Tantra masáže Praha s.r.o. – Facebook SLEVA 20 % pro přátele

Staňte se naším přítelem na Facebooku a získejte exkluzivní 20% slevu na libovolnou masáž v našem centru! Slevy platí na všechny tantrické masáže, koupele, relaxační orientální masáže i dárkové poukazy na tantrické masáže. Zadáním svého e-mailu navíc získáte možnost dozvědět se o akcích a slevách pro naše stálé klienty a budete si tak moci dopřávat ty nejkrásnější tantrické masáže za skvělé ceny.

Podmínky akce:

  • 1. Staňte se fanouškem facebookového profilu Tantra masáže Praha s.r.o.. Pokud již naším fanouškem jste, pokračujte bodem číslo 2.
  • 2. Napište nám (uživateli Tantra masáže Praha s.r.o.) na Facebooku svůj e-mail, na který od nás obdržíte unikátní slevový kód, který budete moci jednorázově uplatnit na všechny tantrické masáže, koupele, relaxační orientální masáže i dárkové poukazy na tantrické masáže v našem centru. Sdělením vašeho e-mailu souhlasíte s tím, abychom vám 1x měsíčně zaslali informační e-mail (obchodní s dělení), ze kterého se dozvíte o speciálních akcích a slevách na tantrické masáže, koupele, relaxační a orientální masáže či zboží pro daný měsíc.
  • 3. Poté již stačí zavolat či napsat k nám do centra a objednat si masáž dle svého výběru. Při objednávce nám prosím sdělte, že máte Facebookovou slevu. Pokud kód při objednávce nenahlásíte, nebude bohužel možné slevu na masáž uplatnit.
  • 4. Slevový kód lze použít jen jednou pro jednu osobu a nelze jej kombinovat s jinými slevami.
  • 5. VIP nabídka pro páry! Slevu na partnerské tantrické masáže můžete využít i 2x a to tak, že se zaregistrujete vy i váš partner. Na každou párovou tantra masáž pak použijete jeden facebookový kód.
  • 6. Facebookový kód má platnost po dobu 6 měsíců od jeho vydání. Podmínkou je, že zůstanete naším přítelem na Facebooku.
  • 7. Platnost akce je od 18. 5. 2013 do 18. 6. 2013. Vyhrazujeme si právo akci předčasně zrušit bez udání důvodu. Na všechny vydané facebookové kódy bude poskytnuta sjednaná sleva.

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!