila ve velmi intenzivní cestu sebepoznání, při které mi Alenka byla ...

Michal, 31 let

Milá Johanko, to, co jsem dneska zažil na mé první tantrické masáži se nedá slovy popsat a už teď se těším na další masáž s Vámi.

Petr, 26 let

Mona je krásná, inteligentní a empatická žena, která se dokáže bavit na jakékoli téma. Její jedinečné dotyky a styl masáže mě přenesly do jiné dimenze! Opravdu se mi po masáži nechtělo odejít, krásné pocity a energii jsem cítil ještě několik dní. Těším se brzy na další masáž!

Adam, 45 let

Milá Katrin, masáž od Vás byla úžasná, těším se na příště

Lenka, 50 let

Lili je zatím asi nejlepší masérka, kterou jsem měl. Byla velmi otevřená, citlivá a příjemná.

Ondra, 28 let

Masér Matthew působil velmi sympaticky, otevřeně a vyzařovala z něj uklidňující energie. Masáž byla velmi příjemná a intimní. Matthew byl velmi jemný a něžný a díky tomu jsem se dokázala krásně uvolnit, naladit sama na sebe a nestydět se. Děkuji

Věra, 25 let

Absolvovali jsme masáž pro páry s Venuší a Michaelou. Byl to krásný zážitek, který rezonoval celý víkend. Obě jsou citlivými průvodkyněmi, s nimiž se všechny počáteční obavy rozplynuly až překvapivě rychle. Moc doporučuji.

Lucie, 38 let

Absolvovali jsme masáž pro páry s Venuší a Michaelou. Byl to krásný zážitek, který rezonoval celý víkend. Obě jsou citlivými průvodkyněmi, s nimiž se všechny počáteční obavy rozplynuly až překvapivě rychle. Moc doporučuji.

Lucie, 38 let

S masáží jsem byla maximálně spokojená. Šla jsem na tantra masáž poprvé, byla nervózní, ale Matěj byl klidný, milý, usmíval se, a já jsem byla nakonec moc ráda, že jsem přišla. Určitě se k Vám vrátím.

Eva

Dobrý den, masáž u Lilly byla moc krásná, hezky relaxační, hluboce tantrická. Lilly je moc milá masérka, citlivá, její masáž je velmi poctivá, intuitivní a vnímavá. Po masáži jsem se cítil velmi uvolněně, odpočatě a pozvneseně.

Petr, 49

Včera jsem podruhé navštívil Váš masážní salon. Tentokrát jsem měl masérku Johanku a čas strávený s ní byl nezapometulný. Opět jsem byl spokojen, jak z domluvou na recepci, tak z masérkou. Prostě máte nejlepší místo na příjemný relax. Určitě brzy zopakuji mou návštěvu.

Jiří, 29 let

Dobrý den.V pondělí jsem byl již na čtvrté tříhodinové masáži u tantra masérky Mony. Opět skvělá, pokaždé jiná a vždy vynikající tantra masáž. Mona je luxusní top masérka a já se k ní zase velice rád vrátím. Děkuji Mono. Jinak musím pochválit i krásné prostory a milou recepci. Takže Vám moc děkuji a zase na viděnou.

Pavel

Dobrý den, rád bych poděkoval za včerejší masáž u maserky Andrei. 3hodiny utekly jako voda a připadal jsem si jako vyměněný. Její profesionální přístup je skutečným pokladem vašeho salonu.

Lukáš

Byla to pro mě první zkušenost tantrické masáže s mužem a zhodnocuji více jak 5 hvězdičkami, že Honza se ujal masáže a péče naprosto skvěle. Tím, že jsem měla za sebou těžký rok, kdy mě opustil manžel 4 měsíce po porodu a nechal nás s holčičkou samotné, jsem na doporučení zavítala okusit tuto péči a jsem velmi ráda, že jsem neváhala. Honza je velmi empatický, vnímavý, naslouchající, citlivý masér. Upřimně jsem nikdy předtím n ...

Kristýna, 31 let

Dekuji Vam za prijemnou relaxaci. Vse probehlo bezproblemove, pocinaje rezervaci, kdy se nijak zvlast neresila expirace meho voucheru kvuli covidu, az po uvitani u Vas a masaz samotnou. Masaz celeho tela byla prijemne uvolnujici a s Lunou jsem se citil velmi prijemne. Pocatecni napeti se rychle vytratilo. Vase zazemi je pekne a ciste a urcite Vas rad doporucim.

Tomas

Musím říct, že masáž s masérkou Lilly byla opět úžasná, vzrušující a zároveň hluboce relaxační. Úplně jsem se při ní oddal dotekům masérky. Díky Lilly jsem šel druhý den do práce plně odpočatý a uvolněný.

Filip

Zkusil jsem Tantru poprvé a musím říct, že jen těžko se dá slovy popsat zážitek. Už dlouho jsem nebyl v situaci, kdy jsem si přál, aby to neskončilo. Tomáši, moc Ti děkuji za perfektně zvládnutou roli průvodce tímto silným a tajemným světem.

Milan, 53 let

Po několika zkušenostech s tantrickými masážemi jsem chtěla proniknout do masáží i z pohledu dávajícího. Proto jsem se přihlásila na Základní kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě". S Centrem Tantra masáže jsem už předchozí zkušenosti měla, přesto mě znovu překvapil neskutečný pocit klidu, bezpečí a harmonie, který zde panuje, ať už přijdete na masáž, nebo absolvujete intenzivní vícedenní kurz. Zapomeňte na emoce, kter ...

Katka, 35 let

Včera jsem byla podruhé na masáži u Mathewa. Opravdu jsem byla nervozní – to je můj stálý problém a tentokrát hrál i se studem velkou roli. Mathew mi otevřel a uvedl mne do nádherné nové masérny /Indonesian room/. Kdykoli jsem se potom začala bát či stydět, Mathwův hlas mě uklidnil. Nedokážu pochopit jak je možné že cítí co říct. Zpětně mi Mathew dokázal vysvětlit proč jsem se bála a dokonce mi i poradit jak na sobě mohu dál p ...

SM

Rád bych Vám touto cestou podal zpětnou vazbu na svůj první zážitek s tantrickou masáží, kterou jsem u vás v centru absolvoval. Na webových stránkách jsem si podle fotky vybral Tomáše, má opravdu jiskrné oči, sálá z něj pokora a upřímnost. První setkání s ním mně prozradilo, že jsem se nemýlil. Během dvouhodinové tantrické masáže Deluxe byl Tomáš vynikajícím průvodcem, od první minuty jsem od jeho rukou a tě ...

Kamil B.

Děkuji za chvíle plné relaxace, odpočinku a načerpání energie, což jsem měl jako cíl mé návštěvy u Vás:-)). Masáž jsem si moc užil, takže velký dík patří masérce Moně. Jednání s recepcí bylo vstřícné, věcné a velmi flexibilní.

Martin

Moc dekuji Johance a Katrin za zimní slunovrat a masaz pri veceru betlémské hvezdy. Cítit Tvou něhu bezednou a ocitnout se najednou Až jednou pomine Tvůj otisk na mé duši a zůstane mi jediné, ta stopa vrytá černou tuší pak odejdu lesem s ozvěnou tichou se mi láska vzdálí půjdu dál nocí bezhvězdnou a mráz mi srdce spálí v polštářích z mlhy potají kde andělé si šeptají pod klenbou chrámů prastarých tam srdce v tichu roz ...

Vašek, 44

Moc děkuji Johance a Katrin za zimní slunovrat a masáž při večeru betlémské hvězdy. Cítit Tvou něhu bezednou a ocitnout se najednou Až jednou pomine Tvůj otisk na mé duši a zůstane mi jediné, ta stopa vrytá černou tuší pak odejdu lesem s ozvěnou tichou se mi láska vzdálí půjdu dál nocí bezhvězdnou a mráz mi srdce spálí v polštářích z mlhy potají kde andělé si šeptají pod klenbou chrámů prastarých tam srdce v tichu rozt ...

Vašek, 44 let

Budu stručný a chtěl bych pochválit - od přístupu pana recepčního, krásného nového prostředí a zejména skvělého maséra Naryho, díky kterému byla masáž nepopsatelný zážitek. Rád se k Vám opět vrátím.

Tomáš V.

Byli jsme s manželem na 3,5h párové masáži v prosinci a moc jsme si to užili. Starala se o nás Maya s Johankou a obě byly fantastické. Dokonale jsem se uvolnila a nabila.

Petra

Byli jsme s manželem na 3,5h párové masáži v prosinci a moc jsme si to užili. Starala se o nás Maya s Johankou a obě byly fantastické. Dokonale jsem se uvolnila a nabila.

Petra

Dobrý den, Dnes jsem byla na tantrické masáži u Jana. Dopředu jsem věděla čas, jakou budeme mít masérnu, a že mne bude čekat masér Jan (rozhodnutí mezi dvěma typy masáže jsme nechali až na místě). Před masáží jsem toho moc nenaspala a byla velmi nervózní, přesto jsem se odhodlala a zazvonila. Otevřel mi přímo Jan a s úsměvem mě přivítal. Uvedl mne do masérny a dal mi chvilku na rozkoukání. Když jsem poprosila o zhasnutí velk ...

Adéla, 35 let

Bylo mi velkým potěšením svěřit se do péče masérky Mony. Masáž v jejím podání je úžasný zážitek a skvělý relax pro tělo i mysl. Děkuji.

Alice, 50 let

Kačenka byla moc příjemná a milá. Tantru jsem zkusil a zažil poprvé – můžu vřele doporučit.

Tomáš

Děkuji masérce Katrin za masáž, která byla příjemným zpestřením mého všedního dne. Ty chvíle byly jako letní vánek, díky nimž jsem se naprosto uvolnil. Děkuji a budu se těšit na další setkání!

Filip, 27 let

Dnešní masáž s masérkou Katrin bylo něco tak nadpozemsky krásného, že se to pouhými slovy popsat nedá. To se musí zažít. V tomto prostředí a za božské péče se snad dá zapomenout na vše. Děkuji!

Aleš, 45 let

Od masáže jsem neměl velká očekávání, ale výsledek byl pro mne hodně wow. Nari je skvělý průvodce a děkuji za otevření těchto dveří a rozšíření obzorů. Tím, že je Nari vyšší postavy, je pro člověka při masáži výbornou oporou.

Ondřej, 30 let

Děkuji za chvíle plné relaxu, odpočinku a načerpání energie, což jsem si stanovil jako cíl mé návštěvy u Vás. Masáž se mi líbila, neboť splnila můj cíl, se kterým jsem na masáž šel. A moc jsem jí užil – velký dík patří masérce Moně. I jednání s recepcí bylo vstřícné, věcné a velmi flexibilní. Ať již při rezervaci termínu na příští den či platbě, tak u nabídky masáží i masérů. Děkuji.

Martin

Včera jsme navštívili s partnerem Vaše centrum. Šlo o naše první setkání s tantrickou masáží a byl to opravdu velký a silný zážitek. Moc děkujeme - obě masérky byly skvělé, milé, sympatické, jemné. Jsme si jisti, že Vaše centrum znovu a velmi rádi navštívíme.

Erika, 31 let

Alena mě provedla složitým obdobím. Její masáž pro mne byla životním okamžikem na mé cestě k mému vlastnímu sebeuvědomění. Zatím nejhlubší prožitek při tantra masáži, který jsem kdy měl. Jsem rád, že jsem v úvodním rozhovoru přiblížil důvody, proč hledám tantra masáž. Byla mi doporučena masérka, kterou jsem v dané situaci opravdu potřeboval. Dovolte mi tímto říci Vám - VŠEM - že Váš salon je poslání. Silné poslání. Pomáháte li ...

Jan, 39 let

Aleno, máš senzační ruce a cit pro věci, které obvykle nevnímáme. Měl bych ti také poděkovat za cestu, byť dočasnou, do jiného světa. Věřím, že jsem si z toho odnesl něco, na co se jen tak nezapomíná. Tolik pozitivní energie v jedné osobě, to je dar (musím tě přece vychválit, když je za co).

Martin

Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa jako je Tantra Masáže Praha, kde lidé milují tantru jako já. Byla jsem tady na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem ráda vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze. Děkuji tantra masérce Mony a Miši. jste skvěli ...

