Tantra masáže Praha s.r.o. - Tantrická masáž De luxe

Tantra masáž Deluxe Tantra masáž Deluxe

Luxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže i umění našich zkušených masérek a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás. Uvolňující a smyslná masáž celého těla za pomoci horkých ručníčků, orientálních vonných olejů, hebkých kožešinek, i lávových kamenů pro uvolnění ztuhlých svalů. To vše, doplněno o reflexní masáž chodidel, energizující masáž hlavy, příjemnou masáž zadečku a tantrické techniky vedení dechu, vás dokonale připraví na přijímání intimní masáže joni či lingamu, která je přirozenou součástí tantrické masáže. To vše prohloubí a umocní Váš zážitek! Součástí tantrické masáže De luxe je na požádání také Masáž prostaty (pro muže) či nové dimenze. U 3h a delších masáží je možná také libovolná koupel z naší nabídky jako součást vaší masáže. Nechte se hýčkat!

Ceny:


Tantrická masáž De luxe 2h 4.350 
Tantrická masáž De luxe 2,5h 5.200 
Tantrická masáž De luxe 3h 5.900 

Náš tip! Tantrická masáž De luxe je možná také ve variantě 3,5 , 4 a 5h. Ceny naleznete v našem ceníku.

Obohaťte svou tantra masáž o novou dimenzi!

Jako doplněk a rozšíření klasické tantra masáže vám nabízíme něžnou masáž zadečku a análku Nové dimenze. Tato masáž prohloubí a rozšíří vaše vzrušení a pomůže vám objevit dosud možná nepoznané pocity vašeho těla.

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Tantrická masáž De luxe

Tantrická masáž De luxe je luxusním dárkem plným všestranné péče, něhy i nových zážitků. Potěšte své blízké a darujte zážitek, na který se nezapomíná.

Objednat

Tantrická masáž De luxe automaticky zahrnuje masáž prostaty a masáž nové dimenze na přání.

zpět


Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!