Tantra masáže Praha s.r.o. - Průběh tantrické masáže

Tantrická masáž není neosobním či mechanickým postupem, ale opravdovým, často hlubokým setkáním dvou lidí plným citlivosti, úcty a pozornosti k tělu i duši přijímajícího. Přestože má předem daný rámec, je každá tantrická masáž unikátním rituálem, vznikajícím mezi přijímajícím a dávajícím v závislosti na jejich vzájemné energii. Forma se tedy s ohledem na osobnost klienta i masérky liší ve svých detailech, tantrické principy i kvalita masážních postupů však vždy zůstávají zachovány. Prostor zde má i důvěřování intuici a sledování energie přítomného okamžiku, které jsou nedílnou součástí každé tantrické masáže.

Příchod do našeho centra

Pocit soukromí a váš komfort jsou pro nás vždy na prvním místě. V našem centru se tedy potkáte pouze se svou masérkou či masérem nebo naší milou recepční. Poté co si odložíte boty a kabát vás již odvedou do masérny, kde je pro vás již připraveno občerstvení a šálek čaje. Budete-li chtít, rádi vám ukážeme také prostor recepce, takže se u nás brzy budete cítit jako doma. Před masáží samotnou se od své masérky či maséra dozvíte, jak bude vaše vybraná tantrická masáž probíhat a bude zde i prostor pro vás, budete-li se chtít podělit o své zkušenosti, očekávání, přání či potřeby. Prostor zde však mají i případné obavy či otázky. Aby byla masáž pro vás co nejhezčím zážitkem, pokusíme se v rámci hranic tantrické masáže, do rituálu zařadit i vaše individuální přání jako je prodloužená masáž chodidel či ušních lalůčků :-). Pro rozhovor i závěrečnou relaxaci přidáváme ke každé tantrické masáži 30 min času navíc, které můžete i nemusíte využít.

Příprava na rituál tantrické masáže

Poté již následuje sprcha či koupel, před kterou dostanete příjemnou osušku a hebký šátek (sarong), který se v Indii používá jako rituální oděv. Masáž probíhá za doprovodu smyslné orientálně laděné hudby, která doprovází i vaši očistu. Prostorem se prolínají vůně vonných olejů a tyčinek, které mezitím zvyšují vaše očekávání. Jakmile je očista dokončena, zazvoníte zvonečkem na svou masérku či maséra, a vaše masáž může začít.

Rituální začátek

Tantrická masáž začíná rituálem ve stoje, který je projevem úcty přijímajícímu i naladěním jeden na druhého. Nemusíte při něm dělat vůbec nic, masér či masérka se již o vše postarají. Vy jen sledujete, jak se vaše smysly probouzí, pozornost zostřuje a vaším tělem pomalu začíná probíhat lehké chvění. Ve chvíli kdy vás masér či masérka obejmou zjišťujete, že přestáváte přemýšlet a již se jen oddáváte pocitům a dotekům. Při rituálu dochází také k odkládání sarongu, ale pravděpodobně si toho už ani nevšimnete.

Masáž, masáž, masáž

Ani nevíte jak a najednou ležíte na pohodlném futonu s bušícím srdcem, celí tak nějak lehcí. Následuje masáž zaměřená na odstranění napětí a stresu, za pomoci dlouhých tahů či příjemná masáž hlavy, chodidel a trapézů. Poté Vás masér či masérka pomocí horkých ručníčků, obohacených o vonné esence uvedou do stavu hluboké relaxace a intenzivního tělesného prožívání. Zcitlivělé tělo je pak masírováno pomocí kožešinek, peříček a jiných hebkých předmětů tak, že vám již vzrušení běhá po celém těle. Vrcholem smyslových požitků je však olejová masáž celého těla teplým orientálním olejem. Masírována bude každá jeho část tak, aby se celé tělo uvolnilo, relaxovalo a bylo hýčkáno až na vrchol snesitelnosti. V rámci tantrické masáže De luxe či Pretty woman si užijete také horké lávové kameny, které rozproudí ohnivou energii první čakry a prohřejí vás sopečnou energií z Havaje. Jak tak ležíte, zaplaveni prožitky, pomalu nastává chvíle, kdy už to nemůžete vydržet ...