Natalija

Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa jako je Tantra Masáže Praha, kde lidé milují tantru jako já. Byla jsem tady na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem ráda vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze. Děkuji tantra masérce Mony a Miši. jste skvěli ...

Natalija

Dobrý den, velmi vám děkuji za úžasný zážitek. Byla jsem nadšená. Byla to moje první zkušenost, na začátku byla různá očekávání i rozpaky, ale vše se mi splnilo a výsledkem byla spousta příjemné energie a emocí. Kéž by tyto pocity trvalý věčně. Moc díky a poděkování Mathewovi.

Romana

Just wanted to thank you for an amazing experience last night, my wife and I thoroughly enjoyed ourselves and the ladies went above and beyond to ensure our comfort and make sure we had the best experience possible!

Heath and Becky

Všechny masérky jsou skvělé a milé. Katrin ale za mě ve všem vede. Je to mimořádně milá a citlivá žena, která přesně ví co má dělat. Kromě vynikající masáže je i příjemně komunikativní a krásně jsem si s ní popovídal.

Pavel

S masáží jsem byl velice spokojen. Johanka připravila pro mně úžasné 3 hodiny.

Jarda

Masáž s maserkou Katrin,jsem si neskutečně užila.Uz při uvítání ve vašem salonu na mě působila velmi mile a vycházel z ní neskutečný klid.V tu chvíli že mě spadlo všechno napětí.Samotna masáž byla velmi příjemná,plná něžnosti,příjemných vůní.Moc děkuji klientka Katka.

KatkaM

Chtěl bych moc poděkovat masérce Michaele za krásné prožití masáže. Nevěděl jsem přesně co mne čeká ale ona mne svým profesionálním přístupem dostala někam kde jsem nikdy nebyl. Moc děkuji Míšo.

Jirka

Včera jsem již po třetí navštívil Tantra Masáže Praha. Musím říct, že zážitek předčil má očekávání. Masáž v podání Míši je umělecké dílo. Zvláště pak její práce s vějíři a lávovými kameny. Mohu jen vřele doporučit. Možná vás čeká na konci překvapení. Míše moc děkuji.

Tomáš

Keď sa blížil termín mojej masáže, bola som veľmi nervózna, nevedela som čo čakať, ako to bude prebiehať, nevedela som nič. Dorazila som, keď sa otvorili dvere, objavil sa v nich usmiaty Matěj, ktorý vo mne hneď na začiatku vyvolal veľmi pozitívne pocity. Po úvodnom rozhovore, kde mi všetko vysvetlil, nervozita začala odpadávať. A keď masáž začala, odišlo to úplne a pripadalo mi to veľmi prirodzené. Matěj má v sebe neskutočnú ...

Zuzana

Dobrý den, velmi vám děkuji za úžasný zážitek. Byla jsem nadšená. Byla to moje první zkušenost, na začátku byla různá očekávání i rozpaky, ale vše se mi splnilo a výsledkem byla spousta příjemné energie a emocí. Kéž by tyto pocity trvalý věčně. Moc díky a poděkování Mathewovi

Romana

Dobrý den,byla jsem na masáži poprvé,nervózní a ještě jsem měla zpoždění, hrozný začátek. Když mě ale přivítal sympatický, usměvavý Jan, ulevilo se mi a po krátkém rozhovoru jsem se nechala naprosto v jeho rukách! Děkuji za hodně zajímavý zážitek a zkušenost.Děkuji P.

Petra

Byl to neskutečný zážitek, nadherne a harmonizujici.

Kristýna, 39 let

Nebojím se říci, že tantra změnila můj život. Je to úžasná osvobozující cesta a zážitek potěšení. Je těžké to vysvětlit. Jsem vděčná za místa jako je Tantra Masáže Praha, kde lidé milují tantru jako já.Byla jsem tady na své první tantra masáži, a je to od té doby pro mne srdeční místo. Vždy se sem ráda vracím pro kvalitní služby, které jsou definitivně jedny z nejlepších v Praze. Děkuji tantra masérce MONĚ a Miše. jste skvěli.

Natali

Dobrý den, velmi ráda bych poděkovala Katrin a Maye za krásný zážitek na čtyřruční masáži. Naprosto jsem ztratila pojem o čase a neskutečně si to užila.

Jana

Dobrý den, velmi ráda bych poděkovala Katrin a Maye za krásný zážitek na čtyřruční masáži. Naprosto jsem ztratila pojem o čase a neskutečně si to užila.

Jana

Dobrý den, obdržela jsem email s prosbou o reference. Jde rada, ze jsem navštívila vas salon, neb jiz samotná prosba o zpětnou vazbu svědčí o tom, ze kladete duraz na kvalitu nabizene služby a na spokojenost zakazniku. Byla jsem na deluxe masazi u masera Honzy. Byla to ma prvni tantra masaz a Honza mi byl doporučen pro svuj citlivy pristup prave ke stazenym zenam. Honza je z meho pohledu velmi profesionální, empaticky a sikovn ...

Monika

Zažila jsem neskutečně smyslný, očisťující a relaxační čas v podobě Smyslného rituálu uctění těla a koupele, jako počáteční vstup/zasvěcení do tantrických masážích, kterým mě provedla velice šikovná a krásná masérka Maya. Její šikovné ručky i celé pojetí masáže bylo neskutečně krásné, obohacující a já se ocitala v jiném světě a doslova lítala v oblacích. Vřele doporučuji, a to všem ženám, zažít tento styl relaxace a uvědomění ...

Kate

Byli jsme s manzelem na partnerske masazi u May a Andrey,obe maserky byly velmi mile. Nejdrive si s nami povidali co od masaze ocekavame a rekly nam co nas ceka,jak mame dychat,abychom si to poradne prozili. Nevedeli jsme co s nami masaz udela,byla nase prvni a urcite ne posledni. Byl to pro nas oba neuveritelne krasny zazitek. Oba jsme se dokonale poddali masazi a to co probihalo pri masazi i po se neda slovy popsat. Jen o to ...

Martina a Lukáš

Byli jsme s manzelem na partnerske masazi u May a Andrey,obe maserky byly velmi mile. Nejdrive si s nami povidali co od masaze ocekavame a rekly nam co nas ceka,jak mame dychat,abychom si to poradne prozili. Nevedeli jsme co s nami masaz udela,byla nase prvni a urcite ne posledni. Byl to pro nas oba neuveritelne krasny zazitek. Oba jsme se dokonale poddali masazi a to co probihalo pri masazi i po se neda slovy popsat. Jen o to ...

Martina a Lukáš

Milá Katrin, chtěl bych Vám tímto ještě jednou poděkovat. Masáž s Vámi byla neskutečným a slovy těžko popsatelným zážitkem. Již na začátku jste na mě zapůsobila svým příjemným vystupováním a povídáním. Dokonalou atmosféru dotvořilo samotné prostředí, hudba, vůně a vynikající čaj se zázvorem. Při samotné masáži čas jako by neexistoval a jen jsem se nechal unášet přítomným okamžikem. Po celou dobu jste přesně věděla, co děláte, ...

Moje první tantrická masaž s Alenkou a Danielou, byl pro mě velice silný zážitek. Od velice přátelského přivítání, až po hezké rozloučení. Samotná masáž byla střídání intenzity a jemnosti. Obě maserky byli velmi šikovné a senzitivní. Byl to pro mě velmi relaxační a spiritualní zážitek. Jakub

Moje první tantrická masaž s Alenkou a Danielou, byl pro mě velice silný zážitek. Od velice přátelského přivítání, až po hezké rozloučení. Samotná masáž byla střídání intenzity a jemnosti. Obě maserky byli velmi šikovné a senzitivní. Byl to pro mě velmi relaxační a spiritualní zážitek. Jakub

Ráda bych vyjádřila zpětnou vazbu na naprosto jedinečný zážitek při tantrické masáži DeLuxe, absolvované 7.8.2021 v 18.30 hodin s masérem Janem. Můj život byl dosud myslím docela plný odvážných rozhodnutí a dramatických zážitků. Počínaje několikaletým životem v New Yorku v USA, kde jsem zažila dobré i zlé, dále svatbou v Čechách s českým partnerem, založením rodiny, narozením dvou dětí a jejich dobrodružnou výchovou. Plně vytí ...

Pavla

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat, za krásný zážitek a zvlášť chci poděkovat masérce (Isra), která se mi věnovala. Alena Bendlová

Objednala jsem se na tantrickou masáž Deluxe u maséra Jana. Byl to pro mne nevšední, velmi intenzivní zážitek, kdy jsem si uvedomila, jak je potřeba dopřávat svému tělu relax a uvolnění. Jan byl velmi profesionální, ale zároveň nesmírně citlivý a naslouchající mému tělu. Dotyky, něha, tělesné souznění, příjemná atmosféra při svíčkách a relaxační hudbě, to je přesně to, po čem "volalo" moje tělo. Doporučuji všem, kteří se potře ...

Monika

Moje první zkušenost s tantrickou masáží dopadla nad moje očekávání.Od prvního až do posledního okamžiku.S masérkou DANIELOU jsem zažila nádherné chvile.Moc ji zdravím. Jestli chcete zažít nádhernén chvíle plné uvolnění,Daniela je tím dobrým výběrem.

Dobrý den, řekl jsem si, že bych Vám poslal zpětnou vazbu, i když to celkově často nedělám. Před tantra masáží (v pondělí 8.11) jsem měl celkem obavy, jelikož to byla pro mě úplně nová věc. Nevěděl jsem co od toho čekat a také jsem si říkal, jestli 3h masáž nebude zbytečně dlouhá. Když jsem vstoupil do vašeho masérského centra, ihned mě hezky přivítal masér Nari. Zavedl mě do pěkné místnosti, kde masáž bude probíhat a chvíli j ...

Vážená paní Torstenová, Reaguji sice trochu déle (email se zatoulal) na zpětnou vazbu co se týká masáže. Musím tedy uznat že na takové masáži jsem byl poprvé a doufám že né naposledy. Byl to neskutečně krásný a zážitek a připadal jsem si jako kdybych létal v oblacích a veškeré stresi a napětí z mé práce bylo ta tam. Masérka Andrea byla velmi příjemná a celá atmosféra byla poklidná. Věřím že se k vám ještě dostanu a zajímalo b ...

Jiří

Slečna Michaela předvedla perfektní masáž. Sedla mi lidsky i úrovní provedení služeb. Zregenerovala mé tělo i ducha na nmoho dní. Moc děkuji.

Fanda

Dobrý den, jednání s recepcí bylo velmi dobré, bez jakéhokoliv problému, nemohu si na nic stěžovat. Co se týče samotné masáže, tak zde také nemám co vytknout, maximálně že těch 300 minut uběhlo strašně rychle. Masérka Andrea byla velmi milá, usměvavá, odpověděla mi na vše co jsem chtěl vědět a masáž byla úžasná. Doufám, že si zase někdy najdu čas, abych mohl znovu navštívit vaše centrum a mohl jsem si zopakovat tento krásný žá ...

Poprvé jsem vyzkoušel čtyřruční tantra masáž Deluxe ve vašem centru a byl jsem velmi spokojený. Masáž byla spojena i s koupelí. Maséři Nari a Matyáš byli opravdu velmi pozorní a při masáži se navzájem doplňovali. S masáží jsem byl velmi spokojený a vřele ji doporučuji.

Zdeněk

Poprvé jsem vyzkoušel čtyřruční tantra masáž Deluxe ve vašem centru a byl jsem velmi spokojený. Masáž byla spojena i s koupelí. Maséři Nari a Matyáš byli opravdu velmi pozorní a při masáži se navzájem doplňovali. S masáží jsem byl velmi spokojený a vřele ji doporučuji.

Zdeněk

Děkuji masérce Katrin za dnešní úžasnou masáž, moc jsem si to užil.

Roman

Petros je velmi vnímavý masér, který se na mě během chvilky dokázal dokonale naladit a rychle si získat mou důvěru. Díky za skvělou masáž!

