Tantra masáže Praha – mapa stránek

V této sekci naleznete všechny klíčové stránky webu tantramasaze.com

Nabídka tantra masáží

Rozdělení tantra masáží

Tantrické masáže pro náročné

Škola tantra masáže

Články o tantře

Luxusní prožitkové masáže

Voňavé koupele

Spolupráce

Ostatní

Historie

zpět

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Naše tantra masáže:

Smyslný rituál uctění těla

Smyslný rituál uctění tělaSmyslná, uvolňující masáž těla, vhodná jako opatrný vstup do tantra masáže či jako dárek. Nezahrnuje intimní masáž..

Klasická tantra masáž

Klasická tantra masážSmyslná, uvolňující masáž, která v sobě zahrnuje olejovou masáž celého těla, omývání horkými ručníčky, použití aroma-terapeutických silic..

Tantrická masáž De luxe

Tantrická masáž De luxeLuxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás..

Luxusní masáž pretty woman

Luxusní masáž pretty womanSmyslná, luxusní tantrická masáž, kterou ocení zejména ženy. Tato masáž zahrnuje a oslavuje ženu řadou rituálů..

Partnerská tantra masáž

Partnerská tantra masážMasáž můžete sdílet i se svým partnerem. Umocňuje se sexuální energie i vzájemná důvěra přijímajících..

Čtyřruční a víceruční tantra masáž

Čtyřruční a víceruční tantra masážDopřejte si zážitek dokonalé harmonie víceruční smyslné masáže, současně dvěma nebo třemi ženami či rovněž v kombinaci s energií muže..

Masáž prostaty (pro muže)

Masáž prostaty (pro muže)Masáž začíná z vnějšku, jako masáž hráze, tedy místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor..

Nové dimenze (pro ženy)

Nové dimenze (pro ženy)Řada žen má špatné, nebo žádné zkušennosti s masáží zadečku a análního otvoru, a přesto toto místo může při správném přístupu působit..

Tantra masáž pro muže od muže

Tantra masáž pro muže od mužePrůběh tantra masáže se řídí vaší energií a pocity: můžete ji zažít jako něžný a smyslný rituál, nebo jako masáž s pevným mužským dotykem..

Tantrická masáž pro mladé

Tantrická masáž pro mladéZažijete při ní uvolňující, vzrušující i objevné doteky, které vám otevřou dveře k vlastním tantrickým zkušenostem a intimitě, probudí vaši fantazii a chuť experimentovat.

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!