Tantra masáže Praha s.r.o. – Masáž s kněžkami chrámu tantry

Tantrická masáž s kněžkami tantrického chrámu je určena pro muže i ženy, kteří si chtějí vybrat atmosféru a náladu tantra masáže přesně podle svých potřeb, přání i fantazie.

Každá z kněžek našeho tantrického chrámu je jiná: svou povahou, vystupováním i vzhledem, každá k vám tedy bude jinak přistupovat. Setkání s ní začíná již v momentě, kdy vstoupíte do dveří. S každou z našich kněžek prožijete nezapomenutelné a zajímavé chvíle.

Mateřská bohyně  

„Odpočiňte si od všech starostí a spočiňte v láskyplné ženské náruči“

Tato žena je učednicí mateřské bohyně Lakšimi, strážkyně domácího krbu. Naučila se od ní hlubokému klidu, zralé ženské smyslnosti i lásce ke svému ženskému tělu. Díky tomuto sebe-přijetí má pochopení pro druhé a je schopná oddané péče.

S touto ženou zapomenete na nároky vnějšího světa a spočinete v milující ženské náruči. Můžete s ní být plně sám sebou, takový, jaký jste.

Milenka 

„Staňte se tím, kým chcete být a prožijte nevšední dobrodružství.“

Milenka je okouzlující žena plná smyslné hravosti. Je jako perlivé víno. Žije jen pro přítomný okamžik. Nezajímá ji co bylo předtím, co bude potom, ani kým jste v běžném životě. Zajímá ji jen to, co s Vámi zažije a jaká pravidla si společně vytvoříte.

Toužíte být sebevědomým svůdníkem či lvem salónů ? Staňte se jím se ženou, milenkou a poznejte, co se ve vás skrývá. Bude Vás svádět, bude Vás hýčkat, ale hlavně se s Vámi bude bavit.

Panna 

„Zažijte dotyk něžných dívčích dlaní a oddejte se kouzlu přítomného okamžiku.“

Panenská kněžka je jako svěží letní vánek, který prohřeje a prozáří celou místnost do které zavane. Tato dívka nezná koketerii ani intriky. Její zvědavost i nevinná upřímnost vás okouzlí!

Nechte se unést dotekem nevinnosti a ponořte se do upřímnosti každého okamžiku, který zažijete s panenskou kněžkou našeho tantrického chrámu.

Femme fatale 

„Pro muže, kteří mají rádi výzvy“

Femme fatale, je žena čarodějka. Vládne tajemnou mocí, která Vás pohltí a od začátku do konce Vás nepřestane fascinovat. Je seznámena s nejhlubšími mystérii života. Tato žena přesně ví, co chce a ví, jak toho dosáhnout. Zavede Vás k nepoznaným tajemstvím života.

Setkání s ní je určeno pro muže, kteří mají rádi výzvy, chtějí se nechat vést, fascinovat, uhranout a zasvětit do tajemných mystérií. Nezbude Vám než se jí plně oddat. Nic jiného Vám ani nedovolí.

 • Kněžky chrámu tantry, 150 min
  6450 Kč
 • Kněžky chrámu tantry, 180 min
  7550 Kč
 • Kněžky chrámu tantry, 210 min
  8500 Kč
 • Kněžky chrámu tantry, 240 min
  9450 Kč

Co Vás čeká:

Mateřská bohyně  
 1. Aroma koupel s omýváním pomocí teplých žínek a masáží unavených svalů, po které budete osušen a zahalen šátkem.
 2. Následuje rituál důvěry, při kterém vás bude vás něžně objímat, hladit a pečovat o vás tak, že brzy zapomenete na všechny starosti vnějšího světa.
 3. Následuje pečující 2h tantrická masáž Deluxe prodchnutá touto něžnou energií.
 4. Na závěr spočinete v jejím náručí a za zvuku hudby načerpáte síly pro svůj další život.
 5. Průběžně vás bude krmit ovocem a dolévat vám čaj.
Milenka
 1. Aroma koupel, při které vás bude krmit čokoládou a ovocem, masírovat a omývat horkými žínkami. Poté vás nechá se převléknout do tantrického oděvu.
 2. Následuje tantrická masáž Deluxe.
 3. A na závěr spočinete v příjemné relaxaci, za zvuku hudby a jejích hřejivých slov.
Panna
 1. Aroma koupel s plátky růžových květů a solí z mrtvého moře, při které vás omyje teplou žínkou, namasíruje ztuhlé svaly a občerství čerstvým ovocem. Po koupeli budete převlečen do hebkého tantrického oděvu.
 2. Následuje tantrická masáž Deluxe.
 3. Na závěr spočinete opět v teplé lázni, za zvuku hudby a jejích milých slov.
Femme fatale
 1. Aroma koupel, obohacená o sůl z mrtvého moře a plátky růží.
 2. Dvouhodinová tantrická masáž Deluxe, která vás zasvětí do tantrických mystérií.
 3. Na závěr vás femme fatale nechá spočinout a relaxovat.

Tip na netradiční dárek!

Dárková poukaz: Masáž s kněžkami chrámu tantry

Překvapte svého partnera, kamaráda, kolegu či šéfa netradičním dárkem, na který nikdy nezapomene a věnujte mu luxusní tantra masáž s některou z kněžek našeho Tantrického Chrámu. O její výběr se můžete postarat vy, nebo nechat výběr na něm.

Objednat
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!