Andělský advent

Když se Vaše sny stanou skutečnosti

Prožijte letošní Vánoce tak trochu jinak. Zavřete oči a nechte se unést do říše snů, kdy za jemného svitu svíček, romantické vůně ylang-ylang a v rukou našich zkušených masérek a masérů není nic nemožné. Tantrická masáž vám navrátí pocit vnitřní harmonie a rovnováhy.

Tantrická masáž Iniciace Shivi a Shakti v délce 120 min se slevou 33%

2599,- Kč3900,- Kč

Objevte novou rovinu intimity a prožijte masáž plnou relaxace, hýčkání i smyslné péče. Tantrická masáž Iniciace Shivi a Shakti vás citlivě provede vaší první tantrickou zkušeností. Naučíte se jak tantricky dýchat a pracovat se svou energií tak, abyste se během masáže dokonale uvolnili. Čeká vás rituál otevírání se důvěře, uvolňující masáž horkými ručníčky, hýčkání hebkými kožešinkami a peříčky i hlubinná masáž celého těla teplými oleji, zakončená intimní masáží, při které bude vaše vzrušení stupat a klesat ve vlnách. Při zakoupení dvou poukazů můžete tuto masáž prožít i jako partnerskou.

Prožijte chvíle, o kterých jste dosud pouze snili a nechte se rozmazlovat a hýčkat dvěma masérkami současně. Čeká vás hluboký zážitek plný něhy i vzrušujícího odevzdání, při kterém Vám dokonalá harmonie čtyř rukou umožní ztratit se v množství nádherných doteků na celém těle. Splňte si své sny. Tuto masáž nabízíme v různých délkách. Tuto masáž nabízíme v různých délkách.

Novinka: Dopřejte si jeden z nejintenzivnějších tantrických zážitků a prožijte kombinaci pevné mužské energie, která se snoubí s ženskou jemností a něhou. V naší exkluzivní čtyřruční masáži vás bude hýčkat muž a žena současně a vy tak prožijete dokonalý pocit nespoutané vášně i jemné něhy a vychutnáte si hluboký pocit harmonie a odevzdání.

Zahalte se do mystického tajemství tmy a prožijte ničím nespoutaný pocit svobody. Tantrická masáž ve tmě vás zbaví prvotních zábran a pomůže vám uvolnit se do hlubokého extatického prožitku. Za pomoci tantrických dechových technik rozproudíme vaši energii a zkušenými doteky vás uvedeme do stavu hluboké relaxace, kde můžete načerpat tolik potřebnou energii a radost. Tuto masáž nabízíme v různých délkách a při zakoupení dvou poukazů ji můžete absolvovat také v páru.

Luxusní masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže i umění našich zkušených terapeutů. Vychutnejte si dostatek času jen pro Vás a prožijte uvolňující a smyslnou masáž celého těla za pomoci horkých ručníčků, hebkých kožešinek, orientálních olejů, i teplých lávových kamenů pro uvolnění ztuhlých svalů. To vše, doplněno o reflexní masáž chodidel, energizující masáž hlavy, příjemnou masáž zadečku a tantrické techniky vedení dechu. Tuto masáž nabízíme v různých délkách a při zakoupení dvou poukazů ji můžete absolvovat také v páru.

Vánoční dárky k zakoupeným poukazům

Vánoční speciál Andělský advent

Voucher v hodnotě 600 Kč na rehabilitační či wellness masáž.

Ke každému dárkovému poukazu zakoupenému v rámci Vánoční akce od nás navíc dostanete voucher v hodnotě 600 Kč na rehabilitační, terapeutickou či wellness masáž s uznávaným odborníkem a mistrem světa v naturální kulturistice masérem Martinem. Číst více

Voucher v hodnotě 1500 Kč na kurz tantrické masáže v malé skupině.

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu za poznáním a naučte se umění tantrické masáže. Ke každému nákupu nad 3000 Kč od nás dostanete voucher v hodnotě 1500 Kč na kurz tantrické masáže Od doteku k intimitě v malé skupině. Číst více

Romantický balíček pro páry v hodnotě 1650 Kč

Zakoupíte-li libovolné dva dárkové poukazy z Vánoční nabídky v délce 2,5h a více a využijete-li je na tantrickou masáž pro páry, dostanete od nás navíc exkluzivní romantický vánoční balíček, který obsahuje: Romantickou koupel s plátky růží a solí z mrtvého moře v délce 30 min, láhev Bohemia sektu (0,375l) a občerstvení ovocem a nápoji. Číst více

Voucher v hodnotě 1000 Kč na kurzy Školy tantrického sexu

Darujte více než jen zážitek. S každým nákupem nad 3000 Kč od nás dostanete voucher v hodnotě 1000 Kč na některý z našich originálních a zábavně vedených kurzů na témata Jak uspokojit muže, Po čem ženy touží, Tantrický sex pro páry či Padesát odstínů tantry. Číst více

» Více informací o Vánoční akci «

  • • Akce platí od 5. listopadu do 23. prosince 2019.
  • • Dárkové poukazy můžete využít od 1. února do 31. prosince 2020.
  • • Všechny masáže z vánoční nabídky můžete prožít také jako partnerské. V tomto případě stačí zakoupit dva vouchery a při objednávce nám sdělit, že se jedná o partnerskou tantrickou masáž.