Daniela má tak uhrančivé oči, že se na ně chcete dívat napořád, jako kdybyste se dobrovolně rozhodl vstoupit navždycky to umělého matrixu, a zůstat tam jen kvůli ní i přesto, že víte, že není skutečný, a že jednou stejně musíte ona i vy očima mrknout a spojení zrušit. Fyzicky ji také moc obdivuji, práce s dechem a síla v prstech byly obdivuhodným výkonem. Sám bych nic takového nezvládl.

Jan

Katrin je úplně jiná, skoro se mi chtělo si s ní celou dobu povídat, jako na příjemné hodině terapie, ale pak jsem ucítil, kolik tepla emanuje z jejího těla na to moje, až jsem zmlkl a nechal se obklíčit její kůží. Byl jsem chvilku v miniráji.

Jan

Miška je báječná a čas strávený s ní mi doplnil energii na dlouho dopředu, díky moc.

Jirka

U Petrose jsem zažil jedny z nejhezčích pocitů v životě! Je citlivý, dokáže se na vás skvěle naladit. Je spíš menší postavy, což mně osobně vůbec nevadilo, protože to jeho pohybům dodává lehkost - máte zkrátka pocit, že je najednou všude!:-) Líbí se mi, jak je bezprostřední a jde hodně nablízko . Okamžitě si tak k němu vytvoříte potřebnou důvěru. Mohu jedině doporučit! (Byl jsem v rámci masérského tréninku.)

Marek

Masáž jsem dostala jako dárek od kolegů a moc jim za to děkuji. Salon působí velmi příjemně a útulně, je luxusně zařízen. Masér Martin mi na začátku nabídl vodu, čaj a ovoce, zeptal se zda mám nějaké problémy a o jakou masáž bych měla zájem. Masáž byla naprosto úžasná, pan masér věděl přesně kde víc přitlačit a kde masírovat jemněji. Dopřál mi masáž nejen zad a šíje, ale i zadečku, nohou (včetně plosek chodidel), paží, dekoltu ...

Jiřina

Johanko, masáž od Vás byl zážitek, který předčil má vysoká očekávání. Hlavně ještě druhý den jsem nabitej posvátnou energií. Ta hloubka, na niž jste se ptala, je stále přítomna. Díky, že jste mi k ní ukázala další kus cesty.

Čas strávený s Katrin byl úžasný, neskutečný, dokonalý. Záplava její pozitivní energie a empatie mě neskutečně nabila. K tomu velice příjemná hudba a prostředí. Odcházel jsem jako znovuzrozený. Děkuji, Katrin.

Michal

Byl jsem na masáži poprvé a jsem Petrosovi velmi vděčný. Pomohl opět probudit mou vášeň, která byla léta opomíjena. Připomenul mi kouzlo niterného vzrušení. Dokonce objevil nová erotogenní místa mého těla, u kterých bych to nečekal. Byl to úchvatný zážitek. Přál bych si, aby nikdy neskončil. Připomenul jsem si, že vzrušení není pouze o fyzickém tělu a že středem mého vzrušení mohu být i já sám a ne další osoba. Žil jsem z toho ...

Vašek

Rád bych poděkoval za neskutečný zážitek, který jsem zažil při masáži s Tomášem. Měl jsem poukaz na 3.5 hodinovou masáž Deluxe. Tomáš je velmi sympatický mladý muž, který je opravdu nadaným tantrickým masérem. Masáž nejprve začala dechovým cvičením ve stoje, potom následovala koupel ve vaně a pak jsme se přesunuli na futon. Těžko se dá popsat slovy, co jsem vše prožíval, ale bylo to něco nádherného. Takových zážitků jsem v živ ...

Zdeněk

Dobrý den Váš masážní salon využívám již cca 5 let. Myslím, že je velmi profesionální a velmi záleží na masérce. Vyzkoušel jsem masáž s cca 6 – 7 ale masáže s Monou mi sedí nejlépe. Musím opravdu poděkovat – rád znovu přijdu a rád vyzkouším další nové služby, které nabízíte. Velmi děkuji a těším se.

Leoš

U Johanky mi nezbývá nic, než chválit. Profesionalita, citlivost a vnímavost se zachováním odstupu dokonale vyváženého s intimní spoluúčastí. Johankou jsem byl uveden rovnou do masážní místnosti, ale tak pěkně, jak to pokračovalo celou dobu. Úvodní rozhovor vedla příjemně a přirozeně, už v tu chvíli mi bylo úplně blaženě, potřebné věcné informace mi podala naprosto srozumitelně, jasně a vstřícně. Závěrečným rozhovorem mi pomoh ...

David

Dobrý den, včera jsme byli s manželem na masáži, a chtěli jsme moc poděkovat. Bylo to nádherný zážitek, předejte naše poděkování Tomášovi a Daniele a moc rádi se u Vás znovu objednáme. (pokud jsem doted měla energie jako jaderná elektrárna, tak ted mám energie jako dvě takové elektrárny. :-) Nic podobného jsem nezažila, absolutně fantatastické!

Alena

Dobrý den, včera jsme byli s manželem na masáži, a chtěli jsme moc poděkovat. Bylo to nádherný zážitek, předejte naše poděkování Tomášovi a Daniele a moc rádi se u Vás znovu objednáme. (pokud jsem doted měla energie jako jaderná elektrárna, tak ted mám energie jako dvě takové elektrárny. :-) Nic podobného jsem nezažila, absolutně fantatastické!

H.

Měla jsem v sobotu s manželem luxusní partnerskou masáž. Děkuji, tímto způsobem, masérkám Johance a Daniele za velmi krásný a hluboký prožitek. Vaše studio mohu jen doporučit.

Silva

Měla jsem v sobotu s manželem luxusní partnerskou masáž. Děkuji, tímto způsobem, masérkám Johance a Daniele za velmi krásný a hluboký prožitek. Vaše studio mohu jen doporučit.

Silva

Je velmi těžké popsat nepředatelný zážitek, nicméně pokusím se dát do slov... celý rituál byl veden velmi krásně a slečna Alena byla velmi empatická. Samozřejmě jsem měla otazníky, ale tím jak masáž probíhala postupně a člověka přiváděla do hluboké relaxace, se mysl i čas rozplynul a doteď je pro mě až neuvěřitelné, jakou energii člověk v sobě uchovává a jak jemně a přirozeně došlo k nahromadění a rozpoutání obrovské energie, ...

Simona

Dobrý den, u Vás je všechno na perfektní úrovni a přesně tak jak mi vyhovuje a proto jsem u Vás nebyl poprvé ani naposled. To je také důvod proč se pravidelně vracím k Vám a né ke konkurenci. Těším se na další návštěvu.

Tomáš

Dobrý den., Moc bych Vám chtěla poděkovat za masáž Pretty Women. Nejdřív jsem se strašně styděla, ale Tomáš byl úžasný. Byl skvělý průvodce tantry. Nečekala jsem, že to ve mě zanechá takový dojem. Co prožijí a co dokáže udělat s ženou. Chci ho domů... :) Jelikož jsem absolvovala i párovou masáž s manželem u masérek Daniely a Sun i masáž zrození Venuše. Nemůžu říct, která masáž byla nejhezčí. Asi s Tomášem. Všechny měly své k ...

Jiřina

Dobry den, chtěl bych Vám velmi poděkovat za uskutečnitelný slovy nevypovídající zážitek s mojí první návštěvy ve Vašem centru. A jak to tak bývá po prvé jsem se strašně bál, byl jsem nervózní co asi může přijít, ale po chvilce rozhovoru s panem Petrosem jsem ztratil prvni davku nervozity. Pan masér musel mit se mnou hodne tezkou praci, ne moc lehce se uvolňuji. Tímto mu velice děkuji, je to opravdovy profik, ktery vi co děl ...

Roman

Zdravím, před pár desítkami minut jsem absolvovala masáž u Aleny a co dodat… nevím. Slova nestačí! Něco natolik intimního s ženou, kterou jsem viděla poprvé v životě, jsem nemyslela, že je vůbec reálné prožít. Uvolnění, pohodlí, nepopsatelné pocity… Aleno, veškeré díky a kdo váhá, ať neváhá a prožije to! Vrátím se a už teď se těším na další setkání! Velmi díky!

Magda

Dobrý den, jednání s paní recepční bylo velice srozumitelné a příjemné. Prostředí na mě působilo dobře, místnost kde probíhala masáž na mě působila klidně, příjemně a útulně. Při pohovoru s paní Danielou jsem nemohl najít správnou polohu v křesílku, ale to je pouze můj subjektivní názor. Toto byla moje první Tantrická masáž, musím zodpovědně říct, že to byl krásný zážitek. První masáž v životě kdy jsem cítil, že mi opravdu pov ...

Karel

Rád bych chtěl poděkovat masérce Isre za nepopsatelný zážitek. Isra mi vše hezky vysvětlila a odpověděla mi na všechny mé otázky a přání. Samotnou masáž nemohu popsat slovy, jelikož byla neskutečná. Masérku Isru rád všem doporučím, protože vím, že nikdo litovat nebude a chtěl bych ještě jednou poděkovat za dechberoucí masáž.

Dominik

S vaším podnikem, s prostředím i s poskytnutými službami jsem byl velmi spokojen a rád přijdu zase někdy znovu. Masérka Isra je velmi příjemná a šikovná, své práci rozumí a v její společnosti uběhly čtyři hodiny masáží jako okamžik.

Pavel

Ve vašem centru jsem byl poprvé asi před osmi roky. Tehdejší masáže (byl jsem u Vás tehdy 2x) byly příjemným zážitkem, nicméně neměl jsem potřebu pokračovat. Pokud se zpětně ohlédnu, možná to bylo z následujících důvodů (jsou to v podstatě drobnosti, ale mají dopad na výsledný dojem) Masérna (první vpravo) byla do ulice a cinkání tramvají s další ruch nešlo přeslechnout, při druhé masáži jedna z masérek několikrát odešla z ma ...

Petr

Děkuji fantastické Míše. Je to profík a zlepšila mi den.

Honza

Tantrickou masáž jsem dostal jako dárek od dětí k 50 narozeninám. Zpočátku jsem jen málo věděl, co mne čeká. Na internetu jsem si vybral krásnou masérku Míšu. A to, co jsem dnes zažil, nelze slovy ani popsat. Nejprve jsme si povídali, získali svou důvěru. Následná masáž byla něco tak krásného, lechtivého, něžného a procítěného, že to musím všem jen doporučit. Za rok bude i manželka slavit kulaté narozeniny a rozhodně pokud odh ...

Klient 158

Mojou prvou tantra masážou ma previedla práve Daniela. A bolo to nádherné. Od začiatku do konca. Masáž bola neuveriteľne zmyselná, čo viedlo k vytvoreniu pocitu hlbokého spojenia. Ďakujem <3 Ak budem môcť, určite prídem znova.

Jozef

Rádi bychom se podělil o hezkou zkušenost z párové masáže, kterou jsme s partnerkou absolvovali společně s masérkami Andreou a Isrou. Atmosféra byla hezky vybudovaná s doteky střídajícími se ve své intenzitě i hloubce. Byla to báseň prožitá na vlastní kůži ve velmi uvolňujícím duchu. Ke každému z nás promlouvala jiná pasáž a mnohé se nám zase ujasnilo. Přístup Andrey a Isry byl considerate a otevřený a jsme moc rádi, že jsme m ...

Lukas a Jarmila

Rádi bychom se podělil o hezkou zkušenost z párové masáže, kterou jsme s partnerkou absolvovali společně s masérkami Andreou a Isrou. Atmosféra byla hezky vybudovaná s doteky střídajícími se ve své intenzitě i hloubce. Byla to báseň prožitá na vlastní kůži ve velmi uvolňujícím duchu. Ke každému z nás promlouvala jiná pasáž a mnohé se nám zase ujasnilo. Přístup Andrey a Isry byl ohleduplný a otevřený a jsme moc rádi, že jsme mo ...

Lukas a Jarmila

Vaše masérské centrum jsme minulý pátek s manželem navštívili již po šesté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Manžel měl masérku Míšu a já si vybrala Ondru. Přístup obou je profesionální, ale zároveň i velmi lidský. Pokaždé od Vás odcházíme spokojení, odpočinutí a nabití pozitivní energií. Už teď se těšíme na další návštěvu u Vás. Přejeme hodně zdaru a prosím pokračujte v poskytování stejně kvalitních služeb jako doposud.

