Tantra masáže Praha – články


Tantra masáže Praha s.r.o. - Tantra masáž pro muže od muže

Jelikož při tantrické masáži hraje významnou roli dynamika sexuální energie mezi přijímajícím a dávajícím, přemýšlí lidé často o tom, koho si jako průvodce pro tantra masáž zvolit. Mezi masáží od ženy a masáží od muže je samozřejmě velký rozdíl. Pojďme si tedy nastínit, na základě jakých faktorů se muž, který se chystá přijímat masáž, může rozhodovat a co ho čeká, pokud si vybere jako masírujícího muže.

Tantra masáž pro bisexuály a gaye

Na rozdíl od většiny žen, mužům zpravidla nedělá problém otevřít se na fyzické rovině intimně cizímu člověku. Proto si většina mužů volí masírujícího podle svých sexuálních preferencí - to jest většinou ženu, určitá část pak muže, ale je tu i další skupina mužů, která váhá. Pokud jde o muže-homosexuála, tam je volba maséra mužského pohlaví pochopitelná, neboť doteky a blízkost osoby, která odpovídá sexuálním preferencím toho kterého člověka a zvláště jeví-li se mu přitažlivá, probouzí intenzivně sexuální energii, se kterou se při tantra masáži pracuje. U mužů s bisexuální nebo ne úplně vyhraněnou orientací je pak otázka složitější. Chtějí zažít raději ženskou něhu a jemnost, nebo pevnější, ačkoliv samozřejmě také velice něžné, doteky od muže? Jedním z faktorů, který hraje roli v rozhodování může být fakt, že muž zná právě mužské tělo lépe než žena a má tedy lepší šanci poznat, co ten který klient potřebuje. Podle naší zkušenosti hraje ale v těchto případech největší roli jiný faktor, a to změna. Zatímco bisexuální muž žijící s partnerem dává často přednost masáži od ženy, tak muž se stejnou preferencí žijící s partnerkou, často i ženatý, s rodinou, si chce do svého života přinést něco nového a nechá se opečovávat od muže. Tak můžou oba prožít jinou stránku své sexuality než na kterou jsou doma zvyklí, aniž by pak měli pocit, že druhého nějak podvádějí.

Tantra masáž pro muže od muže pro heterosexuální muže

U největší skupiny mužů které přitahují ženy by se mohlo zdát zvláštní vůbec uvažovat o masáži od muže. Nicméně i tady se dají najít důvody pro, z nichž jako ten nejdůležitější mi připadá sebepoznání. V dnešní době se boří spousta zažitých tabu a někteří heterosexuální muži s otevřenou myslí chtějí aspoň jednou zaexperimentovat a vyzkoušet si intimitu s mužem, zkrátka jen proto, aby věděli, jaké to je, aby měli nový, zpestřující zážitek, prostě, aby si rozšířili obzory. Tantra masáž od muže pak může být právě tou vhodnou branou do zatím nepoznaného světa z toho důvodu, že ačkoli jde o velice intimní a hranice posouvající zážitek, má své pevné mantinely a poskytuje tak bezpečný rámec pro zkoumání svých pocitů a prožitků. Přijímající může masírujícího kdykoliv zastavit, pokud se nebude na něco cítit, a vše pak může proběhnout třeba bez intimní masáže. Pokud se bude chtít klient podělit o nějaké své zážitky nebo i sdělit své počáteční obavy, je samozřejmostí, že masér je mu před a po masáži k dispozici a vše lze probrat v intimní a důvěrné atmosféře.

Aktivní / pasivní role při přijímání tantrické masáže

Tantrický rituál přijímaný od muže se může lišit ještě v další věci. Jde o prožívání mužských a ženských rolí nebo také aktivity a pasivity. Ať už je klient masírovaný od kohokoliv, je vždy v pasivní roli přijímajícího a může si prostě jen užívat, co je mu dáváno. Spousta mužů má však s pasivní rolí problémy, to oni jsou zvyklí dávat a určovat průběh intimních chvil.

Když o ně pečuje žena, může to být pro ně velice nezvyklé a na základě svých zkušeností a instinktů mívají chuť ji taky nějak potěšit. Když je však dávajícím muž-masér, který bývá vnímán jako dominantnější, nemusí být takový problém péči od něj přijmout. Muž si pak pasivní, „ženskou“ roli může paradoxně užít více než když se o něj stará žena.

Tantra masáž pro muže od muže může být tedy jak prožitkem, který je v souladu se sexuální preferencí, tak nevšedním dobrodružstvím nebo cestou poznání a poskytnout jinou dynamiku než masáž od ženy. Stejně jako u každé tantrické masáže si ji vyhraďte na takový čas, kdy poté budete mít volno a budete moci nechat doznívat zážitky a přemýšlet o nich.

Napsal Milan

Milan je sympatický mladý muž, který má rád zajímavé zážitky a to je také jeden z důvodů, proč dělá tantra masáže. Baví ho filosofie, poznávání nových lidí a nových věcí. Číst více

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!