Měsíc lásky

Přichází máj, lásky čas…

Nejkrásnější období roku přichází a po pusté zimě nás obklopují barevné květy stromů a jejich podmanivá vůně. Máj je už od nepaměti měsícem zamilovaných, kdy si dáváme najevo svou lásku. Proto jsme pro vás letos připravili speciální nabídky zaměřené na partnerské masáže, ale myslíme samozřejmě i na ty z vás, kteří jste single. Všichni totiž potřebujeme na jaře nasadit růžové brýle.

A náš masérský tým má dost lásky pro každého.

Tantrickou masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Společný tantrický zážitek výrazně prohloubí vaši intimitu a důvěru a stane se tak opravdovou oslavou vašeho partnerského spojení. Luxusní tantrická masáž Deluxe nabízí dostatek času pro hluboký, vzrušující a transformační zážitek, který rozproudí vaše vzrušení a přinese Vám novou energii a radost. Dopřejte si nadpozemsky krásný zážitek smyslné péče zaplavující celé tělo. Tuto masáž nabízíme v různých délkách. Při zakoupení masáže v délce 3h a více získáte navíc partnerskou růžovou koupel zdarma. Uvedená sleva platí pro všechny tantrické masáže ve společné místnosti.

Vychutnejte si dostatek času jen pro Vás a nechte se doslova královsky hýčkat, během uvolňující a smyslné tantrické masáže celého těla za pomoci horkých ručníčků, hebkých kožešinek, orientálních olejů, a teplých lávových kamenů. To vše doplněno o reflexní masáž chodidel, energizující masáž hlavy, příjemnou masáž zadečku a tantrické techniky vedení dechu. Tuto masáž nabízíme v různých délkách.

Po rituálu vzájemného naladění a důvěry se setkáte s celou řadou doteků a technik, vybraných speciálně pro potřeby ženského těla. Patří sem prvky klasické tantrické masáže, jemné energetizující techniky taoistického učení i vyživující masáž celého těla teplým olejem. Zahrnuta je masáž hlavy, obličeje. K hluboké relaxaci dopomůže pozorná masáž hýždí a úponů pánevního dna… Tato masáž byla vytvořena našimi lektorkami speciálně pro ženy.

» Více informací o akci měsíci lásky.«

  • • Akce platí od 1. května do 31. května 2022
  • • Dárkové poukazy zakoupené v rámci této akce jsou platné 6 měsíců
  • • Partnerská masáž Na křídlech lásky již zahrnuje cenu pro 2 osoby a platí pro všechny masáže v téže místnosti.
  • • Partnerská masáž Oslava spojení již zahrnuje cenu pro 2 osoby a platí pro všechny masáže v téže místnosti.

Tak již na nic nečekejte a pojďte si s námi užít měsíc lásky.