Jana a Jarda

Vaše masérské centrum jsme minulý pátek s manželem navštívili již po šesté a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Manžel měl masérku Míšu a já si vybrala Ondru. Přístup obou je profesionální, ale zároveň i velmi lidský. Pokaždé od Vás odcházíme spokojení, odpočinutí a nabití pozitivní energií. Už teď se těšíme na další návštěvu u Vás. Přejeme hodně zdaru a prosím pokračujte v poskytování stejně kvalitních služeb jako doposud.

Jana a Jarda

Velmi příjemná nejen masáž, ale i zjištění, že mládě jménem Petros je člověk na svém místě, profesionál se zdravým entuziasmem, bystrý a vnímavý, sympatický i empatický, vzácná kombinace charisma a přirozené inteligence. Petros není "jen" masér, Petros je osobnost, ze které září něco, co neumím pojmenovat. Budete s ním chtít trávit svůj čas a rádi se k němu vracet. Opravdu, veliké DĚKUJI, masáž jsem si užil a bylo to moc faj ...

Radek

Masáž s Isrou byl velmi rozkošný zážitek. Isra byla velmi profesionální a provedla mě celým procesem. Na konci mě transportovala na úplně jinou planetu. Bylo to zcela nepopsatelný. Celkové prostředí bylo též skvělé!!!

Kiera

Dobrý den, je to už několik dní co jsem byl na své druhé Tantrické masáži v životě. Vybral jsem si slečnu/paní Venuši a UPŘÍMNĚ NEMOHL JSEM SI VYBRAT LÉPE!! Velmi krásná žena s neuvěřitelně citlivým přístupem, kdy člověk ztrácí veškerý pojem a čase, přítomnosti nebo čemkoliv jiném co jakkoliv připomíná realitu. Nádherné chvíle umocněné příjemnou hudbou, prostředím, masérkou... ENERGIÍ, OKAMŽIKEM, SAMOTNOU PODSTATOU LIDSKOSTI ...

Ondra

Ráda bych z celého srdce poděkovala Johance za nádhernou DeLuxe masáž plnou nejrůznějších zážitků a vjemů. Johanky přístup je velmi citlivý a laskavý. Vše mi přišlo naprosto přirozené a krásné. Díky tomuto výjimečnému zážitku jsem měla příležitost vnímat opojné proudění energie mým tělem a zažít si okamžiky božské euforie.

Lenka

Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči, kterou jste nám věnovali. Bylo to jako vždy úžasné. Odcházeli jsme odpočinutí a plni energie. Velmi rádi přijdeme znovu.

Jana a Jarda

Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči, kterou jste nám věnovali. Bylo to jako vždy úžasné. Odcházeli jsme odpočinutí a plni energie. Velmi rádi přijdeme znovu.

Jana a Jarda

Tvoje masáž byla očišťující jak na těla tak i na duši, s lehkostí pírka ze mě odešel veškerý stres a únava z práce i tvůj milý a upřímný přístup se mi velmi líbí, díky rozhovoru s tebou jsem se zase o něco víc dozvěděl o sobě. Za to ti velice moc děkuji Venuše.

Filip

Tomáši, moc děkuji za úžasnou empatii, za pocit hýčkané bohyně, za odpoutání se od všedního dne. Děkuji za intimitu a vzrušení v každé části mého těla. Děkuji za čas, který jsem s Tebou mohla strávit. Na příjemné vlně jsem se nesla ještě další den. Určitě bych se chtěla vrátit.

Broňa

Byla jsme s partnerem na párové masáži a bylo to naprosto skvělé, uvolňující, důvěrné. Já měla maséra Tomáše, který je opravdu skvělý tantra masér. Přítel měl Johanku a též byl moc spokojený.

Radka

Byla jsme s partnerem na párové masáži a bylo to naprosto skvělé, uvolňující, důvěrné. Já měla maséra Tomáše, který je opravdu skvělý tantra masér. Přítel měl Johanku a též byl moc spokojený.

Radka

Skvělá masáž od Matyáše, profesionální a osobní přístup, určitě se rád vrátím. Matyáš do toho dává maximum ze sebe, souzní s klientem a je velmi opravdový.

Tomáš

Chtěl bych ještě jednou vyjádřit díky masérovi Petrosovi za úžasnou masáž Deluxe. Byl jsem velmi spokojený a nedá se to vyjádřit ani slovy, jaký jsem pociťoval nádherný prožitek. Ještě jednou moc děkuji.

Zdeněk

Byl jsem na tantrické masáži poprvé a vůbec nejsem nevěděl co od toho čekat. Nicméně musím říct, že jsem byl velice příjemně překvapen. Masérka mi dopředu vše vysvětlila jak bude masáž probíhat a po následné sprše vše začalo. Masáž byla velice intenzivní, příjemná a intimní. I přes mnou značnou nervozitu jsem si jí opravdu užil. Po masáži jsem se cítil daleko lépe, opadl ze mě všechen stres a únava. Byl to nezapomenutelný záži ...

Michal

Včera jsme si u Vás s partnerem užili partnerskou tantrickou masáž a myslím, že u Vás rozhodně nejsme naposledy. Moc děkuji Daniele, cítila jsem se velmi příjemně, masáž byla jemná i intenzivní přesně jak si mé tělo říkalo a já byla poté celý den nabita energií.

Klára

Děkuji Ondrovi za úžasný zážitek a skvělou relaxaci. Rozhodně předčilo moje očekávání.

Sylvie

Děkuji za příjemný prožitek z Tantrické masáže i celkového času tráveného ve vašem salonu. Slečna Luna byla naprosto úžasná. Milá, komunikativní, ochotná probrat detaily, vše vysvětlit a následná provedená masáž byla skvostná. Odcházel jsem s velice uvolněným pocitem a plánuji se v dohledné době určitě vrátit. Rád bych jí tímto ještě jedno za vše poděkoval.

Jakub

Pan Tomáš je velmi šikovný masér, který ve mě zanechal po masáži velmi hluboký pocit spokojenosti, který dozníval ještě několik hodin poté. Již jeho příchodem do masérky dokázal při společném rozhovoru vytvořit uklidňující a bezpečné prostředí. Velmi mu děkuji za empatický a ohleduplný přístup, se kterým přistupoval k mému tělu, duši... K celé mé osobnosti, dále také za sdílení a maximální otevřenost v oblasti sexuality. Cítil ...

Lenka

Rád bych chtěl ještě jednou poděkovat masérce Luně za úžasnou masáž. Masérku Lunu mohu doporučit komukoliv, krásně se s ní povídá a odpoví vám na vše, co budete chtít vědět a ráda vám vše vysvětlí. A co se týče masáže, tak má kouzelné ruce, pod kterými se budete cítit jako v jiném světě. Už teď se těším, až znovu budu moci navštívit Vaše centrum.

Dominik

Při vstupu do centra mě uvítala sama Luna, usadila mě na recepci a připravila mi občerstvení. Očekávání jsem měla, přeci jen webové stránky, recenze klientů a samotný profil masérky Luny sliboval opravdu hodně. A Luna má očekávání předčila úplně ve všem, byla velmi vnímavá, citlivá a měla hluboké pochopení. Mám pocit, že někde mezi obkládáním horkými ručníky a samotnou olejovou masáží jsem tu na chvíli nechala tělo a oblétla ...

An

Na masáži Deluxe jsem byl ve Vašem centru podruhé a trochu jsem se bál, že to nebude tak dobré, jako minule. Naštěstí Petros je opravdový profesionál, je k tomu milý a otevřený. Pomohl probudit mou vášeň, užil jsem si to naplno. Bohužel to neumím vše popsat v češtině a myslím si, že i v polštině bych měl problém mou zkušenost popsat. Jsem ateista, ale kdybych věřil, že nebe existuje, tak bych řekl, že Petros má k němu klíč. M ...

Bogdan

Na tantrické masáži jsem byl poprvé v životě a vybral jsem si jako maséra Petrose. Své volby vůbec nelituji, ba naopak. Jsem Petrosovi velmi vděčný za nádhernou masáž Deluxe. Zpočátku jsem byl nervózní, neboť jsem nevěděl přesně, co mě čeká, každopádně už od první chvíle nervozita díky Petrosovi odpadla a mohl jsem se plně uvolnit. Všem, kdo váhají, doporučuji neváhat, neboť se jedná o zážitek, který se opravdu nedá slovy po ...

Jakub

Zajděte si na masáž k masérce Daniele. Nejlépe na delší masáž a opakovaně. Dostane se Vám nejlepší možné péče. Přijďte, uvolněte se a oddejte se dotykům masérky. Objevíte, že máte na těle supercitlivé body, o kterých vůbec nevíte. Budou Vás brnět ruce, brada. Zahltí Vás nepoznané pocity. Potečou Vám slzy po tváři a tři dny se z toho budete vzpamatovávat. :-) Budete chtít jít znovu a ta masáž bude zase jiná a překvapivá. Věř ...

Petr

Kdyby mi někdo předem řekl, co zažiji, tak si budu ťukat na čelo. Jenže pod rukama masérky Daniely jsem dostal do stavu, který jsem nikdy v životě nezažil.. Jedním slovem bych tento stav nazval "extáze". Můžu se Vám tady rozepsat do 20ti odstavců, ale shrnu to tak, že "Kdo nezažije, neuvěří." A každý mi pak dá za pravdu :) Ještě jednou děkuju a určitě zopakuji

Standa

Absolvoval jsem Deluxe tantra masáž s Petrosem. Byl to velmi příjemný zážitek. Petros byl profesionál, věnoval se mi na 100% a vše dělal s ohledem na mé přání. Rozhodně doporučuji.

Radim

Byla to má první tantrická masáž. Důvodem návštěvy Vašeho centra byla zvědavost. Hodně jsem načetl, ptal se a hledal na internetu, ale místo odpovědí vzniklo jen více otázek. Tak nezbylo, než ukojit svou zvědavost na vlastní kůži. Prošel jsem dostupné recenze a rozhodl se pro Vaše centrum. Vstoupil jsem do velmi příjemného prostředí, následně do stylově zařízené masážní místnosti s tematickou vůní i hudbou a příjemným přiměřen ...

Karel

K 20. výročí naší svatby jsme se se ženou shodli, že bychom mohli zkusit něco zcela jiného. A tak se stalo, že nás v sobotu vítaly Andrea a Johanka z Tantra masáže Praha. Po příjemném uvítání a přátelském popovídání o tom co nás zhruba čeká jsme také řekli, že možná to může být první krůček na nové cestě - krom této párové masáže jsme zvažovali i možnost jít na kurz a vzít to od podlahy a rovnou se to naučit. Zvolili jsme ale ...

Zdeněk a Rady

K 20. výročí naší svatby jsme se se ženou shodli, že bychom mohli zkusit něco zcela jiného. A tak se stalo, že nás v sobotu vítaly Andrea a Johanka z Tantra masáže Praha. Po příjemném uvítání a přátelském popovídání o tom co nás zhruba čeká jsme také řekli, že možná to může být první krůček na nové cestě - krom této párové masáže jsme zvažovali i možnost jít na kurz a vzít to od podlahy a rovnou se to naučit. Zvolili jsme ale ...

Zdeněk a Rady

Venuše byla skvělou průvodkyní krajinou sexuální energie a její přístup se mi velmi líbil, děkuji.

Michal

Děkuji masérovi Peterovi za úžasnou masáž. Všechno bylo skvělé, profesionální přístup, hezké prostředí a opravdu velmi příjemný zážitek. Pokud budu moci, určitě se znovu objednám do Vašeho centra a budu jej doporučovat :)

Rob

Dnes jsem si užil úžasnou masáž od maséra Petera. A to od začátku až do konce. Masáž byla velice příjemná a uklidňující. Krásně jsem u ní zrelaxoval a odpočinul si! Na Tantrické masáži jsem byl podruhé a tentokrát to byl opravdu hluboký zážitek a relax. Masér Peter je opravdu znalý, ví co dělá a je opravdu profesionální. Děkuji a určitě se znovu objednám.