Intimní masáž

Pomaloučku, polehoučku se masér či masérka začíná přibližovat k vašim intimním partiím. Zjišťujete, že se vůbec nestydíte a jediné, co chcete je oddat se jeho či jejím citlivým rukám. Předem jste věděli, že součástí tantrické masáže je i masáž intimních partií (joni, lingam), ani v nejmenším jste si ale neuměli představit, jaké to vlastně bude. Energie vám jezdí z pohlaví po páteři až do korunní čakry a vy matně začínáte tušit, co je tantra. Snažíte si vzpomenout co vám masérka na začátku říkala o použití dechu a začínáte se soustředit na to, abyste probuzenou energii stihli rozdýchat. Ruce dávající masérky jsou všude. Pomáhá vám dýchat a rozvádět energii po těle a když naberete dech pokračuje a vede vás dál a dál, hlouběji a hlouběji k vám samotným. Už nepřemýšlíte, jen jste, zcela odevzdaní a otevření. Energie mezi vámi je takřka hmatatelná. Nejste vystaveni žádnému tlaku, ani očekávání. Pomalu se ztrácíte v čase a prostoru a máte pocit, že vaše tělo je naplněno energií, která vás vyživuje a léčí.

Doznívání a relaxace

Ležíte dál na futonu, oči do široka otevřené, necháváte doznít celý zážitek. Masér či masérka jsou zde s vámi, jemně vás hladí, rozvádějí energii a pečují o vás, dokud se vše zase neusadí. Možná potřebujete obejmout, možná jen držet za ruku, možná chcete o svém zážitku mluvit. Pro všechno je prostor a vše je vítáno. Po té vás nechají o samotě, abyste mohl/a povést svou očistu. Teplá voda stéká po vašem těle a vy pořád nevíte, čí jste. Ale je vám fajn a to je důležité.

Rozloučení

Poté, co se zase převléknete zpátky, zazvoníte opět na svou masérku či maséra přijdou za vámi a rádi uslyší vaše zážitky, dojmy, objevy i otázky.
Odcházíte domů a dlouho přemýšlíte o tom,co jste prožili ....

Náš tip!

Zajímají vás další otázky a detailní průběh tantrické masáže? Přečtěte si Nejčastější otázky na téma tantrická masáž masáž či naše specializované články: Specifika tantrické masáže pro ženy, Tantrická masáž pro páry či Masáž prostaty, detailní průběh i skrytá tabu, kde najdete odpovědi i na ty nejintimnější otázky, které vás zajímají!

Pro zájemce o tantrické učení je tu pak článek Tajemná tantra – slovníček pojmů, kde se dozvíte např. co je to energie kundaliní, jak vypadá tantrická sexualita, kdo jsou Shiva Shakti či jaké má tantra masáž principy!

zpět


Objednávky - Akce a slevy - Nejčastější otázky

Jak tantra masáž probíhá

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích - Jak tantra masáž probíhá

Tantrická masáž - video ukázka

Tantrická masáž - video ukázka

Naše tantra masáže:

Klasická tantra masáž

Klasická tantra masážSmyslná, uvolňující masáž, která v sobě zahrnuje olejovou masáž celého těla, omývání horkými ručníčky, použití aroma-terapeutických silic..

Tantrická masáž De luxe

Tantrická masáž De luxeLuxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás..

Luxusní masáž Pretty woman

Luxusní masáž Pretty womanSmyslná, luxusní tantrická masáž, kterou ocení zejména ženy. Tato masáž zahrnuje a oslavuje ženu řadou rituálů..

Partnerská tantra masáž

Partnerská tantra masážMasáž můžete sdílet i se svým partnerem. Umocňuje se sexuální energie i vzájemná důvěra přijímajících..

Další tantrické masáže

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!