Tantra masáže Praha s.r.o. - Tantrická masáž „Iniciace Shivi a Shakti“

Uvedení do tantrické masáže Uvedení do tantrické masáže

Objevte nové dimenze intimity svého těla a ponořte se do meditativního, smyslného vzrušení v rámci bezpečných hranic. Naši maséři a masérky vám budou citlivými průvodci při postupném objevování vaší tantrické cesty, ať jste jednotlivec nebo chcete masáž prožít spolu s vaším partnerem. Naučíme vás, jak během tantrické masáže dýchat a pracovat se svou energií tak, abyste se uvolnili a otevřeli se přijímaní všech doteků dávajícího i všech svých pocitů.

Tantrická masáž „Iniciace Shivi a Shakti“ má podobu intimního rituálu, mezi dávajícím a přijímajícím. Dávající je zkušeným průvodcem, který pomáhá přijímajícímu rozvíjet a objevovat vnímavost a citlivost vlastního těla a rozproudit v něm přirozenou vitální energii, která následně oživuje a probouzí celé tělo. Dochází při ní k výměně energie a sdílení prožitků a pocitů. Nic není tabu. Tato jedinečná masáž vás dokonale zbaví napětí i stresu, budete se cítit jako znovuzrození. Pokud se masáž rozhodnete absolvovat se svým  partnerem, prohloubí také váš vztah a poskytne vám novou inspiraci.

Jak tantrická masáž probíhá:

Tantrická masáž začíná rituálem ve stoje, při kterém jsou přijímající i dávající oděni pouze v sarongu. Vstupní rituál slouží k odhození zábran a studu a navození vzájemné důvěry a intimní atmosféry. Masérka postupně přijímajícímu svlékne sarong a ukládá jej na futon. Celá další masáž se provádí na pohodlném futonu, za svitu svíček a zvuku smyslné hudby. Masérka zahalena pouze sarongem ovinutým okolo boků, přijímající je nahý úplně. Při masáži se používají např. horké ručníčky a žínky pro uvolnění svalů, kožešinky, peříčka či smyslné vějíře pro zvýšení citlivosti, nejkvalitnější přírodní oleje, aromaterapeutické silice, ale zažijete i bezolejové techniky pro uvolnění napětí a stresu. Masíruje se celé tělo od hlavy až po konečky prstů a to nejen rukama, ale i předloktím. Masér či masérka využívají znalosti práce s energií i hlubokých uvolňovacích technik a hmatů. Do této masáže patří také dýchací techniky práce s energií. Tantrická masáž „Iniciace Shivi a Shakti“ je o prožitku přijímání a otevření se dávání, je o sdílení hluboké intimity a přijetí všech pocitů vlastního těla. Masáž se řídí vašimi přáními a pocity a jde pouze tak daleko, jak se sami cítíte, nikdo vás nebude nikam tlačit.

Co vás čeká:

 • 2 h tantrický rituál plný péče o vaše tělo i duši
 • V rámci masáže je podáváno ovoce, sladkosti, čaj či studené nápoje
 • V případě zájmu vám masérka ráda poví více o tantrických principech a technikách

Léčebné účinky masáže:

 • Masáž odstraňuje stud a učí přijímat a užívat si tělesnou nahotu
 • Vede k přijetí vlastního těla a prožití jeho smyslnosti a krásy
 • Uvolňuje napětí a stres, ale i bolavé svaly
 • Zlepšuje vnímání sexuality a pomáhá otevřít se intimitě
 • Při párové masáži sbližuje oba partnery
 • Učí jak vědomě pracovat se sexuální energií
 • Nabíjí a energetizuje celé tělo
 • Probouzí mužskou energii a ženskou smyslnost

Cena: 3.900 


Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Tantra masáž Iniciace Shivi a Shakti

Iniciační tantrická masáž, která přijímajícího dokonale seznámí se všemi základními principy tantrické masáže, včetně dechových a meditačních technik.

Objednat

Tato masáž zahrnuje výuku tantrické práce s energií a je vhodná zejména pro úplné nováčky.

zpět


Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!