Luky

Klasická tantrická masáž s Alenou byl skvělý zážitek, po několika letech mého “tantrického půstu”. Jsem rád, že jsem se k tantrickému (sebe)poznávání vrátil právě v doprovodu Aleny. Její divoká a osobitá energie mi pomohla se naladit a vstoupit do sebe. Během masáže mě provedla oblastmi rozkoše a velké radosti, ale I poznat a upřímně se podívat na některé své bloky. Skvělá byla i technika tantrického dechu, kterou jsem díky pe ...

Matěj

O rituálu jako je tantrická masáž jsem se dozvěděl relativně nedávno, tudíž to pro mě bylo spíš takové seznámení. Ale co můžu říct jistě, je to opravdu zážitek, který bych určitě někdy zkusil znovu. Masérka Isra byla mojí průvodkyní, velice sympatická mladá žena, díky které to byl nezapomenutelný prožitek. Jednoznačně doporučuji!

David

Děkuji za mou první zkušenost s tantrickou masáží. Realita předčila očekávání. Intimní atmosféra, profesionální servis. Vybral jsme si masérku Michaelu a udělal jsem velmi dobře! Velmi komunikativní a sympatická, v úvodu mi stručně popsala, co můžu očekávat, a to se splnilo. Těším se na další návštěvu.

Karel

Venušino vystupování je velmi příjemné a přirozené. Její masáž se mi velice líbila, ta masáž byla příjemně uvolňující a relaxační zároveň. Jsem rád, že jsem se po její masáži zbavil nahromaděného stresu ze všedního dne a dopřál si trochu inspirace do dalších dní, velice rád bych v takových masážích pokračoval i do budoucna...

Filip

Prostě nádherná. Tak byla tříhodinová Tantra masáž Deluxe s Lunou. Všechno začalo s milým úsměvem Luny a srdečným přivítáním. Slohová masérna byla plná tajemství a kouzla, příjemné vůně a teplého světla svíček. Počátečním rozhovorem u lahodného čaje jsem mohl sdělit svoje zkušenosti, potřeby a nejasnosti a tím jsme s Lunou budovali vzájemnou důvěru. Už u rituálu jsem se dobře uvolnil a vstoupil jsem do kouzelného a tajemného ...

Michael

Byl jsem přijat velmi přátelsky, prostředí ve studiu považuji za velmi příjemné a krásné. Byl to úžasně strávený čas. Velice uklidňující a uctivá masáž s masérkou Lunou! Komunikace s recepcí byla naprosto korektní a bez problémů. Pokud mě moje cesta zavede zpět do/přes Prahu a pokud mi to čas dovolí, určitě si masáž znovu zarezervuji!

Jürgen

Byla jsem dvakrát u maséra Ondry. Velmi mě zaujal a oceňuji Ondrův profesionální přístup, procítěnost při masáži a empatii se zájmem při vstupním a výstupním pohovoru. Doufám, že v tom bude ještě dlouho pokračovat :)

Magdaléna

Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči kterou jste nám včera věnovali. Jako vždy jste byli oba úžasní. Tříhodinová masáž nám utekla neskutečně rychle a oba jsme odcházeli velmi spokojení, odpočinutí a plni energie. Už se těšíme na další návštěvu.

Jana a Jarda

Milá Alenko a Ondro, děkujeme za péči kterou jste nám včera věnovali. Jako vždy jste byli oba úžasní. Tříhodinová masáž nám utekla neskutečně rychle a oba jsme odcházeli velmi spokojení, odpočinutí a plni energie. Už se těšíme na další návštěvu.

Jana a Jarda

Včera jsem měl 3,5 hodinovou masáž s masérem Petrosem. Byl jsem u něj už podruhé a opět to byl nezapomenutelná zážitek. Petros je vynikající tantrický masér. S masáží jsem byl velmi spokojený a chtěl bych tímto způsobem Petrosovi ještě jednou moc poděkovat.

Zdeněk

Děkuji za skvělou masáž vedenou Vaší masérkou Danielou, nemělo to chybu. Rád se k Vám vrátím.

Jirka

Vážená Beo, chtěl bych tímto poděkovat za nepopsatelný zážitek, který jsem prožil v Tantra Masaže Praha. První masáž jsem dostal jako dárek před 2 lety a bylo to něco nového a nepopsatelného a tak jsem si nyní masáž dopřál sám k narozeninám. Již jsem byl připravený na to jak masáž probíhá ale musím říci, že mě masáž mile překvapila to bylo jiné, uvolňující, zklidňující. Připadal jsem si jako kdyby má duše opustila moji schránk ...

Jirka

Tříhodinová masáž s Angelikou předčila moje očekávání. Těžko se ten zážitek vyjadřuje slovy. Nebyla to moje první masáž, ale poprvé jsem měl pocit kompletního souznění s masérkou. Věřím, že pomohlo to, že vedle toho, že je Angelika fantastická masérka, která dobře ví, co dělá, tak je to skvělý, nesmírně inteligentní, otevřený a pozitivně naladěný člověk, se kterým jsem si báječně porozuměl a popovídal. I v japonštině :) Šest h ...

Tomáš

Byl jsem velmi mile překvapen, neboť byla velmi milá a příjemná - v podobném zařízení jsem byl poprvé v životě a ona mne uvolnila. Navíc byla VÝRAZNĚ hezčí/atraktivnější než na web fotkách, určitě se k ní rád znovu objednám.

Mirek

O tantra masážích jsem přemýšlela dlouho, přítel jednou u vás byl a říkal, že to je prostředí které by pro mě mohlo být super. Tak jsem sebrala veškerou odvahu a zvedla telefon. Příjemná paní na recepci mě tedy objednala k Venuši a říkám vám ta bohyně mi byla normálně souzena. Původně jsem se ptala na jinou masérku, ale paní mi spíše nabídla Venuši (která byla upřímně první co mě zaujala, když jsem si maséry pročítala). To co ...

Monika

Velmi příjemný prožitek s Michaelou, naplněný řadou milých překvapení. Tomu hodně pomohlo v úvodu sdělit, co mám rád a co bych si přál. Ale hlavně se pak uvolnit, sestoupit do těla, otevřít k přijímání a s důvěrou se nechat Míšou vést. Vnímal jsem napojení, respekt a lásku. Děkuji

Tomáš

Ráda bych s Vámi sdílela krásné pocity z 3 hodinové tantra masáže a především předala svou zkušenost člověka, který má od dospívání nemalé potíže s sebepřijetím svého vzhledu. Masérka Alenka ve mě vzbudila pocit absolutní důvěry a bezpečí. Její schopnost nacítění mě ujistila v její profesionalitě. Průběh celého rituálu byl pro mě terapií, která vyzdvihla a v praxi ukázala, že umět se zastavit a nebažit po výsledku, je tím ...

Petra

Nedávno jsem absolvovala masáž ve vašem centru a ráda bych tímto poděkovala Tomášovi, který byl po celou dobu masáže vnímavým a citlivým průvodcem a tím mě umožnil cestu do sebe sama a hluboký meditační prožitek. Energie, kterou jsem si z masáže odnesla byla neskutečná. Moc děkuji

Petra

Byla to pro nás první Tantra masáž, oba jsme si to krásně užili. Masérky Daniela i Sofie byly příjemné a šikovné. Určitě se chceme vrátit a s tím, co už víme, si to užít déle. Těch 90 minut uteklo moc rychle :)

Tomáš

Byla to pro nás první Tantra masáž, oba jsme si to krásně užili. Masérky Daniela i Sofie byly příjemné a šikovné. Určitě se chceme vrátit a s tím, co už víme, si to užít déle. Těch 90 minut uteklo moc rychle :)

Tomáš

Rádi bychom poděkovali Angelice a Petrovi za krásný zážitek při pondělní masáži. Pravidelně si objednáváme partnerskou masáž Deluxe, ale tentokrát jsme se rozhodli jinak. U manžela vyhrály Kněžky chrámu tantry a já jsem si vybrala Pretty Women. Aroma koupele, které byly součástí masáží nás oba velmi příjemně překvapily, krásný zážitek při kterém ztratíte pojem o čase. Jako vždy jsme odcházeli spokojení, odpočinutí, plni energ ...

Jana a Jarda

Rádi bychom poděkovali Angelice a Petrovi za krásný zážitek při pondělní masáži. Pravidelně si objednáváme partnerskou masáž Deluxe, ale tentokrát jsme se rozhodli jinak. U manžela vyhrály Kněžky chrámu tantry a já jsem si vybrala Pretty Women. Aroma koupele, které byly součástí masáží nás oba velmi příjemně překvapily, krásný zážitek při kterém ztratíte pojem o čase. Jako vždy jsme odcházeli spokojení, odpočinutí, plni energ ...

Jana a Jarda

Partnerskou Tantrickou masáž Deluxe jsme dostali s manželem od přátel jako dárek k narozeninám. Přicházeli jsme se smíšenými pocity. Vybrali jsme si Tomáše a Venuši a rozhodli jsme se, že si masáž užijeme každý zvlášť. Recepce nás mile uvítala a pro mě bylo první setkání s Tomášem úlevou, byla jsem mile překvapena. Je to velice sympatický, příjemný a pohledný muž. Už během rozhovoru mě uvolnil jeho klidný hlas a hned jsem mu z ...

Eva

S masážemi ve vašem studiu jsem velmi spokojený a rád se k vám vracím. Je to především zásluha masérky Daniely, jejíž míra empatie je neuvěřitelná. Vyzkoušel jsem i jiné studio a patříte do úplně jiné ligy. Věci, na které jsem zvyklý u vás a považoval jsem je za standard, jsem v tom druhém studiu postrádal. Líbí se mi, že po příchodu se mne hned ujme někdo z recepce nebo přímo masérka a odvede mne rovnou na masérnu (nečekám ...

Petr

Bylo to dokonalé! Moc jsem si to užila, pan Zdeněk je skvělý masér, byl moc milý a bylo to velice příjemné. Určitě Váš salon využiji ještě několikrát Přeji Vám hodně úspěchů a ať se Vám daří.

Martina

S masáží jsme byli moc spokojení. Andrea i Zdenek byli velice milí, příjemní empatičtí no prostě profíci. Rádi se zase vrátíme. Krásný zážitek

Žaneta

S masáží jsme byli moc spokojení. Andrea i Zdenek byli velice milí, příjemní empatičtí no prostě profíci. Rádi se zase vrátíme. Krásný zážitek

Žaneta

Děkuji za úžasnou masáž, která mi otevřela naprosto jiné obzory ve vnímání vlastního těla, jakkoliv jsem spíše vyznavačem dnešního konzumního způsobu života. Masérka Bea byla naprosto fenomenální, každý její dotek a pohyb dával smysl a v celkovém propojení jednotlivých fází masáže, jsem prožil naprosto fantastické momenty. Už teď vím, že se k vám dozajista vrátím a jednoznačně si zvolím pouze a jen slečnu Beu.

Marek

Míšo, moc moc děkuji. Masáž s Vámi byla zkrátka úžasná. Člověk s Vámi tak nějak zapomene kde je a kým je. Prostě perfektní start víkendu. Ještě jednou moc děkuji. Příští masáž určitě s Vámi.

Petr

Děkuji moc za úžasný zážitek, moc jsem si to užíval, Míša byla super.

Michal

Tantra masáž jsem zažil poprvé v životě a rozhodně doporučuji!!! Masérka Michaela byla naprosto skvělá, a můžu ohodnotit vše pouze jako super vynikající ... Rozhodně si najdu čas a půjdu zase.

Tomáš

Jsem kontaktní člověk, takže masáž, která probíhala pod dohledem Petra, byla skvělá. Ví co dělá a dělá to dobře. Na jeho doporučení jsem vyzkoušel tantra masáž ve tmě a určitě bych stejnou doporučil i ostatním, protože ten zážitek je opravdu intenzivní. Navíc prostory studia jsou dokonalé. Čisté, voňavé a člověk se tam cítí velice příjemně.

Filip

Rád bych poděkoval Angelice za úžasnou masáž. Byl to úžasný zážitek který můžu všem jen doporučit, zažíval jsem od ní tak neskutečnou energii kterou jsem doposud nikde nezažil. Byl to od ní profesionální přístup, příjemné vystupování a masáž na profesionální úrovni. Ještě jednou moc děkuji.

