Královský prodloužený víkend 2.11. – 4.11.2017

Splňte si své sny a prožijte dokonalý pocit odevzdání...

Prožijte chvíle, o kterých jste dosud pouze snili a nechte se rozmazlovat a hýčkat dvěma masérkami současně. Čeká vás hluboký zážitek plný něhy i vzrušujícího odevzdání, při kterém Vám dokonalá harmonie čtyř rukou umožní ztratit se v množství nádherných doteků na celém těle.

Přijďte k nám na masáž o prodlouženém víkendu 2.–4. listopadu 2017, kdy o Vás během každé tantrické masáže Deluxe 2,5h a delší bude navíc pečovat druhá masérka, a to zcela zdarma. K masáži Deluxe 2h je možné změnit masáž na čtyřruční za příplatek 600 Kč. Splňte si své sny.

Galerie masérek

Tantrická masáž Deluxe

Luxusní tantrická masáž, při které zažijete to nejkrásnější z umění našich masérek a vychutnáte si dostatek času jen pro vás. Masáž horkými ručníčky, olejová masáž celého těla teplým orientálním olejem, lávové kameny pro vaše ztuhlé svaly, reflexní masáž chodidel, uvolňující masáž hlavy, tantrické techniky vedení dechu i více času na probouzení vaší sexuální energie, to vše prohloubí a umocní váš zážitek. V rámci tantrické masáže Deluxe je na požádání možné zařadit také masáž prostaty, u masáže Deluxe 3h a delší navíc i koupel.

Tantrická masáž De luxe 2h 4.350 Kč
Tantrická masáž De luxe 2,5h 5.200 Kč
Tantrická masáž De luxe 3h 5.900 Kč

Průběh tantra masáže

Součástí tantra masáže jsou různé druhy doteku, od jemných až po dynamické. Zažijete masáž hlavy a uší, omývání horkými ručníčky, použití speciálních aromaterapeutických silic, vůní, peříček, přírodních vyživujících olejů a samozřejmě i intimní masáž joni či lingamu. To vše za zvuku příjemné hudby, v klidném a nerušeném prostředí. V centru je možné se osprchovat. Všechno co je k tantra masáži potřeba je v našem centru pro vás k dispozici. Číst více

Královský prodloužený víkend 2.11. - 4.11.2017 Královský prodloužený víkend 2.11. - 4.11.2017

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!