Krásné Vánoce pro všechny

Ponořte se do svého nitra a najděte cestu sami k sobě.

Máme za sebou všichni velice obtížný rok plný nejistoty, mnoha změn, ale také krásných zážitků. Nyní se konečně blíží nejkrásnější období v roce, kdy můžeme trávit čas se svými milovanými, ale zároveň čas, kdy je potřeba vymyslet dárky, které potěší a překvapí. Patříte-li k lidem, kterým toto přináší spíše stres, snad vás potěší, že letos jsme naše Vánoce pojali trochu jinak! Rádi bychom obdarovali nejen vaše blízké úžasnou masáží, ale také vás, protože si moc vážíme vaší přízně a víme, že si také zasloužíte trochu odpočinku. Určitě se tedy podívejte i na naši souběžnou akci ke konci roku.

Luxusní masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže i umění našich zkušených terapeutů. Vychutnejte si dostatek času jen pro Vás a prožijte uvolňující a smyslnou masáž celého těla za pomoci horkých ručníčků, hebkých kožešinek, orientálních olejů, i teplých lávových kamenů pro uvolnění ztuhlých svalů. To vše, doplněno o reflexní masáž chodidel, energizující masáž hlavy, příjemnou masáž zadečku a tantrické techniky vedení dechu.

Tuto masáž nabízíme v různých délkách a při zakoupení dvou poukazů ji můžete absolvovat také v páru.

Tantrickou masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Společný tantrický zážitek výrazně prohloubí vaši intimitu a důvěru a stane se tak opravdovou oslavou vašeho partnerského spojení. Luxusní tantrická masáž Deluxe nabízí dostatek času pro hluboký, vzrušující a transformační zážitek, který rozproudí vaše vzrušení a přinese Vám novou energii a radost. Dopřejte si nadpozemsky krásný zážitek smyslné péče zaplavující celé tělo.

Tuto masáž nabízíme v různých délkách. Při zakoupení masáže v délce 3h a více získáte navíc partnerskou růžovou koupel zdarma.

Kněžky chrámu tantry nebo Rituál tantrického zasvěcení + wellness masáž v délce 1h zdarma.

1 + WELLNESS MASÁŽ ZDARMA

Udělejte radost druhým i sobě, odměňte se za koupi krásného dárku wellness masáží a dopřejte trochu péče také svému tělu. Tyto dvě vybrané masáže patří k tomu nejlepšímu, co u nás můžete zažít. Okouzlí obdarované mystickou atmosférou starobylého chrámu a zcela unikátním přístupem. Prožijí masáž plnou relaxace, hýčkání i smyslné péče. Okouzlíme jejich smysly a dokonale uvolníme celé tělo.

Při zakoupení poukazu na masáž s Kněžkami chrámu Tantry či Rituál tantrického zasvěcení získáte zdarma wellness masáž v délce 1h.

Vánoční dárky k zakoupeným poukazům

Vánoční speciál Andělský advent

Voucher v hodnotě 600 Kč na rehabilitační či wellness masáž.

Ke každému dárkovému poukazu zakoupenému v rámci Vánoční akce od nás navíc dostanete voucher v hodnotě 600 Kč na rehabilitační, terapeutickou či wellness masáž s uznávaným odborníkem a mistrem světa v naturální kulturistice masérem Martinem. Číst více

Voucher v hodnotě 1500 Kč na kurz tantrické masáže v malé skupině.

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu za poznáním a naučte se umění tantrické masáže. Ke každému nákupu nad 3000 Kč od nás dostanete voucher v hodnotě 1500 Kč na kurz tantrické masáže Od doteku k intimitě v malé skupině. Číst více

Voucher v hodnotě 1000 Kč na kurzy Školy tantrického sexu

Darujte více než jen zážitek. S každým nákupem nad 3000 Kč od nás dostanete voucher v hodnotě 1000 Kč na některý z našich originálních a zábavně vedených kurzů na témata Jak uspokojit muže, Po čem ženy touží, Tantrický sex pro páry či Padesát odstínů tantry. Číst více

» Více informací o Vánoční akci «

  • • Akce platí od 1. listopadu do 23. prosince 2021.
  • • Dárkové poukazy jsou platné od 1. 1. 2022 do 31. 5. 2022.
  • • Tuto akci nelze kombinovat s jinými slevami či benefity.