Honza

Byl jsem na tantra masáži poprvé a byl to nádherný zážitek. Slečna masérka Aneta byla naprosto perfektní, profesionální. Její přístup ke mě byl naprosto perfektní. Její úsměv a přístup mne hned zbavil nervozity. Vše mi vysvětlila, naučila jak správně dýchat a dokonale mě vedla celou masáží. Ukázala mi co sebevnímáním člověk může prožít. Ta 4 hodinová Tantra masáž De Lux byla naprosto něco neskutečně nádherného. Díky slečně ...

Michal

Ráda bych poděkovala masérce Johance za krásný prožitek, uvědomění si mojí ženskosti a splnění snu.

Monika

Tantrickou masáž s Míšou jsem si krásně užil. Umožnila mi nádherně pocítit její něhu, jemnost, přijetí a zároveň situaci odpovídající vášeň a náznaky dravosti. Byla milá a vnímavá, velice dobře se jí dařilo vystihnout i má nevyslovená přání. Když si ty nádherné prožitky znovu přivolávám do své mysli a svého těla, s pokorou jí vytýkám jedinou věc. Že nedokázala zastavit čas, aby ten prožitek nikdy neskončil. Pak bych ale zase n ...

Buddhista

Velmi příjemný zážitek. Pan Zdeněk je člověk na svém místě.

Jana

Děkuji Daniele za krásnou masáž, blízkost, intimitu a empatii. Měla moji důvěru a já se mohl plně otevřít a užít si masáž, která pro mě byla nezapomenutelným zážitkem. I po týdnu od masáže jsem stále na obláčku krásného prožitku.

Marek

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní 3,5 hodinovou masáž Deluxe masérovi Petrosovi. Je to výborný tantrický masér.

Zdeněk

Chtěl bych ti Míšo poděkovat za nevšední, jedinečný a zcela výjimečný zážitek. Během tří hodin jsi mě zavedla do rozkvetlé zahrady, kde na mě čekalo mnoho překvapení, splněných přání a tužeb. Přišel jsem k Tobě plný nervozity, s plnou hlavou svých problémů a vyčerpán z neustálého rozdávání sama sebe. Dokázala jsi se vcítit do mě celého od prvního okamžiku a přesně jsi věděla co mi chybí, co potřebuji. Uvolnila jsi celou mou my ...

Ben

Pro druhou tantra masáž jsem si vybral slečnu masérku Venuši. Její jméno či přezdívka přesně odpovídá tomu co jsem z ní a jak jsem s sní cítil. Při masáži jsem cítil jak ta její nádherná ženskost, její něžnost,její nádherná energie a i její erotičnost z ní proudí do mě. Přivedla mě do takového nádherného tranzu, jak kdybych byl úplně v jiné dimenzi .Jako by jsme byly jen mi dva a kolem jen čistý vesmír. Její doteky po mém celé ...

Michal

Zážitky z vašich Tantra masáží se slovně jen velmi těžko popisují, protože se jedná o prožitky. Vybral jsem si šamanskou masáž právě jako novinku, abych zase zkusil něco jiného a opravdu jsem nelitoval. Vnímal jsem jí tak, že má větší duchovní rozměr než klasická tantrická masáž, který podporovaly i zajímavé zvukové kulisy. Byť i pro maséra Zdeňka je to trošku nové pole (jak se domnívám), tak byla provedena velmi dobře. Děkuj ...

Milan

Měl jsem příležitost vyzkoušet Tantra masáž s masérkou Michaelou. Musím říct, že jsem byl s touto zkušeností velmi spokojen a odcházel jsem s pocitem hlubokého uvolnění a obnovené energie. Hned po příchodu do studia jsem byl přátelsky přivítán Michaelou, která byla velmi profesionální a pozorná. Vysvětlila mi celý proces Tantra masáže. Během masáže jsem cítil, jak se postupně uvolňuji a propouštím napětí, které jsem měl. Pocí ...

Zavodnik

Masáž od Matyáše byl velmi příjemný zážitek. V úvodním rozhovoru jsme si povídali o tom, co se mi na masážích líbí a na co se třeba může víc soustředit. Rozhovor nebyl formalita, Matyáš má přání naplnil do puntíku. Moji úvodní nervozitu Matyáš rychle rozpustil a pak už to byla jedna velká jízda. Matyáš je velmi vynalézavý ve svých dotycích. Měl jsem pocit, že ho masáž hodně baví a celou dobu jsem se cítil skvěle. Čas hrozně r ...

Petr

Velmi děkuji Ondrovi za skvělou Tantra masáž "Zrození Venuše". V jeho přítomnosti se vždy cítím velmi příjemně, bezpečně a pokaždé zažiji něco opravdu výjimečného.

Jana

V přítomnosti slečny Alenky jsem se cítil velmi dobře. Dokázal jsem zapomenout na starosti všedního dne. Odcházel jsem o spoustu let mladší.

Martin

Byl jsem na masáži Deluxe u masérky Terezy a byl to nezapomenutelný zážitek. Předčilo to ma očekávání. Děkuji!

Adam

Děkuje Michaele a Daniele nejen za profesionálně a úžasně provedenou masáž, ale i za krásně strávené odpoledne. Ať se daří.

Václav s Milanem

Děkuje Michaele a Daniele nejen za profesionálně a úžasně provedenou masáž, ale i za krásně strávené odpoledne. Ať se daří.

Václav s Milanem

Alenka je zázrak. Odpoutala jsem se od všech problémů a bylo mi nádherně. Zážitky fantastické. Až to půjde, jistě se k Alence vrátím.

Martina

Zdravím Vás. Na tantrické masáži jsem byla poprvé. Byla jsem u Alenky a byla to fantazie. Během dvou hodin, které uběhly během 5ti minut, jsem měla nádherné zážitky. Nevěděla jsem, co mohu očekávat a vím, že pokud našetřím finance, zajdu k Alence znovu. Moc děkuji, byla to nádhera a pro mne hluboký zážitek. Pokud to jenom trochu půjde, jistě opět dorazím. Alenko děkuji, děkuji, děkuji.

Martina

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat Andree a Daniele za jejich čtyřruční tantrickou masáž. Za ten krásně namíchaný koktejl něhy i vášně, jemnosti i síly, překvapivých doteků, okouzlující hloubavosti i krásné živosti. Za koktejl podávaný s plnou vnímavostí k tomu co aktuálně potřebuju. Zůstalo mi jen jedno nesplněné přání - aby to celé nikdy neskončilo. Díky jejich masáži jsem mohl hluboce prožít, jak úžasné je dovolit si ...

buddhista

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat Andree a Daniele za jejich čtyřruční tantrickou masáž. Za ten krásně namíchaný koktejl něhy i vášně, jemnosti i síly, překvapivých doteků, okouzlující hloubavosti i krásné živosti. Za koktejl podávaný s plnou vnímavostí k tomu co aktuálně potřebuju. Zůstalo mi jen jedno nesplněné přání - aby to celé nikdy neskončilo. Díky jejich masáži jsem mohl hluboce prožít, jak úžasné je dovolit si ...

buddhista

Moc moc moc bych chtěla poděkovat Tomášovi a Martinovi za úžasný večer/zážitek/masáž/všechno! To skoro ani není možný, jak to bylo hezký. Oba velice pozorní, empatičtí a navíc sympaťáci, to se pak člověk snáz svěří do jejich rukou i přes počáteční nervozitu, kterou brzy úplně rozpustili. Cítila jsem se v bezpečí, hýčkaná a rozmazlovaná a při vzpomínce na horký olejíček a lávové kameny se rdím ještě teď. A začínám šetřit, aby ...

Ivča

Chtěl bych poděkovat Alence za velmi příjemnou masáž. Jako pokaždé jsem se dobil energií a příjemně zrelaxoval.

Jarda

Daniela mě prováděla mou první tantrickou masáží. Vše zpočátku ochotně vysvětlila a nastavila velmi příjemnou uvolněnou atmosféru. Celou masáž jsem si velmi užil, Daniela je skutečně profesionálkou na svém místě a její péče po celou dobu masáže byla úžasná. Zde jsem určitě nebyl naposledy.

Tom

Moc moc moc bych chtěla poděkovat Tomášovi a Martinovi za úžasný večer/zážitek/masáž/všechno! To skoro ani není možný, jak to bylo hezký. Oba velice pozorní, empatičtí a navíc sympaťáci, to se pak člověk snáz svěří do jejich rukou i přes počáteční nervozitu, kterou brzy úplně rozpustili. Cítila jsem se v bezpečí, hýčkaná a rozmazlovaná a při vzpomínce na horký olejíček a lávové kameny se rdím ještě teď. A začínám šetřit, aby ...

Ivča

Chci poděkovat masérce Míše za skvělý zážitek. Nevěděl jsem jaká masérka bude a tak jsem přicházel s určitou nejistotou. Přivítala mě ale sympatická a velmi příjemná Míša, která se ukázala být i velmi komunikativní a už během prvních pár vět bylo jasné, že bude vládnout příjemná, pohodová atmosféra a tak to i bylo. Vše vysvětlila, navodila klidnou atmosféru a velmi brzy odbourala překážky, které jsem měl v hlavě. A po chvíli ...

Kutná Hora

Na masáži Deluxe byl jsem ve Vašem centru potřetí a potřetí bylo to dokonalé. Tentokrát měl jsem masáž od Matyáše, který je opravdový profesionál, je k tomu milý a otevřený. Pomohl probudit mou vášeň, užil jsem si to naplno. Měl jsem pocit, že ho masáž hodně baví a celou dobu jsem se cítil skvěle. Moc děkuji a doufám, že se mi to podaří zopakovat!

Bogdan

Zdeněk je evidentně velmi empatický člověk. Ví co dělá a hlavně jsem měla pocit, že přesně ví kam má sáhnout a kde pohladit a to přesně podle mých preferencí. Navíc je z něj přímo cítit úcta k tělu i psychice masírovaného. Tři hodiny absolutního odstínění od světa a starostí.

Johanka

Mám za sebou první zkušenost s tantrickou masáží a musím říct, že se jednalo o skvělý a hluboký zážitek. Mým nejvýraznějším dojmem byl prožitek opravdu intenzivní intimity a přijetí. Po masáži jsem v sobě cítil nádhernou harmonii, kterou jsem si nadšeně užíval a doteď jsem hluboce přesvědčen, že právě taková vnitřní harmonie a bezpodmínečné přijímání sebe sama je jednou z nejintenzivnějších a nejopravdovějších podob štěstí jak ...

Jan

Nika je skutečně výborná masérka, je vidět, že ji dlouhé masáže skutečně vyhovují, aby navázala kontakt s masírovaným. Její přístup je velmi pečující a laskavý a každý masírovaný ocení jistě i citlivost a ohleduplnost. Byl jsem již na několika tantrických masážích, ale Nika je jedna z nejlepších tantrických masérek ne-li nejlepší. Moc jsem si to užil a děkuji moc :)

Petr

Milý Martine, děkuji za nádherný zážitek při naší společné masáži Deluxe. Když jste se objevil ve dveřích a uviděla jsem Váš úsměv, tak ze mne spadla veškerá nervozita a cítila jsem se od první chvíle opravdu příjemně. Masáž byla velmi krásná a doznívala ve mne ještě několik dnů. Už teď se těším na další. Ty tři hodiny utekly velmi rychle.

Jana

Nika je půvabná a milá slečna, plná nakažlivé pozitivní energie, jejíž dotyky člověka dostanou do varu.

Jarda

Masáž s Martinem je nezapomenutelný zážitek, opravdový profesionál ve svém oboru. Pohlazení na těle i duši. Rád se budu vracet!

Petr

Moc díky za velmi profesionální, příjemný skupinový zážitek s Andreou a Michaelou.

Madam El

Moc díky za velmi profesionální, příjemný skupinový zážitek s Andreou a Michaelou.

Madam El

Velikou pochvalu pro masérky Danielu a Michaelu, jsou více, než skvělé !!!

Josef

Velikou pochvalu pro masérky Danielu a Michaelu, jsou více, než skvělé !!!

Josef

Velmi mě potěšil celkový přistup slečny Niky,od milého přivítání, přes velmi zajímavý úvodní rozhovor, který mě příjemně naladil na skvělou masáž.Vše probíhá v příjemném prostředí,ze kterého se na pár okamžiků stává příjemná relaxační oáza klidu,kde vnímáte pouze dech a doteky šikovných rukou masérky. Děkuji za úžasný zážitek.

