Tantra masáže Praha – články


Tantra masáže Praha s.r.o. - Michaela Torstenová v rádiu SeeJay

Poslechněte si poutavý rozhovor se zakladatelkou centra Tantra masáže Praha Michaelou L. Torstenovou v živém vysílání rádia SeeJay, pořad Sex, Drogy, Dance.Tantra masáže Praha s.r.o. - Rozhovor

Přehrát audio reportážAnotace:

Lukáš: Je 22 hodin, tři minuty k tomu a tohle jsou Disclosure Voices na SeeJay rádiu a dnešní vysílání Sex, Drogy, Dance je hodně speciální, protože my tady máme úžasného váženého hosta. Verčo představ.

Veronika: Ano a tím hostem je paní Michaela Torstenová ze studia Tantra masáže Praha, které sídlí na Andělu. Dobrý den, Michaelo.

Michaela: Dobrý večer.

Veronika: No, a abychom Vám trošku představili proč tady Michaela je, tak Michaela nás trošku více zasvětí do světa tantry. A my můžeme možná rovnou začít. Pustíme se do toho. Michaelo, řekněte nám vůbec, co to tantra je. Co, když se řekne tantra, co si lidé pod tím mohou představit a kolik vůbec se za tím skrývá věcí.

Michaela: Tantra je vlastně filosofie, která původem pochází z Indie a je tisíce let stará a je to filosofie, která se zabývá prací s tělem, se sexualitou, s otevřeností a vůbec s přístupem k životu. Nejčastěji dnešní moderní člověk tantru zná jako tantrický sex, anebo tantrické masáže, které jsou nyní velmi populární a jsou možností, jak se člověk, který se s tantrou nikdy nesetkal, může seznámit s nějakým tantrickým prožitkem.

Lukáš: A ten tantrický prožitek je čistě na - řekněme, fyzického charakteru, anebo je to něco jako do duše, trochu psychiky do toho?

Michaela: Je především propojení. V tantrické masáži člověk zažívá skrze fyzický dotek pocit přijetí, bezpečí, kontakt s druhým člověkem, který je autentický. Zažívá nejenom péči o tělo, ale může opravdu přicházet s tématy, která jsou velmi intimní a velmi osobní a může s nimi v rámci tantrické masáže pracovat.

Veronika: A mě by třeba hrozně zajímalo, co už jsme se s Míšou tady bavili, jaký je rozdíl mezi sexem klasickým a tantrickým sexem. Protože člověk si představí, že to bude zpestřené o nějaké prvky. Prozraďte nám, čím je ten tantrický sex tak významný nebo tak jiný nebo ne že jiný, ale možná lepší.

Michaela: Částečně jsou nějaké tantrické techniky, které se člověk může naučit a které může do sexu zapojit, ale to hlavní je práce se svaly pánevního dna, která zvyšuje citlivost a prokrvení v pánevní oblasti.

Lukáš: To je hlavně pro holky, že jo...

Michaela: To je hlavně pro holky, takže člověk si to pak může víc užít.

Veronika: Jak se toto třeba ženská naučí, to mě vždycky zajímalo, protože to se vlastně cvičí i při porodu, že jo? Jak je nebo jak dlouho třeba trvá, protože myslím si, že u toho sexu je to velice příjemný, hlavně pro chlapa, když ta žena s tím pánevním prostorem nebo tím dnem umí pohybovat. Jak dlouho to třeba trvá se to naučit? Když by k vám někdo chtěl zajít a naučit se to právě, jak dlouho to trvá?

Michaela: Je to hlavně věc pravidelného cvičení pro tu ženu, aby ty svaly pak byla schopná při tom milování používat, tak je to hlavně o ní individuálně. Seznámení s tou technikou může být velice rychlé, to je otázkou třeba hodiny a pak je to na té ženě, jestli opravdu tomu bude věnovat ten čas. Je to jako s fyzickým cvičením.

