6 hlavních důvodů proč jít na tantra masáž do centra Tantra masáže Praha

Tantrická masérka

1. Skutečná tantrická zkušenost

... více než 10 let zkušeností

Centrum pro tantrické masáže (Tantra masáže Praha s.r.o.) jsem založila po více než 5 letech osobních zkušeností s tantrou, masážemi i východní filosofií. Strávila jsem půl roku v Indii a Thajsku, prošla 2 letým tantrickým výcvikem a výcviky v dramaterapii a gestaltu, několik let jsem vedla tantrické semináře a učila se pracovat s tělem i duší. Tyto zkušenosti mi umožnily na vlastní kůži poznat léčivé účinky tantry jako životní filosofie i tantrické masáže jako extatického rituálu uctění sexuality a osvojila jsem si tantrický způsob života. Při zakládání tantrického centra bylo mým cílem předat tuto léčivou zkušenost všem našim klientům a umožnit i dalším lidem objevit kouzlo tantrického prožívání sexuality i možnost práce s životadárnou sexuální energií. Všechny členy našeho masérského týmu osobně učím a provázím tantrou tak, aby byly skutečnými odborníky na práci s tělem, tantru i tantrickou masáž.

2. Zkušené masérky a maséři s širokým tradičním i tantrickým vzděláním

... 75 % členů našeho týmu vystudovalo vysokou školu s kreativním zaměřením

Všechny naše masérky a maséři absolvovali nejméně 150h masérský kurz akreditovaný MŠMT, který je základní podmínkou pro profesionální práci s tělem, dále pak rozšířené kurzy dalších masérských technik a škol, jako jsou např. havajská masáž, masáž horkými lávovými kameny, japonská masáž shiatsu, indická masáž hlavy, lymfatická masáž, reflexní masáž chodidel, relaxační aromaterapeutická masáž, čokoládová masáž, Bali masáž, ayurvédské masáže a mnohé další. Samozřejmostí jsou pak prožitkové kurzy tantry a více než 80h kurz tantrické masáže pro profesionální tantrické terapeuty, včetně kurzu umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži. Každý člen našeho týmu absolvoval několik sebezkušenostních (prožitkových) tantrických masáží předtím, než se dotkl prvního klienta.

3. Nádherné orientální prostředí s intimní atmosférou

... chrám tantry v srdci Prahy

Tantra masáže Praha – centrum Naše centrum je opravdovým orientálním chrámem v srdci Prahy. Čekají na vás 3 krásné, designově odlišné masérny s vlastní sprchou či vanou v každé z nich, s příjemným posezením, hebkými ručníky i pohodlným masážním futonem. Najdete tu stylové nástěnné lampy, lasturové lustry, ruční nástěnné malby, indonéské sochy, vyřezávané dřevěné dekorace, čerstvé květiny, mihotavé světlo svíček i vůně dálného východu. Atmosféra a duch našeho centra podpoří váš zážitek tantrické masáže jako cesty k vlastnímu tělu i objevování jiných kultur, navíc se u nás již po prvních krocích budete cítit jako doma.

4. Široká nabídka tantrických masáží pro muže, ženy i páry

... rozšířených o nejkrásnější tantrické rituály

Připravili jsme pro vás tradiční tantrické masáže rozšířené o nejkrásnější tantrické rituály, mezi které patří např. rituální tantrické koupele, tantrická masáž s kněžkami chrámu tantry či rituál tantrického zasvěcení či rituál probouzení smyslů. Naučte se starobylé tantrické dechové techniky a oddejte se kouzlu doteku. Budeme o vás pečovat a hýčkat vás tak, jak jste o tom zatím pouze snili.

5. Nadstandartní péče o naše klienty

... zapomeňte na čas a oddejte se kouzlu doteku

Klient je u nás vždy na prvním místě! Snažíme se, abyste se u nás od začátku do konce cítili vítáni, respektováni a přijímáni. S klienty vždy jednáme s respektem, úctou a pochopením. Zajímají vás bližší informace o průběhu tantrické masáže, které jste se nedočetli na našem webu? Napište nám či zavolejte na naši linku a my vám vše rádi zodpovíme. Ptát se můžete na cokoliv. Chceme, aby pro vás byla tantrická masáž opravdovým rituálem, ke každé tantrické masáži od nás proto dostanete 30 min času navíc na povídání, čaj a drobné občerstvení s vaší masérkou či závěrečnou relaxaci. Uvízli jste v dopravní zácpě a jedete se zpožděním? Nemusíte se stresovat, pokud je to možné, masáž vám rádi zdarma prodloužíme. Potřebujete pomoci s výběrem nejvhodnější tantrické masáže či dárkového poukazu na tantra masáž pro vaše blízké? K dispozici je vám milá recepční. Potřebujete zavolat taxi, zjistit dopravní spoje či provést rezervaci v restauraci? Neváhejte se na nás prosím obrátit. Samozřejmostí jsou nejkvalitnější přírodní oleje, chutné čaje, čerstvé ovoce a celková péče o detail.

6. Kurzy tantrické masáže

... pro ty, kdo chtějí, aby se tantra stala součástí jejich života

Zaujala vás tantrická masáž natolik, že ji chcete přenést za hranice našeho centra? Žádný problém. Díky letitým zkušenostem a širokému odbornému zázemí vám můžeme nabídnout výuku tantrické masáže (případně také tantry) přizpůsobené vašim zkušenostem, požadavkům a využití. Budeme vás provázet tak daleko, jak budete potřebovat a chtít. Vyučujeme páry i jednotlivce, kteří chtějí využívat umění tantrické masáže pro obohacení svého partnerského a sexuálního života, nabízíme však také odborné kurzy pro profesionální tantrické maséry a masérky. Díky našemu širokému výběru máte jistotu, že můžete v tantře smysluplně pokračovat a využít její terapeutický potenciál.Stále ještě váháte? Přečtěte si některé z našich referencí v médiích či referencí od našich klientů! Rezervujte si termín pro masáž na čísle +420 603 185 066 a prožijte zkušenost, na kterou se nezapomíná. Těšíme se na vás!

Napsala Bc. Michaela Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka (10 let praxe), autorka terapeutické tantrické masáže techniky „Inner wave“, lektorka masáží. Číst více

Tantra masáže Praha – články

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2024, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!