Tantra masáže Praha – články


Tantra masáže Praha s.r.o. - Tantrická masáž na vlastní kůži: Prožijte svou sexualitu naplno

Redaktorka internetového časopisu Žena Aktuálně Ilona Lea Kotková vyzkoušela tantrickou masáž pro páry. Co u nás prožila a jak se jí masáž líbila, se dozvíte v jejím článku.

Tantra masáže Praha v magazínu Look. Tantra masáže Praha v magazínu Look.

Textová verze

Tantra sex plný rozkoší!

Sexualita je neoddělitelnou součástí lidského bytí i člověka samotného, ačkoli přístup k ní a pohled na fyzično jako takové se mnohdy až diametrálně liší. S rituálně pojatou smyslností a prožíváním vlastní sexuality se zabývá i tantra. Zajímá vás, jak taková masáž probíhá a co u ní můžete zažít? Pak čtěte dál, ráda se o svou zkušenost podělím.

Tantrická neboli celostní masáž se od té klasické liší v jejím samotném pojetí. Nerozděluje totiž tělo na intimní a "volné" zóny, ale chápe je jako neoddělitelný celek. Masér či masérka přistupují k tantrické masáži s nejvyšším možným respektem a citlivě vnímají připravenost masírovaného, resp. přijímajícího.

Tantra může být chápána velice rozdílným způsobem a už jen samotná myšlenka na ni může některé jedince pohoršovat. Ačkoli zcela bezdůvodně, protože - jako vše na světě - i názory na tantru jsou plné chaotických domněnek a sexuálních předsudků. Proč vlastně?

Jak tantra funguje

Tantra pracuje s prvotní tvořivou energií, která se nazývá sexuální. Tato energie má obrovský potenciál i moc přetvářet nefunkční v plnohodnotné. Zachází-li se s ní vědomě a zodpovědně, může být skvělým pomocníkem na cestě sebepoznání.

Člověk je obvykle bytost zvídavá i zvědavá, a ačkoli cesta sebeobjevování nemusí být pokaždé příjemná, mnozí na ni neváhají nastoupit. Ani já nejsem výjimkou a touha po setkání s nepoznaným mne dovedla až k často tabuizované tantře. Po osobní zkušenosti mohu však bez váhání prohlásit, že tabuizované neprávem.

Jak to celé začalo

Na základě své objevovací vášně jsem manželovi k narozeninám zakoupila tantrickou partnerskou masáž a tiše doufala, že si jako doprovod zvolí mě. Nezklamal…

Salon, kde měla naše společná tantrická masáž probíhat, působil zvenčí uzavřeně, nikoli však nepříjemně. U nekompromisně zamčených masivních dveří jsme opatrně zazvonili na zvonek s odpovídajícím nápisem a napjatě čekali, co se bude dít.

Otevřela nám milá slečna a bez zbytečných rozpaků nás uvedla do příjemně osvětlené chodby plné lehce exotické vůně. Vyzuli jsme se a dle jejích pokynů pokračovali dál. Usadila nás v útulně působícím pokoji se dvěma křesílky, kulatým stolkem a občerstvením, květinami, svíčkami, měděnou sochou Buddhy a komfortně vyhlížející rohovou vanou za vyřezávaným paravánem. Poté odešla.

Příjemně napjaté očekávání

Chvilku jsme s manželem jen mlčky seděli a nasávali atmosféru té zvláštní místnosti. Cítila jsem lehké vzrušení a skutečně se těšila, co bude dál.

Za pár minut se ozvalo klepání na dveře a do pokoje vstoupil jiný pár. Ne v klasickém slova smyslu, šlo o maséra a masérku. Pozdravili jsme se a navzájem se představili. Chvilku jsme si povídali o tom, co nás k nim přivádí a zda máme nějaká očekávání. Působili sympaticky a uvolněně a já získávala stále větší důvěru ve správnost své volby.

Po příjemném rozhovoru nás maséři opustili s tím, abychom se v případě potřeby osprchovali a následně se převlékli do připravených šátků. Jako signál, že jsme na masáž připraveni, jsme měli použít malý zvoneček, na jehož základě se naši společníci měli vrátit.

Úvodní rituál

Oba přišli oděni stejně jako v tu chvíli my s manželem - jen v šátku. Můj masér jej měl ovázaný kolem pasu, manželova masérka, podobně jako já, okolo krku jako letní šaty.

Následoval jakýsi "seznamovací" rituál důvěry. Místnost byla jen lehce osvětlena, každá dvojice si stoupla naproti sobě. Já a masér, manžel a masérka… Důležité bylo už od počátku dýchání, na které jsme se měli soustředit. Hlasité nádechy i výdechy ústy byly přínosné a zvláštně uvolňující.

Zavřela jsem oči a plně se oddala roli přijímající bytosti. Jakub, můj masér, se mne velice citlivě dotýkal, vše mělo svůj smysl a řád. Cítila jsem jeho dech i důvěrnost, v ten okamžik mi byl tím nejbližším člověkem vůbec.

Dokázala jsem se během prvních pár minut uvolnit a zcela bezmyšlenkovitě se otevřela nadcházejícím minutám. Jednotný dech, doslova hmatatelná přítomnost, společné naladění a kouzlo okamžiku. Odpoutala jsem se od manžela, dětí, práce…, nevnímala nic než sebe a probíhající moment.

Smyslná masáž těla i duše

Když Jakub vycítil, že jsem opravdu připravena, stoupl si za mne a nepopsatelně samozřejmým způsobem jemně rozvázal můj šátek. Zůstala jsem nahá uprostřed intimně osvětleného pokoje a na základě jeho pokynů se položila na záda.

Jemně mne zakryl hedvábným kusem látky a začal mě různými způsoby masírovat. Střídal horké mokré ručníky, jemná peříčka, hustší měkké "cosi", co vlastně ani nedokážu správně pojmenovat, teplý vonný olej a nesmírně citlivé prsty.

Masíroval hlavu, šíji, paže, stehna… úžasně lehce, přesto cíleně, postupoval v dotecích na intimnějších partiích a já necítila nic než slast z něžných doteků. Žádné myšlenky, žádný stud, žádná žárlivost na masérku mého manžela.

Po nějaké době mne Jakub otočil na záda a postupoval podobně. Střídal techniky, sílu doteků i jejich posloupnost. Postupně došel až k těm nejintimnějším dotekům, které však působily natolik "ctnostně", že jsem si je dokázala užít zcela a bez jakýchkoli pocitů nepatřičnosti.

Chrám rozkoše a plná přítomnost

Masáž byla dlouhá a krásná, naplňující, hluboká a nesmírně povznášející. Mé tělo se stalo chrámem rozkoše a já byla plně v něm. Nevnímala jsem svět okolo a své ryzí bytí si uvědomovala natolik silně, až to zpětně hodnotím jako cosi neuvěřitelného.

Co tedy napsat na závěr? Snad jen to, že slova jsou v tomto směru jen velmi neobratným nástrojem a prožitek tantrického splynutí se sebou sama je jen sotva sdělitelný.

Napsala: Ilona Lea Kotková

Zdroj

Ilona Lea Kotková

Ilona Lea Kotková je autorkou celé řady článků a spolupracovnicí několika webových portálů. Krom toho má i svou vlastní tvorbu, skládá básničky a píše povídky. K jejím koníčkům a způsobům, jak si vyčistit hlavu, patří sport, zejména vytrvalostní běh. Kromě toho sbírá i vykládá tarotové karty. Číst více

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!