Veronika: Je to prostě sport…

Lukáš: Přesně tak…

Michaela: Takový velmi příjemný…

Lukáš: Domácí trénink je nezbytný. No další témata si necháme za chvilku. Ladíte sex, drogy, Dance…

Lukáš: A my už teď tady máme Míšu, specialistu na tantra masáže, tak Verčo, pusť se do toho a jdeme dál..

Lukáš: Trochu z jiného soudku, co třeba v případě, že by někdo měl nějaký, ne že problém, ale potřeboval by udat nějaký směr, třeba hlavně mladí lidé. Vlastně toho sexu, který mají lidé, kteří začínají s tím sexem, tak je možná dobré se na vás obrátit, protože hodně mladých lidí si myslím ten sex docela podceňují s dnešními pornofilmy apod. Takže jak dokáže takhle těm mladým lidem pomoct tady v tom směru.

Michaela: Já děkuju za tuhle otázku. Vlastně mladí lidé vstupují do sexuálního života často s tím, že to vypadá tak, jak se to zobrazuje v pornu a pak jsou zklamaní, že to je jako všechno to, co tam zažijí, když postupují podle nějakého receptu, co viděli na internetu. My ty lidi učíme, aby poslouchali sami sebe, zapojili fantasii, aby se vůbec otevřeli tomu, že sex není jenom mechanická záležitost, ale že je to opravdu o setkání a nějaké výměně s tím partnerem. Vyžaduje to nějaký čas. V tantře lidi také učíme, že je potřeba vzdát se nějakého cíle a toho, že to člověk dělá kvůli nějakému výsledku, což často v naší kultuře bývá právě ten orgasmus, že člověk ho chce zažít, uspokojit nebo chce uspokojit toho svého partnera a pak tam na ty lidi vzniká tlak, kdy teda oni to dělají proto, aby už byl ten konec. Tantra je hodně o tom tohohle se vzdát a užívat si celý ten proces. Ono když tohle člověk dokáže tak ho to pustí mnohem víc do hloubky a vlastně si to ve finále mnohem víc užije. Ale je to vlastně strašně těžký, protože lidi na to nejsou zvyklí a ta kultura je vede nějak k tomu, aby fungovali na bázi těch výkonů.

Lukáš: To je hrozně zajímavý téma. O tom si povíme za chvilku. Protože, to si myslím, že zajímá úplně všechny. Jak to v tantře vypadá s tím koncem, protože ono se hodně traduje, že by to nakonec mělo být příjemné s tím šťastným koncem, jak tomu říkám já. Anebo by to nemělo být, že se to dá tak nějak prožít vnitřně. A to si řekneme s Míšou za chvilku.

Veronika: Ano a ty jsi říkal Luky, že my se teď poptáme trochu na ty orgasmy. Jestli je vlastně důležité zakončit tu tantrickou masáž orgasmem anebo jestli třeba hodně záleží i na tom průběhu. Co třeba člověk, který na tu tantrickou masáž vůbec jde, tak jestli tam jde s tím, že něčeho musí dosáhnout nebo jestli by to spíš měl nechat běžet volně. Zkuste nám tuhle otázku říct úplně od začátku. Teď jsem člověk, přišla jsem k vám na tu masáž a vy mi řekněte, co mi uděláte. A řekněte mi to i s tím koncem. To mně zajímá.

Michaela: Tak při tantrické masáži, je hodně důležité...

Lukáš: Pardon, že vás přeruším. Ta masáž trvá většinou tak 2 hodinky, že jo a podobně? To tady nemáme.

Michaela: Začíná se na 90 minutách a nejdelší masáž co máme, trvá 5 hodin. Takové nejoblíbenější jsou ale 3 – 3,5 h hodinové masáže, ty lidi si rádi dávají čas.

Lukáš: Dokážeš si představit, že o tebe 5 hodin někdo pečuje?

Veronika: Mmmm ... Tak pojďme na začátek té vaší krásné masáže. Co tam všechno člověka čeká u vás?

