Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Petros

Tantra masér Petros

Petros je milý, otevřený a pozitivně smýšlející člověk, který vás nakazí svým optimismem a smyslem pro humor. Jeho masérské umění a přirozenost, s jakou přistupuje k tělu, tantře i sexualitě vás okouzlí a zbaví posledních zbytků studu či rozpaků. Petros je skvělou volbou pro všechny muže, které láká zažít masáž s mužským dotekem a nebojí se experimentovat. Přeneste se za hranice každodennosti a zažijte masáž, o které jste doposud pouze snili.

Co má rád:

Zajímám se o zdravý životní styl, což je opravdu velice široké téma. Rád se na chvilku zastavím nad dobrým šálkem kávy a užívám si přítomný okamžik. Rád se věnuji meditaci, józe, běhu, tarotovým kartám, cvičení s vlastní vahou a léčivým kamenům. Od života rád přijímám nové výzvy.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra si mě sama zavolala. Již několik let se věnuji klasickým masážím, ale věděl jsem, že chci najít ještě hlubší způsob, jak pozitivně vstoupit lidem do života a zlepšit ho. Nějaký celkový přesah. Když jsem byl na své první masáži jako přijímající, uvědomil jsem si, že to je přesně to, co chci dělat. Úžasný prožitek a cesta k vlastní podstatě. Propojení více technik, které dohromady vedou k úžasnému prožitku pro každého z nás. I když jsem poměrně mladý, vyzkoušel jsem už ve svém životě mnohé. Teď jsem ovšem konečně našel poslání, které lze dělat srdcem.

Oblíbené tantra masáže:

Nejraději mám dlouhé masáže. Ty mi dávají dostatek času na práci s každým tématem, které mi přijímající do masérny přinese. Díky tomu ho mohu vést tak, aby toho stihl objevit co nejvíce.

Reference

Velmi příjemná nejen masáž, ale i zjištění, že mládě jménem Petros je člověk na svém místě, profesionál se zdravým entuziasmem, bystrý a vnímavý, sympatický i empatický, vzácná kombinace charisma a přirozené inteligence.
Petros není "jen" masér, Petros je osobnost, ze které září něco, co neumím pojmenovat. Budete s ním chtít trávit svůj čas a rádi se k němu vracet.
Opravdu, veliké DĚKUJI, masáž jsem si užil a bylo to moc fajn.
Radek
Dobry den,
chtěl bych Vám velmi poděkovat za uskutečnitelný slovy nevypovídající zážitek s mojí první návštěvy ve Vašem centru.

A jak to tak bývá po prvé jsem se strašně bál, byl jsem nervózní co asi může přijít, ale po chvilce rozhovoru s panem Petrosem jsem ztratil prvni davku nervozity.

Pan masér musel mit se mnou hodne tezkou praci, ne moc lehce se uvolňuji. Tímto mu velice děkuji, je to opravdovy profik, ktery vi co dělá a cele dve hodiny se naplno věnoval memu ztuhlemu telu.

Urcite se k Vam jeste jednou podivam. Mate nadherny interier, ktery pusobi velmi klidne a pozitivne na cloveka. Jen bych asi trochu stlumil hudbu pri masazi, ale to jsem mel pana masera poprosit o stiseni, ale neni to nic, co by bylo na skodu cele masazi.

Komunikace s recepcí byla na jedničku.

Jeste jednou Vam z celeho srdce dekuji, probudili jste ve me neco krasneho. A hlavne velike diky panu Petrosovi byl se mnou stale a to co jsem prozival jsem mel pocit, ze prozivá se mnou.
Roman
Byl jsem na masáži poprvé a jsem Petrosovi velmi vděčný. Pomohl opět probudit mou vášeň, která byla léta opomíjena. Připomenul mi kouzlo niterného vzrušení. Dokonce objevil nová erotogenní místa mého těla, u kterých bych to nečekal. Byl to úchvatný zážitek. Přál bych si, aby nikdy neskončil. Připomenul jsem si, že vzrušení není pouze o fyzickém tělu a že středem mého vzrušení mohu být i já sám a ne další osoba. Žil jsem z tohoto zážitku ještě několik dnů a při vzpomínce mnou projížděl blesk energie :) Chci to rozhodně rozvíjet.
Petros byl velmi pozorný, pečlivý. Cítil jsem se s nim od první chvíle uvolněním. Děkuji
Vašek
U Petrose jsem zažil jedny z nejhezčích pocitů v životě! Je citlivý, dokáže se na vás skvěle naladit. Je spíš menší postavy, což mně osobně vůbec nevadilo, protože to jeho pohybům dodává lehkost - máte zkrátka pocit, že je najednou všude!:-) Líbí se mi, jak je bezprostřední a jde hodně nablízko . Okamžitě si tak k němu vytvoříte potřebnou důvěru. Mohu jedině doporučit!
(Byl jsem v rámci masérského tréninku.)
Marek
Petros je velmi vnímavý masér, který se na mě během chvilky dokázal dokonale naladit a rychle si získat mou důvěru. Díky za skvělou masáž!
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2022, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!