Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Katka

Tantra masérka Katka

Katka je milá a sympatická mladá dívka s uměleckým zaměřením a příjemnou, přátelskou povahou. Nejen ona sama, ale i její masérské umění je jedinečné. Tantrická masáž s ní nabízí dokonalou a propracovanou masáž, cit pro detail i vnímání přítomného okamžiku, stejně jako mísení něžných tónů i vášnivé improvizace. Katčiny tantrické masáže jdou do hloubky a umožňují tak nezapomenutelný a intenzivní zážitek.

Co má ráda:

Mým největším koníčkem je hra na violoncello. Dlouho jsem myslela, že to bude i moje povolání, ale nepodařilo se mi zaškatulkovat něco tak kreativního a impulsivního do každodenní profese. Takže jsem své pracovní vzdělání začala rozšiřovat, až jsem se postupně dostala až k tantrickým masážím.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra byla pro mě dlouhou dobu neznámý pojem a vůbec jsem netušila, že mi tento směr bude tak blízký. Díky zkušenostem hudebnice jsem měla možnost poznat nejrůznější lidi, kteří, tápou a hledají rady, jak najít a nebát se projevit své skutečné já. Potkala jsem mnoho různých cest, které pomáhají, ale čím více se seznamuji s tantrou, tím více je mi jasné, že to může být jedinečný první krok k poznání sebe sama. Líbí se mi, že tato cesta jde přes dotyk, který je naprosto skutečný, teď a tady, a jeho prožitku se nedá vyhnout ani tisíci slovy, které obvykle, naprosto zbytečně, v komunikaci používáme. Na tantrických masážích se mi nejvíc líbí a zároveň mě stále fascinuje to, jak se člověk dostává hluboko ke své podstatě. Už při úvodním rituálu vás povedu k tomu, abyste se oprostili od ega i všech společenských nánosů, pro což v dnešním světě většinou není prostor. V tantrické masáži je to jedno z důležitých témat a je pro mě úžasné, že můžu lidem zprostředkovat pocit takového bezpečí, kdy si dovolí obdivovat a užít si svojí opravdovou krásu. Kromě chvíle odpočinku a psychického i fyzického uvolnění je tantra také krásný a láskyplný způsob rozvíjení sama sebe a já jsem ráda, že mohu být její součástí.

Oblíbené tantra masáže:

Nejvíce si vychutnávám delší tantrické masáže Deluxe, během nichž je dostatek prostoru k procítění každičkého detailu vašeho těla i hlubšímu poznání vaší osobnosti. Mezi mé oblíbené patří také čtyřruční tantrická masáž, která může být velmi dynamická a práce s energiemi je při ní ještě intenzivnější než při klasické tantrické masáži. Víceruční masáže jsou nezapomenutelné nejen pro přijímajícího, ale i pro dávající a mohou vám je jen doporučit ?.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2023, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!