Michaela: Tak po tom rozhovoru, masáž začíná rituálem ve stoje, kdy vlastně masérka poprvé se začne dotýkat přijímajícího, toho svého klienta a postupně s ním vstupuje do kontaktu. Obejme ho, položí ho jakoby na sebe, začíná s ním dýchat a vede ho k tomu, aby jí začal důvěřovat a aby se jí mohl postupně odevzdat. Tady po tom rituálu uloží člověka na futon a jsou tam vyloženě pevné fyzické hmaty, kdy opravdu se snažíme z toho těla odstranit stres a napětí, protože lidi většinou přicházejí s nějakou nervozitou a obavami a není to pro ně úplně jednoduché se takhle otevřít cizímu člověku. Tak že je tam část masáž hlavy, masáž chodidel, která je zaměřená na to, aby člověk vypnul a úplně se fyzicky i psychicky uvolnil. No a potom postupně, když tohle všechno se povede tak se dá přejít už k jemnějším, smyslnějším částem té masáže, kde se používají různá peříčka, kožešinové rukavičky, opravdu se ten člověk vymazlí. Masíruje se pomocí oleje, masáž je velmi smyslná, opravdu se promasírovává celé tělo, zadeček, stehna, záda a hlava. Postupně se dostáváme až k těm intimním partiím, které v tantrické masáži bereme jako součást těla a není to nic, co by se mělo vynechat a právě se snažíme, aby si ten člověk vyzkoušel prožít tantrickou zkušenost se sexualitou, která spočívá v tom, že v běžném životě, když se začneme milovat nebo se začneme nějak vzrušovat s partnerem tak to má jasný začátek a jasný konec a většinou to vede právě k orgasmu. V té tantrické masáži tak ta intimní masáž trvá 30 nebo 40 minut a jsou to takové vlny, kdy to vzrušení hodně stoupne a zase trošku klesne, zase stoupne o trošku víc a člověk si může zažít to, že to úplně pustí, vůbec se nesnaží něčeho dosáhnout a nechá to tělo, aby reagovalo úplně přirozeně a tak jak ono samo potřebuje. Někdy to tělo nemá náladu na orgasmus a fakt si chce jenom užít to vzrušení jako takové a někdy ta intimita tam je a člověk orgasmus prožije. My se o nic speciálně nesnažíme. V tantrické masáži necháváme opravdu všechno volně plynout, je to o přístupu a tantra je o tom pustit věci, nechtít být v tom cíli, ale užít si tu cestu jako takovou.

Veronika: Já jsem tady z toho úplně v rozpoložení. Ale je teda úplně úžasný, co mě strašně zaujalo, jak jste říkala větu, že by ten člověk měl nechat to svoje tělo se samo rozhodnout, jestli zrovna ten orgasmus chce, protože ne každý den, jak jste říkala, je úplně ideální pro to tělo jestli ten orgasmus chce nebo nechce a jsou chvíle, kdy v partnerském sexu se prostě zacílí ten orgasmus a někdy to prostě opravdu nejde. Tak že to je docela velmi podstatná věc. Co někdy, ale opravdu to tělo není prostě ready a nemá smysl se do toho cpát. Bylo to úžasný ale my si za chvíli řekneme, v čem tantrické masáže pomáhají co se týče zdraví i partnerských vztahů.

Lukáš: Není to jenom příjemný, ale je to hlavně i zdravý. Míšo, tantra je nejenom příjemná, ale určitě může být i zdravá, nejen fyzicky, ale i psychicky a co třeba ta tantra dokáže vyléčit nebo čemu dokáže pomoct.

Michaela: Tak když je to opravdová tantra, může pomoct velmi. Je to jednak na rovině psychické, kdy se člověk třeba nemůže otevřít, má problém oddat se svému partnerovi nebo se i v tom vztahu nudí a nerozumí si s tím partnerem po té fyzické stránce. Tak tam to může být na rovině společné tantrické masáže, kdy ti lidé se opravdu inspirují, naučí se, jak se mají toho druhého dotýkat, jak ho mají třeba i vzrušit a do toho vztahu se vnese nějaká nová jiskra. Pak je i rovina fyzická, kdy někdy muži trpí poruchou erekce či předčasnou ejakulací. Ženy třeba bolestí při sexu, nebo že je třeba sex vůbec nebaví. Může to být u žen, že třeba byly znásilněné nebo mají nějakou špatnou zkušenost s mužem. Tam zase může pomoct to, že zažijí dotyk, který je bezpečný, respektující a pomalý, nikam tu ženu netlačí a ona si může prožít takovou tu korektivní, opravnou zkušenost, kdy postupně zase najde vztah nejenom k sexu, ale hlavně ke svému tělu. Takže to s čím lidi můžou přijít, je opravdu hrozně široké, dá se s tím pracovat v tantře.