Marek

Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat masérům Juanovi a Matyášovi za skvělou 3 hodinovou čtyřruční masáž Deluxe. Velmi jsem si to užíval a byl jsem s masáží nadmíru spokojen. Určitě si ji znovu objednám.

Zdeněk

Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat masérům Juanovi a Matyášovi za skvělou 3 hodinovou čtyřruční masáž Deluxe. Velmi jsem si to užíval a byl jsem s masáží nadmíru spokojen. Určitě si ji znovu objednám.

Zdeněk

Masáž s Danielou byla dokonalá! Když jsem odcházel, cítil jsem se fantasticky. Děkuji!

Jirka

Úžasný profesionální přístup a velmi příjemné prostředí. Pochybuji, že bychom tam s manželem byli naposledy.

Filipína

Byla jsem na partnerské masáži a mojí masérkou byla velmi sympatická, krásná, příjemná, klidná a harmonicky působící Andrea. Od začátku mě dokázala hezky uvolnit svými doteky a dýcháním a postupně jsem se snažila vnímat rituál, který se mezi námi odehrával. Napojovala jsem se víc a víc na sebe a užívala si pocit péče, něhy, bezpečí a jemnosti, který mi velmi chyběl. Přiznávám, že jsem občas myšlenkami utekla, ale to je o mém c ...

Veronika

Byla jsem na partnerské masáži a mojí masérkou byla velmi sympatická, krásná, příjemná, klidná a harmonicky působící Andrea. Od začátku mě dokázala hezky uvolnit svými doteky a dýcháním a postupně jsem se snažila vnímat rituál, který se mezi námi odehrával. Napojovala jsem se víc a víc na sebe a užívala si pocit péče, něhy, bezpečí a jemnosti, který mi velmi chyběl. Přiznávám, že jsem občas myšlenkami utekla, ale to je o mém c ...

Veronika

Tantrické masáže jsou nádherné, ale šamanská živlová masáž mě "dostala". Nedovedu popsat slovy něco, co přesahuje čas a myšlenku. Setkání s mysticky krásnou masérkou téměř okamžitě přerostlo v setkání sám se sebou, oslava daru těla střídala obdarovávání duše, aby ta mohla vzápětí zase sloužit a prospívat tělu, a to celé pro To nejkrásnější, nehmatatelné dobro. Už jsem byl v životě leccos, ale ještě nikdy jsem neměl tak silný p ...

D.

Tantrickou masáž jsem dostal darem k narozeninám. Nic jsem si o průběhu nezjišťoval a nechal si to celé jako překvapení. Masérka Míša, kterou jsem si vybral byla naprosto neskutečná, uklidňující, profesionální, příjemná, něžná, komunikativní a hlavně empatická. Její přístup byl jedním slovem TOP a utvrdil mne, že výběr byl naprosto správný. Byla to moje první zkušenost s tantra masáží a troufnu si zde napsat, že to byl naprost ...

Pavel

S radostí se dostávám ke zpětné vazbě na mou první zkušenost s tantrickou masáží. V první řadě bych ráda zdůraznila, že jsem se k vám chystala více jak 3 roky :-) měla jsem vyhlédnuté právě vaše centrum, jiná možnost ani nepřipadala v úvahu. Stejně, jako mě intuice dovedla právě k vám, tak vlastně i ty 3 roky čekání měli svůj důvod a tím je masér Martin. Tomu patří obrovské poděkování za nádherně strávený čas, který byl tak tr ...

Bára

Děkuji tímto Matyášovi za citlivý, empatický a profesionální přístup při Tantra masáži Deluxe. Díky němu jsem mohl na 3 hodiny zapomenout na všední starosti.

Tomáš

S přítelem jsme byli na párové masáži. Krásné prostředí, profesionální služby, lidský a velmi osobní přístup. Již samotné objednání a domluva byla milá a bezproblémová. Samotná masáž byla naprosto úžasná. Od přivítání až po rozloučení bezpečné milé intimní a vřelé prostředí. Určitě přijdeme zase. Naprosto fantastický zážitek s úžasnými maséry, kteří svou práci dělají srdcem a jsou to profesionálové každým coulem..

Jan a Jana

S přítelem jsme byli na párové masáži. Krásné prostředí, profesionální služby, lidský a velmi osobní přístup. Již samotné objednání a domluva byla milá a bezproblémová. Samotná masáž byla naprosto úžasná. Od přivítání až po rozloučení bezpečné milé intimní a vřelé prostředí. Určitě přijdeme zase. Naprosto fantastický zážitek s úžasnými maséry, kteří svou práci dělají srdcem a jsou to profesionálové každým coulem..

Jan a Jana

Na Tantra masáži jsem byla poprvé u masérky Daniely a byl to nezapomenutelný zážitek! Krásné prostředí, profesionální a diskrétní přístup - mohu jen doporučit!

Michaela

Byl jsem nad očekávaní spokojený, Moc dík vám všem a Nice za tak nesmírně krásný zážitek. Cítil jsem se božsky a celou cestu domů jsem se radostí smál jen tak bez důvodu.

Ondra

Velice děkuji a jen vřele doporučuji tento nádherný zážitek. S Martinem už při povídání ze mě spadla nervozita a následovala neuvěřitelná jízda, úžasné hýčkání od začátku do konce, rozmazlování ve vaně i potom se všemi těmi smyslnými pomocníky. Martin je přesně takový, jak se o něm píše. Umí být pevný a jemný zároveň. Maximálně jsem si to s ním užila a vím, že to budu chtít zopakovat.

Dita

Když jsem dostal poukaz na tantra masáž skoro vůbec jsem o ní nevěděl. Ale po příchodu do masážního studia jsem se hned cítil v bezpečném a krásném prostředí. Byl jsem usazen do masážní místnosti a nabídnut mi čaj. Poté přišel můj masér Martin a vše mi o masáži vysvětlil. I po vysvětlení jsme byl stále trochu nervózní co přijde. Ale musím říct, že to co přišlo mě úplně dostalo. Tak intenzivní dobrý pocit jsem nikdy necítil a v ...

Martin

Byl jsem na masáži De Luxe u sl. Camelie. Již několikrát jsem vyzkoušel vaše služby, pokaždé to bylo nějaké specifické, masérky byly vždy sympatické a milé a já byl vždy spokojen. Tentokrát to ale bylo ještě o něco lepší, asi jsme si s Camelií sedli jak na fyzické, tak i na duševní vlně a byla to úplně báječná seance.

Danny

Na tantra masáži jsem byla poprvé a tedy bojovala jednak se studem i vlastními očekáváními. Lenka si našla čas, aby se zeptala, co mě k vám přivádí i jak se aktuálně cítím. Vysvětlila mi, co mě čeká. Vytvořila takové prostředí, že jsem se cítila v bezpečí a s důvěrou jsem se nechala opečovávat. Vřele bych ji doporučila všem. Máte moc krásně prostory, kde je radost relaxovat. Díky

Magda

Po delší pauze, naprosto dychtící po dotecích jsem se opět vypravil do tantra studia, abych si v pátek 26. 1. 2024 vychutnal Tantra masáž DeLuxe v délce 240 minut u pana Marka. Vím, že patří mezi novější členy masérského týmu, zaujal mě jeho popisek na webových stránkách a byl jsem přesvědčen, že jeho umění musím vyzkoušet na vlastním těle. Nelituji a jeho umění doporučuji ostatním... Marek je pro mě přesně tím tantrickým masé ...

Kamil

Byl jsem velmi mile překvapen milou profesionální tantrickou masáží od Daniely. Ten kdo vás nenavštívil nepochopí, jak je tato masáž blahodárná a přináší odpočinek pro duši i tělo. Určitě se vrátím a doporučím všem přátelům. Musím pomoct odbourat předsudky, které mají lidé k této masáži. Jsem doopravdy spokojen.

Petr

Naprosto dech beroucí, jak samotná cesta tak samotný přístup kterým Vás masérka Lenka provede byl…. dech beroucí.

Mr. T

Dobrý den, byl jsem dnes u Vás poprvé na masáži a to u slečny Anety. Její přístup byl velice vlídný, pozitivní, masírovat umí moc pěkně. Bylo mi s ní krásně. A vše proběhlo v klidu, beze spěchu. Děkuji za vše. Odcházel jsem s příjemnými pocity.

Ondřej

Už jsem byl u vás na své druhé masáži a musím říci, že jsem si ji pokaždé užíval jinak. Poprvé to bylo něco nového a neznámého a trvalo mi déle se zcela uvolnit a propojit s masérkou a užít si to. Jsem totiž typ, který spíše dává, než přijímá. Podruhé už jsem se dokázal uvolnit a oddat neskutečným zážitkům a poznáním vlastního těla. Velikou zásluhu na tom má masérka Isra, ze které jsem už od úvodního rozhovoru cítil laskavost, ...

Petr

Toto centrum pohody, klidu a skvělého přístupu mohu jen doporučit. Byli jsme na párové masáži s manželem poprvé, takže nervozita z toho co nás čeká byla dost velká. Ale přístup obou našich masérek Andrei a Simony byl taky milý a úžasný, že nervozita brzy opadla. Dobrý dojem na mě udělala i recepce. Nic nebylo problém, chtěli jsme využít zakoupenou poukázku, kterou jsem při rezervaci nezadala a vše šlo napravit. Stejně tak neby ...

Jana a Aleš

Toto centrum pohody, klidu a skvělého přístupu mohu jen doporučit. Byli jsme na párové masáži s manželem poprvé, takže nervozita z toho co nás čeká byla dost velká. Ale přístup obou našich masérek Andrei a Simony byl taky milý a úžasný, že nervozita brzy opadla. Dobrý dojem na mě udělala i recepce. Nic nebylo problém, chtěli jsme využít zakoupenou poukázku, kterou jsem při rezervaci nezadala a vše šlo napravit. Stejně tak neby ...

Jana a Aleš

Děkuji za nevšední a jedinečný zážitek. Byl jsem mile překvapen klidným a přátelským prostředím, milou obsluhou a velmi přátelskou a profesionální masérkou Martinou. Cítil jsem se v její společnosti dobře a velmi jsem si odpočinul nejen fyzicky, ale i psychicky. Chtěl bych jí tímto moc poděkovat a vzkázat, že byla velmi příjemná a pokud bych k Vám znovu zavítal, rád bych si dal další tantrickou masáž právě od ní;). Děkuji.

Tomáš

Skvělá masérka Michaela, krásné prostředí navozující duševní pohodu, úžasný čas strávený s příjemnou a milou dívkou!! Doporučuji!!

Jirka

Míšo, byla jsi naprosto skvělá, byl to úžasný zážitek a určitě si to budu chtít zopakovat. Moc děkuji.

Petr

Dnes jsme s mou ženou měli u Vás tantrickou párovou masáž. Vše bylo úžasné a musím pochválit masérky Míšu a Danielu jsou moc šikovné, milé, přátelské a dokážou nádherně uvolnit. Moc děkujeme a všude Vás budeme chválit.

Marek a Anna

Dnes jsme s mou ženou měli u Vás tantrickou párovou masáž. Vše bylo úžasné a musím pochválit masérky Míšu a Danielu jsou moc šikovné, milé, přátelské a dokážou nádherně uvolnit. Moc děkujeme a všude Vás budeme chválit.

Marek a Anna

Martino, chtěl bych Vám poděkovat za nezapomenutelný zážitek, který se jen těžko popisuje. Masáž předčila mé očekávání a budu na ni ještě dlouho vzpomínat :)

John

V sobotu 24.02.2024 jsem absolvovala tantrickou masáž s masérkou Martinou. Ačkoliv už nejsem úplně nejmladší, bylo to mé první setkání s tímto druhem masáže. Přes původní rozpaky jsem si masáž úžasně užila a velmi mi pomohl i otevřený rozhovor s příjemnou, empatickou a šikovnou masérkou Martinou. Odnesla jsem si domů nejen neskutečný zážitek z masáže, ale i spoustu poznatků pro zlepšení mého života. Masáž mohu všem jen vřele d ...

Hanka

Masáž od Martina pro mne byla magickým zážitkem. Cítila jsem se velmi příjemně a uvolněně. Jeho doteky byly krásné a pečující. Ráda se za Martinem vrátím zpět.

