Tantra masáže Praha s.r.o. – Akce a slevy

Ranní sleva 10% Ranní sleva 10%

Čeká vás náročný den a už teď víte, že se vám do něj nechce? Tantrická masáž naplní vaše tělo endorfiny (hormony štěstí) a zajistí vám tak dobrou náladu po zbytek dne. Uvidíte, že vám pak vše půjde mnohem lépe.

Sleva platí pro začátek masáže mezi 8:30 - 11h.


Seznamovací karta nového klienta Seznamovací karta nového klienta

Přicházíte do našeho centra poprvé a nevíte, kterou z našich sympatických masérek či masérů si vybrat? Máme pro vás odpověď na toto dilema! Za první tantra masáž v našem centru zaplatíte plnou cenu, každou další masáž však máte se „seznamovací slevou“ 400 Kč, a to pouze s jedinou podmínkou – navštívit pokaždé novou masérku či maséra. Máte tak možnost poznat naše centrum a vybrat si takovou masérku či maséra, kteří vám budou nejvíce vyhovovat!

Tato karta má platnost 2 měsíce.


Karta stálého klienta Karta stálého klienta

S prohlubující se důvěrou, rostoucími tantrickými zkušenostmi a schopností otevřít se, bude každá vaše tantrická masáž zcela jedinečným zážitkem, který vás zavede hlouběji k vám samotným. Jako odměnu pro naše stálé klienty nabízíme ke každé 6. masáži jeden z dárků, dle vašeho výběru:

Karta má platnost 1 rok


Dárek pro přítele Dárek pro přítele

Pokud se vám tantrická masáž u nás líbila, doporučte ji svým přátelům, kteří díky vám získají 10% slevu na libovolnou tantra masáž z naší nabídky. K vybraným tantra masážím od nás na vyžádání dostanete kartu “Doporučení od přítele“, kterou můžete darovat komukoliv, o kom si myslíte, že mu naše služby udělají radost.


Dárkovou kartu dostanete k těmto našim masážím: Klasická tantra masáž, Tantrická masáž Deluxe, Partnerská tantra masáž, Čtyřruční a víceruční tantrická masáž, Luxusní tantrická masáž pro ženy Pretty woman, Masáž „Zrození Venuše“.

Dárková karta má platnost 2 měsíce od jejího vystavení.


Tantrická masáž pro mladé Tantrická masáž pro mladé

Citlivé uvedení do prožitků vlastního těla podněcuje fantazii a rozvíjí zdravý vztah k sexualitě. Tantrická masáž pro mladé je určena všem studentům ve věku 18–26 let, kteří chtějí objevit svůj skrytý potenciál a proniknout hlouběji do tajů tantry. K masáži je možno přiobjednat konzultaci na vztahová témata i na otázky týkající se sexuality. Výše slevy se odvíjí od času začátku masáže  Číst více..

  • od 8:30 – 13h sleva 20 %
  • od 13 – 15h sleva 15 %
  • po 15h sleva 10 %
Sleva je platná pouze po předložení platného studentského průkazu.


Skupinová sleva Skupinová sleva

Zaujaly vás naše tantrické masáže? Řekněte o nich svým přátelům a objednejte se k nám jako skupina! Odměníme Vás za to slevou až 20 % z ceny našich služeb. Podmínkou je pouze návštěva u nás ve stejný čas, délku masáže si však můžete tvolit různou, dle jednotlivých preferencí.

  • 3 osoby: sleva 15 %
  • 4 osoby: sleva 20 %
Slevu nám prosím hlaste při objednání.


Předplatné Předplatné

Předplaťte si naše služby a získejte bonus až 25 % ve formě kreditu, který vám připíšeme na váš klientský účet. Využít je můžete nejen vy, ale i vaši přátelé a rodina nebo Vám můžeme vystavit dárkový poukaz na libovolnou tantra masáž z naší nabídky.

  • Bronze: 8.000 – 12.000 Kč + 10 %
  • Silver: 12.001 – 19.000 Kč + 15 %
  • Gold: 19.001 – 30.000 Kč + 20 %
  • Briliant: 30.001 Kč a více + 25 %
Služby můžete čerpat v období 6 měsíců od data jejich zakoupení.

Akce, slevy a benefitní poukázky není možno kombinovat.

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Tantrická masáž je založena na osobním přístupu, citlivé pozornosti i hlubokých znalostech práce s energií, které vám pomohou uvolnit se do objevování extatických prožitků a intimity vlastního těla. Číst více

Tantra masáže pro firmy

Dejte svým partnerům i významným zaměstnancům najevo, že jim opravdu rozumíte a věnujte jim zážitek, na který nezapomenou.

Při pravidelné spolupráci sleva 10-25%!

Tip na dárek

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!