Veronika: Bavili jsme se právě i tom, že existuj nějaké dlouhé partnerské vztahy, kdy jsou spolu lidé třeba 30-40 let a přece jenom ten sex po nějaké době určitě trošku opadá, ochladne. Lidé jsou spolu potom už jenom z takového toho zvyku a řeknou si, no tak milujme se a přece nemusí být každý vztah založený na sexu. Tito lidé by to asi neměli úplně vzdávat. Dokážete takovým lidem vrátit takový ten žhavý erotický sex tak, jak třeba býval? Je to možné?

Michaela: Je to možné. Někdy lidem pomůže jenom to, že vidí, že se jejich partnera dotýká jiný člověk a najednou zjistí, že ten partner, vedle kterého se každý den probouzí, se kterým 30 let žijí, tak je vlastně hrozně sexy a žádoucí. Najednou skrze to, že se jejich partnera dotýká někdo jiný, se tam zase nastartuje ta jiskra a ono je i celkem zdravé, když člověk prožije dotek od někoho jiného, protože do toho vztahu se po těch třeba 30 letech už vnese nějaká rutina, kdy lidé už vědí, jak toho druhého uspokojit, mají nějaké naučené postupy, které vedou rychle ke vzrušení a k tomu že si to teda jednou týdně nějak spolu užijí. Při tantrické masáži se můžou inspirovat a zkusit prostě něco nového a třeba se naučit i nějaké konkrétní tantrické techniky, které pak můžou v tom vztahu vyzkoušet.

Lukáš: A to v tom vztahu rozhodně funguje a pomáhá, že jo. Takové to občerstvení, na takový ten vztahový refresh. Hlavně v posteli, to je taková ta hlavní doména.

Veronika: Přece jenom si myslím, že největší úspěšností vztahu je to, aby ten sex fungoval dobře. To si teda myslím, že je naprosto nejdůležitější.

Michaela: Určitě to je důležité. Když si lidé nerozumí na té fyzické rovině, tak se od sebe potom vzdalují i psychicky a tam to často řeší nějakou nevěrou, protože člověk tu sexualitu prostě potřebuje a nedokáže se jí jen tak vzdát. Takže určitě je důležité, aby to ti lidé jen tak nevzdali a nějak s tím zkusili pracovat, zkusili třeba experimentovat a zkusili zase najít jiskru mezi sebou.

Veronika: Každopádně když budete chtít navštívit Tantra Masáže Praha, tak se můžete podívat na webové stránky www.tantramasaze.com a tam určitě také máte popsané masáže, takže si tam určitě můžete vybrat. Takže na to můžete mrknout no a za chviličku budeme pokračovat s Míšou dále na téma tantrické masáže.

Lukáš: Tak tantra bude pokračovat za chvilku a můžete mrknout taky na facebook SeeJay rádia, kde můžete komentovat náš příspěvek programu Sex, Drogy, Dance a jenom připomínám, že nejvtipnější komentář vyhraje balíček od našeho partnera AXE, takže rozhodně je o co stát. A my se zase teď budeme věnovat tantře a Míša nám určitě poví, jak na to, kdyby třeba někdo nechtěl dělat tantru jenom doma nebo u vás v salónu, nebo u specialistů, ale chtěl by to dělat třeba doma s parterem, aby na to byl nějak školený, co pro to může udělat?

Michaela: Asi nejlepší možnost je zajít si na kurz tantrické masáže…

Veronika: Pardon a ještě děláte ty kurzy u vás?

