Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantrická masáž „Zrození Venuše“

Z plodové vody jsme přišli na svět, 70 % lidského těla je tvořeno vodou, voda je tak naší přirozenou součástí, která uklidňuje, konejší a navozuje pocit důvěry a bezpečí.Vede nás do stavů hluboké meditace.

Koupel

Za zvuku mořských vln vás necháme odpočívat v koupeli se solí z Mrtvého moře, růžového oleje a plátků růží, která vás naladí na pocit nevinnosti, která je nám vlastní od doby, co jsme přišli na svět. V první fázi budete v koupeli odpočívat sama, ve vlastní intimitě, později se k vám připojí masér a masérka, který vám namasíruje ztuhlé šíjové svaly i vlasovou část hlavy, včetně reflexních bodů. Poté vám žínkou omyje záda, čímž vás uvolní a připraví na následující rituál.

Peeling

Následuje očistný přírodní cukrový peeling na futonu, který odstraní odumřelou kůži a provoní celé vaše tělo příjemnou sladkou vůní. Tato procedura je velmi příjemná a pečující. Následuje opětovné krátké omytí v lázni.

Masáž

Poté vás již čeká dlouhá a krásná celo-tělní masáž včetně chodidel, hlavy, obličeje či zadečku, za pomoci horkých žínek, kožešinek, peříček, teplých mušlí a oleje exotické vůně, zaměřená na uvolnění svalů, odpočinek i probuzení vitální energie první a druhé čakry. Při této masáži budete zahrnuta láskyplnou péčí a něhou, které vás vyživí a nasytí touhu po láskyplných dotecích. Součástí této masáže může být i prodloužená intimní masáž joni a pánevního dna, ale můžete ji prožít i bez této části.

Relaxace

Po masáži vás přikryjeme šátkem a necháme vstřebat celý zážitek u šálku horkého čaje a misky chutného čerstvého ovoce. Budete-li chtít, můžete si relaxaci vychutnat opět v horké lázni.

  • Tantrická masáž „Pretty woman“, 180 min
    5500 Kč

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Tantrická masáž Zrození Venuše

Luxusní tantrická masáž pro ženy, které se chtějí nechat hýčkat. Romantická koupel, voňavý peeling a celotělní masáž horkými mušlemi, to vše dělá z masáže Zrození venuše nezapomenutelný dárek!

Poukaz na tantra masáž Zrození Venuše automaticky zahrnuje masáž nové dimenze na požádání.

Objednat
Tantrická masáž „Zrození Venuše“ Tantrická masáž „Zrození Venuše“

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2020, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!