Po 15 letech poprvé měníme naše ceny

V dnešní proměnlivé době je náročné zůstat v harmonii s vlastním tělem. Posledních 15 let se snažíme dopřát Vám chvíle maximální relaxace, rozvoje, nalezení cesty k sobě, partnerovi a mnoho dalšího. V průběhu loňské zimy také proběhla mnoho let plánovaná rekonstrukce, abyste se u nás cítili ještě lépe. Bohužel v tomto roce nastal již druhý lockdown, který i nás staví do nelehké situace. Abychom mohli udržet kvalitu našich služeb i nadále, jsme poprvé v historii našeho centra i my nuceni zvednout ceny o 10%. Tento krok nás netěší, nicméně věříme, že v kontextu všech událostí pochopíte záměr tohoto kroku - být tu pro vás v nejvyšší kvalitě. Vážíme si všech našich klientů, ať již stávajících nebo nových. Proto tato změna nastane až v polovině prosince. Do té doby ceny zůstávají při starém a máte samozřejmě příležitost pořídit si poukazy a předplatné na příští rok za stávající ceny. Bližší informace se dočtete zde

Pokud nás chcete v této nelehké době podpořit, můžete hned několika způsoby…

Dárkové poukaz

Dárkový poukaz: Tantrická masáž

Tantrická masáž je luxusním dárkem plným všestranné péče, něhy i nových zážitků. Potěšte své blízké a darujte zážitek, na který se nezapomíná.

Objednat

Předplatné

Předplaťte si naše služby a získejte bonus až 25 % ve formě kreditu, který vám připíšeme na váš klientský účet. Využít je můžete nejen vy, ale i vaši přátelé a rodina nebo Vám můžeme vystavit dárkový poukaz na libovolnou tantra masáž z naší nabídky.

  • Bronze: 8.000 – 12.000 Kč + 10 %
  • Silver: 12.001 – 19.000 Kč + 15 %
  • Gold: 19.001 – 30.000 Kč + 20 %
  • Briliant: 30.001 Kč a více + 25 %
  • Služby můžete čerpat v období 6 měsíců od data jejich zakoupení.

Výuka

Škola tradiční tantrické masáže Tantra masáže Praha má své kořeny v roce 2004. Od té doby prošlo našimi kurzy mnoho spokojených klientů z řad profesionálních tantrických masérek a masérů, i normálních mužů a žen, kteří se chtěli naučit masírovat svého partnera a obohatit svůj život o toto překrásné starobylé umění. Naše výuka probíhá výhradně v malých skupinkách (do šesti osob), díky čemuž vám můžeme nabídnout skutečně individuální přístup a zajistit vám tak kurzy té nejvyšší kvality.

Naši lektoři procházejí dlouhodobým tantrickým tréninkem a několikaletou praxí v oblasti profesionální tantrické masáže. Samozřejmostí jsou rozsáhlé pedagogické zkušenosti s výukou dospělých a terapeutický přístup k vašemu prožívání. Většina našich lektorů jsou zároveň profesionální terapeuti či právě absolvují psychoterapeutický výcvik. Všichni hovoří plynně anglicky. Zjistit více

Naše vize do budoucna

Za každou změnou stojí mnoho myšlenek a událostí. Nikdo v dnešní době nemůže říci, že by se ho současné změny netýkaly, ať už na poli osobním nebo pracovním. Jako mnoho podniků i nás tvrdě zasáhl koronavirus a následný lockdown. Navíc těsně poté, co jsme pro vás dokončili rekonstrukci a zvětšení našeho centra.

Kdo nás znáte déle, víte, jaké máme zásady. Naše centrum má tu čest vás hýčkat, posouvat, relaxovat a učit už celých 15 let. Po celou tuto dobu pečlivě dbáme na kvalitu - od kvalitních masážních olejů po výcvik našeho týmu. Protože pro vás chceme to nejlepší, neustále se vzděláváme a i naši techniku posouváme dál. Víme, že tantrická zkušenost má mnoho rovin, jde do hloubky těla a duše. Může být vzrušující, relaxační, terapeutická, léčivá, výuková, a mnoho dalšího. Každý člověk a jeho příběh je jedinečný a my se maximálně snažíme naslouchat potřebám našich klientů. Během našeho snažení a rozvoje techniky samozřejmě vzniklo mnoho jiných masážních salonů, které si na tantru jen hrály. Tantra pracuje s prožitkem, takže podobný popis služeb mohl být zavádějící. Nepochopení a špatný výcvik masérů vede k praktikování úplně jiného druhu služeb, což negativně ovlivnilo názory společnosti na tantru i nás všechny, kteří se tantrickému učení skutečně zabýváme.Naším snem bylo vytvoření Ašrámu ("chrámu"). Místa, kde by bylo možné si odpočinout, rozvíjet se, přijmout sebe i druhé, porozumět si a naučit se pracovat se svou sexualitou. Bez odsuzování a limitů. Proto se věnujeme nejen masážím, ale i konzultacím, kurzům a neustále pro vás vyvíjíme nové produkty a služby.

Věříme, že naši klienti znají hodnotu našeho přístupu. Rozumí našemu snažení a podpoří nás v naší existenci a rozvoji i nadále. S přicházejícím zdražením cen našich dodavatelů jsme nuceni ke stejné reakci. Současná situace nám nedává na vybranou a po patnácti letech přichází první změna tohoto charakteru. Berme to ale jako oslavu a otevření nové kapitoly. Dopřát si masáž za stávající ceny bude pro vás ovšem ještě nějakou dobu možné. Stejně tak zakoupení dárkových poukazů a předplatného na příští rok. Pokud byste nás rádi podpořili více, jsme schopni vám nabídnout speciální program přímo na míru. Na příští rok pro vás chystáme množství vybraných akcí, aby naše služby byly stále inspirativní a dostupné. Léčíme tělo, jeho staré zkušenosti a traumata. Harmonizujeme tělo i duši. Umíme posouvat limity každého z nás. Dokážeme mnoho. Bez vás a vaší podpory to ale nezvládneme.

Věříme, že ačkoli je tato doba těžká, vrací nás k původní hodnotě života. Ke zdraví, lásce, doteku, klidu a harmonii. Panuje kolem nás stres, strach a napětí. S tím vám můžeme pomoci. Vy nám můžete pomoci tím, že si dopřejete návštěvu u nás.

Váš tým Tantra masáží Praha

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!