Michaela: Kurzy u nás děláme. Pracujeme s dvojicemi i s jednotlivci a je to opravdu hodně individuální, takže člověk k nám může přijít a říct, na co se máme zaměřit, co se potřebuje naučit, co ho zajímá a domluvit se na počtu hodin, které tím chce strávit. A pak se mu snažíme mu předat úplné maximum z toho, co ho zajímá, aby si opravdu odnesl to, co potřebuje.

Lukáš: A probíhá to spíš formou praktické výuky nebo teoretické?

Michaela: Výuka je velmi praktická. Může tam být nějaká malá teorie, když to toho člověka zajímá. Může tam být nácvik dýchacích technik, ukázka práce svalů pánevního dna a potom se ta masáž učí velmi prakticky. Člověk si vlastně všechno zkouší, všechno vidí a odchází s tím, že vlastně ví, jak se přesně dotknout partnera a ví jak ho uvolnit ho po všech stránkách.

Veronika: Co se týče toho normálního sexu a toho tantrického sexu, jak třeba po tom, co si lidé mohou představit pod tím tantrickým sexem, jak to vůbec probíhá, co tam je jinak a o čem to vůbec je?

Michaela: Úplně na začátku je to hlavně o změně přístupu. Když si člověk chce užít tantrický sex, tak na sebe nesmí spěchat, nesmí spěchat na svého partnera a opravdu se musí otevřít tomu, že to může trvat libovolně dlouho a že tam nemusí být žádný výsledek. Když tohle člověk zvládne, tak může postoupit dejme tomu do dalšího levelu a opravdu jít i na nějakou fyzickou zkušenost, kdy se člověk učí meditovat, učí se dechové techniky. Lidé se vlastně učí nejprve propojit se s tím dechem, než dojde k samotnému spojení. A potom, když k tomu dojde, tak je to o tom být v tom hodně uvolněný, pracovat s těmi svaly pánevního dna, naladit se s tím partnerem i dechově, střídat tempo, kdy člověk opravdu může od dynamického úplně zjemnit, zastavit se, jenom prodýchávat a prociťovat to, co zažil a cítit toho partnera. Je to o velkém propojení se spolu, v tom je to hrozně naplňující, že lidé opravdu zažívají obrovskou blízkost při tantrickém sexu.

Lukáš: Vy jste Míšo řekla hodně zajímavou a krásnou věc, a sice pohyby pánevního dna. Na ty se podíváme za chvilku. Laďte Sex, Drogy, Dance s Veronikou, Lukášem a dneska Míšou a tantrou.

Lukáš: Tak jsme zpátky za Míšou a tantrou. A podíváme se na pánevní dno.

Veronika: Jenom bych chtěla podotknout, že dnešním hostem je Michaela Lynnette Torstenová ze studia tantra masáže Praha, které sídlí na Andělu. Míša je dramaterapeutka, lektorka tantry a vůbec se tantrou zabývá nějakých 11 let. Bavili jsme se o tom, že se žena může naučit pracovat, hýbat se svým pánevním dnem.

Michaela: Ano, jsou to svaly jako každé jiné.

Veronika: Povězte nám prosím, v čem je to dobré a jestli to třeba taky učíte a proč by právě za vámi měly ženy s tímto požadavkem přijít a jestli je to jenom pro ženy nebo se to také mohou naučit muži?

Michaela: Není to jenom pro ženy, určitě se to můžou naučit i muži. U mužů tato technika pomáhá zastavit ejakulaci, takže když muž ve správnou chvíli použije svaly pánevního dna, může se déle milovat se svou partnerkou, protože to vzrušení na chvíli poklesne, on to jako kdyby zastaví, a pak po nějakém zklidnění můžou pokračovat. U ženy práce se svaly pánevního dna pomáhá prokrvit celou oblast pánve a vagíny, takže je pak pro ni je sex intenzivnější, vlastně všechno je to citlivější, vnímavější a zároveň je tam jeden úžasný efekt, že je to pro muže velmi vzrušující, pokud toto žena umí.