Jana

Masáž s Míšou jsem si velmi užil, splnila má očekávání. Setkání bylo velmi příjemné a uvolňující, jen čas při masáži uběhl velmi rychle. Rád se za Míšou vrátím zpět.

Jarda

Rád bych Vám napsal zpětnou vazbu na tantrickou masáž, kterou jsem u Vás absolvoval dne 13.2. a kterou mě provedla slečna Bea. Předně musím říci, že masáž předčila všechna má očekávání, a jednalo se o vskutku nesmírně intenzivní a hluboký zážitek. Určitě bych nadále s návštěvami u Vás rád pokračoval.

Ondřej

Pro svou již 4 Tantra masáž jsem si vybral slečnu Lenku. Její přístup a profesionalita byly naprosto perfektní. Počáteční povídání , kde jsme si řekli s čím přicházím ,co očekávám, kam a na co budeme směřovat masáž, proběhlo úplně suprově, uvolněně a v přátelském duchu. Masáž v lázni byla úžasná.Když jsme spolu šli do lázně a lehl jsem si do Lenčiny nádherné náruče v níž mě začala něžně masírovat , připadal jsem si jak v ráji ...

Michal

Skvělá párová masáž. Aneta je profesionální a milá. Doporučuji :)

Diana

Velice děkuji za láskyplný, důvěryhodný a originální přístup, s nímž celý rituál masáže vedla a za skvělou příležitost se seznámit se sebou samým a vlastním tělem.

Vladimír

S masáží jsem byla naprosto spokojená, příjemně překvapená časem, který mi masérka/terapeutka Alena věnovala před i po masáži (dohromady skvělá hodina konzultace); velmi příjemně mě překvapil přístup masérky/terapeutky, který naprosto splňoval moje požadavky; tedy spíše terapeutický přístup. Velmi se mi líbilo prostředí, ve kterém masáž probíhala; samotný efekt byl taktéž úžasný, těším se na další spolupráci.

Michaela

V neděli 24. 3. jsem měl 3,5 hodinovou Tantra masáž Deluxe s masérem Juanem. S masáží jsem byl velmi spokojený, neboť masér Juan je výborný masér.

Zdeněk

Znovuzrození... ... tak bych pojmenoval stav, ve kterém jsem se nacházel po nádherné masáži s mou masérkou Michaelou po 180 minuté masáži deluxe.. I když to nebyla má první návštěva zde, rozhodně ve mne zanechala velice hluboký dojem. Už od prního okamžiku, kdy jsem prošel vchodovými dveřmi, mne Míša velmi přátelsky uvítala a ten samotný pocit takzvané vítanosti mi velmi pomohl se uvolnit ještě před samotnou masáží. Před návšt ...

Lukáš

Návštěva Tantra masáží Praha byla moje premiéra, ale veškerá nervozita ze mě spadla už po uvítání ve vchodu. Příjemná paní recepční, příjemné a čisté prostředí. Zrovna u tantra masáže jsem potřebovala mít pocit, že jsem v bezpečí a že jsou vyslyšeny i mé obavy, nervozita – a to všechno se stalo. Ondřej byl skvělý průvodce (ano nechci říct masér, protože mi přijde, že tenhle termín zdaleka neobsahuje vše :) ) a moc jsem si celé ...

Marianna

Dne 11.4. jsem měl masáž od masérky Lenky. Byl to naprosto úžasný zažitek a všem mohu jenom doporučit. Já se určitě vrátím.

Martin

Masáž od Alenky byla famózní. Nedokázal jsem si představit pocity, které lidé v recenzích popisují. Toto si člověk musí zažít. Podobný zážitek jsem v životě ještě neměl. Veškeré pocity byly znásobeny a prožitek o to větší. Alenka je velice příjemný, mily člověk a provedla mě celou masáží tak, že jsem neměl žádné obavy. Příjemné prostředí, atmosféra byla jen třešničkou na dortu.

Petr

S mou drahou přítelkyní Evičkou jsme zde poprvé vyzkoušeli partnerskou tantrickou masáž. A jak byly možná zezačátku i malinko obavy z doposud nepoznaného, tak nakonec ten fantastický zážitek předčil všechna možná očekávání. Ondřej s Michaelou byli úžasní, už od počátku, kdy jsme si nejdříve povídali a probrali důležité věci, tak hlavně potom při té masáži. Bylo to o blízkosti, porozumění a schopnosti dávat i přijímat. Od nejem ...

Adam + Eva.

S mou drahou přítelkyní Evičkou jsme zde poprvé vyzkoušeli partnerskou tantrickou masáž. A jak byly možná zezačátku i malinko obavy z doposud nepoznaného, tak nakonec ten fantastický zážitek předčil všechna možná očekávání. Ondřej s Michaelou byli úžasní, už od počátku, kdy jsme si nejdříve povídali a probrali důležité věci, tak hlavně potom při té masáži. Bylo to o blízkosti, porozumění a schopnosti dávat i přijímat. Od nejem ...

Adam + Eva

Tantra masáž u Terky byla jedním slovem super. Po úvodním naladění a krátkém povídání následovala skvělá a velmi příjemná masáž. Terka se krásně dokázala navnímat na moje tělo a byl to velmi intenzivní prožitek. Měl jsem základ 90min a mrzelo mě, že jsem si nedal rovnou 120min. Terčina masáž stojí určitě za delší prožitě:) Díky a rád přijdu zase!

Honza

Musím říct, že jsem byl mile překvapen - prostředím, atmosférou a zejména samotnou masáží. Myslím, že nejsem "jednoduchý klient" - příliš používám rozum a ne snadno se uvolním. Ale Johanka mě hned úvodním rituálem přesvědčila o tom, že je to žena na pravém místě. Na její ruce jen tak nezapomenu... Po všem pak následoval nečekaný "dojezd" po návratu domů - rozlil se ve mně nevídaný klid a naprostá spokojenost. Leccos jsem se ...

Petr

Děkuji za nový hluboký zážitek. Pan Petr je opravdu charismatický muž, jenž mi všechno podrobně vysvětlil. Masáž byla opravdu příjemná, plná něhy, smyslnosti, i pevného stisku. Uklidňující pocit, vyrovnanost a příval energie mi zůstal i dlouho poté. Doporučuji.

Miroslava

Příjemné komplexní uvolnění celého těla. Prostor jak pečovat o sebe. RELAX, PROPOJENÍ CELÉHO TĚLA FORMOU RELAXU. Klid, naladění se na své tělo na sebe sama. ZA ODMĚNU. Díky

Bětka

Podělím se o krásný zážitek z tantrické masáže s Alenou. Chtěl jsem poznat něco nového a tak jsem zvolil masáž Dark touch. A zvolil jsem dobře, bylo to příjemné setkání od úvodního pohovoru až po rozloučení. S Alenou jsme nejdříve v krátkém rozhovoru probrali moje zkušenosti s tantrou a co mě nalákalo na "masáž s kinkem". Řekl jsem, že sem rád při masáži překvapován :-), a příjemně překvapován jsem byl po celé následující dvě ...

Viktor

Byli jsme moc spokojeni a děkujeme masérkám Simoně a Tereze za jejich péči a profesionalitu.

Jana

Byli jsme moc spokojeni a děkujeme masérkám Simoně a Tereze za jejich péči a profesionalitu.

Jana

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Před začátkem tantrické masáže

Aby byla vaše masáž co nejkrásnějším zážitkem, připravili jsme pro vás několik základních informací, které vám pomohou plně si masáž vychutnat. Číst více

Naše tantra masáže:

Smyslný rituál uctění těla

Smy­sl­ná, uvolňující masáž ce­lé­ho těla, vhod­ná jako opa­tr­ný vstup do tan­t­ra ma­sá­že či jako dárek. Ne­za­hr­nu­je in­tim­ní masáž.

Smyslný rituál uctění těla

Klasická tantra masáž

Smy­sl­ná, uvolňující masáž ce­lé­ho těla, při které za­ži­je­te pro­bou­ze­ní ži­vo­to­dár­né ener­gie a pří­jem­ně re­la­xu­je­te své tělo i svou mysl.

Klasická tantra masáž

Tantrická masáž Deluxe

Lu­xus­ní tan­t­ra masáž, při které za­ži­je­te to nej­lep­ší z umění tan­t­ric­ké ma­sá­že a vy­chut­ná­te si do­sta­tek času jen pro Vás.

Tantrická masáž Deluxe

Luxusní masáž pretty woman

Smy­sl­ná, lu­xus­ní tan­t­ric­ká masáž, kte­rou ocení zejmé­na ženy. Tato masáž za­hr­nu­je a osla­vu­je ženu řadou ri­tu­á­lů a vy­bra­ných tech­nik.

Luxusní masáž pretty woman

Tantrická masáž Zrození venuše

Pře­krás­ná tan­t­ra masáž pro ženy, které se chtě­jí cítit jako sku­teč­né Bo­hy­ně. Za­hr­nu­je kou­pel, pe­e­ling a masáž hor­ký­mi mušle­mi.

Tantrická masáž Zrození venuše

Partnerská tantra masáž

Tan­t­ra masáž mů­že­te sdí­let i se svým part­ne­rem. Umoc­ňuje se tím se­xu­ál­ní ener­gie i vzá­jem­ná dů­vě­ra při­jí­ma­jí­cích.

Partnerská tantra masáž

Čtyřruční tantra masáž

Do­pře­jte si zá­ži­tek do­ko­na­lé har­mo­nie více-ruční tan­t­ric­ké ma­sá­že a ztrať­te se v množ­ství nád­her­ných do­te­ků.

Čtyřruční tantra masáž

Masáž prostaty (pro muže)

Pro­sta­ta často bývá na­zý­vá­na muž­ský G-bod a její masáž při­ná­ší hlu­bo­ké a in­ten­ziv­ní pro­žit­ky, které jsou pro vět­ši­nu mužů zatím ne­zná­mé.

Masáž prostaty (pro muže)

Nové dimenze (pro ženy)

Jemná masáž za­deč­ku a anál­ní­ho ot­vo­ru pro­bou­zí ener­gii první čakry, uvolňuje pánev a při­ná­ší po­ci­ty vnitř­ní­ho na­pl­ně­ní.

Nové dimenze (pro ženy)

Tantra masáž pro gaye

Prů­běh tan­t­ra ma­sá­že se řídí pře­de­vším va­ši­mi po­ci­ty. Za­žij­te ji jako něžné po­hla­ze­ní či jako in­ten­ziv­ní masáž s pev­ným muž­ským do­ty­kem.

Tantra masáž pro gaye

Tantrická masáž pro mladé

Za­ži­je­te při ní uvolňující, vzru­šu­jí­cí i ob­jev­né do­te­ky, které vám ote­vřou dveře k tan­t­ric­kým zku­še­nos­tem a in­ti­mi­tě, pro­bu­dí vaši fan­ta­zii a chuť ex­pe­ri­men­to­vat.

Tantrická masáž pro mladé

Voňavé koupele:

Romantická růžová koupel

Ro­man­tic­ká kou­pel s rů­že­mi a šampaňským je tou pra­vou pří­pra­vou na při­jí­má­ní part­ner­ské tan­t­ric­ké ma­sá­že. Nech­te se hýč­kat.

Romantická růžová koupel

Jiskřivá pomerančová koupel

Na­čer­pej­te ener­gii a ra­dost v kou­pe­li s vůní slun­ných tropů, která vás pří­jem­ně na­la­dí pro smy­sl­né ma­sá­že i hře­ji­vé do­te­ky.

Jiskřivá pomerančová koupel

Pečující heřmánková koupel

Heř­mán­ko­vá kou­pel po­má­há na­vra­cet při­ro­ze­nou rov­no­váhu a har­mo­nii a je něž­nou pří­pra­vou na při­jí­má­ní tan­t­ric­ké ma­sá­že.

Pečující heřmánková koupel

Zklidňující meduňková koupel

Horká meduňková kou­pel spo­je­ná s bla­ho­dár­ný­mi účin­ky tan­t­ric­ké či re­la­xač­ní ma­sá­že je tím pra­vým lékem při ner­vo­vém vy­pě­tí.

Zklidňující meduňková koupel

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!