Lukáš: Taková masáž při sexu…

Michaela: Tak tak… je to velmi intenzivní. Učíme to, každá žena se to může naučit, není to zas tak těžké, je to o nějakém vysvětlení, potom to musí ta žena pravidelně cvičit a je to spojené i s nějakým pohybem pánve, s dechem. A když se to jednou žena naučí, je z ní potom úžasná a nezapomenutelná milenka.

Veronika: Míšo, příští týden mě tam máte, ve vašem studiu. Určitě si myslím, že by to každá žena chtěla umět. V případě zájmu si můžete zabrouzdat na stránky www.tantramasaze.com a tam si také tuto službu můžete najít.

Veronika: S Míšou jsme probírali žárlivost partnerů při tantrické masáži. Míšo, řekněte mi, stalo se vám někdy, že partneři na sebe vzájemně žárlili anebo vůbec nám řekněte, je lepší přijít ve dvojici nebo jednotlivě?

Michaela: Tak obojí má něco do sebe. Když člověk přijde sám za sebe, tak nemusí přemýšlet, co si o tom myslí jeho partner a opravdu si prožije zkušenost sám se sebou, se svým tělem a bez nějakých zábran. Když lidi přijdou spolu, tak je to více o jejich vztahu a o tom, jestli se dokážou uvolnit jeden před druhým, jestli si dokážou promluvit o tom, co od té masáže chtějí, kam chtějí zajít a kam už nikoliv. A tam my se hodně snažíme těm partnerům pomoct a spoustu těch věcí změníme při úvodním rozhovoru před tou masáží. A je tam možnost, pokud ti partneři na sebe třeba žárlí, tak aby absolvovali tu masáž i odděleně.

Veronika: Což je občas někdy lepší, protože aby si měl kvůli tomu člověk zkazit nějaký svůj prožitek… dejme tomu.

Lukáš: Zase na druhou stranu, když partneři prožívají tu masáž odděleně, může to vzbuzovat různé představy, když je ve vedlejší místnosti, je to takový napínavý, že jo…

Michaela: Já myslím, že po té masáži o tom ti lidé přemýšlí, nebo se spolu o tom baví, ale ta masáž je hodně intenzivní, takže člověk se hodně soustředí na to, co se děje s ním samotným a pro ty páry je tam poté možnost, aby se po masáži potkali ve společné místnosti. Máme tam takovou krásnou vanu ve tvaru srdce, kde si lidé spolu mohou lehnout do vany a ještě tu masáž nechat doznít.

Veronika: To zní perfektně. Míšo, řekněte mi ještě, jestli mám možnost si vybrat svého maséra. Určitě na vašich webových stránkách budete mít na výběr? A jsou to ženy, muži? Co více mají rádi zákazníci?

Michaela: Vybrat si můžete, dokonce je to doporučované, protože jsou důležité sympatie a opravdu, abyste měl při té masáži dobrý pocit. Na stránkách máme všechny maséry a masérky, mají tam medailonky, fotky, tak že se s nimi člověk může seznámit ještě před tou masáží. A masírují muži i ženy s tím, že i žena si může vybrat, pokud se tak cítí líp, že půjde na tantrickou masáž k ženě. Není to nic divného, volí to zhruba 60% žen, jdou poprvé k ženě a až pak se třeba odváží zkusit masáž s masérem. Obojí má něco do sebe. S tím mužem je tam taková mužsko-ženská energie, dynamika, náboj. Se ženou je tam zase víc bezpečí, ta žena se nestydí a má větší důvěru, že žena bude rozumět jejímu tělu. Je to o tom jak to cítíte a z čeho máte lepší pocit. Já hodně doporučuji lidem, aby volili intuitivně, aby se opravdu rozhodli podle naladění, pocitu před tou masáží.

Veronika: Stalo se někdy, že by zákaznice chtěly potom sex s maséry?

Michaela: Stalo se to mnohokrát. Nicméně v tomhle musím ty zákaznice zklamat, protože ta tantrická masáž opravdu končí masáží a není možné, aby se překlenula dál, protože by to už pro tu ženu nebylo bezpečné.

Veronika: Existují určité speciální masáže, můžete nám o tom povědět víc?

Michaela: Jmenuje se to kněžky chrámu tantry a je to založeno na tom, že každý, kdo na tantrickou masáž přichází tak může mít trošku jinou potřebu. Někdo potřebuje podržet v náručí, pohoupat, pohýčkat. Někdo chce zažít nějaké dobrodružství, někdo potřebuje ženu, která je výrazná, dominantní, aby si mohl dovolit odložit starosti a vedení, na které je třeba zvyklý z běžného života. Takže máme kněžky chrámu tantry, což jsou takové 4 ženské archetypy. Je to matka, milenka, femme fatale a panenská kněžka, takže člověk si může vybrat atmosféru a náladu, ve které bude masáž probíhat. A krom tantrické masáže jako takové tak je tam ještě rituál tantrické koupele, ve které člověk zažívá masáž přímo ve vaně a je to velmi uvolňující, smyslné a krásné.

Veronika: Já se až nestačím divit, co všechno lidem nabízíte. A nás tady ještě s Lukášem zajímala taková jedna maličkost. Jestli jsou masérky u tantrické masáže nahé. Lukáš se na to strašně těší, protože Lukáš tam jde a potřebuje vědět, jestli se bude mít na co koukat nebo ne?

Michaela: Tantra je hodně o přirozenosti a o tom, aby člověk bral svoji nahotu i nahotu toho druhého jako něco, co je naprosto přirozené a samozřejmé. Takže masérka může být u masáže nahá a je to hodně o jejím pocitu, jak se s tím klientem cítí, jestli tam je důvěra a bezpečí a ví, že ten klient nebude na ní sahat ani zkoušet něco víc. Pokud tam je to bezpečí, masérky rády masírují nahé nebo do půli těla, protože ta nahota je tam něco hrozně krásného, co pomáhá tu atmosféru ještě podpořit.

Veronika: Mně se na tom líbí, že ta nahota je naprosto přirozená věc, která je opravdu lidská a člověk se tam může ukázat takový, jaký se narodil, že to tam můžete hodit za hlavu. To mně na tom strašně fascinuje. Už jenom to člověka psychicky naladí na takovou bezstarostnou náladu.

Michaela: Určitě. Je to i hodně o tom, že člověk opravdu nemusí vypadat jako modelka nebo nádherný kulturista, ale může být naprosto takový jaký je a jak zrovna vypadá a dostane tam to přijetí a dobrý pocit ze sebe, což je důležité.

Veronika: Ještě tu máme takový prevenční závěr, v případě, že cokoliv bude, jaké služby tedy můžete nabídnout a co by určitě lidé měli využít, pokud budou mít nějaký problém?

Michaela: Tak ať už máte problém v oblasti vztahové nebo i té intimní, neváhejte se na nás obrátit. Krom tantrických masáží a výuky děláme také terapii a poradenství, ať už pro jednotlivce či pro páry, takže nebojte se ozvat a rádi se vám budeme věnovat.

Veronika: Určitě, nic v sobě nedržte, všechno se dá řešit, všechno má své rozuzlení a v případě, že budete v nesnázích, tak můžete zajít právě do studia Tantra masáže Praha.

Lukáš: www.tantramasaze.com

Veronika: Přesně tak a tam vyřešit své veškeré problémy a zlepšit si své sexuální vztahy. Takže ještě jednou www.tantramasaze.com a sídlíte na Andělu, takže je to v Praze.

Lukáš: Takže takové místo útěchy. Pomohou vám tam vyřešit problémy s intimitou nebo problémy, které souvisí nějak se sexem, partnerským životem a podobně, neváhejte se obrátit.

Veronika: My moc děkujeme za dnešní návštěvu, Michaelo, doufám, že jste si to tady s námi užila, protože my s vámi úplně nejvíc. A doufám, že se třeba zase tady někdy sejdeme.

Lukáš: Bylo to úžasné, Míšo, díky.

Michaela: I já děkuju za pozvání. Moc jsem si to užila a děkuju za prostor a zá krásný večer.

Lukáš: My děkujeme.


Rádio SeeJay, pořad: Sex, drogy, Dance 27.3.2014

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!